Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#235906 06/04/2004 00:02
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Cleveland-Toronto
New Jersey-Milwaukee
Atlanta-Philadelphia
Detroit-Orlando
Indiana-New York
Dallas-Seattle
L.A. Lakers-Portland
Sacramento-New Orleans
Golden State-Houston

na pierwszy rzut mojego oka: Cavs, NJ, Phi, Det, NY, Dal, LAL, SAC, GS.

Bonus: Unibet
#235907 06/04/2004 00:47
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Razem z Kumplem,ktory rowniez pisuje na tym forum (i chyba nie bedzie mial nic przeciwko temu,ze ujawnie nasz plan)postanowilismy wyprobawac taka opcje :
-stawiamy 4 typy (tylko hc)
-robimy z tego 6 dubli (kazdy z kazdym)
-gwoli scisslosci - zadne gowniane 2/6 ,tylko 6 razy po 2

Nie bedzie chyba rewelacji jesli powiem,ze nastawiamy sie na :
DET
DAL
IND
SAC

Mam na mysli typy na minusowe handi,przy czym ,jesli wysokosc bedzie duuuza,to zastrzegamy sobie +hc na slabszego.

Z pozostalych spotkan zdecydowanie nie zgodze sie z Szakiem co do meczu
NJ - MIL
dla mnie +hc na Bucks (kto wie czy nie czyste 2,a to zalezy jeszcze od jutrzejszego skladu Netsuff).

Na bank bede rowniez rozwazal handi na Houston i jesli tylko bedzie na plus to stawiam,ew.czyste 2.

Mam przeczucie co do wygranej Toronto w Cleveland,a najwiekszej niespodzianki mam zamiar szukac w LA i to absolutnie nie dla przekory,a dlatego,ze klucz do udzialu Portland w PO lezy IMHO wlasnie w tym i tylko tym meczu (napisalem wczesniej,ze beda poza PO,ale zakladalem wygrana Lakers - przy kursie powyzej 4,00 skusze sie pewnie na Blazers).

Poznamy handi i linie,zdecydujemy ostatecznie,ale zarys juz jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235908 06/04/2004 11:25
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
lakersi nie przegraja! Tego mozesz byc pewien! Portland walczy o playoff ale to nie znaczy ze do niego musi wejsc. Dzisiaj nie bedzie beat la

#235909 06/04/2004 11:53
Dołączył: Jan 2004
Posty: 170
Y
member
member
Y Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 170
[QUOTE]Oryginalnie wysłał amkwish:
[QB]Razem z Kumplem,ktory rowniez pisuje na tym forum (i chyba nie bedzie mial nic przeciwko temu,ze ujawnie nasz plan)postanowilismy wyprobawac taka opcje :
-stawiamy 4 typy (tylko hc)
-robimy z tego 6 dubli (kazdy z kazdym)
-gwoli scisslosci - zadne gowniane 2/6 ,tylko 6 razy po 2

kurde, jak chcesz puścić 2z6 jak wytypowałeś tylko 4 mecze. a 6 dubli w tym przypadku to 2z4

#235910 06/04/2004 12:22
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
Quote
Oryginalnie wysłał Yarek:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał amkwish:
[QB]Razem z Kumplem,ktory rowniez pisuje na tym forum (i chyba nie bedzie mial nic przeciwko temu,ze ujawnie nasz plan)postanowilismy wyprobawac taka opcje :
-stawiamy 4 typy (tylko hc)
-robimy z tego 6 dubli (kazdy z kazdym)
-gwoli scisslosci - zadne gowniane 2/6 ,tylko 6 razy po 2

