Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#235849 08/04/2004 13:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Dalla - Utah 1.15
New Jersey - Orlando 5.20
Sacramento - Minnesota 2.75

Bonus: Unibet
#235850 08/04/2004 14:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,161
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,161
Ja to bym zagrał własnie odwrotnie jak kolega wcześniej podał. Orlando ma wygrać na NJ? Z taką grą? Utah walczy o PO a Sacramento mecz na szczycie i pełna mobilizacja żeby ten mecz wygrać. Jak będzie tego nikt nie wie.

#235851 08/04/2004 14:33
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
hm...coś mi się widzi, że ten dział zaczyna tracić wiele na swojej formie i przedewszystkim treści...

#235852 08/04/2004 14:41
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,161
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,161
Fozzie to nie jest forum dla filozofów. Tutaj się podaje typy a tak wogóle to o co Ci chodzi? Podaj swoją analizę na te trzy mecze.

#235853 08/04/2004 15:39
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał Fozzie:
[qb]hm...coś mi się widzi, że ten dział zaczyna tracić wiele na swojej formie i przedewszystkim treści...[/qb]
Chlopaki podali typy,nie musza ich uzasadniac (choc dobrze by bylo pare slow ,ale to niekonieczne).
BTW jesli Ktos widzi dzis wygrana Orlando ma prawo postawic typ na forum.
Jedna tylko kwestia jest ,dla mnie osoboscie,bardzo wazna.
Jesli podajemy ostateczne typy,to uczciwosc wymaga,by je grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
I jeszcze jedno : nie drzec prosze tu geby w stylu "Lakers wygraja to pewne !!!!" ,skoro potem nie ma sie odwagi ...odszczekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
BTW ja dzieki postawieniu na Portland mam Swieta na koszt buka.
A dzis,mimo ubogiego repertuaru,widze naprawde 2 niezle duble,ale o tym za jakis czas,teraz musze wyprodukowac troche kimazy.

IMO dobre motto na najblizsze 3 dni :
"Blogoslawieni typerzy pokorni,albowiem oni wyplaty od bukuff odbierac beda".

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235854 08/04/2004 15:46
Dołączył: Mar 2004
Posty: 368
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 368
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:

IMO dobre motto na najblizsze 3 dni :
"Blogoslawieni typerzy pokorni,albowiem oni wyplaty od bukuff odbierac beda".

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City[/QB]
Dobre słowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i co najważniejsze aktual.
Dzisiaj rano jak byłem w STS poodbiór wygranej za wczorajsza porażkę Milanu dowiedziałem się że własnie taki jeden pokorny z którego wszyscy się śmieli ze mu nie idzie i ze jest "cienki bolek" zgarnał rozpisem na wtorek - środę za 70zł. 26tys !!! i to jest potwierdzenie Twoich słów. Kto nie wierzy polecam najbliższe 2 numery ulotki kursowej z STS i tam bedzie kuponik. Ja faciowi gratuluje i chyle czoła za wytrwałość.

#235855 08/04/2004 18:51
Dołączył: Feb 2004
Posty: 102
B
member
member
B Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 102
Ja wstepnie proponuje Sacramento... ale nie wiem czy handi -4.5 jest bezpieczny...

#235856 08/04/2004 19:47
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał blastar:
[qb]Ja wstepnie proponuje Sacramento... ale nie wiem czy handi -4.5 jest bezpieczny...[/qb]
Na taki mecz jak ten nie warto IMHO pisac analiz,poniewaz kazdy wynik jest mozliwy.
Ja z reguly takie mecze obstawiam "pod prad",to znaczy inaczej niz zdecydowana wiekszosc typujacych.
Zapowiada sie przewaga typuff na Sacramento,wiec ja zagram czyste 2 na Minnesote.
Konsekwentnie,zakladajc porazke Kings,mam zamiar obstawic under w tym meczu.
Jezeli szukalbym jakiegos argumentu na poparcie swojego typu,to moze jedynie takiego,ze w kontekscie zblizajacych sie PO i mozliwosci spotkania obu druzyn w "best of seven" ,Timberwolves wygrywajac w Sacramento mieliby pewna przewage w sferze mentalnej.
Kings ,tak mysle,znajduja sie pod pewnego rodzaju presja - niemal pewne 1 miejsce po fazie zasadniczej stalo sie na dzis nieco chwiejne,a jak wiadomo ciezej bronic zdobytej pozycji,niz ja atakowac.
Poczekam jeszcze z graniem,mam bowiem nadzieje,ze im blizej poczatku spotkania,tym wyzszy bedzie kurs na Timberwolves.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235857 08/04/2004 19:57
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
off-topic

wczoraj expekt nie oferował wszystkich spotkań - wklejałem tu niedawno maila od nich - pisali, że oferują wszystkie zdejmują tylko na jakiś czas aby poprawić kursy.

wczoraj wysłałem zapytanie czemu tak ubogo - oto odpowiedź, która mnie rozłozyła na lopatki...

