|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał Bartis: [qb]Przepraszam Altay co to za liga bo ja nie gramotny w tych sprawach?[/qb] Turkey
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Oryginalnie wysłał Kejsper: [qb]Czlowiek , ktory sie chwali, ze nigdy nie zmienil pogladow, to czlowiek, ktory podejmuje sie isc zawsze linia prosta, glupiec wierzacy w nieomylnosc. Nie ma zasad, sa tylko wypadki; nie ma praw tylko okolicznosci: czlowiek wyzszy chwyta w rece wypadki i okolicznosci, aby nimi kierowac. - Honoriusz Balzak
Po tym przydlugawym wstepie przechodze do meritum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Zmieniam nieznacznie system gry. Wybieram wiecej druzyn do progresji - zamiast 3 granych wczesniej, gram okolo 4-6. Gram mniejszymi troszke stawkami. I nie utrzymuje progresji powyzej V poziomu. To tak na poczatek a teraz co znalazlem wczoraj:
Nancy - 2. Francja
pozycja w tabeli: 20 ilosc remisow: 3 ilosc meczow bez remisu: 4
remisy w poprzednich sezonach: - 2001/02 - 15 (39%) - 2000/01 - 11 (28%)
nastepne mecze: (w nawiasach pozycja w tabeli) Istres (19) - Nancy (20) Nancy (20) - St Etienne (14) Niort (16) - Nancy (20) Nancy (20) - Wasquenhal (11)
komentarz: Sytuacja Nancy w lidze nie wyglada najlepiej - ostatnie miejsce w tabeli i tylko 12 punktow w 14 meczach. Beznadziejna gra na wyjezdzie (6 porazek) daje nadzieje na poprawe (czytaj: remisy). Jak dla mnie wytworzyla sie znakomita sytuacja jesli chodzi o progresje najblizsze 4 mecze rozegrane zostana z niewygorowanymi przeciwnikami. Remis w kazdym kolejnym meczu jest bardzo prawdopodobny, a przerwa w remisowaniu (4 mecze) powoduje, ze jestem jeszcze bardziej pewny co do tej druzyny. Nancy jest druzyna, ktora w tym sezonie bedzie ciulala kazdy punkt, kazdy punkt bedzie sie dla nich liczyl, a jesli o zwyciestwo bedzie bardzo trudno - tak o remisy juz znacznie latwiej. W przyszly weekend ostatni zespol gra z przedostatnim i mysle, ze mozemy juz tutaj spodziewac sie wyrownanego pojedynku.
To narazie wszystko Pozdrawiam Kejsper[/qb] Bardzo ładna analiza Kejsper <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> widzę że jednak nadal jedziesz na progresji, w związku z czym życzę powodzenia, bo wiem że po ostatnich wynikach nie byłeś bardzo usatysfakcjonowany, a sam po przeczytaniu twojego posta przekonałem się do tego typu i zagram to w najbliższym czasie, może nie w realu bo z kaską krucho, ale do konkursu na forum napewno wykorzystam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam Kejsper SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141 |
Oryginalnie wysłał Mondex: [qb]Cze Niewiecie czy w Opolu oprócz STS i Profa jest jeszcze np. Toto-mix lub Betako?[/qb] Toto mix w As'ie na zaodrzu od strony SDH
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141 |
Oryginalnie wysłał cez: [qb]Witaj Mondex!!! Mam nadzieje ze Expekt bedzie oki i nie zawiedziemy się. Najwazniejsze aby byl duzy wybor meczy i malo pomylek z terminami rozgrywania tak jak jest to w np sts. Szkoda ze nie mozna ladowac kapitalu przez VISA Elektron, nic poczekamy na przelew. Pozdrawiam Wszystkich graczy i dzieki Kejsper za podpowiedz dotyczaca buka.[/qb] Cze ja zaczynam także w Expekcie Dziś o 12 dałem przelew taki za 4zł i o 18 kasa była w expekcie na moim koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141 |
Oryginalnie wysłał slav007o: [qb] Oryginalnie wysłał Kejsper: [qb]Czlowiek , ktory sie chwali, ze nigdy nie zmienil pogladow, to czlowiek, ktory podejmuje sie isc zawsze linia prosta, glupiec wierzacy w nieomylnosc. Nie ma zasad, sa tylko wypadki; nie ma praw tylko okolicznosci: czlowiek wyzszy chwyta w rece wypadki i okolicznosci, aby nimi kierowac. - Honoriusz Balzak
