Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 23 1 2 21 22 23
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Ooo!! A w Lens kibice biegaja po murawie smile Ojej, to straszne!

Kto by pomyslal. Przeciez tam taka kultura - muzea maja i obrazy. A fe, wy niedobre kibole!

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Ooo!! A w Lens kibice biegaja po murawie smile Ojej, to straszne!

Kto by pomyslal. Przeciez tam taka kultura - muzea maja i obrazy. A fe, wy niedobre kibole!

Kibole powinni sie cieszyć.

Jest was wiecej ,w kazdym miejscu świata ,a wy jesteście przecież mocni w ...kupie.

Tylko jedna rada - popierajcie sie na odległość ,bo po bliskim spotkaniu moze byc was mniej laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
ups ,sorki już to wcześniej ktoś wkleił smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
o kurde....wracam sobie jak gdyby nigdy nic z meczu (niewazne jakiego,bo i tak wy kur... jestescie madrzejsi i tam byla lipa i niedalo sie pojsc... )...i patrze co tu ludzie pisza.no i nie wytrzymalem..nie wiem,albo to jest panstwo policyjne i wy naprawde jestescie marionetkoami- i nie macie pasji...albo nie wiem...ludzie...pilka to nie sa szachy czy tenis gdzie koles ruchem reki daje kibicom znak do zamilczenia...pilka to sa kur...emocje jakich malo..nie wazne..w Polsce,w Grecji,w Brazylii,w Anglii,Argentynie,Turcji...itd..ktos tu mega madry i wyksztalcony w temacie mi zaraz powie,co ty gadasz...przyklady ktore podales,to kraje slabo rozwiniete,gdzie gospodarka upada(pld.amerka)a ludzie zabijaja sie zeby przezyc....a ja wam kur...mowie...pierdolicie..dajcie mi bana fagasy...w zyciu w cos trzeba wierzyc,czyms oprocz domu trzeba sie pasjonowac,cos trzeba KOCHAC....wiec zamknijcie ten temat na wieki,badz idzcie wraz z jego nurtem rozmawiajac o kibicach Gieksy,przy tym ich kur...nie obrazajac..bo hu...sie znacie a gadacie o uslyszycie...tak,mowie to z cala stawczoscia...po co ta gadka...co Wy chcecie zmienic...idz do pracy..obejrzyj se w weekend jak zwsze na platformie jakis mecz,ale sprawy wyzsze,sa dla Ciebie malo zaznajomione...

no i na koncu...moj ulubieniec...POLSKIGNOM...z reka na sercu powiedz ze dzis byles tu....

spiewka jest bez sensu,bedziecie sie koocic,przkonujac kazdy,kazdego jakiems argumentem..a argument ten i tak nie bedzie mial odzwierciedlenia w rzezywistosci...oprocz wyjatkow..nie bede tu przytaczal konkretnych ksyw czy imion...reszcie proponuje zajecie sie domowym ogrodkiem i delikatnymi klotniami z zona dlaczego to przyszedles po 22 00 ....normalnie mi was kur...zal za to zejestescie takimi cipami

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
"(...)ale sprawy wyzsze,sa dla Ciebie malo zaznajomione...(...)" z nicka wynika, ze 23 lata na tym łez padole, ale języka ojczystego jeszcze nie ogarnąłeś... próbuj, na pewno dasz rade w końcu go opanować

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
jarecki laugh

Nie zapomnij się tylko podetrzeć po takim odczycie smile

Miłej niedzieli

Strona 23 z 23 1 2 21 22 23

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, latajaca_holenderka, forty, rafal08, rymoholik, aker, $-man, kamel, Sensei), 2,510 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,299
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1