>>>>Witamy Serdecznie

Szanowny Panie staramy sie oferowac najciekawsze spotkania NBA.

Pozdrawiamy
Monika Kaliszewska
Support
Expekt.com Ltd<<<<

to było:

Portland Trail Blazers - Golden State Warriors
Milwaukee Bucks - Washington Wizards
Toronto Raptors - Indiana Pacers
New York Knicks - Chicago Bulls

a to nieciekawe:
celtics-heat
cavs-grizllies
spurs-sonics
nuggets-suns
rockets-clippers

komentarz zbędny.

#235858 08/04/2004 21:02
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Sacramento-Minnesota 1

Mecz o prymat na zachodzie,dwa świetne zespoły,tak jak pisaliście,każdy wynik możliwy.
Zastanawiam się na handi na gości,ale 4 to mało.Mimo wszystko chyba Kings są mocniejsi,plus własna hala,Wilki na wyjazdach sporo tracą,ponadto są za mięccy,aby wygrać w Sacramento.Kings tworzy zespół,Wolves to trzech wspaniałych,jeden z nich zagra kiche i zespół leży i kwiczy.

Dallas-Utah 2

Jazz grają play-off i moim zdaniem zagrają tam,ich mormońska zawziętosć ich do tego doprowadzi.Wiem,ze na parkiecie Mavs trudno o wygraną,tylko 5 porażek,najmniej w lidze,ale liczę na mniejszą motywację gospodarzy i obronę ekipy Slowna,która zatrzyma atak Dallas,a swoje punkty wrzuci dziurawej defensywie gospodarzy.

#235859 08/04/2004 21:08
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
wracajac do expektu i ich wczorajszego numeru, ja dostałem taka odpowiedź:

Witamy Serdecznie

Szanowny Panie, pragniemy podkreslic, ze nie "olewamy" naszych klientow,
a w dniu wczorajszym wystawione byly ponizsze zdarzenia:

ýr 07/04/04
czas zdarzenie rodzaj rezultat kurs
04:30 Golden State Warriors - Houston Rockets
Powyzej/Ponizej NBA powyzej 179 punktow (97-90) 1.90 Wszystkie
04:00 Sacramento Kings - New Orleans Hornets NBA 1 (105-91) 1.05
Wszystkie
04:00 Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers
Powyzej/Ponizej NBA ponizej 184.5 punktow (80-91) 1.90 Wszystkie
02:30 Dallas Mavericks - Seattle SuperSonics NBA 1 (118-108) 1.16
Wszystkie
02:00 Indiana Pacers - New York Knicks NBA 1 (107-86) 1.16 Wszystkie
01:30 Detroit Pistons - Orlando Magic NBA 1 (102-86) 1.05 Wszystkie
01:30 Atlanta Hawks - Philadelphia 76ers NBA 2 (100-103) 2.14
Wszystkie
01:30 Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors NBA 2 (86-87) 3.43
Wszystkie
01:30 New Jersey Nets - Milwaukee Bucks NBA 2 (98-103) 1.90 Wszystkie

Wystawiane byly one stopniowo.
Moze Pan to rowniez sprawdzic klikajac w zakladke "wyniki zdarzen" i
wybierajac zaklady na NBA.

Pozdrawiamy
Monika Kaliszewska
Support
Expekt.com Ltd

#235860 08/04/2004 21:19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Fozzie - dostałem to samo, wchodze w wyniki zdarzen a tam dalej tylko 4 spotkania???

wystawili czy nie? 5 min. przed rozpoczeciem?

#235861 08/04/2004 21:26
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Witam.

Jak juz wyzej pisaliscie, wynik w Sacramento moze byc rózny i tak jak amkwish sklaniam sie do underu w tym meczu.
W Dallas jest IMO dzisiaj tez wszystko mozliwe. Utah na fali a Dallas u siebie tez bardzo dobre. Najlepsze w tym meczu jast chyba granie overa, a linia 199,5 wydaje mi sie bardzo niska (jak na Dallas i to u siebie).
Poza tym bede gral overa 96,5 do przerwy w Dallas jako singla.

