ale to zawsze lepsze niż 642 zł w pl..."> ale to zawsze lepsze niż 642 zł w pl...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
7zł i 60gr
tyle zarobiłem na czysto progresji HSV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ale to zawsze lepsze niż 642 zł w plecy
pora zagrać jakas "normalna" drużynę
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: trza cos wypic za ten remis
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
No to dzięki HSV wygrałem 522zł czyli cały dzisiejszy wkład na 14 drużyn, czyli wyszedłem na zero ale przecierz jeszcze gra pozostałych 13 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Szkoda tylko że Man C. i Bristol C. niezremisowały, obie drużynki miałem po 80 zł. Ale za tydzień też są mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Panowie GRATULUJE HSV!!!
Aby tak dalej,bez niespodzianek. Aktóry z nas chciał dzisiaj nie grać HSV.
Ja mogę się do tej grupy zaliczyć, zmniejszylem wkład na mecz i zagrałem za 15ozł. Co dało mi zysk 30zł=0,7 bolsa i soczek. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Wasze zdrowie!!!

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał cez:
[qb]Panowie GRATULUJE HSV!!!
Aby tak dalej,bez niespodzianek. Aktóry z nas chciał dzisiaj nie grać HSV.
Ja mogę się do tej grupy zaliczyć, zmniejszylem wkład na mecz i zagrałem za 15ozł. Co dało mi zysk 30zł=0,7 bolsa i soczek. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Wasze zdrowie!!![/qb]
Gratuluje... ja nie zagralem tego z powodu skonczenia sie moich finansow... niestety... za szybko jak dla mnie zremisowali... jakby to bylo tydzien pozniej (albo wczesniej) to byloby piknie... tak czy inaczej ciesze sie z Waszego szczescia, chcialbym aby takich, ze tak brzydko powiem (wkurzony jestem), pizd bylo jak najmniej... Za tydzien musze cos wymyslic...

Ale:
Some might say we will find a brighter day...

Pozdro
Kejsper

Dołączył: Apr 2002
Posty: 57
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 57
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: W koncu HSV. Dlugo sie czekalo ale jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zaluje teraz troche ze nie gralem ostrzej, ale po fakcie to kazdy madry jest. Sam chyba nie wierzylem, oplacalo sie.
Gratuluje wszystkim odwaznym i do konca wierzacym w HSV
- podobno na 1:1 gol padl w 89 min ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Gratuluje wszyskim, ktorzy dowiezli HSV do konca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: . Ja osobiscie tego nie gralem, ale ciesze sie z waszego sukcesu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Troszke tylko mi szkoda Kejspera, ktoremu do szczescia zabrakl jeden poziom.
Mi dzisiaj (i chyba nie tylko mi) eszlo jeszcze Clermont <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam i zycze jak najszybciej ukonczonych progresji.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
HSV było dopiero na III alke i tak niwźle 37zł do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Powoli, ale stanowaczo proponuje wszystkim mój system czyli..........................

zaczynać od 2zł i po 10 tygodnicz gry jestem grubo ponad stówke na plusie, a to dopiero początek bo do tej pory grałem na 6 drużyn, ale teraz zaczynam na 12 itd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
ale analfabeta ze mnie SOORRKKII

Dołączył: Jul 2002
Posty: 284
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 284
napisz jakie drużyny grasz. Chyba żę to tajemnica.

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Witam!

Panowie szykuje ponowny start i tym razem rozpieprzenie bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Czy moglibyscie wszyscy podac druzyny, ktore Wam zostaly po weekendzie?

Ja zaraz czegos poszukam z Serie B, Segunda Division, moze z Serie A (i ew. Francja 2) i odam w ciagu tego tygodnia kilka druzyn, ktore mam zamiar bardzo szybko trafic...

narazie poadrawiam
Kejsper

PS. Juz otrzasnalem sie z porazki...

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Quote
Oryginalnie wysłał JAMES:
[qb]Witam.

#3 TYPY

Dryżyna - poziom
-Getafe (2ESP) - 2
-Xerez (2ESP) - 1
-Wisła Płock (1POL) -3
-Ruch Ch. (1POL) - 3
-KSZO (1POL) - 3
-Legia (1POL) -1
-Odra (1POL) -1
-Valladoid (1ESP) - 1
-Mallorca (1ESP) -1
-Deprotivo La Coruna (1ESP)- 1
-HSV (1GER) -1 (dam im szanse jeszcze raz ale progresję zaczynam od początku)
:zobacz: [/qb]
Rezultat po sobocie
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Malorca
Valladoid
Xeres (2ESP)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Deportivo
HSV
:zobacz: zostało na dziś
-Getafe (2ESP) - 2
-Wisła Płock (1POL) -3
-Ruch Ch. (1POL) - 3
-KSZO (1POL) - 3
-Legia (1POL) -1
-Odra (1POL) -1

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Jak na razie jest zajebiście oprócz HSV za 145zł wczoraj zremisował też Clermont (20zł) i La Coruna za 40. Przynajmiej odbiłem sobie poprzedni tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Quote
Oryginalnie wysłał Kejsper:
[qb]
Panowie szykuje ponowny start i tym razem rozpieprzenie bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Czy moglibyscie wszyscy podac druzyny, ktore Wam zostaly po weekendzie?
[/qb]
Po wczorajszym zostala mi Marsylia (za tydzien bedzie 4 poziom) i Strasbourg (bedzie 2). Za chwile bedzie grala Wisla Plock i Ruch, a wieczorkiem Getafe (3 poziom).

