(70:70) Zespół..."> (70:70) Zespół...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#235514 06/07/2004 16:15
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Na dziś proponuję taki oto typ:
TOTO-MIX
Connecticut-Indiana(0-4)-(1,9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> (70:70)
Zespół Connecticut spisuje się na własnym parkiecie dosyć przyzwoicie (4-2-3)odnosząc ostatnio 3 zwycięstwa z rzędu(2x pokonał chimeryczne Washington oraz mistrza z ubiegłego sezonu Detroit)
Indiana ma następujący bilans(3-0-4)
W tym sezonie oba zespoły grały ze sobą w Indianie i tam lepsze były koszykarki Connecticut wygrywając(63:58)
Zespół Connecticut posiada w swoim szeregu trzy dobre(wyrównane)zawodniczki(Seles,Palmer oraz McWilliams-Franklin) i tu upatruję właśnie zwycięstwa gospodyń tego spotkania.

TYP:Connecticut

Bonus: Unibet
#235515 06/07/2004 21:25
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Quote
Oryginalnie wysłał piomil:
[qb]lleyton czy tina thomson bedzie grala jutro z shock??
jesli nie to detriot na bank jutro przelamie serie porazek[/qb]
Wedlug wnba.com jest "on injured list".

http://www.wnba.com/comets/roster/

pozdro knopsi

#235516 07/07/2004 03:08
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
No wreszcie trzeba coś zagrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Double :
1) NY - SAC 1 (-1,5)
2)DET - HOU 2 (+4,0)

Słoneczka sobie odpuszczę,bo IMHO jak na baby maja już za długa serię bez porażki.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235517 07/07/2004 13:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał piomil:
[qb]lleyton czy tina thomson bedzie grala jutro z shock??
jesli nie to detriot na bank jutro przelamie serie porazek[/qb]
thompson nie grala a detroit przelamalo serie porazek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#235518 07/07/2004 16:33
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Typ na dziś
TOTO-MIX
Los Angeles-Phoenix(0-7)-1(1,9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> (73:71)
Los Angeles jeszcze nie przegrało u siebie meczu(3-3-0),trochę mnie niepokoją ostatnie dwa remisu pod rząd u siebie.
Phoenix ma bilans(3-0-4)
W ciągu 2 lat oba zespoły grały ze sobą 7-krotnie i wszystkie mecze kończyły się zwycięstwem tylko jednej drużyny oczywiście Los Angeles.
Spotkania rozegrane u siebie przez Los Angeles:(89:66)-2002,(80:77 oraz 82:65)-2003.
W tym sezonie oba zespoły grały już w Phoenix i tam lepsze oczywiście były koszykarki Los Angeles(76:74)
Liczę że Mabika i Leslie poprowadzą swój zespół do 4 zwycięstwa u siebie.
TYP:Los Angeles

#235519 07/07/2004 18:08
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Los Angeles-Indiana Taurasi bogini koszykowki i mocno wspierajace ja swietnie rzucajace Deforge i Taylor.Po drugiej stronie zawsze rzucajaca leslie i mabika ale czy otrzymaja odpowiednie wsparcie od reszty druzyny? Ja dzisiaj licze na popis trojki mercury i kolejny doskonaly wystep ?Diany

#235520 08/07/2004 20:35
Dołączył: May 2004
Posty: 619
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 619
Ja dzis zagrałem:

Indiana - Minnesota 1
New York - Washington 1
Charlotte - Seattle 2
Hammon - Holdsclaw 2

Co Wy na to?

#235521 08/07/2004 21:42
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
dla mnie charlotte i ich doskonala obrona powstrzyma rozpedzone storm i niesamowita jackson.

#235522 09/07/2004 13:10
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Indiana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

(0:28) [IND 56-53] White Free Throw 2 of 2 (5 PTS)
(0:28) [WMN] Team Timeout: Short
(0:19) [WMN] Edwards Jump Shot: Missed
(0:18) [WMN] T. Williams Rebound (Off:6 Def:2)
(0:14) [WMN 56-56] Smith Jump Shot: Made (18 PTS) Assist: T. Williams (2 AST)
(0:14) [IND] Team Timeout: Regular
(0:02) [IND] Catchings Jump Shot: Missed
(0:01) [IND] White Rebound (Off:1 Def:2)
(0:01) [WMN] Edwards Foul: Loose Ball (2 PF)
(0:01) [IND 57-56] White Free Throw 1 of 2 (6 PTS)
(0:01) [IND 58-56] White Free Throw 2 of 2 (7 PTS)
(0:00) End Period
Śmiech na mych ustach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))))))hehe

#235523 11/07/2004 02:46
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Dzisiaj Sparks zagrają bez ważnej zawodniczki jaką jest niewatpliwie Delisha Milton.Houston w pełnym składzie i wszystko wskazuje na to że ładnie się złoży skończenie streaka porażek przez druzyne Houston i skończenie serii zwycięstw drużyny z LA.Do składu Comets powraca Thompson co powinno podbudować drużyne.Kurs na Houston w granicach 2.00 w B&W dali nawet pol punkta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dla mnie : Houston-LA Sparks 1
ale bez szaleństw bo to kobity , a te zmienne są.

#235524 12/07/2004 01:15
Dołączył: Aug 2003
Posty: 12
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 12
Witam
Jakie sa szanse jutro na zwyciestwo Detroit i Seattle?

#235525 12/07/2004 01:21
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał wienio:
[qb]Witam
Jakie sa szanse jutro na zwyciestwo Detroit i Seattle?[/qb]
seattle bardzo duze, detroit srednie

#235526 12/07/2004 01:31
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
piomil jakbys typowal dzisiejsze mecze???

#235527 12/07/2004 01:49
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
minnesota i drugi raczej no bet ale jakbym musial wskazywac to connecticut

#235528 12/07/2004 02:04
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
Quote
Oryginalnie wysłał piomil:
[qb]minnesota i drugi raczej no bet ale jakbym musial wskazywac to connecticut[/qb]
Tez tak wlasnie myslalem, w betandwin connecticut jest +5,5 wiec to powinno siasc, pozdro!!!

#235529 12/07/2004 13:53
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
co myslicie o meczach tych ????
Detroit-Sacramento
Seattle-S.Antonio

#235530 12/07/2004 14:00
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
sorowka.. nie widzialem ze ju taki pytanie bylo ..!

#235531 12/07/2004 18:05
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
dzis w nocy mecz Seattle-San Antonio zainteresowała mnie w Toto Syfie taka oferta na ten mecz a mianowicie
Lennox-Bibrzycka.Statystyki mówia dobitnie że tutaj powinna byc 1 Lennox średnia prawie 12pkt a Bibrzyckiej cos nie idzie nie ma jej w 1-30.Czekam na opinie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#235532 12/07/2004 20:26
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Quote
Oryginalnie wysłał mtudor:
[qb]dzis w nocy mecz Seattle-San Antonio zainteresowała mnie w Toto Syfie taka oferta na ten mecz a mianowicie
Lennox-Bibrzycka.Statystyki mówia dobitnie że tutaj powinna byc 1 Lennox średnia prawie 12pkt a Bibrzyckiej cos nie idzie nie ma jej w 1-30.Czekam na opinie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Jakie sa kursy na ta pare ? Mi stronka toto-mixa sie nie laduje.

#235533 12/07/2004 20:35
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
2256 B.LENNOX -BIBRZYCKA 1.65 16.00 2.25 1.49 1.97

Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,320 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,210
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1