Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
Quote
Oryginalnie wysłał Mondex:
[qb]Masz racje, większość niestety będziemy musieli opracowywać sami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pozd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
ja moje typy na dokładnie przemyślałem :zobacz:

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Witam!

Czas na podsumowanie moich przemyslen z dwoch dni, a oto co mi wyszlo z kontemplacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> :

- Strasburg
- Nancy
- Livorno
- Chievo

Prosze o komentarze! Jutro gra Chievo i Nancy (poziom 0 za minimalna stawke polecam), w czwartek Livorno, a potem juz czas czekac na weekend (obym nie mial z czym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

Pozdrawiam
Kejsper

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Livorno gra dzisiaj z Sampdorią na wyjeżdzie.

Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
Livorno Sampdoria jest w czwartek.
Ja mam pytanko do zawodowcow:)
czy lepiej grac na jeden mecz za 10$ czy 5 po 2$?
chodzi mi o Wasze doswiadczenia a nie wyliczenia na kartce.

ja czekam na wyniki
ancona - verona i
salernitana ascoli
verona i saler, wlasnie z nimi zaczynam...
Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał skala:
[qb]Livorno Sampdoria jest w czwartek.
Ja mam pytanko do zawodowcow:)
czy lepiej grac na jeden mecz za 10$ czy 5 po 2$?
chodzi mi o Wasze doswiadczenia a nie wyliczenia na kartce.[/qb]
Wlasnie, wlasnie - Livorno gra w czwartek!!!

A co do powyzszego to - trudne pytania zadajecie kolego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mysle, ze jednak troche wiecej zespolow, nie mowie, ze to musi byc 5 czy dziesiec. Wszystko nalezy uzaleznic od tego ile posiadamy pieniedzy. kieruj sie sercem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Kejsper

Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 141
Quote
Oryginalnie wysłał skala:
[qb]Livorno Sampdoria jest w czwartek.
Ja mam pytanko do zawodowcow:)
czy lepiej grac na jeden mecz za 10$ czy 5 po 2$?
chodzi mi o Wasze doswiadczenia a nie wyliczenia na kartce.

ja czekam na wyniki
ancona - verona i
salernitana ascoli
verona i saler, wlasnie z nimi zaczynam...
Pozdrawiam[/qb]
5 po 2$ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Wszystko zalezy jakim budzetem dysponujesz. Wedlug moich doswiadczen jesli masz mniej to lepiej jedna a za wiecej startowac, ewentualnie zawsze potem mozna w awaryjnej sytuacji przejsc na wiecej druzyn przezucajac czesc zainwestowanej kasy. Jesli masz wiecej to lepiej wiecej zespolow.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Soraja!!!
Po prostu wczoraj obstawiłem remisik Livorno, a na kuponie: ważne na 02.11.05. Ach ten toto-mix - ciągłe pomyłki. Tak czy inaczej sorki. Poza tym nieważne kiedy grają, najważniejsze żeby zremisowali, czego sobie i wam życze.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Oto drużynki z największą ilością meczy bez X (oczywiście z tych lepszych lig):
Pos. Team League Games
Bristol City - England 3rd - 16
Southend - England 4th - 15
Stockport - England 3rd - 13
Brighton - England 2nd - 12
Hibernian - Scotland 1st - 12
Teplice - Czech 1st - 11
kolejno:team-league-mecze bez X
Oczywiście jest także jakaś tam rosyjska "Krylya Sovetov", która ma 21 meczy bez remisu ale to raczej nikogo nie interesuje. Ja wolę niemieć żadnych biznesów z ruskimi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
Pozd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał skala:
[qb]Livorno Sampdoria jest w czwartek.
Ja mam pytanko do zawodowcow:)
czy lepiej grac na jeden mecz za 10$ czy 5 po 2$?
chodzi mi o Wasze doswiadczenia a nie wyliczenia na kartce.
[/qb]
Oczywiście że 5 po 2$. Przynajmniej z mojego doświadczenia to wywnioskowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
Dzieki chlopaki za pomoc!
Co do kasy to moge spokojnie wylozyc okolo 100$ potem tez cos sie znajdzie ale...
Sami wiecie:)
w tym momenice wlasnie mam 5 rozpoczetych progresji (drugi poziom) i biorac pod uwage Wasze wypowiedzi bede chyba tak kontynuowal.
Zycze Wam i sobie wielu remisow:)
narka

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
Przygladam sie tej progresji (tak na marginesie ostatnio zagralem wlasnie HSV) i widze ze to jest calkiem ciekawe.
Dlatego sprobuje zaczac grac tym sposobem. Na poczatek wynalazlem cos takiego.

