|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Na dziś proponuję taki oto typ: TOTO-MIX Connecticut-Indiana(0-4)-(1,9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> (70:70) Zespół Connecticut spisuje się na własnym parkiecie dosyć przyzwoicie (4-2-3)odnosząc ostatnio 3 zwycięstwa z rzędu(2x pokonał chimeryczne Washington oraz mistrza z ubiegłego sezonu Detroit) Indiana ma następujący bilans(3-0-4) W tym sezonie oba zespoły grały ze sobą w Indianie i tam lepsze były koszykarki Connecticut wygrywając(63:58) Zespół Connecticut posiada w swoim szeregu trzy dobre(wyrównane)zawodniczki(Seles,Palmer oraz McWilliams-Franklin) i tu upatruję właśnie zwycięstwa gospodyń tego spotkania.
TYP:Connecticut
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Oryginalnie wysłał piomil: [qb]lleyton czy tina thomson bedzie grala jutro z shock?? jesli nie to detriot na bank jutro przelamie serie porazek[/qb] Wedlug wnba.com jest "on injured list". http://www.wnba.com/comets/roster/ pozdro knopsi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
No wreszcie trzeba coś zagrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Double : 1) NY - SAC 1 (-1,5) 2)DET - HOU 2 (+4,0)
Słoneczka sobie odpuszczę,bo IMHO jak na baby maja już za długa serię bez porażki.
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał piomil: [qb]lleyton czy tina thomson bedzie grala jutro z shock?? jesli nie to detriot na bank jutro przelamie serie porazek[/qb] thompson nie grala a detroit przelamalo serie porazek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Typ na dziś TOTO-MIX Los Angeles-Phoenix(0-7)-1(1,9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> (73:71) Los Angeles jeszcze nie przegrało u siebie meczu(3-3-0),trochę mnie niepokoją ostatnie dwa remisu pod rząd u siebie. Phoenix ma bilans(3-0-4) W ciągu 2 lat oba zespoły grały ze sobą 7-krotnie i wszystkie mecze kończyły się zwycięstwem tylko jednej drużyny oczywiście Los Angeles. Spotkania rozegrane u siebie przez Los Angeles:(89:66)-2002,(80:77 oraz 82:65)-2003. W tym sezonie oba zespoły grały już w Phoenix i tam lepsze oczywiście były koszykarki Los Angeles(76:74) Liczę że Mabika i Leslie poprowadzą swój zespół do 4 zwycięstwa u siebie. TYP:Los Angeles
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Los Angeles-Indiana Taurasi bogini koszykowki i mocno wspierajace ja swietnie rzucajace Deforge i Taylor.Po drugiej stronie zawsze rzucajaca leslie i mabika ale czy otrzymaja odpowiednie wsparcie od reszty druzyny? Ja dzisiaj licze na popis trojki mercury i kolejny doskonaly wystep ?Diany
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 619
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 619 |
Ja dzis zagrałem:
Indiana - Minnesota 1 New York - Washington 1 Charlotte - Seattle 2 Hammon - Holdsclaw 2
Co Wy na to?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
dla mnie charlotte i ich doskonala obrona powstrzyma rozpedzone storm i niesamowita jackson.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Indiana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
(0:28) [IND 56-53] White Free Throw 2 of 2 (5 PTS) (0:28) [WMN] Team Timeout: Short (0:19) [WMN] Edwards Jump Shot: Missed (0:18) [WMN] T. Williams Rebound (Off:6 Def:2) (0:14) [WMN 56-56] Smith Jump Shot: Made (18 PTS) Assist: T. Williams (2 AST) (0:14) [IND] Team Timeout: Regular (0:02) [IND] Catchings Jump Shot: Missed (0:01) [IND] White Rebound (Off:1 Def:2) (0:01) [WMN] Edwards Foul: Loose Ball (2 PF) (0:01) [IND 57-56] White Free Throw 1 of 2 (6 PTS) (0:01) [IND 58-56] White Free Throw 2 of 2 (7 PTS) (0:00) End Period Śmiech na mych ustach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))))))hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Dzisiaj Sparks zagrają bez ważnej zawodniczki jaką jest niewatpliwie Delisha Milton.Houston w pełnym składzie i wszystko wskazuje na to że ładnie się złoży skończenie streaka porażek przez druzyne Houston i skończenie serii zwycięstw drużyny z LA.Do składu Comets powraca Thompson co powinno podbudować drużyne.Kurs na Houston w granicach 2.00 w B&W dali nawet pol punkta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dla mnie : Houston-LA Sparks 1 ale bez szaleństw bo to kobity , a te zmienne są.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2003
Posty: 12 |
Witam Jakie sa szanse jutro na zwyciestwo Detroit i Seattle?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał wienio: [qb]Witam Jakie sa szanse jutro na zwyciestwo Detroit i Seattle?[/qb] seattle bardzo duze, detroit srednie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
piomil jakbys typowal dzisiejsze mecze???
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
minnesota i drugi raczej no bet ale jakbym musial wskazywac to connecticut
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
Oryginalnie wysłał piomil: [qb]minnesota i drugi raczej no bet ale jakbym musial wskazywac to connecticut[/qb] Tez tak wlasnie myslalem, w betandwin connecticut jest +5,5 wiec to powinno siasc, pozdro!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957 |
co myslicie o meczach tych ???? Detroit-Sacramento Seattle-S.Antonio
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957 |
sorowka.. nie widzialem ze ju taki pytanie bylo ..!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
dzis w nocy mecz Seattle-San Antonio zainteresowała mnie w Toto Syfie taka oferta na ten mecz a mianowicie Lennox-Bibrzycka.Statystyki mówia dobitnie że tutaj powinna byc 1 Lennox średnia prawie 12pkt a Bibrzyckiej cos nie idzie nie ma jej w 1-30.Czekam na opinie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Oryginalnie wysłał mtudor: [qb]dzis w nocy mecz Seattle-San Antonio zainteresowała mnie w Toto Syfie taka oferta na ten mecz a mianowicie Lennox-Bibrzycka.Statystyki mówia dobitnie że tutaj powinna byc 1 Lennox średnia prawie 12pkt a Bibrzyckiej cos nie idzie nie ma jej w 1-30.Czekam na opinie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Jakie sa kursy na ta pare ? Mi stronka toto-mixa sie nie laduje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
2256 B.LENNOX -BIBRZYCKA 1.65 16.00 2.25 1.49 1.97
|
|
|
Link skopiowany do schowka