|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141 |
Oryginalnie wysłał JAMES: [qb]w expekcie minimum 0,5zł[/qb] Bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo mocno dziękuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
Czas na podsumowanie tygodnia. Wlasnie przed chwila weszlo mi Getafe (wyrownalo na 1:1 chyba w 90 min.) na 3 poziomie, wiec na kilka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: bedzie. Dla mnie kazdy kolejny tydzien jest coraz lepszy, w tym weszla mi polowa druzyn i wyszedlem na troszke wiekszy plus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Clermont III Getafe III Wisla Plock I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Marsylia III Ruch I Strasbourg I
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Cześc
Czas na podsumowanie tego tygodnia. Powiem tylko jedno, był to najlepszy tydzień dla mojej progresji od kiedy jestem progresistą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Blackburn - III - 20 zł - 57,6 Tottenham - III - 20 zł - 52,2 Hamburger SV - V - 160( ale niestety postawiłem tylko 145) - 522 La Coruna - IV - 40 zl - 104,4 Clermont - III - 20 zł - 52,2 Tranmere - III - 20 zł - nie pamiętam ile wygrałe bo grał w środe ale ok 60zł Kolejno:drużyna, poziom, stawka, wygrana
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Man. City - V - 80 zł Everton - III - 20 zł Bristol City - V - 80 zł Strasbourg - III - 20 zł Marsylie - III - 20 zł Brighton - III - 20 zł Mallorca - III - 20 zł Hibernian - III - 20 zł Altay - III - 20 zł
Plan na następny tydzień:
Man. City Pozimo VI - 160 zł Everton Poziom IV - 40 zł Bristol City Poziom VI - 160 zł Strasbourg Poziom IV - 40 zł Marsylie Poziom IV - 40 zł Brighton Poziom IV - 40 zł Mallorca Poziom IV - 40 zł Hibernian Poziom IV - 40 zł Altay Poziom IV - 40 zł Ale chyba dodam pare nowych:), tak więc dawajcie typy
Podsumowanie: Ilość drużyn: 15 Trafionych remisów: 5 i 1 w środe=6 Pozostało drużyn w progresji: 9 Wydatki: w środe 80 zł i w sobotę 530zł=610zł Zyski: 852 zł Bilans 6 tygodnia: + 242zł Bilans ogólny: -67zł Stosunek drużyn ukończone/w trakcie: 25/9
Pozdrawiam
ps. Mam nadzieje Kajsper że wybierzesz sobie jakieś drużynki z mojej progresji. Nie chce mi się opisywac od ilu są bez remisu ale np. Bristol C. od 16 meczu jest bez X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Wszystkie są bez remisu powyżej 8 meczy (tak mi się zdaje).
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał Kejsper: [qb] Oryginalnie wysłał cez: [qb]Panowie a nie macie problemow z wyciagnieciem pieniedzy z Expektu.[/qb] Nie, wszystko w moim przypadku trwalo 4 dni Oryginalnie wysłał cez: [qb]Jak to wyglada i na czym to polega? Moze ktos mi to powiedziec? Czy nalezy przeslac pozniej jakies kopie dokumentow itd.[/qb] Ja nie musialem nic przesylac. Na stronie podajesz nr bankowy konta, jeszcze kilka informacji i pieniadze zostaja wyslane do Ciebie Oryginalnie wysłał cez: [qb]A te nasze profesjonale, sts ciesza sie ostatnio duzym zainteresowaniem wczoraj stalem 1,5h aby wyslac kupony, juz chcialem zrezygnowac ale progrsja na HSV nie pozwolila:)[/qb] Dla mnie to jest smiechu warte... stac 1,5h i do tego nasz rzad przytnie zyski o 10%... We wszelkich expektach kursy na remisy sa zwykle wyzsze o jakies 0.1-0.2 niz u naszych bukow a do tego nie trzeba oplacac pensji premiera... Oryginalnie wysłał cez: [qb]Prosze jeszcze o opinie na temat buków internetowych, kogo polecacie?[/qb] Na poczatek polecam expekt, mozesz wyslac pieniadze z kazdego konta bankowego w Polsce. Otrzymujesz je rowniez na to samo konto, bez kombinacji, bez tracenia czasu. Ja zaczynalem w expekcie, a teraz przenioslem sie do gb, ale tylko dlatego, ze maja bogatsza oferte (u/o niemal wszystkich lig). Powodzenia! Kejsper[/qb] Czyli powiadasz Kajsper że śmiało mogę wpłacać na Expekt 1000 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Jeżeli tak to jutro muszę się przejść do banku. Odpisz jak najszybciej. Pozd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 179 |
Witam
co myslicie o progresji na Newcastle ? Gra ktos na nich ? Bo w tej chwili, sa oni 13 meczow bez remisu, ostatnie X to z 0-0 Liverpoolem na Anfield 2 wrzesnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał Mondex: [qb]Czyli powiadasz Kajsper że śmiało mogę wpłacać na Expekt 1000 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Jeżeli tak to jutro muszę się przejść do banku. Odpisz jak najszybciej.[/qb] Powiadam Ci, ze ja stamtad wyplacilem 5 razy tyle co wplacilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sa ucziciwi i nie masz sie czego obawiac!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141 |
Czas na bilans: Hamburg(III) Blackburn(III) ale HSV grałem za 20zł a Blackburn za 8zł Guingamp(II)4zł , Marseillie(III)8zł, Everton (I)2zł,M'gladbach(I)2zł
