|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11 |
Mialem tego nie robic ,ale nie moge sie oprzec. Zycze kazdemu takiej wygranej lub jeszcze wiekszych  [ Linked Image] Dziekuje Piotrku za screen(juz o tym nie myslalem) a w szczegolnosci za kibicowanie do samego konca i wszystkim innym osobom,ktore mnie dopingowaly i pomagaly nie zasnac
Last edited by rafal08; 21/05/2008 23:58.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,799
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,799 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
Gratulacje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,799
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,799 |
Gratulacje  dziekuje tym bardziej cieszy ze na FT na shorcie wjechalem:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
piotrek gratuluję, ale z tapetą na pulpicie to przegiąłeś. Ile można na taki oczojebny kolor spoglądać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11 |
Dzieki i gratulacje  ale z tapeta faktyznie przesadziles 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,799
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,799 |
oto moja tapeta w pełni:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9e5fa0d8e4b9aefd.htmljak sie ma male dzieci to tak to wyglada:) hipcio musi byc bo jak nie to są płacze, lamenty  juz sie przyzwyczailem hipcio rzadzi:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
Bardzo fajna sumka Piter, teraz wstyd tu bedzie podac jakies wygrane w 100 czy 200$  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Gratki Przyszedlbys w koncu na lige ,od czerwca nowy sezon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
Gratki Przyszedlbys w koncu na lige ,od czerwca nowy sezon  hmm chodzi ci o lige w bilardowni?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
TAK ,a jak patrzyles na watek na forum pokerowym to wiesz ,ze wlasciciel zakupil stoly pokerowe i w zwiazku z tym byc moze bedzie zorganizowany turniej z wiekszym wpisowym .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791 |
Piotrek szczególnie fajnie na tej tapecie wyglada Gogo kurwa Gogo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791 |
Piotrek1978 fajna ta tepata dla dzieci szczegolnie motyw z jpg Gogo K*****Gogo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11 |
Za pózno na cudowanie ze screenami .Za 5 godzin musze wstac
Turnieji w SKY POker 8 K funtow Guarante
JEZ24 1 £2098.80 + 80 League Points 0 rafal08 2 £1311.75 + 76 League Points 0 Harry2106 3 £787.05 + 72 League Points 0 shield23 4 £568.42 + 68 League Points 0 Demolitdaz 5 £437.25 + 64 League Points 0 cardbandit 6 £349.80 + 60 League Points 0 familyguy0 7 £262.35 + 56 League Points 0 ellsywpn 8 £174.90 + 52 League Points 0 jjedi 9 £131.18 + 48 League Points 0 Niilex 10 £87.45 + 44 League Points 0
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2007
Posty: 104 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 451
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 451 |
Za pózno na cudowanie ze screenami .Za 5 godzin musze wstac
Turnieji w SKY POker 8 K funtow Guarante
JEZ24 1 £2098.80 + 80 League Points 0 rafal08 2 £1311.75 + 76 League Points 0 Harry2106 3 £787.05 + 72 League Points 0 shield23 4 £568.42 + 68 League Points 0 Demolitdaz 5 £437.25 + 64 League Points 0 cardbandit 6 £349.80 + 60 League Points 0 familyguy0 7 £262.35 + 56 League Points 0 ellsywpn 8 £174.90 + 52 League Points 0 jjedi 9 £131.18 + 48 League Points 0 Niilex 10 £87.45 + 44 League Points 0 no rafal ostatnio pieknie kosisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 81
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2007
Posty: 81 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669 |
Rafal ten sky poker to co za siec ???ile srednio osob gra w takich turkach ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11 |
Rafal ten sky poker to co za siec ???ile srednio osob gra w takich turkach ??? Siec wyglada na ich własna ,gra sie na 6-osobowych stołach.Grało cos koło 580 osób,ale nie polecam kompletnie.Niby zaczyna sie z 3k żetonów ,ale blindy podnosza sie co 7 minut.Przez 30 minut byl poker a potem loteria all inn
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Tam chyba trzeba rejestrować karte kredytowa przy rejestracji..?
|
|
|
Link skopiowany do schowka