kurde, jak chcesz puścić 2z6 jak wytypowałeś tylko 4 mecze. a 6 dubli w tym przypadku to 2z4[/qb]
Wydaje mi sie, ze Mr amkwish napisal wyraznie, ze nie bedzie stawial 2z6 tylko wybiera 4 mecze i puszcza 6 dubli ("kazdy z kazdym" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
Jesli mimo powyzszych wyjasnien nadal cos jest nieczytelne, to ponizej "graficzny help":
4 mecze: A B C D
6 dubli: AB AC AD BC BD CD
Jesli ja rowniez zle to zrozumialem, to moze amkwish skoryguje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
BTW...tez juz o tym myslalem i teraz widzac, ze ktos juz tez postanowil tak grac - bedzie razniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#235911 06/04/2004 12:55
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]Cleveland-Toronto
New Jersey-Milwaukee
Atlanta-Philadelphia
Detroit-Orlando
Indiana-New York
Dallas-Seattle
L.A. Lakers-Portland
Sacramento-New Orleans
Golden State-Houston

na pierwszy rzut mojego oka: Cavs, NJ, Phi, Det, NY, Dal, LAL, SAC, GS.[/qb]
Zgadzam się z Toba w 89% - roznica nie NY ale IND
Ponadto CLE, PHI, GS, IND na jakies 70/80%
Pozostale smialo na duze 1(-hc)
W przyp. OV/UND można spróbowac(jeżeli będa):ok
New Jersey-Milwaukee ov 185
Detroit-Orlando ov 190
Dallas-Seattle ov 215 - najbardz. prawd.(wg mnie)
L.A. Lakers-Portland ov 200
Sacramento-New Orleans ov 205
Golden State-Houston un 175
Taki kształt na pierwszy rzut preferuje (największego cykora mam przy PHI jezeli buki wogole go wystawia)
Pozdrowienia
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: KRAJAN

#235912 06/04/2004 17:05
Dołączył: Dec 2002
Posty: 109
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 109
Quote
Oryginalnie wysłał Loop:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Yarek:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał amkwish:
[QB]Razem z Kumplem,ktory rowniez pisuje na tym forum (i chyba nie bedzie mial nic przeciwko temu,ze ujawnie nasz plan)postanowilismy wyprobawac taka opcje :
-stawiamy 4 typy (tylko hc)
-robimy z tego 6 dubli (kazdy z kazdym)
-gwoli scisslosci - zadne gowniane 2/6 ,tylko 6 razy po 2

kurde, jak chcesz puścić 2z6 jak wytypowałeś tylko 4 mecze. a 6 dubli w tym przypadku to 2z4[/qb]
Wydaje mi sie, ze Mr amkwish napisal wyraznie, ze nie bedzie stawial 2z6 tylko wybiera 4 mecze i puszcza 6 dubli ("kazdy z kazdym" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
Jesli mimo powyzszych wyjasnien nadal cos jest nieczytelne, to ponizej "graficzny help":
4 mecze: A B C D
6 dubli: AB AC AD BC BD CD
Jesli ja rowniez zle to zrozumialem, to moze amkwish skoryguje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
BTW...tez juz o tym myslalem i teraz widzac, ze ktos juz tez postanowil tak grac - bedzie razniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Gwoli ścisłości - to jest właśnie 2 z 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#235913 06/04/2004 17:12
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
Quote
Oryginalnie wysłał kili44:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Loop:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Yarek:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał amkwish:
[QB]Razem z Kumplem,ktory rowniez pisuje na tym forum (i chyba nie bedzie mial nic przeciwko temu,ze ujawnie nasz plan)postanowilismy wyprobawac taka opcje :
-stawiamy 4 typy (tylko hc)
-robimy z tego 6 dubli (kazdy z kazdym)
-gwoli scisslosci - zadne gowniane 2/6 ,tylko 6 razy po 2

