Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 23 1 2 17 18 19 20 21 22 23
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by [T
-error]Alokoholik nie przyzna się, że jest uzależniony, tak samo brać kibicowska nie przyzna że mają problem.
O czym tu dyskutować?

A kto mówi, że nie ma problemu? Jest, ale bardziej złożony nie można generalizowac ani wszystkich do jednego worka wrzucac. Ja jestem kibicem, nie awanturuje się, chodzę na mecze od ponad 20 lat i nigdy nic mi się nie stało. Uważam, że jedni i drudzy /tzn. hoolsi i policja/ mają swoje za uszami. Nie pochwalam avanti na meczach, ale też nie pochwalam prowokacj policji czy wyżywania się przez nich na kibicach.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by [T
-error]


Którzy to z GKSu, bo kopia słaba ....

To żes teraz [T]-error czasy przypomniał blush



Temat był o policjantach, którzy przekroczyli swoje kompetencje. Z każdego tematu potraficie zrobić burdel, widać że mecz.pl tu było tongue Po zlocie też pewnie to będzie widać w domkach laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
AGGASI masz prakwo ? ja mam, nigdy nie jechałem pod wpływem, ty może też nie, jednak są kierowcy którzy chleją i zabijają niewinne dzieci.

Czy według twojego rozumowania ja i Ty jesteśmy winni temu że Policja marnuje czas i środki finansowe na zabezpieczenie polskich dróg ?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by Kylo
Chlopie idz do psychiatry poki nie jest za pozno.

Dlaczego do psychiatry? Bydło chce się lać, to niech się leje.

Też bym chętnie to pooglądał z piwkiem przed tv - zamknąć ich na jakimś ogrodzonym dziedzińcu na cały dzień i niech się tłuką aż będą mieli dosyć. W końcu tego chcą.

A że się przy okazji pozabijają? Taka ich natura - bydło to bydło. Nikt po nich oprócz rodzin (to taki grzeczny synuś był, śmieci wynosił...) płakać nie będzie. Na pewno nie normalni kibice, ani społeczeństwo jako ogół.

piwo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
aha i dodam do moich oponentów z tematu wszyscy gadacie jak z PO, to cytat z wicepremiera, świeży dzisiejszy :

"W Tarnowie bardzo szybko zatrzymani zostali chuligani demolujący dworzec i ukarani trzymiesięcznymi aresztami. "

bez sądu, wszyscy aresztowani są winni. Ja wiem jednak i wiele osób które były wtedy w Tarnowie że to gówno prawda !

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by [T
-error]Alokoholik nie przyzna się, że jest uzależniony, tak samo brać kibicowska nie przyzna że mają problem.
O czym tu dyskutować?

A kto mówi, że nie ma problemu? Jest, ale bardziej złożony nie można generalizowac ani wszystkich do jednego worka wrzucac. Ja jestem kibicem, nie awanturuje się, chodzę na mecze od ponad 20 lat i nigdy nic mi się nie stało. Uważam, że jedni i drudzy /tzn. hoolsi i policja/ mają swoje za uszami. Nie pochwalam avanti na meczach, ale też nie pochwalam prowokacj policji czy wyżywania się przez nich na kibicach.

Chyba nie da się tego prościej (tak żeby WSZYSCY zrozumieli) i trafniej ująć piwo

Słusznie zwrócił również uwagę Kamel na burdel (za przeproszeniem wink ) panujący w tym temacie, o czym pisałem już wcześniej.

Naprawdę - jak ktoś nie wie o czym jest ten temat, to niech sobie poczyta kilka(set) razy jego tytuł, może (?) zrozumie smile

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by proof
AGGASI masz prakwo ? ja mam, nigdy nie jechałem pod wpływem, ty może też nie, jednak są kierowcy którzy chleją i zabijają niewinne dzieci.

Czy według twojego rozumowania ja i Ty jesteśmy winni temu że Policja marnuje czas i środki finansowe na zabezpieczenie polskich dróg ?
czy Policja wpaja kibicom nienawiść kibico jednego klubu do innego klubu ? czy Policja każe odpalać race czy napieprzać kibiców innego klubu ? ps. Policja uczy żeby nie jeździć po pijanemu ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Chaoz
Pojdz na stadion skoro to kibice i powiedz im co o nich myslisz W TWARZ.

Jeden z najglupuszych argumentow jakie przeczytalem kiedykolwiek na tym forum.

W takim towarzystwie to nawet jaroslaw kaczynski czulby sie mocny.

Ale zyjemy w 21 wieku, teraz kazdy jest twardziel poczawszy od "kibicow" a skonczywszy na dzieciakach napinajacych sie "w internecie"

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by proof
bez sądu, wszyscy aresztowani są winni. Ja wiem jednak i wiele osób które były wtedy w Tarnowie że to gówno prawda !

