Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
czy aby SWANSEA jeszcze nie zremisowała w tych rogrywkach.
Gazetka z stsu wykazuje już jeden remisik tej druzynki.
Kolego mam jeszcze jedno pytanko?
Długo już grasz na remisy, bo jak patrze na Ciebie i innych to się zastanawiam czy dobrze robicie.
Grając progresje.
Sam gralem i utopilem pre ladnych groszy.
Wygrane nie sa duze, a jak jakas druzynka da dupy, tzn nie zremisuje przez parę kolejek ja np. mialem 32 takie druzynki i dupcia.
Czy ktoś może się pochwalić zyskiem z progresji?
To znaczy teraz odchodzi i zabiera kaskę?
Czy są to duze kwoty?
Panowie ja oczywiscie gram dalej, mam duze zaplecze finansowe ale ...

Bonus: Unibet
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
oczywiscie nie 32 druzynki a 2.
Ale starczylo aby utopic troszke kaski!!!

Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
Quote
Oryginalnie wysłał Mondex:
[qb]Cze
U którego buka bardziej opłaca sie grać w progresje Prof czu sts? Jest mi to tylko potrzebne na tą kolejkę bo potem przerzucam sie na Expekt albo Unibet. Tak więc jeżeli już sobie kiedyś porównywaliście to napiszcie który jest lepszy
Prof vs STS
Expekt vs Unibet

Pozd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
mondex z tym jest naprawde roznie, raz u tego buka jest wiecej, raz u tego, poprostu tzrebaq szukac, gdzie sa jakie kursy

Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
Quote
Oryginalnie wysłał cez:
[qb]czy aby SWANSEA jeszcze nie zremisowała w tych rogrywkach.
Gazetka z stsu wykazuje już jeden remisik tej druzynki.
Kolego mam jeszcze jedno pytanko?
Długo już grasz na remisy, bo jak patrze na Ciebie i innych to się zastanawiam czy dobrze robicie.
Grając progresje.
Sam gralem i utopilem pre ladnych groszy.
Wygrane nie sa duze, a jak jakas druzynka da dupy, tzn nie zremisuje przez parę kolejek ja np. mialem 32 takie druzynki i dupcia.
Czy ktoś może się pochwalić zyskiem z progresji?
To znaczy teraz odchodzi i zabiera kaskę?
Czy są to duze kwoty?
Panowie ja oczywiscie gram dalej, mam duze zaplecze finansowe ale ...[/qb]
Ja gram na Southend, a nie na Swansea. Tak przy okazji to Swansea ma 6 remisów w 15 meczach. Gram progresją już dłuższy czas i zysk jest. Czy duży to zależy ile dla Ciebie znaczy dużo. Jeśli coś daje zyski to dlaczego mam zabrać kasę i skończyć ? Bezsens ! Ja nie narzekam.
Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2002
Posty: 57
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 57
A ja ciagne jutro dalej te nieszczesne HSV, choc szansy na remis raczej nie widze, ale wiadomo odpuszcze kolejke i bedzie placz potem i 0:0 . Wiec walcze dalej .... Czy ktos moze gra lub ma jakies konkretniejsze informacje o Hibernianie , 12 kolejek od poczatku sezonu w lidze szkockiej i ciagle bez X . Moze warto sprobowac ...
Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
Quote
Oryginalnie wysłał Dragoon:
[qb]Witam!
Własnie przed chwila obstawiłem remis Southend. Mam ich na 8.poziomie i zaczynaja powoli mnie drażnić[/qb]
Wykorzystałem twoje problemy z Southend, w celu podyskutowania na temat:
Jak nie stracić na progresji ??

Chciałem poruszyć ten, ponieważ ostatnio dużo czasu poswięcam progresji i podchodze do grania poważnie oraz zyski które narazie osiagnałem sa dla mnie bardzo obiecujace.

Zawsze można trafić na drużynę która nie będzie chciała zremisować, ja miałem tak z Derby, kolega Dragoon zaczyna mieć je z Southend. Jako że jestem poczatkujacym progresista zastanawiam się jak unikać takich sytuacji.

