Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 30 z 30 1 2 28 29 30
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
#1
10/05/08 19:00
Lech Poznań - ŁKS Łódź
typ: 3-1
kurs: 9.0
stawka: 10J
zysk -10J

#2
10/05/08 19:00
Widzew Łódź - Górnik Zabrze
typ: 1-2
kurs: 9.50
stawka: 10J
zysk -10J

#3
10/05/08 19:00
Wisła Kraków - Zaglebie Sosnowiec
typ: 4-0
kurs: 10.0
stawka: 10J
zysk +90

Podsumowanie:
Typy wygrane: 1
Typy przegrane: 2
Skuteczność trafień: 14/39
Ilość wygranych jednostek w tej kolejce: +70J
Ilość wygranych jednostek ogólnie: +85J

dzieki wszystkim za gre, naprawde wysoki poziom konkursu

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 604
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 604
#1
11.05.08 14:00
Tur - Wsla
Typ: Wisla
Kurs: 2.55
Stawka: 10j.
Wygrana: +15.5J

#2
10.05.08 17:00
GieKSa - Lechia
Typ: Lechia
Kurs: 2.25
Stawka: 10j.
Wygraba: +12.5

#3
11.05.08 14:00
Tur - Wisla
Typ: over 2.5
Kurs: 2.1
Stawka: 10
Wygrana: +11J

Podsumowanie:
Typy wygrane: 3
Typy przegrane: 0
Skuteczność trafień: 23/36
Ilość wygranych jednostek w tej kolejce: +39J
Ilość wygranych jednostek ogólnie: +80.3J

Gratuluje zwyciezcy, aczkolwiek fartownemu wielce, oraz dziekuje z akonkursik z roznymi wpadkami, takze organizatorskimi, ale udalo sie dociagnac smile I brawa dla Pieci ktory b. ladnie poprowadzil konkursik wink
Pozdrawiam i do nastepnej edycji zegnam wink

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
#1
10/05/08 19:00
Widzew - Górnik
Typ: X
Kurs: 3,1
Stawka 10j
wygrana: -10j

#2
11/05/08 18:30
Sląsk - Odra
Typ: 2
Kurs: 10
Stawka 10j
Wygrana: -10j

#3
10/05/08 19:00
Legia - Polonia
Typ: X
Kurs: 3,75
Stawak: 10j
Wygrana: -30j

Podsumowanie:
Typy wygrane: 0
Typy przegrane: 3
Skuteczność trafień: 20/39
Ilość wygranych jednostek w tej kolejce: -30J
Ilość wygranych jednostek ogólnie: +5.9J

Dziękuje za grę gratuluję dla wygranych oraz dla Pieci i Ignoratora za prowadzenie konkursu
Pozdrawiam wszystkich graczy

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
#1
10/05/08 19:00
Lech Poznań - ŁKS Łódź
typ: 1
kurs: 1.40
stawka: 10J
buk: Expekt
wynik: 1-2
zysk: -10J

#2
10/05/08 19:00
Legia Warszawa - Polonia Bytom
typ: 1
kurs: 1.50
stawka: 10J
buk: Expekt
wynik: 3-1
zysk: +5J

#3
10/05/08 19:00
Ruch Chorzow - Jagiellonia Bialystok
typ: X
kurs: 3.30
stawka: 10J
buk: Expekt
wynik: 4-0
zysk: -10J

Podsumowanie:
Typy wygrane: 1
Typy przegrane: 2
Skuteczność trafień: 21/39
Ilość wygranych jednostek w tej kolejce: -15J
Ilość wygranych jednostek ogólnie: -12.12J

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Podsumowanie typów
drfocus


#1
11.05.08 19:00
Zagłebie Lubin - Korona Kielce
Typ: powyzej 3,5 gola
Kurs: 3.50
Stawka: 10
Buk: Unibet
wynik: 1-0
zysk: -10J

#1
11.05.08 19:00
Zagłebie Lubin - Korona Kielce (pierwsza połowa)
Typ: powyzej 1,5 gola
Kurs: 3.00
Stawka: 10
Buk: Unibet
wynik: 0-0
zysk: -10J

#2
11.05.08 19:00
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok HT/FT
Typ; 1/1
Kurs: 5.00
Stawka: 10
Buk: Bet365
wynik: 4-0
zysk: +40J


Podsumowanie:
Typy wygrane: 1
Typy przegrane: 2
Skuteczność trafień: 19/36
Ilość wygranych jednostek w tej kolejce: +20J
Ilość wygranych jednostek ogólnie: 81.65J

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Podsumowanie typów
live99

1#
10/05/08 19:00
Lech- LKS
Typ: 1(do polowy)
Kurs: 1,9
Stawka:10j
Buk:Unibet
wynik: 0-1
zysk: -10J

2#
10/05/08 19:00
Odra W-Groclin
Typ: 2
Kurs:1,7
Stawka:10j
Buk:Unibet
wynik: 2-3
zysk: +7J

3#
10/05/08 19:00
Wisla K -Zaglebie
Typ:1(-1)
Kurs:1,64
Stawka:10j
Buk:Unibet
wynik: 4-0
zysk: +6.4J

Podsumowanie:
Typy wygrane: 2
Typy przegrane: 1
Skuteczność trafień: 20/38
Ilość wygranych jednostek w tej kolejce: +3.4J
Ilość wygranych jednostek ogólnie: -55.3J

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Podsumowanie typów
podstawek87

#1
10/05/08 19:00
GKS Bełchatów - Cracovia
Typ : 0-0 dw
Stawka : 10j
Kurs : 9.0
Buk : Unibet
wynik: 1-1
zysk: -10J

#2
10/05/08 19:00
Odra Wodzisław - Groclin Grodzisk Wlkp.
Typ : 0-3 dw
Kurs : 10.0
Stawka : 10j
Buk : Expekt
wynik: 2-3
zysk: -10J

#3
10/05/08 19:00
Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec
Typ : 4-0 dw
Kurs : 10.0
Stawka : 10j
Buk : Expekt
wynik: 4-0
zysk: +90

Podsumowanie:
Typy wygrane: 1
Typy przegrane: 2
Skuteczność trafień: 17/39
Ilość wygranych jednostek w tej kolejce: +70J
Ilość wygranych jednostek ogólnie: +27.2J

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Podsumowanie typów
kewin


1#
11/05/08 11:15
Pelikan - Podbeskidzie
Typ: DW 1:1
Kurs: 6
Stawka:10j
Buk:Expekt
wynik: 1-3
zysk: -10J

2#
11/05/08 18:30
Piast-Łomża
Typ: DW 2:0
Kurs: 5.5
Stawka:10j
Buk:Expekt
wynik: 2-1
zysk: -10J

3#
11/05/08 15:00
Znicz - Motor
Typ:Dw 1:1
Kurs:8
Stawka:10j
Buk:Expekt
wynik: 3-0
zysk: -10

Podsumowanie:
Typy wygrane: 0
Typy przegrane: 3
Skuteczność trafień: 8/36
Ilość wygranych jednostek w tej kolejce: -30J
Ilość wygranych jednostek ogólnie: +53.5J

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Podsumowanie 13. kolejki zmagań w Ekstrak(l)asie Typerów - Wiosna 2008

Klasyfikacja po 13. kolejce zmagań:

1. seba30 (Gliwice) 24/39 +220.6J
2. igea23 23/39 (Bytom) +128.65J
3. Inzaghi78 (Łódź) 26/39 +127.73J
4. larsson (Bytom) 14/39 +85J
5. drfocus (Kielce) 19/36 +81.65J Brak typów w 11 kolejce
6. Dejmien (Płock) 23/36 +80.3J Brak typów w 12 kolejce
7. kewin (Legnica) 8/36 +53.5J Brak typów w 1.kolejce
8. login.pl (Wschowa) 22/39 +40.1J
9. Stalion (Ruda Śląska) 19/33 +34.61J Brak typów w 11 i 13 kolejce
10. podstawek87 (Mińsk Mazowiecki) 17/39 +27.2J
11. Kura (Białystok) 17/39 +11.2J
12. blackjack 20/39 +5.9J
13. Piecia (Białystok) 21/39 -12.12J
14. pol44 (Łódź) 19/39 -15.75J
15. live99 (Płock) 20/38 -55.3J
16. kfjatek (Poznań) 9/36 -56J Brak typów w 12 kolejce


Nie ukończyli rywalizacji:
- micheal89 (Zgierz) rezygnacja
- mario145 (Sopot) DNS
- corradoclub (Skarżysko-Kamienna) DNS
- Maxi (Bytom) rezygnacja
- Ignorator (Łazy) rezygnacja
- mgr (Kraków) rezygnacja

- Kopytko (Warszawa) DNS

Koniec sezonu , czas rozliczeń i podsumowań . Tak , więc przed wami końcowe zestawienie , pewnie nie którzy dobrze wypadli no może inni trochę słabiej , ale od jesieni nadejdzie czas rewanżu i poprawy dlatego kto jest zawiedziony swą postawą to niech odpocznie na wakacjach i na jesień wypoczęty przystąpi w walce o zwycięstwo .
Gratuluje czołowej trójce która pokazała wysoki poziom w tej rundzie , jak również gratuluje tym z dołu którzy pomimo słabszych wyników dobrnęli do końca . Dobra robota boys piwo