Ten czas to glownie ustawianie kolejnych fotoradarow oraz stanie za kazdym zakretem za drzewkiem i lapanie jeleni, ktorzy przekrocza predosc, na co lapia sie tylko przyjezdni, bo miejscowi wiedza gdzie stoją.
A kasiorka leci, oj leci

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by AGASSI
Najbardziej lubie u ludzi inteligentnych i z maturą to słynne : buhahaha oraz "nie ośmieszaj się " laugh ps. co tu tłumaczyć jak załóżmy 1000 kibiców nie umie upilnować 100 kiboli to musi to robić Policja ps. rozumiem,że zdemolowane sklepy czy samochody poza stadionem po meczu to też wina Policji laugh

Widocznie jestem kolejnym głupim magistrem blush . No, ale Ty zapewne w moim wieku będziesz już po doktoracie więc z czym do gości laugh . Napisałem tak bo znowu chciałeś min. mnie wrzucic do jednego worka: kiboli.
Pozdrawiam smile

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Originally Posted by Biszop
wiec w czym problem???

W niczym. To wy macie z tym problem, co udowadniacie drazeniem tego tematu, wypisywaniem farmazony w tym temacie, wklejaniem jakichs pseudoartykulow i rzucaniem inwektyw pod adresem srodowiska kibicowskiego.

Miałem już nie pisać ale prowokujesz mniej lub bardziej świadomie.

wg Ciebie:
Nie ma problemu.
Rownież ja mam z czymś problem.
Rzucam inwektywy.

Sprostuje/wyjaśnię/oświecę wybierz dowolne wedle uznania, myśle ze dasz rade bo nie sprawiasz wrazenia ulomka, a wrecz przeciwnie.

Wg mnie jest problem i to spory bo chyba ze twierdzisz ze nie ma "kibicow" debili zadymiarzy??
Jak nazwac kogos kto zachowuje sie tak jak np: w Wilnie, ostatnio na meczu Wisla Legia?
Przyklady moznaby mnozyc.

Ogolnie nie mam problemu, nie rozdmuchuje tematu zbednie, zwracam uwage ze mam swiadomosc ze wiekszosc kibicow przychodzi na stadion dopingowac swoja druzyne, a nie szukac zadymy,
lecz,
obaj mamy swiadomosc ze jest grupa ktorej zalezy na zadymie z tych lub z innych powodow, tak czy siak wg mnie kazdy powod do zadymy jest glupi/debilny/kretynski i kazdy ktory ja wszczyna jest odpowiednio...jak wyzej.

Jesli powyzsze Cie obraza to znaczy ze jestes uczestnikiem/prowodyrem??
Nie uwazam zeby nazywajac kretyna kretynem, obrazal srodowisko kibicowskie.
W wiekszosci wypadkow swiat jest bardzo prosty tylko ludzie sami sobie go utrudniaja.

Troche juz lat mam na karku, z duza doza prawdopodobienstwa zyje dluzej od Ciebie, na pierwszym meczu reprezentacji Polski bylem jak mialem kilka lat, to byl samiuski poczatek lat 80, od tego czasu naprawde sporo stadionow odwiedzilem, nigdy nikogo nie skopalem, nie wyrwalem krzeselka/lawki, nie demolowalem i nie szedlem z tlumem.
Poznaniacy lub kibice Kolejarza ktorzy tu sie wypowiadaja nie pamietaja tych ktorych ja pamietam, nie pamietaja kto pisal najlepsze teksty dla "mlyna" na Bulgarskiej, kto robil wtedy najlepsze oprawy...

Nie oceniam czy teraz jest lepiej czy wczesniej bylo lepiej, stwierdzam ze kibic, a kretyn w szaliku to dwie rozne kwestie i rozrozniam jednego od drugiego.

Policja/Milicja palowala zawsze raz slusznie raz nie slusznie, nie bronie ich bynajmniej bo nie raz dali wyraz swojej ignorancji i tego ze przeginaja wykorzystujac swoja pozycje tylko odpowiedz mi tylko na dwa pytania:
Sa potrzebni na stadionach czy nie?
i
Twoj pomysl na spokoj na stadionach?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by proof
AGGASI masz prakwo ? ja mam, nigdy nie jechałem pod wpływem, ty może też nie, jednak są kierowcy którzy chleją i zabijają niewinne dzieci.

Czy według twojego rozumowania ja i Ty jesteśmy winni temu że Policja marnuje czas i środki finansowe na zabezpieczenie polskich dróg ?
czy Policja wpaja kibicom nienawiść kibico jednego klubu do innego klubu ? czy Policja każe odpalać race czy napieprzać kibiców innego klubu ? ps. Policja uczy żeby nie jeździć po pijanemu ?

Nic nie rozumiem z twoich pytań, próbuje ale nie da rady.Jednak ja mam tylko Maturę, jeszcze nie skończyłem studiować, Ty w tym temacie dałeś do zrozumienia że masz większe doświadczenie życiowe, ok, być może to moja wina.

Chodzi mi o ten twój cytat " Dlaczego Policja w ogóle musi pilnować porządku na stadionach skoro nagle Wszyscy kibole to porządni kibice ? "

Jeśli przyjąć twoją logikę to pan Kowalski bez prawka, może mieć pretensje do Mnie (bo ja je mam) o to że policja marnuje czas na pijaków za kółkiem, wydaje pieniądze na fotoradary. tak czy się mylę ?