Ogólny bilans tygodnia 215% do przodu :zobacz: a teraz czas na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141 |
Ogólnie po 8 tygodniach mojej zabawy z progresją: 17 drużyn zamkniętych 4 drużyny w grze i 134,35 zł mam na czysto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
a więc panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201 |
Mam jedno pytanie: Gdzie mogę znaleść terminarze lig zachodnich (Anglia, Niemcy, Francja), ale takie zeby były wpisane również wyniki meczy, ktore sie już odbyły? Chciałbym zacząć grać progresją, a bez tego trudno wybrać jakąs drużyne.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Cze Niewiecie czy w Opolu oprócz STS i Profa jest jeszcze np. Toto-mix lub Betako?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2002
Posty: 28 |
James jaką stawke przyjmujesz na I poziomie i do którego poziomu zakładasz maksymalnie progresje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Oryginalnie wysłał Mondex: [qb]Cze Niewiecie czy w Opolu oprócz STS i Profa jest jeszcze np. Toto-mix lub Betako?[/qb] Myślałem że Betako to raczej lokalny bukmacher i działa na terenie Warszawy i okolic, ale widocznie się mylę. SLAV
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witaj Mondex!!! Mam nadzieje ze Expekt bedzie oki i nie zawiedziemy się. Najwazniejsze aby byl duzy wybor meczy i malo pomylek z terminami rozgrywania tak jak jest to w np sts. Szkoda ze nie mozna ladowac kapitalu przez VISA Elektron, nic poczekamy na przelew. Pozdrawiam Wszystkich graczy i dzieki Kejsper za podpowiedz dotyczaca buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał cez: [qb]Mam nadzieje ze Expekt bedzie oki i nie zawiedziemy się. Najwazniejsze aby byl duzy wybor meczy i malo pomylek z terminami rozgrywania tak jak jest to w np sts.[/qb] Pomylek nie ma, a jesli sa to naprawde szybko znikaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Co do wyboru lig to na pewno nie jest tak duzy jak w sts, czy w gb, ale cos tam zawsze znajdziesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przede wszystkim nie bedziesz tracil pieniedzy na pieprzone podatki! No i zarzadzanie kapitalem jest znacznie prostsze... Oryginalnie wysłał cez: [qb]Pozdrawiam Wszystkich graczy i dzieki Kejsper za podpowiedz dotyczaca buka.[/qb] Nie ma sprawy, jestem do uslug <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro Kejsper
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Czlowiek , ktory sie chwali, ze nigdy nie zmienil pogladow, to czlowiek, ktory podejmuje sie isc zawsze linia prosta, glupiec wierzacy w nieomylnosc. Nie ma zasad, sa tylko wypadki; nie ma praw tylko okolicznosci: czlowiek wyzszy chwyta w rece wypadki i okolicznosci, aby nimi kierowac. - Honoriusz Balzak
Po tym przydlugawym wstepie przechodze do meritum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Zmieniam nieznacznie system gry. Wybieram wiecej druzyn do progresji - zamiast 3 granych wczesniej, gram okolo 4-6. Gram mniejszymi troszke stawkami. I nie utrzymuje progresji powyzej V poziomu. To tak na poczatek a teraz co znalazlem wczoraj:
Nancy - 2. Francja
pozycja w tabeli: 20 ilosc remisow: 3 ilosc meczow bez remisu: 4
remisy w poprzednich sezonach: - 2001/02 - 15 (39%) - 2000/01 - 11 (28%)
nastepne mecze: (w nawiasach pozycja w tabeli) Istres (19) - Nancy (20) Nancy (20) - St Etienne (14) Niort (16) - Nancy (20) Nancy (20) - Wasquenhal (11)
komentarz: Sytuacja Nancy w lidze nie wyglada najlepiej - ostatnie miejsce w tabeli i tylko 12 punktow w 14 meczach. Beznadziejna gra na wyjezdzie (6 porazek) daje nadzieje na poprawe (czytaj: remisy). Jak dla mnie wytworzyla sie znakomita sytuacja jesli chodzi o progresje najblizsze 4 mecze rozegrane zostana z niewygorowanymi przeciwnikami. Remis w kazdym kolejnym meczu jest bardzo prawdopodobny, a przerwa w remisowaniu (4 mecze) powoduje, ze jestem jeszcze bardziej pewny co do tej druzyny. Nancy jest druzyna, ktora w tym sezonie bedzie ciulala kazdy punkt, kazdy punkt bedzie sie dla nich liczyl, a jesli o zwyciestwo bedzie bardzo trudno - tak o remisy juz znacznie latwiej. W przyszly weekend ostatni zespol gra z przedostatnim i mysle, ze mozemy juz tutaj spodziewac sie wyrownanego pojedynku.
To narazie wszystko Pozdrawiam Kejsper
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201 |
Dzieki Mondex! Fajna strona, wlasnie czegos takiego szukałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał Marek: [qb]Dzieki Mondex! Fajna strona, wlasnie czegos takiego szukałem.[/qb] No problem:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Propozycja progresji juz na jutro: II lga wloska Salernitana i Livorno juz 8 meczy bez remisu
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Przepraszam Altay co to za liga bo ja nie gramotny w tych sprawach?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|