Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#235434 05/06/2004 23:34
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Jak dla mnie Sacramento - Seattle czysta 2 (nawet bez handi), zaczeły grać swoje, tak jak w poprzednim sezonie i z przeciętnym Sacramento dadzą sobie rade bez problemu
Minnesota - Phoenix, różnie może być... 1 bez handi raczej napewno - jednak z handicapem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#235435 06/06/2004 03:49
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Quote
Oryginalnie wysłał Vira:
[qb]Jak dla mnie Sacramento - Seattle czysta 2 (nawet bez handi), zaczeły grać swoje, tak jak w poprzednim sezonie i z przeciętnym Sacramento dadzą sobie rade bez problemu
[/qb]
chyba nie bardzo wiesz o czym piszesz... przecietne sac ??? seattle gra swoje tak jak w poprzednim sezonie?? nie wiem czy wiesz ale to sacramento gralo w playoffs, pokonalo ta houston i uleglo dopiero sparks... a storm nie zalapaly sie do PO... poza tym jakby nie bylo sac ma o wiele lepszy sklad z yolanda na czele... tak wiec jak dla mnie 1 z hc...

#235436 06/06/2004 16:09
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Mówiłem o przeciętności Sacramento w TYM sezonie - jednak uznaje Petev to co napisałeś pod spodem, ponieważ faktycznie troszke to co napisałem było nieczytelne, jednak fakty są faktami...
Seatle Storm 65
Sacramento Monarchs 63
Oczywiście najlepiej teraz powiedzieć że trafiło się ślepej kurze ziarno... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#235437 07/06/2004 14:32
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
[QUOTE]Oryginalnie wysłał darros:
[QB]Z dzisiejszych spotkań wydaję mi się że warto się zatrzymać na dłużej przy następujących spotkaniach:

TOTO-MIX
Japonia-Polska(0:3,1:3)-2(1,8) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> (2:3)-bez komentarza
Minnesota-Phoenix(0-5)-1(1,9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (76:68)
Sacramento-Seattle(0-5)-1(1,9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> (63:65)
Indiana-Charlotte(0-5)-1(1,9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (70:57)

Gdyby nie te nasze "orły" to by było 100% zysku a tak jak oni nie potrafili uporać się z drugim składem Japonii ???

#235438 09/06/2004 02:16
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
post przeniesiony z niepotrzebnie założonego tematu

Quote
[qb]Oryginalnie wysłał komurka:[/qb]
hello,z tej strony jasnowidz komurka,ja nie bede czekal do jutra z obstawianiem naszych milych pan,zrobie to dzis,jesli ktos bedzie chcial cos mi wytknac to prosze,boca jestes tu rezydentem i cos tam wiesz,czytalem twe archiwum ,innych tez i tak sobie to wypada ,ale z drugiej strony ciesze sie ze jest taka grupa napalonych na zenskiego kosza,bo w tej dyscyplinie sa najwieksze szanse na wygrane
teraz moje typy: 9 czerwca
phoenix-connecticut 1,77 na 1
indiana-detroit 1,84 na 2
houston-san antonio 3.5 na 2
l.a. - charlotte 1,31 na 1

#235439 09/06/2004 02:21
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
z tej strony komurka,ja na poczatku dalem czadu i wywolalem nowy temat zamiast udzielic odpowiedzi,ale szybko nadrabiam,moje typy na jutro sa nastepujace:phoenix-connecticut 1,77 na 1
indiana-detroit 1,84 na 2
houston-san antonio 3,5 na 2
la -charlotte 1.31 na 1
stawka:50 zl
wygrana:672,75 zl
jeszcze was wprawie w oslupienie,pozdrawiam wszystkich fanow wnba

#235440 10/06/2004 04:52
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Houston - San Antonio zdecydowanie opłacać się będzie postawić handi +7 dla Silver Stars (kurs: 1.91 w betandwin. Szanse oceniam na 75% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#235441 10/06/2004 08:42
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
ludzie wlasnie koncze ogladac wyniki na zywo z wnba i jestem roztrzesiony,niewiem co tam robi ta lamaga dydek z ta druga biba,ktora niby jest najlepsza z europy.te dwie niedorajdy na out z wnba.widzialem kiedys jak dydek przewrocila sie na parkiecie w polsce,wygladalo to tak jakby miala sie rozpasc,wiecie co zaluje ze sie nie rozpadla ,a o bibie jeszcze jedno ,ona moze robi niezle biby ale o grze w kosza to ona jest jeszcze na podworku.mily akcent to dziewczyny z detroit i phoenix sa ponadprzecietne,naprawde wiedza jak konczyc mecze,zwracam wam uwage ze detroit zaczyna lapac wiatr w zagle,l.a.sparks to formalnosc ,lece spac dobranoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#235442 16/06/2004 18:42
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Witam !

Chłopaki zakończyli sezon,przerzucamy się na baby - to w okresie letnim zajzupełniej normalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Mam nadzieję,że w najbliższym okresie liczba postów na temat WNBA wzrośnie.

Myśle,że nie ma chyba wiekszego sensu (wzorem NBA) dzielić tematu na np.tygodnie czy inne okresy,wystarczy chyba dopisywać kolejne części,po przekroczeniu określonej ilości postów.