Jesli ktos obserwował moja gre zauważył że nie zakończyłem progresji na Werder (z własnej głupoty), ale w jej miejsce zaczałem grać pięć innych drużyn (z których cztery już zremisowały co mnie bardzo cieszy).

No i do czego zmierzam ? Czy nie lepiej w niektórych sytuacjach zamiast grać drużyny w nieskończonosć, zastępować drużynę X np. 5 nowymi drużynami (wiadomo że po VI poziomie stawka bardzo szybko rosnie i nie każdego stać).

Na przykład kapitał który mamy zainwestować na 7 poziomie w drużynę X to 1000 zł.
Co robimy dzielimy go na 5, i każda z 5 nowych drużyn gramy za 200 zł.
(Wsród tych drużyn może być też drużyna X, tylko teraz zostanie zagrana za 200 zł).

Nie mówię że ta metodę należy stosować do każdej drużyny, lecz w niektórych sytuacjach może być pomocna w wyjsciu z opresji.

To jest moja propozycja, może ktos już w taki sposób próbował grać, lub miał inne plany awaryjne, może ktos ma jakies doswiadczenia, proponuje dyskusje na ten temat.

Pozdrawiam DONAN

Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
Dzieki DONAN za Twoje przemyślenia. brrr...przypomniałeś mi Derby, też to grałem !A potem szczury zremisowały sobie trzy mecze z rzędu ! Całkowicie się z Tobą zgadzam. Jeśli Southend teraz nie zremisuje, będę nadal na nich grał, ale już tylko na zwrot kasy. W tej chwili "włożyłem" w nich 2550 PLN. W następnej kolejce zakładając kurs 3.25, musiałbym na nich zagrać za 1150, żeby być na zero. Myślę jednak, że znajdę coś ciekawego na dokładkę i puszczę combosa z dwóch zdarzeń. Zawsze będzie taniej. Jutro o 18-tej będziemy już znać wynik. Na pocieszenie sobie mówię, że to i tak jest kasa wygrana od bukmacherów.
Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Witam.

#1 HSV . Pierwsza drużyna,która sprawiła mi problemy w progresji a gram nią 2 lata. HSV zostawiłem po 7 poziomie. Wiąże się to oczywiście ze stratami, ale wliczam to w ryzyko gry progresją, Progresja przyniosła mi już tyle zysków że pozwoliłem sobie na zostawienie HSV, nie macie pojęcia jaki komfort psychiczny mam teraz gdy HSV juz 10 kolejek bez X.

#2 Taktyka Zmieniłem trochę taktykę gry progresją. Wcześniej grałem na 2 drużyny i za duże stawki (zaczynałem czasami nawet od 30zł)Teraz gram po 10 drużyn i za małe stawki.

#3 TYPY

Dryżyna - poziom
-Getafe (2ESP) - 2
-Xerez (2ESP) - 1
-Wisła Płock (1POL) -3
-Ruch Ch. (1POL) - 3
-KSZO (1POL) - 3
-Legia (1POL) -1
-Odra (1POL) -1
-Valladoid (1ESP) - 1
-Mallorca (1ESP) -1
-Deprotivo La Coruna (1ESP)- 1
-HSV (1GER) -1 (dam im szanse jeszcze raz ale progresję zaczynam od początku)
:zobacz:

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
witam!
dla wszystkich którzy mają jeszcze nadzieje na remis Hamburger SV , wypasiony kurs na remis w toto-mixie 4,5 :eek:

ja zagram na odrobienie strat
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał Kapitan:
[qb]A ja ciagne jutro dalej te nieszczesne HSV, choc szansy na remis raczej nie widze, ale wiadomo odpuszcze kolejke i bedzie placz potem i 0:0 . Wiec walcze dalej .... Czy ktos moze gra lub ma jakies konkretniejsze informacje o Hibernianie , 12 kolejek od poczatku sezonu w lidze szkockiej i ciagle bez X . Moze warto sprobowac ...
Pozdrawiam[/qb]
Co do HSV to mom go na V poziomie za 160 zł i chociaż wiem, że szanse na remis są małe to zagrałem i tak ale za 145zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . W Profie nota była 4,0 a w sts 3,6. Fajnie bo Profa mam dokładnie 2,5 m od szkoły (są w sąsiedztwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) a do sts mam 400m czyli też blisko ( chodzi mi o odległość od szkoły) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
A co do Hiberniana to mam go na III poziomie za 20zł i mam nadzieje że teraz zremisuje z Hearts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
Ogólnie dzisiaj w Profie wydałem ok. 540zł na samą progresje. Wystarczy że tylko HSV zremisuje to zwróci mi sie cały dzisiejszy wkład i jeszcze zarobię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
Pozd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał JAMES:

#2 Taktyka Zmieniłem trochę taktykę gry progresją. Wcześniej grałem na 2 drużyny i za duże stawki (zaczynałem czasami nawet od 30zł)Teraz gram po 10 drużyn i za małe stawki.
QB]
Cze
Co do twojej taktyki JAMES to tak samo ja ty uważam że lepiej grać większą ilością za mniej nież np. 2 drużyny od pierwszego poziomu za 30zł. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Ja osobiście 3 tygodnie temu do 4 drużyn z progresji, które miałem już wcześniej dodałem 26 nowych i dzisiaj zostało mi już 14 po 3 tygodniach. Ten system jest lepszy bo drużyny, które remisują zarabiają na pozostałe. Ja do dzisiaj byłem tylko 300zł w plecy ale dzisiaj wydałem ok.540zł na progresje i jak narazie 840zł w plecy ale jeszcze dzisiejsze i jutrzejsze mecze sie nie rozegrały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Wiem że ostateczne zyski będe miał na koniec tej grupy drużyn. Będzie to wielkie ucztowanie albo wielkie kopanie rowów po 15 godzin dziennie:) Ale mam nadzieje że tak niebędzie czego życze sobie i WAM. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Sorry za moją pisownię, ale jestem chyba dyslektykiem i niekiedy za szybko piszę i popełniam dużo błędów.
Pozd

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
wolverhampton - 7 meczy bez remisu
livorno - 8 meczy
salernitana - 7 meczy
i reutlingen też sporo bez remisu ale dokładnie nie pamiętam ile
Na progresje jak znalazł.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Livorno gralo wczoraj i juz 8 meczy bez remisu, a Salernitana wlasnie przed chiwla tez po raz 8 niezremisowala tracac decydujaca bramke w 89 min. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , Reutlingen 10 meczy bez remisu

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Gratuluję wygranej tym co HSV grali!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
No i nareszcie
Gratuluje
FT Borussia Dortmund 1 - 1 Hamburger SV

tylko szkoda ze w moim przypadku na tej drużynie poniosłem spore straty.
Mamy dowód ze w progresji nie ma rzeczy niemożliwych i nawet Cienias z gigantem może zremisowac.
Gratuluje przed wszystkim tym którzy zagrali po kursie 4,5 w totshitmixie

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
wolverhampton właśnie zremisowało 1-1 po golu strzelonym w doliczonym czasie gry. Sorry że nie podałem tego meczu wcześniej ale dopiero co sie zalogowałem. Livorno i Salernitana wciąż są jednak aktualne.Wielkie gratulacje dla tych co stawiali HSV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Czy ktos moze wiec co sie stalo w meczu Bristolu City bo bylo 1-0 dla gosci po 1 polowie , a teraz znikl ten mecz na LiveScore?

Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
Southend - Wrexham 0:1 !!!
Bramkę strzelił gość, który pojawił się z ławki na boisku już w 12.min. tylko dlatego, że musiał zmienić kolesia, który doznał kontuzji. Gdyby nie to, to może mecz by się zakończył wynikiem 0:0 !
Nastepny mecz za tydzień. Może wejdzie.
Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
vonseb
Mecz Bristolu City został w 51.min. przerwany z powodu namokniętego wodą boiska. Może popadało porządnie w przerwie ?

Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty), 771 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1