Oryginalnie wysłał DONAN:
[qb]Witaj Mondex, z tego co obczaiłem to nie jest to zbyt opłacalne, za duże ryzyko. Tylko w wyjatkowych sytuacjach, jesli rozklad meczy jest atrakcyjny można spróbować.
Pozdrawiam[/qb]
Cześć DONAN
No w sumie to prawda ale rozpisałem ewentualny weekend w Angielskiej PL, rozpisałem ją i powiedzmy (chociarz nie będe) że będe grał według planu:
Angielska:
Tutaj możemy zaliczyć 4 poziomy:
So 09/11/02- noty z Expekta (oczywiście na X)
I poziom
13:10 Manchester C - Manchester U. 3.50
II poziom (do wyboru)
15:55 Middlesbrough - Liverpool 3.05
15:55 Southampton - Blackburn 3.25
15:55 Everton - Charlton 3.35
15:55 Chelsea - Birmingham 3.75
15:55 Bolton - West Bromwich 3.10
15:55 Arsenal - Newcastle 3.60
15:55 Aston Villa - Fulham 3.25
N 10/11/02
III poziom
14:55 West Ham - Leeds 3.25
IV poziom
17:00 Sunderland - Tottenham 3.10
Jeżeli bym grał to wyglądało by to tak:
I: Manchester C - Manchester U. 3.50 Man C. mam w mojej normalnej progresji za 160zł
II: Everton - Charlton 3.35 Tak samo jak wyżej tyle że Everton za 40zł
III: West Ham - Leeds 3.25 West Ham jest 6 bez X i także mam go w progresji
IV: Sunderland - Tottenham 3.10 Tottenham miał 11 meczy bez X, dopiero tydzień temu zremisował ale to nie oznacza że nie zremisuje, wkońcu musi nadrobić te zaległe remisy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
No to czas na wyliczenia za kwoty optymalne dla testowania:
I: 5 - 17,5 - 12,5
II: 10 - 33,5 - 18,5
III: 20 - 65 - 30
IV: 40 - 124 - 49
Kolejno: poziom - stawka-ew. wygrana - zysk na czysto
Jeżeli nietrafi się X to postępuję tak samo za tydzień tyle że od 80 zł.
Jeżeli było by zainteresowanie to w rachubę wchodzą jeszcze inne ligi ale niechce mi się rozpisywać wszystkich lig, narazie Angielska PL będzie jako TEST nowej progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zobaczymy jak to będzie wyglądało na sucho a potem może sprubuję za kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozd