Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Weddług mnie lepiej odpuscic z Borussia wiadomo ze jak padnoie remis to bedzie płacz i tragedia.
ja dzis zaczałem grac kilka druzyn ale u mnie to ma byc tylko zabawa.
Bristol City X 5 zl
HSV X 5 zł
Carolina Hurricanes X 5 zl weszło 17.55
Badajoz X 5 zł

Ma to niby byc tylko zabawa i szybkie remisy tych ekip nie chce sie brac jak inni po kilkanascie druzyn naraz.Ale czy z tym Bristolem sie uda szybko trafic to ciezka sprawa.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
a ja dziś trafiłem dwie na drugim
Middlesborow & Hertha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

i taki Aresnal nie dał rady strzelić w końcówce bramki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Oto zestawienie lig w których najczęściej padają remisy. Remisy w kolumnie drugiej. Jak widać polska liga jest w czołówce:-. Może się komuś przyda przy wybieraniu drużyn. A co HSV to przecież dzisaj nie ma żadnego problemu z kredytami (ach ta progresja)!
Pozdrawiam.

Spain 2nd 42 % 39,1 % 18,8 %
2. Albania 1st 42,8 % 38 % 19 %
3. France 3rd 35,2 % 37,7 % 27 %
4. Belgium 2nd 41,4 % 36,5 % 21,9 %
5. Poland 2nd 51,1 % 35,2 % 13,6 %
6. Italy 2nd 46,6 % 33,3 % 20 %
7. Poland 1st 49,3 % 32,9 % 17,7 %
8. Turkey 1st 43,4 % 32,8 % 23,6 %
9. Slovenia 1st 41,7 % 32,8 % 25,3 %
10. Spain 1st 33,9 % 32 % 33,9 %
11. Argentina 1st 41,6 % 31,2 % 27,2 %
12. France 1st 46,7 % 31,1 % 22 %
13. Iceland 1st 36,6 % 31,1 % 32,2 %
14. Wales 1st 32,7 % 29,5 % 37,7 %
15. England 4th 41,6 % 29,1 % 29,1 %
16. France 2nd 55,8 % 29,1 % 15 %
17. Israel 1st 33,3 % 29,1 % 37,5 %
18. Austria 1st 40,5 % 28,9 % 30,4 %
19. Sweden 1st 38,5 % 28,5 % 32,9 %
20. England 2nd 40,2 % 28,3 % 31,4 %
21. Ireland 1st 45,9 % 27,8 % 26,2 %
22. Chile 1st 47,9 % 27,5 % 24,4 %
23. Netherlands 1st 42 % 27,5 % 30,4 %
24. Czech 1st 50,6 % 27,3 % 21,9 %
25. Turkey 2nd 53 % 27,2 % 19,6 %
26. Sweden 2nd 46,5 % 26,5 % 26,9 %
27. Portugal 2nd 49,1 % 26,3 % 24,5 %
28. Italy 1st 36,8 % 26,3 % 36,8 %
29. Scotland 1st 43 % 26,1 % 30,7 %
30. Russia 1st 46,6 % 25,9 % 27,4 %
31. Finland 1st 45,2 % 25,7 % 28,9 %
32. Luxembourg 1st 41 % 25,6 % 33,3 %
33. Switzerland 2nd 43,6 % 25,5 % 30,8 %
34. Scotland 2nd 44 % 24 % 32 %
35. Yugoslavia 1st 52,7 % 23,6 % 23,6 %
36. Norway 1st 46,1 % 23 % 30,7 %
37. Slovakia 1st 60 % 23 % 16,9 %
38. Ukraine 1st 48,9 % 22,9 % 28,1 %
39. Germany 1st 48,1 % 22,7 % 29,1 %
40. Germany 2nd 50,6 % 22,6 % 26,6 %
41. Romania 1st 50 % 22,5 % 27,4 %
42. Brazil 1st 54,3 % 22,4 % 23,2 %
43. Scotland 3rd 48,9 % 22,4 % 28,5 %
44. Lithuania 1st 42 % 22,2 % 35,7 %
45. England 1st 48,4 % 22,1 % 29,4 %
46. England 3rd 47,6 % 22 % 30,3 %
47. Scotland 4th 42 % 22 % 36 %
48. Greece 1st 40,6 % 21,8 % 37,5 %
49. Cyprus 1st 41,3 % 21,7 % 36,9 %
50. Switzerland 1st 53,7 % 21,5 % 24,7 %
51. Belgium 1st 51,8 % 21,5 % 26,5 %
52. Denmark 2nd 42,6 % 21,3 % 35,9 %
53. Denmark 1st 49,2 % 20,8 % 29,8 %
54. Croatia 1st 47,6 % 20 % 32,3 %
55. Portugal 1st 54,5 % 20 % 25,4 %
56. Hungary 1st 46,9 % 19,6 % 33,3 %
57. Slovakia 2nd 58,7 % 18,7 % 22,5 %
58. North_Ireland 1st 52 % 18 % 30 %
59. Austria 2nd 53,7 % 17,5 % 28,7 %
60. Norway 2nd 50,6 % 16,8 % 32,4 %
61. Netherlands 2nd 50 % 16,6 % 33,3 %
62. Latvia 1st 48,3 % 16,4 % 35,1 %
63. Czech 2nd 60 % 15,2 % 24,7 %
64. Uruguay 1st 46,7 % 14,5 % 38,7 %
65. Bulgaria 1st 53 % 14,2 % 32,6 %
66. Malta 1st 32 % 12 % 56 %

Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Krotkie podsumowanie mojego drugiego tygodnia. Tym razem bylo troche lepiej niz tydzien temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> , ale jeszcze ze dwa remisy byly w zasiegu reki.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Badajoz II
Gornik II

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Clermont II
Getafe II
Marsylia II

W sumie 3-3

Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Robos a jakie sezony obejmuja te statystyki?

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Obecny

Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Mondex zrob jakies podsumowanie swojego ostatniego tygodnia.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
Podsumowanie, Najbardziej zależało mi na remisie Palermo i się udało, pozostałe drużyny mam nadzieje że w niedługim czasie zremisuja.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Palermo (V) - Cagliari
Lorient (II) - Wasquehal

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Livorno (IV) - Venezia
Arminia - HSV (II)
Guingamp (I) - Sedan

Bilans [29-4]

We wtorek gram
Leyton Orient - Southend (II)

Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał Qbol:
[qb]Mondex zrob jakies podsumowanie swojego ostatniego tygodnia.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Cze
Dobra ale dopiero jutro bo dzisiaj już mi się nie chce. Ale powiem tylko tyle że był to jak naraze najgorszy weekend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Narazie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
W
member
member
W Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
Hejjj,gra ktoś z was może progresją w nhl ?? tam są dobre stawki za remisik(przewaznie kolo 4.0)
pozdrowionka i dużo wygranych progresją !!!!

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Jak mozna było zauwazyc zaczałem dopiero w ten weekend i z zagranych 4 druzyn 2 skonczyły od razu
na 1 poziomie.
A jesli idzie o hokej na lodzie kolego to ja jak mogłes przeczytac zagrałem Caroline która nie miała remisu do wtedy ale teraz juz ma.
Teraz czas na zagranie w tym tygodniu druzyny z czeskiego hokeja Litvinova i Plzna obie nie remisuja w tym sezonie wiec trzeba je do tego zmusic hehe.Tylko ze w tym przypadku jest 3 ako ale zawsze mam mecz Unii w hokeja i jakies gowno za 1.01 .

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Badajoz 3-3
Carolina 3-3

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
HSV 1-2
Bristol City 3-1

Na ten tydzien szykuje zagranie kilku druzyn narazie wymysliłem te dwie z hokeja i jedna z piłki Getafe.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
W NHL-u po dzisiejszej nocy zostala tylko 1 druzyna, ktora nie zremisowala w tym sezonie: San Jose (& meczy), poza tym dluzsza passe ma Atlanta (6 meczy - ale ci strasznie cienko graja ) i New Jersey (5 meczy bez remisu).

