|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912 |
7zł i 60gr tyle zarobiłem na czysto progresji HSV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale to zawsze lepsze niż 642 zł w plecy pora zagrać jakas "normalna" drużynę pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: trza cos wypic za ten remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
No to dzięki HSV wygrałem 522zł czyli cały dzisiejszy wkład na 14 drużyn, czyli wyszedłem na zero ale przecierz jeszcze gra pozostałych 13 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Szkoda tylko że Man C. i Bristol C. niezremisowały, obie drużynki miałem po 80 zł. Ale za tydzień też są mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Panowie GRATULUJE HSV!!! Aby tak dalej,bez niespodzianek. Aktóry z nas chciał dzisiaj nie grać HSV. Ja mogę się do tej grupy zaliczyć, zmniejszylem wkład na mecz i zagrałem za 15ozł. Co dało mi zysk 30zł=0,7 bolsa i soczek. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Wasze zdrowie!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał cez: [qb]Panowie GRATULUJE HSV!!! Aby tak dalej,bez niespodzianek. Aktóry z nas chciał dzisiaj nie grać HSV. Ja mogę się do tej grupy zaliczyć, zmniejszylem wkład na mecz i zagrałem za 15ozł. Co dało mi zysk 30zł=0,7 bolsa i soczek. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Wasze zdrowie!!![/qb] Gratuluje... ja nie zagralem tego z powodu skonczenia sie moich finansow... niestety... za szybko jak dla mnie zremisowali... jakby to bylo tydzien pozniej (albo wczesniej) to byloby piknie... tak czy inaczej ciesze sie z Waszego szczescia, chcialbym aby takich, ze tak brzydko powiem (wkurzony jestem), pizd bylo jak najmniej... Za tydzien musze cos wymyslic... Ale: Some might say we will find a brighter day... Pozdro Kejsper
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2002
Posty: 57 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: W koncu HSV. Dlugo sie czekalo ale jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zaluje teraz troche ze nie gralem ostrzej, ale po fakcie to kazdy madry jest. Sam chyba nie wierzylem, oplacalo sie. Gratuluje wszystkim odwaznym i do konca wierzacym w HSV - podobno na 1:1 gol padl w 89 min ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
Gratuluje wszyskim, ktorzy dowiezli HSV do konca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: . Ja osobiscie tego nie gralem, ale ciesze sie z waszego sukcesu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Troszke tylko mi szkoda Kejspera, ktoremu do szczescia zabrakl jeden poziom. Mi dzisiaj (i chyba nie tylko mi) eszlo jeszcze Clermont <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam i zycze jak najszybciej ukonczonych progresji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141 |
HSV było dopiero na III alke i tak niwźle 37zł do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Powoli, ale stanowaczo proponuje wszystkim mój system czyli..........................
zaczynać od 2zł i po 10 tygodnicz gry jestem grubo ponad stówke na plusie, a to dopiero początek bo do tej pory grałem na 6 drużyn, ale teraz zaczynam na 12 itd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141 |
ale analfabeta ze mnie SOORRKKII
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 284
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 284 |
napisz jakie drużyny grasz. Chyba żę to tajemnica.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Witam!
Panowie szykuje ponowny start i tym razem rozpieprzenie bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Czy moglibyscie wszyscy podac druzyny, ktore Wam zostaly po weekendzie?
Ja zaraz czegos poszukam z Serie B, Segunda Division, moze z Serie A (i ew. Francja 2) i odam w ciagu tego tygodnia kilka druzyn, ktore mam zamiar bardzo szybko trafic...
narazie poadrawiam Kejsper
PS. Juz otrzasnalem sie z porazki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Oryginalnie wysłał JAMES: [qb]Witam.
#3 TYPY
Dryżyna - poziom -Getafe (2ESP) - 2 -Xerez (2ESP) - 1 -Wisła Płock (1POL) -3 -Ruch Ch. (1POL) - 3 -KSZO (1POL) - 3 -Legia (1POL) -1 -Odra (1POL) -1 -Valladoid (1ESP) - 1 -Mallorca (1ESP) -1 -Deprotivo La Coruna (1ESP)- 1 -HSV (1GER) -1 (dam im szanse jeszcze raz ale progresję zaczynam od początku) :zobacz: [/qb] Rezultat po sobocie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Malorca Valladoid Xeres (2ESP) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Deportivo HSV :zobacz: zostało na dziś -Getafe (2ESP) - 2 -Wisła Płock (1POL) -3 -Ruch Ch. (1POL) - 3 -KSZO (1POL) - 3 -Legia (1POL) -1 -Odra (1POL) -1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Jak na razie jest zajebiście oprócz HSV za 145zł wczoraj zremisował też Clermont (20zł) i La Coruna za 40. Przynajmiej odbiłem sobie poprzedni tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
Oryginalnie wysłał Kejsper: [qb] Panowie szykuje ponowny start i tym razem rozpieprzenie bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Czy moglibyscie wszyscy podac druzyny, ktore Wam zostaly po weekendzie? [/qb] Po wczorajszym zostala mi Marsylia (za tydzien bedzie 4 poziom) i Strasbourg (bedzie 2). Za chwile bedzie grala Wisla Plock i Ruch, a wieczorkiem Getafe (3 poziom).
