Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 25 1 2 17 18 19 20 21 24 25
Dołączył: Feb 2006
Posty: 63
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 63
Tak, tyle zeby tak sie stało musieliby wprowadzic Świdra za Johnstona/Kronera w biegu 7 lub 10, bo później nie ma za kogo (w 14 pojedzie za Schramma), a jeszcze sie nie spotkałem z takim manewrem w tak wczesnej fazie meczu w Anglii ( zdarzało sie w samych końcówkach jak komus wyjątkowo nie szło a nie w połowie zawodów). Na 7 startów nie ma szans moim zdaniem żadnych a 6 jest bardzo wątpliwych (notabene na zrobienie 13 pkt nawet w 6 startach szanse ma znacznie mniejsze niz 50%)

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Kroner nie jedzie pod 2 tylko pod 3,zapewne dali taka linie na Swidra bo na jednym forum pisza ze Kroner "moze" nie jechac z powodu wirusa,zreszta wlasnie z tego powodu nie jechal w ostatnim meczu.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
Aham czyli nie wiadomo czy pojedzie czy nie ?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
Gdyby nie jechal to znowu linia na Hampela 10 wydaje sie byc niska. Wiec mozna probowac albo under Swidra albo over Hampela laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 63
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 63
Tak, na angielskim forum tak pisali do polowy dnia. Tyle że na oficjalnej stronie Ipswich jest napisane że Kroner wraca do składu. Linia jest wysrubowana maksymalnie przy bardzo wątpliwym założeniu, bo nawet gdyby nie pojechal Kroner to Swider ma max 6 startów, bo wtedy za Kronera jadą: Swider, Hampel, Kennett i Miskowiak.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
Narazie zagralem under Swidra i Zorro +1 z Lyonsem w bet365. Pozatym chcialem sie skusic na jeszcze 1-2 typki ale czekam na opinie reszty forum odnosnie tych meczy:D

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
w Poole nie jedzie 3/C.Holder, bedzie Z/Z a wiec za 3 moze jechac kazdy ? a w srod gospodarzy nie jedzie 4/L.Jankowski za ktorego nie moze jechac 1 ani 3 ? wiec chyba warto na gosci postawic ?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Linc
w Poole nie jedzie 3/C.Holder, bedzie Z/Z a wiec za 3 moze jechac kazdy ? a w srod gospodarzy nie jedzie 4/L.Jankowski za ktorego nie moze jechac 1 ani 3 ? wiec chyba warto na gosci postawic ?
tylko ze u piratow tak zabardzo niema pewniakow dzis do jazdy smile
watt niejedzie rewelacyjnie na tym torze kasper rok temu niejechal na tym torze w lidze a tor jest dosc ciezki wiec moze miec klopoty jedynie skora pojedzie na torze na ktorym w poprzednim sezonie startowal
a gosp. maja 3 "pewniakow" i jak ktorys z pozostalych zawodnikow dorzuci jakies pkty moga wygrac

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Wolverhampton Wolves vs Ipswich Witches
Trudno analizowac takie spotkanie gdzie jeden z czolowych zawodnikw Swiderski pojedzie pewnie 7 razy tylko trudno powiedziec w jakich biegach. Poczatkowo wydawolo mi sie ze Wilki powinny wygrac ponownie bo juz raz pokonali ekipe Wiedzm w pucharze 54-38. Traz jednak goscie wzmocnieni zmiana Kenneta na Louisa i podbudowani ostatnim zwyciestwem wyjazdowyma nad Eastbourne. Co ciekawe w tym meczu wygrali zaledwie 5 biegow indywidualnie notujac malo 0. Dzis moga znow sprawic niespodzianke. Para Kennet-Miskowiak nie powinna przegrac zadnego biegu. Hampel moze nie wygrywac ale pojawi sie w parze ze swiderskim i tez nie powinni przegrywac. No i Kroner-Johnston
za Niemca pewnie bedziemy ogladac czesto Swiderskiego. Johnston natomiast powinien radzic sobie z Klindtem i jezdzcami z nr 6i7.
decydowac moze wiec jazda swiderskiego z rezerwy w slabiej obsadzonych biegach 2,8,14. jesli do tego schramm zdola pokonac Hansena,Hefenbrock lub Klindta i zdobedzie z 4-5 pkt to goscie powinni wygrac to spotkanie.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by magic321
za Niemca pewnie bedziemy ogladac czesto Swiderskiego.
pod warunkiem ze niemiec niepojedzie ( a chyba pojedzie ) to co znaczy ze czesto bedziego ogladac swidra za niemca?
ile wg.ciebie pojedzie swider za kronera?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Belle Vue Aces vs Poole Pirates
Tu sprawa wydaje sie prostsza. trzeba zalozyc ze Crump I Gjedde zdobeda razem 29 pkt. Do tego Sreena stac na 8 pkt i to jest 37pkt ale to chyab max co moga zdobyc ci trzj zawodnicy. reszta musi zdobyc "tylko" 9 pkt. 3 pkt z urzedu w biegach 2,8 i 14. Do zwyciestwa brakuje wiec 6 wygranych pojedynkow zawodnikow drugiej lini. tylko nie bardzo ma kto tego dokonac Ksiezak moze pokonac ktoregos z rywali glownie gospodarze powinni wygrywac Davidssonem ale on pojawi sie pewnie tylko 3 razy i niekoniecznie musi wszystko przegrac. Pozosatli zawodnicy z drugiej lini Piratow powinni pokonac swych rywali z nr 2, 6, 7.
Tak wiec gospodarzy moze uratowac chyba tylko Screen zdobywajc ok 12 pk w 5 biegach jesli zawiedzie to moim zdaniem wygraja goscie

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by magic321
za Niemca pewnie bedziemy ogladac czesto Swiderskiego.
pod warunkiem ze niemiec niepojedzie ( a chyba pojedzie ) to co znaczy ze czesto bedziego ogladac swidra za niemca?
ile wg.ciebie pojedzie swider za kronera?