Po tym przydlugawym wstepie przechodze do meritum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Zmieniam nieznacznie system gry. Wybieram wiecej druzyn do progresji - zamiast 3 granych wczesniej, gram okolo 4-6. Gram mniejszymi troszke stawkami. I nie utrzymuje progresji powyzej V poziomu. To tak na poczatek a teraz co znalazlem wczoraj:
Nancy - 2. Francja
pozycja w tabeli: 20 ilosc remisow: 3 ilosc meczow bez remisu: 4
remisy w poprzednich sezonach: - 2001/02 - 15 (39%) - 2000/01 - 11 (28%)
nastepne mecze: (w nawiasach pozycja w tabeli) Istres (19) - Nancy (20) Nancy (20) - St Etienne (14) Niort (16) - Nancy (20) Nancy (20) - Wasquenhal (11)
komentarz: Sytuacja Nancy w lidze nie wyglada najlepiej - ostatnie miejsce w tabeli i tylko 12 punktow w 14 meczach. Beznadziejna gra na wyjezdzie (6 porazek) daje nadzieje na poprawe (czytaj: remisy). Jak dla mnie wytworzyla sie znakomita sytuacja jesli chodzi o progresje najblizsze 4 mecze rozegrane zostana z niewygorowanymi przeciwnikami. Remis w kazdym kolejnym meczu jest bardzo prawdopodobny, a przerwa w remisowaniu (4 mecze) powoduje, ze jestem jeszcze bardziej pewny co do tej druzyny. Nancy jest druzyna, ktora w tym sezonie bedzie ciulala kazdy punkt, kazdy punkt bedzie sie dla nich liczyl, a jesli o zwyciestwo bedzie bardzo trudno - tak o remisy juz znacznie latwiej. W przyszly weekend ostatni zespol gra z przedostatnim i mysle, ze mozemy juz tutaj spodziewac sie wyrownanego pojedynku.
To narazie wszystko Pozdrawiam Kejsper[/qb] Bardzo ładna analiza Kejsper <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> widzę że jednak nadal jedziesz na progresji, w związku z czym życzę powodzenia, bo wiem że po ostatnich wynikach nie byłeś bardzo usatysfakcjonowany, a sam po przeczytaniu twojego posta przekonałem się do tego typu i zagram to w najbliższym czasie, może nie w realu bo z kaską krucho, ale do konkursu na forum napewno wykorzystam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam Kejsper SLAV[/qb] jak dla mnie to lepsze było by Marseille 32,4% LWDWDLWWWLWLW 4. Marseille 13 7 2 4 16-15 23 Dla mnie ideał :zobacz: ps Fajny wierszyk ale... to była statystyka i to już nie pierwsza więc to nie na czasie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Cze Do moich 9 drużyn Man. City - VI - 160 zł 5 bez X 1 l. Anglia Everton - IV - 40 zł - 9 bez X 1 l. Anglia Bristol City - VI - 160 zł Strasbourg - IV - 40 zł - 7 bez X 1 l. Francja Marsylie - IV - 40 zł - 8 bez X 1 l. Francja Brighton - IV - 40 zł Mallorca - IV - 40 zł - 8 bez X 1 l. Hiszpania Hibernian - IV - 40 zł - 13 bez X 1 l. Szkocja Altay - IV - 40 zł 1 l. Turcja dodaję 19 nowych: Teplice - I - 2 zł - 11 bez X 1 l. Czechy Xerez - I - 2 zł - 7 bez X 2 l. Hiszpania Eibar - I - 2 zł - 4 bez X 2 l. Hiszpania Livorno - I - 2 zł - 8 bez X 2 l. Włochy Solernitona - I - 2 zł - 8 bez X 2 l. Włochy Deinze - I - 2 zł - 9 bez X 2 l. Belgia Ruch Ch. - I - 2 zł - 5 bez X 1 l. Polska Groclin - I - 2 zł - 4 bez X 1 l. Polska Odra W. - I - 2 zł - 5 bez X 1 l. Polska Wisła K. - I - 2 zł - 4 bez X 1 l. Polska Sochaux - I - 2 zł - 6 bez X 1 l. Francja Valladolid - I - 2 zł - 4 bez X 1 l. Hiszpania Southend - I - 2 zł - 15 bez X 4 l. Anglia Stockport - I - 2 zł - 13 bez X 3 l. Anglia Farum - I - 2 zł - 13 bez X 1 l. Dania HSV - I - 2 zł - 0 bez X 1 l. Niemcy Wolfsburg - I - 2 zł - 6 bez X 1 l. Niemcy 1860 Monachium- I - 2 zł - 5 bez X 1 l. Niemcy Reutlingen - I - 2 zł - 11 bez X 2 l. Niemcy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Jutro jest jakis Puchar Angli, jeżeli grają wasze drużyny z progrsji to stawiacie na nie? Co do moich nowych drużyn to przed chwilą dodałem pare nowych ale to jeszcze może ulec zmianie tak więc potem wam to wyśle. Pozd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Według mnie puchary rządzą się własnymi prawami i nie ma sensu ich uwzględniać