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Cześć
Niebęde owijał w bawełne w tym tygodni była najwiękzz wtopa na świecie. Miałem kilka nieszczęśc pod rząd:
1) Zapomniałem że Bordeaux gra w piątek i niepostawiłem na niego, dopiero wieczorem oglądając Livescore się skapnełem
że gra z Monaco, jak na złość mecz skończył się wynikiem 2-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

2) Spisując w sobotę rano wszystkie numerki drużyn z progresji przez przypadek (byłem troche zaspany) pominełe
Middlesbroug i Badajoz, skapnełem się dopiero po powrocie do domu tak więc szybko do Profa a tu jak na złość był już
zamknięty, no i jak wiecie obie drużyny zremisowały

3)Nie stawiał na Bristol w jakimś tam pucharze Angli no i zremisował, tak więc od dzisiaj stawiam na wszystkie mecze danej drużyny a nie tylko lige

4) W tym tygodniu po raz pierwszy zmieniałem stawki tj. patrząc na mecze albo zwiększałem stwke jeżeli był wyrównany
albo zmiejszałem, no i myśląc że kochane HSV wkońcu zremisuje zamiast 80zł postawiłem 90zł no niestey nie było remisu ale najlepsze jest w tym wszystki to
że na Nurnbergie miałem stawiać 40 zł ale coś mi przyszło do głowy i myśląc że łatwo przegra z Schalke postawiłem 30zł a tu
taki REMIS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Aha na Deportivo też zamiast 10zł, postawiłem 20 i tu to kurde remisu nie było.
No dobra ale czas podsumować kolejny weekend, obok stwaek napisałem ile dodałem lub odjełem przy stawianiu.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nurnbergia IV - 40 zł -10
Lorient II - 10 zł
Bordeaux II - 10 zł Zapomniałem postawić i był remis
Middlesbroug II - 10 zł Zapomniałem postawić i był remis
Badajoz II - 10 zł Zapominiałe postawić i był remis

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Man. City IV - 40 zł
Hamburger SV IV - 80 zł +10
Bristol City III - 40 zł
Strasbourg II - 10 zł
Marsylie II - 10 zł -5
Tottenham II - 10 zł
Brighton II - 10 zł -5
Hibernian II - 10 zł
Clermont II - 10 zł
Tranmere II - 10 zł -5
Altay II - 10 zł
Everton II - 10 zł +5
Blackburn II - 10 zł -5
La Coruna II - 10 zł +10
Mallorca II - 10 zł

Ilość drużyn: 20
Trafionych remisów: 5
Pozostało drużyn w progresji: 15
Wydatki: 340 zł
Zyski: 126zł
Bilans 3 tygodnia: - 214zł
Bilans ogólny: -309zł
Stosunek drużyn ukończonych/w trakcie: 19/15

W tym tygodniu o mało co znowu przeoczył bym mecze, niewiedziałem że dzisaj grają 2 i 3 liga angielska, dobiera dzisiaj rano
sprawdzam sobie na Telegazecie oferte STSu a tu patrze a dziasja gra Bristol i Tranmere, co fuks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Czyli na następny weekend rozpis przedsawia się następująco:
Man. City V - 80 zł
Hamburger SV V - 160 zł
Bristol City IV - 80 zł - 10zł Bristol powinien łatwo wygrać tak wiec 10 mniej
Strasbourg III - 20 zł
Marsylie III - 20 zł
Tottenham III - 20 zł
Brighton III - 20 zł dzisiaj gra jego liga ale on chyba nie gra, może pauzuje
Hibernian III - 20 zł
Clermont III - 20 zł
Tranmere III - 20 zł dziajaj postawiłem
Altay III - 20 zł
Everton III - 20 zł
Blackburn III - 20 zł
Mallorca III - 20 zł
La Coruna III - 20 zł tutaj tez postawiłem na remis z Bayernem, tak wieć La Coruna ma dwa mecze w tym
tygodniu.

