|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Te hc dzisiaj takie niepewne, zarówno w jedną jak i w druga stronę, moze trza sie skupic na sumach punktów ?? Co prawda ostatnio niemam szczescia do underów, ale dzisiaj jeszcze raz zaryzykuje tym razem w Dallas...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ostatecznie tak :
SAC - MIN 2 DAL - UTA 2 (+9,0)
DAL - UTA under 198,5 SAC - MIN under 196,0
Absolutnie bez przekonania (poza Minnesota),ale trzeba zagrac ,by z wprawy nie wypasc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
BTW jutro sie za to bedzie działo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921 |
Dzis polecam : Mavericks -Jazz over 198.5 Ostatnie tygodnie pokazaly ze w meczch Dallas pada dosyc duzo pkt.....licze ze podtrzymaja tą passę.......last 10 (226,227,244,235,206,237,202,205,199,224)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826 |
no i Sacramento sie pokazalo... po 3 kwartach prowadzic 8 punktami i przegrac mecz u siebie ostatecznie 8 punktami to trzeba umiec.Na zachodzie krolowie nie kroluja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[qb][/QUOTE] Ja z reguly takie mecze obstawiam "pod prad",to znaczy inaczej niz zdecydowana wiekszosc typujacych. Zapowiada sie przewaga typuff na Sacramento,wiec ja zagram czyste 2 na Minnesote. Konsekwentnie,zakladajc porazke Kings,mam zamiar obstawic under w tym meczu. [/qb][/QUOTE]
Tyle,że do dubla trzeba mieć 2 typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Oryginalnie wysłał pkubik: [qb]no i Sacramento sie pokazalo... po 3 kwartach prowadzic 8 punktami i przegrac mecz u siebie ostatecznie 8 punktami to trzeba umiec.Na zachodzie krolowie nie kroluja...[/qb] Hehehe...tak własnie miało być..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
0-3 syf z gilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Oryginalnie wysłał knopsi: [qb]Witam.
Jak juz wyzej pisaliscie, wynik w Sacramento moze byc rózny i tak jak amkwish sklaniam sie do underu w tym meczu. W Dallas jest IMO dzisiaj tez wszystko mozliwe. Utah na fali a Dallas u siebie tez bardzo dobre. Najlepsze w tym meczu jast chyba granie overa, a linia 199,5 wydaje mi sie bardzo niska (jak na Dallas i to u siebie). Poza tym bede gral overa 96,5 do przerwy w Dallas jako singla.
W sumie po ostatnich wpadach z o/u nie chcialem juz tego grac, ale na chwile obecna 1/2 mi sie nie widzi.
Pozdrawiam knopsi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] To sie nazywa udana nocka... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nawet -HC na Nets wszedl jak nic. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Dzisiaj walimy buków dalej
|
|
|
Link skopiowany do schowka