w progresji. Możnaby natomiast poszukać jakiś bomb. Moze sie skusze na sheffield w meczu z leeds. Leeds ostatnio przegrał u siebie i raczej skupi sie na zdobywaniu puntków w lidze przez co może sobie opuścić mecz w pucharze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał slav007o: [qb]Bardzo ładna analiza Kejsper <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> widzę że jednak nadal jedziesz na progresji, w związku z czym życzę powodzenia, bo wiem że po ostatnich wynikach nie byłeś bardzo usatysfakcjonowany, a sam po przeczytaniu twojego posta przekonałem się do tego typu i zagram to w najbliższym czasie, może nie w realu bo z kaską krucho, ale do konkursu na forum napewno wykorzystam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Dzieki za pochwaly, z Twoich ust duzo dla mnie znacza! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie mam innego wyboru Slav, progresja wzbogacila mnie i ona tez mnie pograzyla. NAdal wierze, ze moze przynosic zyski, tylko jeszcze troche minie, zanim naucze sie z niej porzadnie korzystac. Wierze w to i nie spoczne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Teraz wszystko co bede zaczynal grac bedzie dobrze przemyslane. Mysle, ze Wam pomoge! Pozdrawiam Kejsper PS. W srode Nancy gra puchar z Chaterox (nazwa klubu uproszczona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ). Jeszcze nie wiem czy bede stawial, ale jesli postawie to bedzie to taki "poziom zerowy"... czyli prawie za darmo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał @mplugin@: [qb]jak dla mnie to lepsze było by Marseille 32,4% LWDWDLWWWLWLW 4. Marseille 13 7 2 4 16-15 23 Dla mnie ideał :zobacz: ps Fajny wierszyk ale... to była statystyka i to już nie pierwsza więc to nie na czasie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Odcinek drugi z cyklu progresja Kejspera bedzie jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Zapraszam do czytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro Kejsper
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409 |
Witam Ostatnio z przyczyn techniczno-losowych nic nie zagrałem, a tu HSV zremisowało. Widzę że temat się rozkręca, Kejsper dobra robota, po takiej analizie, nie pozostaje nic innego tylko grać Nancy. Ja też dorzuce jedna drużynę. Chievo - Serie A W ubiegłym roku 12 remisów (35,29%), najdłuższa seria to 7 meczy bez remisu. Jesli popatrzymy na ten sezon to po 7 kolejkach jeszcze nie udało im się zremisować. Nie sadze aby mogli długo jeszcze grać bez remisu, tym bardziej że mistrzostwo kraju im nie grozi, spadek chyba też. Następne mecze Chievo gra z drużynami dla których każdy punkt będzie ważny, kilka z nich powinno walczyć o utrzymanie. Dodajac do tego gre Włoskich drużyn wydaje mi sie że musi zremiować. Bilans sezonu 01-02 Chievo 14-12-8 57-52 zzpzzXzzXpzpzzpzXppzXpXXXXXzXXzXpz Bilans obecnego sezonu 02-03 Chievo 4-0-3 11-9 Wyniki meczów
Lazio - Chievo 2:3
Chievo - Brescia 1:2
Inter - Chievo 2:1
Chievo - Modena 2:0
Torino - Chievo 1:0
Chievo - Milan 3:2
Parma - Chievo 0:1
Następne mecze
Chievo - Perugia
Chievo - Atalanta
Udinese - Chievo
Chievo - Empoli
Reggina - Chievo
Chievo - Bologna
Piacenza - Chievo
Chievo - Como Do swojej progresji dorzucam kilka nowych drużyn. Aby nie być do tyłu kapitał zainwestowany w HSV rozkładam na trzy drużyny Ternane, Messine i Verone. Dodatkowo dorzucam Cosenze, Palermo i Salernitane. :zobacz: Sampdoria - Livorno (V)Chievo (I) - Perugia Cosenza (I) - Palermo (I)Ternana (I) - Messina (I)Salernitana (I) - Ascoli Ancona - VeronaNa weekend czeka Guingamp, Southend, Od pierwszego poziomu zacznę grać również Nancy i Xerez. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Wie ktos moze co sie dzieje jesli w pucharze ligi francuskiej padnie remis? (kolejny mecz? dogrywka? karne?)
