Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#235869 09/04/2004 02:06
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Te hc dzisiaj takie niepewne, zarówno w jedną jak i w druga stronę, moze trza sie skupic na sumach punktów ??
Co prawda ostatnio niemam szczescia do underów, ale dzisiaj jeszcze raz zaryzykuje tym razem w Dallas...

Bonus: Unibet
#235870 09/04/2004 02:50
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ostatecznie tak :

SAC - MIN 2
DAL - UTA 2 (+9,0)

DAL - UTA under 198,5
SAC - MIN under 196,0

Absolutnie bez przekonania (poza Minnesota),ale trzeba zagrac ,by z wprawy nie wypasc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

BTW jutro sie za to bedzie działo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235871 09/04/2004 03:44
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
Dzis polecam :
Mavericks -Jazz over 198.5
Ostatnie tygodnie pokazaly ze w meczch Dallas pada dosyc duzo pkt.....licze ze podtrzymaja tą passę.......last 10 (226,227,244,235,206,237,202,205,199,224)

#235872 09/04/2004 10:44
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
no i Sacramento sie pokazalo...
po 3 kwartach prowadzic 8 punktami i przegrac mecz u siebie ostatecznie 8 punktami to trzeba umiec.Na zachodzie krolowie nie kroluja...

#235873 09/04/2004 10:52
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[qb][/QUOTE]
Ja z reguly takie mecze obstawiam "pod prad",to znaczy inaczej niz zdecydowana wiekszosc typujacych.
Zapowiada sie przewaga typuff na Sacramento,wiec ja zagram czyste 2 na Minnesote.
Konsekwentnie,zakladajc porazke Kings,mam zamiar obstawic under w tym meczu.
[/qb][/QUOTE]

Tyle,że do dubla trzeba mieć 2 typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#235874 09/04/2004 10:56
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Oryginalnie wysłał pkubik:
[qb]no i Sacramento sie pokazalo...
po 3 kwartach prowadzic 8 punktami i przegrac mecz u siebie ostatecznie 8 punktami to trzeba umiec.Na zachodzie krolowie nie kroluja...[/qb]
Hehehe...tak własnie miało być..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#235875 09/04/2004 12:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
0-3 syf z gilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#235876 09/04/2004 16:47
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Quote
Oryginalnie wysłał knopsi:
[qb]Witam.

Jak juz wyzej pisaliscie, wynik w Sacramento moze byc rózny i tak jak amkwish sklaniam sie do underu w tym meczu.
W Dallas jest IMO dzisiaj tez wszystko mozliwe. Utah na fali a Dallas u siebie tez bardzo dobre. Najlepsze w tym meczu jast chyba granie overa, a linia 199,5 wydaje mi sie bardzo niska (jak na Dallas i to u siebie).
Poza tym bede gral overa 96,5 do przerwy w Dallas jako singla.

W sumie po ostatnich wpadach z o/u nie chcialem juz tego grac, ale na chwile obecna 1/2 mi sie nie widzi.

Pozdrawiam knopsi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
To sie nazywa udana nocka... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Nawet -HC na Nets wszedl jak nic. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dzisiaj walimy buków dalej

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników ($-man, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Akhu, ElNinho[mmdea], aker), 2,876 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,402
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1