Jesli sa inne propozycje to bardzo proszę podawać.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235443 17/06/2004 00:38
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
hello,wnba zaczyna przypominac nba,kazdy mecz jest nieobliczalny,do tego te remisy.ostatnie mecze pokazaly ze nie warto podchodzic do nich serio,ze prawo domu nie ma wiekszego znaczenia,z nostalgia wspominam gre z przed roku,dla osob z poza hazardu to samo zycie ale nie dla obstawiaczy.moje typy kilkudniowe:
indiana-sacramento 1.55 na 1
connecticut-charlotte 1.55 na 1
phoenix-sparks 2.2 na 1
washigton-san antonio 2.2 na 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#235444 17/06/2004 16:53
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Na dziś proponuję oto takie typki:

TOTO-MIX
Washington-San Antonio-1(1,65) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (76:60)
Drużyna Washington po "pierwszym" ostatnim zwycięstwie z New York (62:60),jakby uwierzyła że u siebie też można wygrywać z zespołami o wiele lepszymi(1-0-4).
Oba zespoły grały ze sobą w tamtym sezonie jeden raz i ów mecz zakończył się zwycięstwem gospodyń tamtych potyczek (79:72)Tak więc czekam na 2 zwycięstwo Washington w tym sezonie u siebie.
Dla bardziej odważnych proponuję zagrać:
Washington-San Antonio(0-4)-1(1,9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#235445 17/06/2004 19:30
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Jak dla mnie to wygrywa dziś San Antonio0obie ekipy są słabe w c***, ale San Antonio wtopiło już 6 meczy pod rząd, a to przecież Ameryka- czas kończyć tą serię.
Zatem San Antonio :2gw:

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#235446 17/06/2004 23:27
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
w pelni sie zgodze z leytonem,dydek w obawie przed wypadem z ligi na stale zrobi z siebie dzisiaj minijordana i narzuca,oczywiscie ferdinand nie bedzie gorsza ,dlatego jedyna opcja to san antonio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#235447 18/06/2004 12:12
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Quote
Oryginalnie wysłał darros:
[qb]Na dziś proponuję oto takie typki:

TOTO-MIX
Washington-San Antonio-1(1,65) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (76:60)
Washington-San Antonio(0-4)-1(1,9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Ok 10-11 zapodam typy na dziś

#235448 18/06/2004 14:59
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Z dzisiejszych spotkań proponuje zagrać coś takiego:
Huston-Seattle(0-2)-1(1,9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> (63:69)
Mecz na szczycie.
Seattle ma świetną passę 4 zwycięstw pod rząd,doskonały bilans spotkań ale u siebie(4-0-0) zaś na wyjeżdzie już nie jest tak wesoło(2-0-2)
Huston u siebie gra w miarę przyzwoicie(3-0-2),pokonały niezłe Sacramento,Los Angeles oraz nieobliczalne San Antonio.
Oba zespoły grały ze sobą w tamtym sezonie 2 krotnie i za każdym razem górą były koszykarki Houston(52:47,75:64)
Tak więc Thompson i spółka powinny świętować 4 zwycięstwo u siebie.

#235449 22/06/2004 21:26
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345
no no to sie porobiło... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> amkwish gratuluję "moderatora"...coś sie nic nie rusza temacik a więc ja zapodam na dzisiaj:

SEATTLE-HOUSTON WNBA (1) 1.42 9/10

dla mnie bankier jakich mało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#235450 22/06/2004 22:46
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 21
hello,po ostatnich meczach odechcialo mi sie obstawiania ale dzis znowu rzucilem na gleboka wode ,denerwuja mnie te serie sredniackich zespolow,moim zdaniem gora dwa kursy w ciagu tygodnia kiedy nozna zdjac kase.dzis oczywiscie phoenix wchodzi za 1.75 ,jest to jedyny pewny mecz,jesli ktos wyskoczy do innych to musi sie przejechac.ja jeszcze dorzucilem niemcow z czechami za 2,2 i wyszedl mi kurs 3,85 przy stawce 510 zl,zatem troche zaczynam drygac ,jesli nie wygram to chyba koncze z tym,

#235451 23/06/2004 02:47
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
dziś pierwszy raz zagrałem WNBA i mam pytanie co sądzicie o tych typach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

New York - L.Angeles x2 - 1.69

Phoenix - Minnesota x2 - 1.83

prosze o komentarze i strone z wynikami live z góry dziękuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#235452 23/06/2004 03:13
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
www.wnba.com [wnba.com]
www.espn.com [espn.com]

ps. tylko nie dziękuj jeszcze raz, bo znowu Ci zarzucą, że sobie posty nabijasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#235453 23/06/2004 03:33
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Teraz temat WNBA ruszy z kopyta skoro sam "Didżej" podrzuca swoje typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

BTW ja tez skłaniam sie co do wygranej "Szparek",natomiast uważam,że Lynx nie dadzą rady Mercury'm.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, $-man, Akhu, ElNinho[mmdea], aker, Lukasz111, Sensei), 2,926 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,400
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1