Prosilbym o w miare szybka odpowiedz!
Pozdro Kejsper
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
czy ktos ciagnei jakas progresje z 2 ligi hiszpanskiej bo wedlug mnie ona jest najbardziej atrakcyjna:) z gory dzieki za odpoweidz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Witam! Oryginalnie wysłał DONAN: [qb]Kejsper dobra robota, po takiej analizie, nie pozostaje nic innego tylko grać Nancy.[/qb] Dzieki Donan! Co do Chievo to jeszcze sie dzisiaj nad nim zastanowie, szczegolnie interesuja mnie przyszle mecze, bo to one decyduja czy zespol bedzie remisowal. Jak widze na pierwszy rzut oka sa dosc ciekawe i juz w pierwszych dwoch powinien pasc remisik. Z II "italskiej" zastanawiam sie tez nad Livorno, ale o tym pozniej. Narazie cos "mojego" (w sumie typ obczajony u Mondexa, przeze mnie tylko podtrzymywany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ). Zapraszam do komentarzy! Strasburg - 1. Francja pozycja w tabeli: 9 ilosc remisow: 4 ilosc meczow bez remisu: 7 remisy w poprzednim sezonie: (Francja II) 01/02 - 11 nastepne mecze: (w nawiasach pozycja w tabeli) Strasburg (9) - Lens (7) Nanates (16) - Strasburg (9) Strasburg (9) - Monaco (8) Lyon (5) - Strasburg (9) komentarz: Strasburg to druzyna srodka tabeli, jak dla mnie za duzo juz meczow jest bez remisu (7) i na kolejne nie powinnismy dlugo czekac. Rozklad gier jest b interesujacy i wychodzi na to, ze w ciagu 4 spotkan moze pasc nawet wiecej niz jeden remis. Ja trzymam za to kciuki i zaczynam grac - juz w sobote. GLTA Kejsper
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał @mplugin@: [qb] Oryginalnie wysłał Mondex: [qb]Cze Niewiecie czy w Opolu oprócz STS i Profa jest jeszcze np. Toto-mix lub Betako?[/qb] Toto mix w As'ie na zaodrzu od strony SDH[/qb] BARDZO BARDZO BARDZO DZIĘKUJE! Wkońcu jesteśmy obaj z Opola:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Ja już sobie wybrałem ewentualne nowe drużyny do progresji: Newcastle Tottenham Arsenal West Ham Southend Stockport Liverpool Ruch Ch. Groclin Odra W. Wisła K. HSV Wolfsburg 1860 Monachium Reutlingen Teplice Xerez Eibar Valladolid Livorno Solernitona Deinze Sochaux Bastia Farum Tylko że nie wiem ile z nich wziąść, może wszystkie:) Ale dodam jeszcze dwiem bo widze że DONAN poleca Chievo a Kajsper, Nancy. Tak więc chyba się skusze. Jeżeli chce ktoś wiedzieć od ilu dana drużyna jest bez remisu to niech pisze. Co do HSV to nie jest pomyłka, zaczyną progresje tą drużyną od nowa. Poniewarz jak drużyna nie remisuje przez 11 meczy to przecierz raczej mało prawdopodobne aby znowu miała taką passe. Pozd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Cze CZY MOŻE MI KTOŚ POWIEDZIEĆ, CZY JEST JAKAŚ PORZĄDNA STRONA , która zawierała bym cenne informacje dla nas (progresistów)?????????????????????? PROSZE DAJCIE JAKIEŚ ADRESY!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał Mondex: [qb]Cze CZY MOŻE MI KTOŚ POWIEDZIEĆ, CZY JEST JAKAŚ PORZĄDNA STRONA , która zawierała bym cenne informacje dla nas (progresistów)?????????????????????? PROSZE DAJCIE JAKIEŚ ADRESY!!!!!!!!!!![/qb] Glownie to sam musisz pracowac nad stworzeniem statystyk, ja korzystam z: www.goalslive.com/en/stat_league.asp [ goalslive.com] www.goalslive.com/en/archive.asp [ goalslive.com] Strona daje podstawowe wiadomosci, ale nie spelnia wszystkich zyczen jesli chodzi np o lige ANGIELSKA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Trudno sie mowi, ale mi z nimi sie nawygodniej pracuje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Masz racje, większość niestety będziemy musieli opracowywać sami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pozd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141 |
A ja na to: Chievo Modena Everton Newcastle Guingamp M'gladbach Wolfsburg Marseille Mallorca Malaga Odra W Amica i... zaczynajcie od 2zł, a nie 10zł taka moja skromna porada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|