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał Qbol: [qb] Oryginalnie wysłał Kejsper: [qb] Panowie szykuje ponowny start i tym razem rozpieprzenie bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Czy moglibyscie wszyscy podac druzyny, ktore Wam zostaly po weekendzie? [/qb] Po wczorajszym zostala mi Marsylia (za tydzien bedzie 4 poziom) i Strasbourg (bedzie 2). Za chwile bedzie grala Wisla Plock i Ruch, a wieczorkiem Getafe (3 poziom).[/qb] Cze Nie ma sprawy ja mam dużo drużyn w progresji tak więc będziesz miał z czego wybierać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Podam Ci je wieczorem jak skończą się dzisiejsze mecze. Jak narazie mój Totenham remisuje do przerwy z Chelsea 0-0. A dzisiaj grają jeszcze tylko Everton, Hibernian i Blackburn. Tak więc moje drużyny, które ocalały po tym tygodniu podam Ci jak się skończą mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141 |
Oryginalnie wysłał Mondex: [qb] Oryginalnie wysłał Qbol: [qb] Oryginalnie wysłał Kejsper: [qb] Panowie szykuje ponowny start i tym razem rozpieprzenie bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Czy moglibyscie wszyscy podac druzyny, ktore Wam zostaly po weekendzie? [/qb] Po wczorajszym zostala mi Marsylia (za tydzien bedzie 4 poziom) i Strasbourg (bedzie 2). Za chwile bedzie grala Wisla Plock i Ruch, a wieczorkiem Getafe (3 poziom).[/qb] Cze Nie ma sprawy ja mam dużo drużyn w progresji tak więc będziesz miał z czego wybierać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Podam Ci je wieczorem jak skończą się dzisiejsze mecze. Jak narazie mój Totenham remisuje do przerwy z Chelsea 0-0. A dzisiaj grają jeszcze tylko Everton, Hibernian i Blackburn. Tak więc moje drużyny, które ocalały po tym tygodniu podam Ci jak się skończą mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Everton i Blackburn ale masz nosa. To także moje typy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141 |
Jaka jest minimalna stawka w Expekcie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Panowie a nie macie problemow z wyciagnieciem pieniedzy z Expektu. Jak to wyglada i na czym to polega? Moze ktos mi to powiedziec? Czy nalezy przeslac pozniej jakies kopie dokumentow itd. A te nasze profesjonale, sts ciesza sie ostatnio duzym zainteresowaniem wczoraj stalem 1,5h aby wyslac kupony, juz chcialem zrezygnowac ale progrsja na HSV nie pozwolila:) Pozdrawiam wszystkich progresowiczow. Prosze jeszcze o opinie na temat buków internetowych, kogo polecacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał cez: [qb]Panowie a nie macie problemow z wyciagnieciem pieniedzy z Expektu.[/qb] Nie, wszystko w moim przypadku trwalo 4 dni Oryginalnie wysłał cez: [qb]Jak to wyglada i na czym to polega? Moze ktos mi to powiedziec? Czy nalezy przeslac pozniej jakies kopie dokumentow itd.[/qb] Ja nie musialem nic przesylac. Na stronie podajesz nr bankowy konta, jeszcze kilka informacji i pieniadze zostaja wyslane do Ciebie Oryginalnie wysłał cez: [qb]A te nasze profesjonale, sts ciesza sie ostatnio duzym zainteresowaniem wczoraj stalem 1,5h aby wyslac kupony, juz chcialem zrezygnowac ale progrsja na HSV nie pozwolila:)[/qb] Dla mnie to jest smiechu warte... stac 1,5h i do tego nasz rzad przytnie zyski o 10%... We wszelkich expektach kursy na remisy sa zwykle wyzsze o jakies 0.1-0.2 niz u naszych bukow a do tego nie trzeba oplacac pensji premiera... Oryginalnie wysłał cez: [qb]Prosze jeszcze o opinie na temat buków internetowych, kogo polecacie?[/qb] Na poczatek polecam expekt, mozesz wyslac pieniadze z kazdego konta bankowego w Polsce. Otrzymujesz je rowniez na to samo konto, bez kombinacji, bez tracenia czasu. Ja zaczynalem w expekcie, a teraz przenioslem sie do gb, ale tylko dlatego, ze maja bogatsza oferte (u/o niemal wszystkich lig). Powodzenia! Kejsper
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|