1 Dania (15 kol): Koge-Farum X (niedziela) sts 830 - 3,00
Koge 13 meczy bez remisu dom (1-0-5) wyjazd (4-1-3) bramki 22-32
Farum 14 (4-0-2) (3-0-5) 18-21

2 Holandia (11 kol): Cambur-Heracles X (sobota) 636 - 3,00
Cambur 10 (4-0-1) (2-0-3) 18-14
Heracles 10 (4-0-1) (4-0-1) 7-17

1 Meksyk (17 kol): Pachuca-Atlas X (niedziela) 870 - 3,00
srednia ilosc remisow na druzyne z tej ligi wynosi 16 meczy - 4,57 remisow co daje ze co 3,50 mecz jest X. A wlasnie TYLKO Atlas jest bez X jeszcze w ogole.
Pachuca 3 (0-4-4) (2-3-3) 18-31
Atlas 16 (5-0-3) (2-0-6) 26-27

I oczywiscie to co prawie wszyscy juz tu graja
3 Anglia (18 kol): Colchester-Bristol X (sobota) 551 - 3,00
Colchester 1 (3-2-3) (1-3-5) 14-22
Bristol 16 (7-0-1) (4-0-4) 31-15

Warto grac takie druzyny z bardzo dluga passa? czy lepiej wybrac jakies konkretne z danej ligi?
Jesli macie jakies spostrzezenia to walcie smialo, chetnie z nich skorzystam.

Good luck.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
Cześć Pawlik
Co do Farum, radzę się zastanowić. W lidze duńskiej pada stosunkowo dużo bramek, śr. 3.04/mecz i tylko 22.62% meczy kończy się remisami. No i do końca sezonu pozostało tylko 8 kolejek. Decyzja należy do Ciebie.
Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
No i zaczełem grać Chievo-io za 10zł.
Wczoraj zapomniałem postawić na Sampdorie i dobrze bo mezc skończyś się wynikiem 2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
Ciekawe, na prawde ciekawe
Przed momentem się zarejestrowalem, bo przez poprzednie 1,5h czytalem to co tu pisaliscie przez te 5 stron i przesylam spoznione gratulacje z okazji remisu HSV. Będę tutaj zagladal czesciej, a z Waszych typow wnioskuje, ze trzeba będzie się przejsc do STSa i puścić remisy na weekend:

Marsylia
Bristol C.
Hibernian
Everton
Man City
Nancy
i może Wolfsburg

Zaczne od 5zl, przez 10, 20, 40 do 80...

Powodzenia!

Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
Chievo niestety nie zremisowało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Tak wogóle to dziwna ta kolejka Serie A, aż 32 strzelone bramki i żadnego remisu w dziewięciu spotkaniach (5-0-4), niespodzianek też raczej nie było.
Po takiej kolejce, nastepna powinna być mniej bramkostrzelna a co za tym idzie bardziej remisowa. Taka mam nadzieję.

Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
no ja, na szczescie nie obstawialem, bo stwierdzilem ze przeczekam do weekendu.
Z tego co widzialem to Nancy wygralo w pucharze, wiec passa meczow bez remisu trwa nadal

Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
ja na pewno na weekendzie zdecyduje sie na Nancy, Marsylie i pewnie na Man City (graja z Chelsea i mam czuja ze bedzie X). Nie wiecie czy Bristol C wreszcie zremisowal?

Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Drobne przypomnienie dla wszystkich, ktorzy maja w progresji KSZO. KSZO - Polonia czw. 18.30

Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
No to zaczynamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Do progresji wybieram dwie drużyny i stawiam od 2 Euro. Na pierwszym poziomie postanowiłem dodać kilka meczy do tego, gdyż co to za wygrana 6 Euro (4 zysku?), dość marna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Zakład 1.
Ol. Marsylia X 2,9
Glasgow 1 1,11
Celtic 2 1,2
Feyenoord 1 1,15
Legia 1 1,22
Wisła 1 1,33

Kurs: 7,21 do wygrania 14,42 Euro

Zakład 2.
Chievo X 3,4
Glasgow 1 1,11
Celtic 2 1,2
Feyenoord 1 1,15
Legia 1 1,22
Wisła 1 1,33

Kurs: 8,45 do wygrania 16,9 Euro

Bilans: Wydatki 20 Euro
zysk/strata +20 E premia
Stan konta 40 Euro

Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, aker, latajaca_holenderka), 1,920 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1