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
[quote=lupus]Jeden z najglupuszych argumentow jakie przeczytalem kiedykolwiek na tym forum.

W takim towarzystwie to nawet jaroslaw kaczynski czulby sie mocny./quote]

To koronny "argument" wszystkich kiboli, którzy nie mogą zrozumieć dlaczego ktokolwiek ma coś przeciwko nim.

Dla wszystkich takich mam podobne argumenty:

Nie lubisz murzynów? Jedź do dzielnicy murzynów w NY, znajdź grupkę i powiedz im to w twarz.

Nie lubisz muzułmanów? Jedź do Teheranu, stań na placu i wykrzycz to głośno i wyraźnie.

Nie lubisz przestępców? Jedź do więzienia, przekonaj strażników żeby pozwolili wejść ci na deptak i powiedz to skazanym w twarz.

Nie lubisz gejów? Idź do jakiegoś gejowskiego nocnego klubu i powiedz im to w twarz.

Itd.

Kto chętny?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Terror wklejasz wszystkie akcje policji jakie były w kraju. Jakby zebrać wszystkie akcje kibiców nie dokonując podziału na kluby tych byłoby po prostu więcej.

I nie wklejaj materiałów z wczesnych lat 90 smile Wtedy faktycznie awantury były niemal codziennością, ale teraz.... sporadyczne wyjątki. Biją się tylko Ci którzy mają na to ochotę, nikomu nie zainteresowanemu nic się nie dzieje. Co Was tak boli ? Zazdrościcie im ? Jak nie, to przestańcie pisać jacy to oni źli smile Robią na co mają ochotę, na pewno nie chcą Waszego zainteresowania smile A Wy im robicie zbędną reklamę.

Policji w czasie meczu nie ma na stadionie, wchodzi dopiero na żądanie/prośbę organizatora spotkania. Ochrona która jest na stadionie nie jest opłacana z Waszych podatków, a to że przy awanturze nie interweniują poza psikaniem gazem to już inna sprawa.


--------------------
Kiedyś się tłukli pod Grunwaldem. Zawisza Czarny i spółka byli idolami młodzieży, bohaterami narodowymi. Do tego lali się ze sprzętem - miecze, halabardy, oszczepy, włócznie etc. Teraz większość się bije na piąchy, ale wielki problem z tego wynika... smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Kolejorza !

Kolejarz to Stróże, klub z niższej ligi.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Nie lubisz muzułmanów? Jedź do Teheranu, stań na placu i wykrzycz to głośno i wyraźnie.

----

Bliżej masz np. do Marsylii wink

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Originally Posted by Fro_Lech
Nie lubisz muzułmanów? Jedź do Teheranu, stań na placu i wykrzycz to głośno i wyraźnie.

----

Bliżej masz np. do Marsylii wink

btw

oglądałem wczoraj mecz Francuzów na U17 - masakra poprostu - w kraju z praktycznie środka Europy grało może dwóch Białych :/

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Sa potrzebni na stadionach czy nie?
i
Twoj pomysl na spokoj na stadionach?

---------------------

Mogę odpowiedzieć ? tongue

1. Nie ma policji na stadionie, są pod smile I nie są na nich potrzebni.

2. Obecnie to sami ... kibice ten problem rozwiązują. Teraz nie opłaca się urządzać burd na stadionach, bo cierpią na tym wszyscy. I nawet frakcje chuligańskie to rozumieją. Incydenty na stadionach występują coraz rzadziej.
To w Bełchatowie to jest błahostka w porównaniu z tym co było 15 lat temu.
Punktem zapalnym była decyzja organizatora żeby posadzić takie dwie ekipy w tak bliskiej odległości, ale to już nie moja broszka , do kibiców o to nie miejcie pretensji.

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Na koniec tej dyskusji bo żona mnie wyrzuca od komputera laugh ostatnie pytanko:
Ilu z Was panowie, fani policji, ogląda mecze na żywo, a nie opiera swoich poglądów tylko na podstawie relacji z TV i gazet?

Na każdym meczu jest grono awanturników /oceniam ich na max 5% publiczności/ oraz reszta /normalni kibice - w tym ja, pośpiewają, czasem rzucą jakimś mięsem :D, pomachają flagą czy zjedzą kiełbaskę/. Czy z powodu tych 10% mam:
a/ nie chodzic na mecze
b/ byc wrzucany z nimi do jednego worka


Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Fro_Lech
Kiedyś się tłukli pod Grunwaldem. Zawisza Czarny i spółka byli idolami młodzieży, bohaterami narodowymi. Do tego lali się ze sprzętem - miecze, halabardy, oszczepy, włócznie etc. Teraz większość się bije na piąchy, ale wielki problem z tego wynika... smile
Świetne porównanie laugh

Strona 19 z 23 1 2 17 18 19 20 21 22 23

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, Lukasz111, forty, aker, alfa, burbon, rymoholik, $-man, ANZELMO), 2,812 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,543
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1