Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by bursztyk
Kto go ostatecznie dostał?

.... Wiślacy czy Legioniści? grin

Policja

Bonus: Unibet
Szewa #2341280 15/05/2008 04:14
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
http://sport.onet.pl/74318,1248685,1748437,,kuriozum_-_pilkarz_z_polskiej_iv_ligi_na_igrzyskach,wiadomosc.html

Dołączył: Jul 2007
Posty: 156
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 156

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Pan Kazimierz z Koła Fortuny, może było smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,948
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,948
Originally Posted by adingh
Pan Kazimierz z Koła Fortuny, może było smile
hehehe laugh
jak samopoczucie ?
bardzo pierwsza liga

laugh laugh prze kolo

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,948
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,948
Originally Posted by Hawkeye
Originally Posted by adingh
Pan Kazimierz z Koła Fortuny, może było smile
hehehe laugh
jak samopoczucie ?
bardzo pierwsza liga

laugh laugh prze kolo
jest pan niesamowity
no trudno

laugh laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 324
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 324
Dwa ślimaki graja w szachy. Jeden posuwa królówke, a drugi bije konia laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947


Chaoz #2341747 15/05/2008 07:04
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
What a piece of shit. Najlepszy komentarz grin

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by garmin
Dwa ślimaki graja w szachy. Jeden posuwa królówke, a drugi bije konia laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh
Z czego sie smiejesz czlowieku :/

Kylo #2341802 15/05/2008 09:13
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849


cos pieknego, impreza w windzie laugh laugh laugh

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Stare ale co tam .....

Mecz Polska - Brazylia.

Piłkarze Brazylii wchodzą do szatni. Patrzą, a tam tylko jedna koszulka - dla Ronaldinho. No to mówią mu:
- Ronaldinho, dobra będziesz grał sam.
Reszta drużyny poszła do pubu na piwo. Ronaldinho sam bez bramkarza nieźle się spisuje. Reszta drużyny w pubie po jakimś czasie włącza telegazetę, żeby zobaczyć, jaki wynik. A tam: 0:1 (34` Ronaldinho). No to się cieszą. Jakiś czas później patrzą, a tam koniec meczu i wynik 1:1 (83` Rasiak). Następnego dnia spotykają się z Ronaldinho i pytają:
- Ej, stary, czemu strzelili ci bramkę? Przecież tak dobrze ci szło?
- No wiecie panowie - odpowiada Ronaldinho - w 46` dostałem czerwoną kartkę

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Zdarzyło Wam się popatrzeć na innych ludzi w Waszym wieku z tym dziwnym
uczuciem: Ja chyba nie wyglądam tak staro? Jeżeli tak, ten dowcip Wam się
spodoba: Siedziałam w poczekalni u swojego nowego dentysty i rozglądałam
się. Zauważyłam na ścianie dyplom ukończenia studiów, na którym figurowało
jego pełne imię i nazwisko. Znienacka mi się przypomniał wysoki, przystojny,
ciemnowłosy chłopak o tym samym nazwisku chodził ze mną do liceum jakieś 30
lat temu. Czyżby mój nowy dentysta był tym chłopakiem, w którym się nawet
trochę podkochiwałam? Jak go jednak zobaczyłam, szybko porzuciłam te myśli.
Ten prawie łysy facet z siwiejącymi włosami, brzuszkiem i twarzą pełną
zmarszczek był zbyt stary, by mógł być moim kolegą ze szkoły A może jednak?
Po tym, jak mi przejrzał zęby, zapytałam go, czy nie chodził przypadkiem do
XXVI LO.? Tak. Owszem, chodziłem i byłem nawet jednym z najlepszych uczniów,
zarumienił się. A w którym roku Pan zdawał maturę? zapytałam. On
odpowiedział: W siedemdziesiątym szóstym. Dla czego Pani pyta? To Pan był w
mojej klasie! powiedziałam zachwycona. Zaczął mi się uważnie przyglądać. I
następnie ten wstrętny, pomarszczony staruch zapytał: A czego Pani
uczyła?...
:-)))))))))))))))))))

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Do samotnie mieszkającego małżeństwa przyjechał dziennikarz, który miał
>> napisać artykuł z okazji zbliżającej się "okrągłej rocznicy ślubu".
>> Rozmawia z panem domu.
>> - Proszę mi opowiedzieć jak wygląda przeciętny dzień waszej rodziny.
>> - Hmmmm... Dziadek zastanowił się chwilę i mówi:
>> - Budzimy się około siódmej, aktywność seksualna, idziemy do kuchni na
>> Śniadanie, aktywność seksualna, ja czytam gazetę, a żona sprząta.
>> - Przed obiadem aktywność seksualna i wychodzimy na zakupy.
>> - Po powrocie aktywność seksualna i ja oglądam telewizję, a żona
>> przygotowuje lekkostrawny obiad.
>> - Póżniej zasiadamy do obiadu, kieliszek czerwonego wina, aktywność
>> seksualna i robimy małą poobiednią drzemkę.
>> - Po godzinie idziemy do ogrodu na świeże powietrze, aktywność seksualna, coś tam robimy z krzewami i kwiatami i wracamy zanim zrobi się chłodno.
>> - Przed kolacją aktywność seksualna i siadamy do stołu.
>> - Po kolacji, która czasem trochę się przeciąga, aktywność seksualna i
>> kładziemy się do łóżka.
>> - Podziwiam pana muszę przyznać!
>> - Nie wiem za co? Każdy dzień podobny do innych!
>> - Podziwiam za to, że pomimo pańskiego wieku jest pan tak aktywny
>> seksualnie!
>> - Mówi pan o mnie? Zdziwił się jubilat.
>> - Tak! Bo jak inaczej mam odczytać pańskie słowa - aktywność seksualna?
>>
>> - Normalnie! Żona coś pierdoli i dupę zawraca!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680

Kylo #2342080 15/05/2008 18:11
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608

Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,088
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,088
Originally Posted by Hawkeye
Originally Posted by Hawkeye
Originally Posted by adingh
Pan Kazimierz z Koła Fortuny, może było smile
hehehe laugh
jak samopoczucie ?
bardzo pierwsza liga

laugh laugh prze kolo
jest pan niesamowity
no trudno

laugh laugh
laugh laugh Wstrzas mu fagasa pokazal tongue ( no prawie)

Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, aker), 2,789 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,860
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1