Miałem więcej się rozpisać , lecz niestety nie mogę gdyż sądzę iż powinien znaleźć się tu również jakiś komentarz Ignoratora bez którego , nie było by tego konkursu piwo

Dziękuje wszystkim jako wasz attaché , iż mogłem poprowadzić ten konkurs i do zobaczenia po wakacjach papa

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Zapomniałem o podsumowaniu frown
Piecia dobra robota piwo
Gratuluję czołowej trójce, bardzo wysoki poziom konkursu. Wystarczy zobaczyć na tabelę poprzedniej edycji.
Do zobaczenia w kolejnej edycji smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Dziekuje wszystkim za rywalizacje ktora stala jak juz wspomnial moj poprzednik na baaaaaaaaaaaaaardzo wysokim poziomie piwo

Najlepiej swiadczy o tym fakt ze zwyciezca ubieglej edycji zajalby ze swoim wynikiem obecnie zaledwie 8 miejsce shocked shocked shocked

Przez caly sezon nie gralem szalonych kursow az do ostaniej kolejki gdzie poszedlem na calosc i zaatakowalem z 7 lokaty 3 miejsce grin hura

Gratulacje dla pozostalej dwojki ktora mnie wyprzedzila piwo oraz dla wszystkich uczestnikow i organizatorow bez ktorych nie byloby tego konkursu piwo

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by Piecia
Klasyfikacja po 13. kolejce zmagań:

16. kfjatek (Poznań) 9/36 -56J Brak typów w 12 kolejce[/b]
Piecia, nie podliczyłeś mi ostatniej kolejki. Zakończyłem nad kreską grin Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję.

Quote
Podsumowanie

Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec
1)
Typ: dw 2:0
Kurs: 5.5
Stawka: 10j
-10j

2)
Typ: dw 3:0
Kurs: 7.0
Stawka: 10j
-10j

3)
Typ: dw 4:0
Kurs: 9.5
Stawka: 10j
+85j

Ta kolejka: 1/3 +65j
W sumie: +4,5j


Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
A właściwie to źle podliczyłeś (moja wina bo w skrocie zrobilem podsumowanie) - zresztą CHUJ Z TYM! smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Wszystkie przelewy zostały nastawione na jutro. Może uda się nam i jeszcze pieniążki otrzymacie w tym tygodniu smile . Jednak jak się nie uda to maksymalnie we wtorek będzie smile . Jeszcze raz gratulację dla zwycięzców. Rzeczywiście poziom był wysoki i oby tak dalej działo się w dziale liga polska.

Jeśli chodzi o przyszłą edycję to musi sie zgłosić dwie osoby aby mi pomagały w konkursie. Szukam takiej osoby jak Pecia. Z resztą właśnie jaką tą pomoc widziałbym Piecię i jeszcze kogoś chętnego. Wspólnie w trójkę wyznaczylibyśmy sobie dyżur jeśli chodzi o pozdsumowanie kolejnych kolejek. Okej miłego wypoczynku od ligi polskiej i powodzenia w obstawianiu piwo


.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Przez przypadek a może przez przepracowanie wysłałem sebie30 o 20 złoty za mało a Inzaghiemu78 o 10 złoty. Więc jeśli czujecie się pokrzywdzenie to prześlę te kwoty na wasze konta.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Originally Posted by Ignorator
Przez przypadek a może przez przepracowanie wysłałem sebie30 o 20 złoty za mało a Inzaghiemu78 o 10 złoty. Więc jeśli czujecie się pokrzywdzenie to prześlę te kwoty na wasze konta.

.::Think Twice::. Ignorator.

Załatwione proszę o danie mi spokoju, bo ja jadę na oparach...

Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Dzięki Ignorator za bardzo szybkie przelanie nagrody smile

Gratulacje dla wszystkich uczestników, którzy wytrwali do końca piwo, jak i podziękowania dla prowadzących konkurs - Ignoratora i Pieci piwo bez których konkurs nie przebiegłby tak sprawnie.

Pozdrawiam i do zobaczenia w następnej edycji smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Graty seba30 za 2 złote strzały w ostatniej kolejce. Gratulacje także dla igea23 i Inzaghi78, który osiągnal skuteczność 66%!!

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Proszę moderatora działu o odklejenie tematu piwo

Strona 30 z 30 1 2 28 29 30

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1