kurde, jak chcesz puścić 2z6 jak wytypowałeś tylko 4 mecze. a 6 dubli w tym przypadku to 2z4[/qb]
Wydaje mi sie, ze Mr amkwish napisal wyraznie, ze nie bedzie stawial 2z6 tylko wybiera 4 mecze i puszcza 6 dubli ("kazdy z kazdym" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
Jesli mimo powyzszych wyjasnien nadal cos jest nieczytelne, to ponizej "graficzny help":
4 mecze: A B C D
6 dubli: AB AC AD BC BD CD
Jesli ja rowniez zle to zrozumialem, to moze amkwish skoryguje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
BTW...tez juz o tym myslalem i teraz widzac, ze ktos juz tez postanowil tak grac - bedzie razniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Gwoli ścisłości - to jest właśnie 2 z 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
...gwoli scislosci...to jest 2z4, ale nie 2z6 jak napisal amkwish...cokolwiek mial na mysli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#235914 06/04/2004 18:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał Yarek:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał amkwish:
[QB]Razem z Kumplem,ktory rowniez pisuje na tym forum (i chyba nie bedzie mial nic przeciwko temu,ze ujawnie nasz plan)postanowilismy wyprobawac taka opcje :
-stawiamy 4 typy (tylko hc)
-robimy z tego 6 dubli (kazdy z kazdym)
-gwoli scisslosci - zadne gowniane 2/6 ,tylko 6 razy po 2

kurde, jak chcesz puścić 2z6 jak wytypowałeś tylko 4 mecze. a 6 dubli w tym przypadku to 2z4[/qb]
1 - IND
2 - DET
3 - DAL
4 - SAC

1+2 ,1+3,1+4,2+3,2+4 i 3+4 = 6 dubli

Wlasnie tak :-)

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235915 06/04/2004 18:14
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
I to wszycho minusowe handy ??

#235916 06/04/2004 18:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał piotrekmilan:
[qb]lakersi nie przegraja! Tego mozesz byc pewien! Portland walczy o playoff ale to nie znaczy ze do niego musi wejsc. Dzisiaj nie bedzie beat la[/qb]
Sorka,ale jak widze takie superpewne opinie,to zaczynam watpic czy w Wielikim Tygodni jest miejsce na pokore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A w omawianym przypadku pewien moge byc tylko jednego - stawiam na Portland 3/10 stake ,a wynik jest sprawa otwarta.

BTW grajac regularnie undedogi wychodzi sie o wiele lepiej niz ciagle walac "pewniaki" ,ale najlepiej IMHO byc otwartym na rozne opcje.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235917 06/04/2004 19:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Hmm...mial byc latwy dzien,ale po dokladniejszym przestudiowaniu...lekko nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jak wiadomo mamy 4 zdecydowanych faworytuff,ale kursy na czyste jedynki,to buki moga sobie w tylek wsadzic.
Pozostaje IMHO tylko handi.

Nie cofam sie przed -hc na Dallas i Sacramento,bo te druzyny maja jeszcze okreslone cele do zdobycia.ale...Indiana i Detroit ???
Szczegolnie wysokosc handi na Pistons troche mnie zbila z tropu i nie chcialbym patrzec,jak 20-punktowa przewaga topnieje pod koniec meczu do 10,na przyklad.
Tak wiec nad Detroit sie jeszcze zastanowie.
Indiana,po rozpatrzeniu "za i przeciw" zostaje jako typ do dubla - dla Knicks nie jest to mecz o wszystko (wystarczy im wygrac 1 z pozostalych 4 ,by byc w PO),a Pacers sa IMO lepsi o te 10 pts.

Ustawiam sie takze na overy w Dallas i Sacramento,under w Indianie,natomiast ilosc punktuff w Detroit jest dla mnie trudna do przewidzenia.

Pozostale mecze.

Stawiam czyste 2 na Portland,bo lubie stawiac na ew. 1 sensacje w kolejce,aczkolwiek typem nie pozbawionym szans ,przy graniu za full stake wydaje mi sie +hc na Blazers (9,0 pts ,jak na "poblazliwych" dla gosci Lakersuff to IMHO sporo).

GS - HOU

Warriors rozegrali ostatnio kilka dobrych spotkan i gdyby mogli dzis skorzystac z Dampiera to wynik bylby sprawa otwarta,a tak...mysle,ze przewaga Rockets pod tablicami winna dac im wygrana (pomijam juz motywacje,bo w odroznieniu od gospodarzy,oni jeszcze o cos walcza).
Wydaje mi sie,ze twarda walka w tym meczu da under 179,0.