Ilość drużyn: 15
Trafionych remisów: 0
Pozostało drużyn w progresji: 15
Wydatki: zł
Zyski: 0zł
Bilans 5 tygodnia: zł
Bilans ogólny: -309zł
Stosunek drużyn: 19/15

Pozdrawiam Mondex
ps. sorry za ewentualne błędy w pisowni

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Cze
U którego buka bardziej opłaca sie grać w progresje Prof czu sts? Jest mi to tylko potrzebne na tą kolejkę bo potem przerzucam sie na Expekt albo Unibet. Tak więc jeżeli już sobie kiedyś porównywaliście to napiszcie który jest lepszy
Prof vs STS
Expekt vs Unibet

Pozd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Zalezy, ktora lige grasz jak zauwazylem, ale nie ma tu reguly to:
- liga niemiecka i angielskie (wszystkie) lepsze sa w profie, szczegolnie jak kogos uwazaja za faworyta to sie oplaca np. dzisiejsze Bristol C. 3,6 w profie i 3,2 w sts-ie
- pozostale zwlaszcza francuskie, hiszpanskie i wloskie lepsze sa w STS-ie.
Generalnie roznice nie sa duze

Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Ma ktos moze wyniki ostatniej kolejki II hiszpanskiej??? Na livescore jeszcze nie ma, a w telegazecie na tve juz wlaczyli nastepna kolejke.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
Code
Levante         - Elche            2 - 2
Ejido           - Leganes          1 - 0
Albacete        - Las_Palmas       2 - 1
Compostela      - Eibar            1 - 0
Getafe          - Zaragoza         1 - 2
Oviedo          - Almeria          1 - 1
Salamanca       - Sporting         0 - 0
Tenerife        - Badajoz          3 - 3
R.Ferrol        - Terrassa         1 - 1
Murcia          - Numancia         2 - 1
Cordoba         - Xerez            1 - 3

Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Uwaga progresowicze komunikat -juz w piatek gra Livorno !

Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
Witam!
Właśnie przed chwilą obstawiłem remis Southend. Mam ich na 8.poziomie i zaczynają powoli mnie drażnić
1280 x 3.25 = 4160
Kwota wygląda nieżle tyle tylko że oni nie chcą zremisować ! Mają 16 meczy bez remisu! Teoretycznie remis powinien paść lada chwila, ale chłopaki ostatnio jakoś pechowo grają. 19.10 grali wyjazd w Swansea. Zanosiło się na remis, cały czas utrzymywał się remis 0-0. W 89. min. już zacząłem sobie gratulować sukcesu i wyszedłem z domu. Wracam rano, wrzucam Livescore i oczom nie wierzę 1-0, gol w 90. min.!!! No nic, mówię sobie 25.10 następny mecz, będzie remis. Mecz się zaczął, podglądam wynik 0-1 już w pierwszej min. Pomyślałem sobie "nic się nie stało, mają jeszcze 89 min. na odrobienie strat", ale oni to olali i wynik już się nie zmienił !!! We wtorek pojechali na mecz do Leyton O. i powtórka z rozrywki: 2. min. i już przegrywali. Na dodatek bramka z karnego. Jednak ja głęboko wierzyłem, że odrobią straty. Wiara czyni cuda. Nadeszła 45.min i zrobiło się 0-2. I żeby stracili bramkę z gry, nie!!! Do szatni strzelili sobie samobója!!! Parodia. Oprócz nich gram jeszcze Munster 2.p, Elversberg 2.p, Getafe 3.p,Trabzon 2.p, Teplice 2.p, Bayer L.am. 2.p, Strasbourg 5.p i Sochaux 5.p. Mam nadzieję, że ten weekend będzie lepszy od poprzedniego. I tym pozytywnym akcentem kończę.
Pozdrawiam wszystkich

Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, rafal08, betowiec, Lukasz111, kamel), 1,044 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,199
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1