Mysle ze jeskli Schramm bedzie lepszy od Hansena w 2 biegu to dostanie nastepne szanse w nastepnych biegach gdzie jeszcze 2 razy pojedzie z Hansenem. Mozna zalozyc ze Swider zastapi go w 14 biegu zostana mu wiec chyba 2 mozliwosci zastapienia Kronera.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by magic321
Mysle ze jeskli Schramm bedzie lepszy od Hansena w 2 biegu to dostanie nastepne szanse w nastepnych biegach gdzie jeszcze 2 razy pojedzie z Hansenem. Mozna zalozyc ze Swider zastapi go w 14 biegu zostana mu wiec chyba 2 mozliwosci zastapienia Kronera.
moze max 2 razy jechac jako rr na tyle pozwalaja przepisy
jedynie zawodnik z numerem 8 moze startowac jako rr i zastepowac we wszystkich biegach

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
Nikt nie wspomina o Jason Lyons jadacym w parze z Crumpem>
Ten zawodnik moze wszystkich zaskoczyc( choc to tylko moze), jezdzi w Birmingham, ale zerknijcie ile on punktow w tej drugiej lidze robi.
http://speedwayupdates.proboards103.com/

to sa zawsze komplety, niczym N Pedersem rok temu.
Lyons jezdzil w BV '92-'05 i '05 to jego drugi dom. Moim zdaniem wystarczy ze dadza mu dobry motocykl to przywiezie sporo pkt. Trudny technicznie tor nie jest dla niego zagadka.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
Belle Vue - Poole
Rozbieżność kursów, jakie proponują buki jest wyjatkowo duża. Jedne preferują gospodarzy, inne gości. Asy przygotowują bardzo przyczepną nawierzchnię, ale dziś nie jedzie Woffinden, jak ostatnio, tylko Jason Lyons, który na ciężkim torze nie zbliży się do wyniku swojego młodszego rodaka z meczu ze Swindon (9+1). Crump, Gjedde i w porywach Screen nie zapewnią miejscowym wygranej. Goście, choć bez Holdera mają większe pole manewru i dużo lepszą rezerwę ze Skórą na czele. Ostatecznie więc gram Piratów i ich wygraną w II wyścigu (Ksiezak, Raun - Davidsson, Skórnicki)

Wolverhampton - Ipswich
Dla przypomnienia wyniki z meczu pucharowego (7.04.)
Wolves:Lindgren 8+1 (2,2,3,1*), Dryml 4+3 (0,1*,1*,2*), Iversen 14 (3,3,3,3,2), Hansen 2 (0, 0, 1, 1), Howe 11+1 (3,2*,3,2,1*), Klindt 8 (2,3,0,3), Hefenbrock 7+3 (1*,2*,2,2*).
Ipswich: Miskowiak 6+2 (1,1*,1*,3), Świderski 15 (3,2,3,4,3), Louis 4 (2,1,0,1), Johnston 4+1 (1*,0,1,2), Hampel 6 (1,3,2,0,0), Schramm 3 (3,0,0,0), Kroner 0 (0,0,0,0).
Dzisiaj za Louisa pojedzie, jako gość Edward Kennet, który 14.04. zdobył u Wilków 10 oczek (2, 2, 3, 3, u, u/w). Mimo wszystko nie bardzo widzę win gości. Miejscowi nie kryją, że chcą zainkasować 2 pkt, a poza tym obiekt ten nie leży Jarkowi.
Na tę chwilę zagrałem zwycięstwo gospodarzy, wygraną gości w II wyścigu (Hefewnbrock, Hansen - Świderski, Schramm) i wygraną Wilków w III wyścigu (Iversen, Klindt - Kroner, Johnston).
Poza tym dubel
over 10,5 K. Kasprzak (możliwość 6 startów)
under 9,5 J. Hampel
Reszta na live

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
moze max 2 razy jechac jako rr na tyle pozwalaja przepisy
jedynie zawodnik z numerem 8 moze startowac jako rr i zastepowac we wszystkich biegach
[/quote]
Jesli tak to mysle ze te 2 razy beda wykorzystane za Kronera bo to trudniejsze biegi niz te w ktorych jedzie Schramm

Dołączył: Mar 2006
Posty: 183
E
member
member
E Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 183
Mimo, że dzisiaj większośc osób wybierze pewnie finał ligi mistrzów kieruje zapytanie dla tych dla których kopana, nawet w najlepszym europejskim/światowym wydaniu i tak schodzi na drugi plan gdy żużloki wkraczają na szlake.

A więc pytam. Jak tam przewidywania na dzisiejszy mecz ? smile Jakieś przewidywania ? Tajne info ? Zmiany w składach ?

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
Za Louisa Harris to plus, Swiderski wczoraj w Szwecji poobijal sie-nie wiadomo co dzis z nim, to minus dla wiedzm, niby na stronie int Ipswich jst w skladzie.
Za to nie znalazlem ostatecznej informacji czy Holder dzis jedzie w Pool.
Mimo to nie wierze w trzecie z rzedu wyjazdowe zwyciestwo wiedzm, jak rowniez nie mozliwe zeby piraci przegrali drugi raz z rzedu i to na swoich smieciach. Kwestia handi.
-8 (bet 365) chyba do grania na Pool, Skornicki pod 7 to duzy plus, mysle ze poobijany Swiderski dzis nie bedzie blyszczal.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Holder jedzie.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031

Strona 19 z 25 1 2 17 18 19 20 21 24 25

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, rafal08, aker, burbon), 866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1