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał Qbol:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Kejsper:
[qb]
Panowie szykuje ponowny start i tym razem rozpieprzenie bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Czy moglibyscie wszyscy podac druzyny, ktore Wam zostaly po weekendzie?
[/qb]
Po wczorajszym zostala mi Marsylia (za tydzien bedzie 4 poziom) i Strasbourg (bedzie 2). Za chwile bedzie grala Wisla Plock i Ruch, a wieczorkiem Getafe (3 poziom).[/qb]
Cze
Nie ma sprawy ja mam dużo drużyn w progresji tak więc będziesz miał z czego wybierać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Podam Ci je wieczorem jak skończą się dzisiejsze mecze. Jak narazie mój Totenham remisuje do przerwy z Chelsea 0-0. A dzisiaj grają jeszcze tylko Everton, Hibernian i Blackburn. Tak więc moje drużyny, które ocalały po tym tygodniu podam Ci jak się skończą mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
Quote
Oryginalnie wysłał Mondex:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Qbol:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Kejsper:
[qb]
Panowie szykuje ponowny start i tym razem rozpieprzenie bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Czy moglibyscie wszyscy podac druzyny, ktore Wam zostaly po weekendzie?
[/qb]
Po wczorajszym zostala mi Marsylia (za tydzien bedzie 4 poziom) i Strasbourg (bedzie 2). Za chwile bedzie grala Wisla Plock i Ruch, a wieczorkiem Getafe (3 poziom).[/qb]
Cze
Nie ma sprawy ja mam dużo drużyn w progresji tak więc będziesz miał z czego wybierać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Podam Ci je wieczorem jak skończą się dzisiejsze mecze. Jak narazie mój Totenham remisuje do przerwy z Chelsea 0-0. A dzisiaj grają jeszcze tylko Everton, Hibernian i Blackburn. Tak więc moje drużyny, które ocalały po tym tygodniu podam Ci jak się skończą mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Everton i Blackburn ale masz nosa. To także moje typy

Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
Jaka jest minimalna stawka w Expekcie?

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
w expekcie minimum 0,5zł

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Panowie a nie macie problemow z wyciagnieciem pieniedzy z Expektu.
Jak to wyglada i na czym to polega?
Moze ktos mi to powiedziec?
Czy nalezy przeslac pozniej jakies kopie dokumentow itd.
A te nasze profesjonale, sts ciesza sie ostatnio duzym zainteresowaniem wczoraj stalem 1,5h aby wyslac kupony, juz chcialem zrezygnowac ale progrsja na HSV nie pozwolila:)
Pozdrawiam wszystkich progresowiczow.
Prosze jeszcze o opinie na temat buków internetowych, kogo polecacie?

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał cez:
[qb]Panowie a nie macie problemow z wyciagnieciem pieniedzy z Expektu.[/qb]
Nie, wszystko w moim przypadku trwalo 4 dni

Quote
Oryginalnie wysłał cez:
[qb]Jak to wyglada i na czym to polega?
Moze ktos mi to powiedziec?
Czy nalezy przeslac pozniej jakies kopie dokumentow itd.[/qb]
Ja nie musialem nic przesylac. Na stronie podajesz nr bankowy konta, jeszcze kilka informacji i pieniadze zostaja wyslane do Ciebie

Quote
Oryginalnie wysłał cez:
[qb]A te nasze profesjonale, sts ciesza sie ostatnio duzym zainteresowaniem wczoraj stalem 1,5h aby wyslac kupony, juz chcialem zrezygnowac ale progrsja na HSV nie pozwolila:)[/qb]
Dla mnie to jest smiechu warte... stac 1,5h i do tego nasz rzad przytnie zyski o 10%... We wszelkich expektach kursy na remisy sa zwykle wyzsze o jakies 0.1-0.2 niz u naszych bukow a do tego nie trzeba oplacac pensji premiera...

Quote
Oryginalnie wysłał cez:
[qb]Prosze jeszcze o opinie na temat buków internetowych, kogo polecacie?[/qb]
Na poczatek polecam expekt, mozesz wyslac pieniadze z kazdego konta bankowego w Polsce. Otrzymujesz je rowniez na to samo konto, bez kombinacji, bez tracenia czasu.

Ja zaczynalem w expekcie, a teraz przenioslem sie do gb, ale tylko dlatego, ze maja bogatsza oferte (u/o niemal wszystkich lig).

Powodzenia!
Kejsper

Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, JelineK, rymoholik, rafal08, forty, Sensei, aker, ElNinho[mmdea], burbon, kamel), 884 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,676
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1