W sumie po ostatnich wpadach z o/u nie chcialem juz tego grac, ale na chwile obecna 1/2 mi sie nie widzi.

Pozdrawiam knopsi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#235862 08/04/2004 21:40
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
Nie sądzę iż wystawili, bo jeszcze całkiem pod wieczór sprawdzałem ich ofertę. A takie pisanie w mejlach mogliby sobie odpuścić!! Bo co np, że dali zdarzenie nawet i o 2 w nocy, skoro wtedy już na prawdę sporo osób śpi!! I tak np dopiero przed chwilką wstawili kursy na MLB i NBA na ten wieczór - dupki

#235863 08/04/2004 22:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
to kończy sprawę:

>>>>Witamy Serdecznie

Rzeczywiscie, w noc ze srody na czwartek nie byly oferowane wszystkie
spotkania.
Przepraszamy zatem z tak skapa oferte, w najblizszych rozgrywkach nie
bedzie miala juz miejsca taka sytuacja.

Pozdrawiamy
Monika Kaliszewska
Support
Expekt.com Ltd<<<<

#235864 08/04/2004 23:06
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]to kończy sprawę:

>>>>Witamy Serdecznie

Rzeczywiscie, w noc ze srody na czwartek nie byly oferowane wszystkie
spotkania.
Przepraszamy zatem z tak skapa oferte, w najblizszych rozgrywkach nie
bedzie miala juz miejsca taka sytuacja.

Pozdrawiamy
Monika Kaliszewska
Support
Expekt.com Ltd<<<<[/qb]
Nie powiem "trzymamy za słowo" ,bo ten co raz skłamał,skłamie i drugi i kolejny raz.
Mniejsza o to.
Od następnego sezonu, chłopaki, przenosimy sie do jednego,wybranego wspólnie buka albo do takiego,który da nam najlepsze warunki (kumpel ze Stanuff zebrał grupe 12 ludzi,napisali wspólnie do kilku bukuff i dostali u jednego z nich pare dolcuff gratis).

Wracając do dzisiejszych spotkan to :

1)skłaniam sie dziś do typowania plusowych handi (Minnesota czyste 2 ,z tego sie nie wycofam,btw kurs juz 3,05 i rośnie,hehe)
2)opowiadam sie za trzema underami ,z których najmniej pewnym wydaje mi sie ten w New Jersey
3)nad ułożeniem dubli skonsultuję sie jeszcze z Kumplem na gg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zacząłem pisać z polskimi znakami (nie ukrywam,że szybciej mi to idzie),ale jeśli widac "krzaki" to powrócę do poprzedniej opcji.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235865 09/04/2004 00:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
dobra czas na konkrety:

Dallas Mavericks - Utah Jazz 2 +9 - denver, portland czy utah? kto zagra w play-offs. Z rozpisek meczów najlepiej wypada chyba Utah. Z drugiej strony Dallas on-fire... Wierze, że Utah powalczy...

New Jersey Nets - Orlando Magic 2 +15.5 - w sumie to róznie może być, może i NJ roznieśc Orlando w pył, jednak w obliczu wieści z obozu NJ Kidd i Martin nie są w pełni sprawni, i w sumie mogą być oszczędzani na po, wygrana NJ raczej przesądzona ale czy 16 punktami, podejmuję ryzyko...

Sacramento Kings - Minnesota Timberwolves 1 -5 - najciekawszy meczyk, It will be an up-and-down, West Coast, pull-your-guns-out-and-see-who-runs-out-of-bullets-first type of game jak Garnet powiedział, Brad Miller wrócił do King i od razu grają inaczej, to ważne z punktu widzenia walki na tablicach, stawką w sumie I miejsce na zachodzie, ja stawiam na Kings

#235866 09/04/2004 00:10
Dołączył: Feb 2004
Posty: 102
B
member
member
B Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 102
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
ja stawiam na Kings
To tak jak ja tyle ze bez handi jednak.

#235867 09/04/2004 01:46
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
a expekt jak kłamał, tak kłamie, dzisiaj mają tylko trzy meczyki i biedakom Orlando sie zawieruszyło...

#235868 09/04/2004 01:50
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Ok, zwracam honor, hc na Orlando wystawione....

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, burbon, betowiec, aker, 11kera11, Sensei), 2,619 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,901
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1