NJ - MIL

IMO najtrudniejszy mecz na dzis do typowania.
Nets maja 3 miejsce,ale...w co celuja Bucks ?
Jesli sprawdzilaby sie moja przepowiednia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,ze chca byc na szostym, to sie podloza (czytaj :nie powalcza).
BTW jesli bedzie to mecz bez podtekstuff to Nets z Martinem chyba jednak dadza rade wygrac minimum 3-4 pts.
Niemniej jednak na ten mecz przygotowalem sobie inny typ - under 191,0 i to na 100% zagram.

ATL - PHI

Sixers juz raczej poza PO (szanse iluzoryczne),ale nie mozna wykluczyc,ze beda walczyc do konca.
Atlanta im blizej konca zaskakuje pozytywnie i musze uderzyc sie w piers,ze nazywalem ich kelnerami.
Widac u nich chec wygrania z kazdym,szczegolnie we wlasnej hali i to winno sie im dzisiaj udac z Phila (-hc=1,5 pts mozna raczej grac).

CLE - TOR

Obie druzyny zawiodly w 6-7 ostatnich meczach,co tam "zawiodly" - daly ciala i tyle.
Po 2 spotkania do przodu i liczylyby sie w walce o PO ,a tak....rozegraja sobie dzis mecz zawiedzionych.
Mysle,ze porzucaja sobie przy tym i powalcza o miano "pierwszego przegranego na wschodzie".
Widzialbym tu wyrownany mecz i dlatego +hc na Raptors to kierunek .w ktorym zamierzam sie udac,no i ....over 184,5.

To tyle moich przemyslen,niewykluczone,ze niektore typy wyrzuce w ogole,moze 1-2 zmienie o 180',ale przede wszystkim ciekawy jestem Waszych opinii.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235918 06/04/2004 21:08
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Witam!Na dzis puszczam teaserka 5 1/2 pkt
Dallas Mavericks -4 1/2
Indiana Pacers -4
Chcialem dzis tez zagrac Detroit,rano bylo -15 ,ale nie bylem wtedy pewien czy to grac no i poszlo do 16 1/2.Detroit ma swietna obrone(najlepsza w lidze imho),ale wiadomo ,ze jak druzyna prowadzi 20 pkt to sobie czesto koncowki odpuszcza,wole nie ryzykowac.pozdro

#235919 06/04/2004 21:19
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
Dzisiaj atlanta-phila pewne 1!!!!!!!!!

#235920 06/04/2004 23:27
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Moje typy i rozkłady (EXP):
single:
full stake:
New Jersey - Milwaukee 1 -3.0 1.90 A
Dallas - Seattle ov 215 pkt. 1.90 B
Sacramento - NO ov 194 pkt. 1.90 C

50% stake:
Atlanta - Philadelphia 2 2.14 D
Dallas - Seattle 1 -10.5 1.90 E
Sacramento - NO 1 -12.0 1.90 F
LA - Portland ov 184.5 pkt. 1.90 G

TRIXIE = A+B+C (FULL STAKE)

Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Krajan

#235921 07/04/2004 00:02
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Golden State-Houston Rockets 2
LA Lakers-Portland 1

tak to widzę,reszty nie tykam,bo koniec blisko,więc zonków bedzie coraz więcej,więc gram Rakiety bo ostatnio seria 4 porazek i z tyłu może się zrobić gorąco,ponadto seria wygranych GS z rywalami z dolnej półki,moim zdaniem goście wygraja.Bajorka cały czas grają o 1 miejsce,dlatego pykna Blazersów,choć może być zacięty mecz.bo goście też znają swój cel.Ale Lakersiki,wygrają to,potem w Sacramento i kuponik w mixie na ich win ładnie wejdzie.A potem play-off i niedowiarki zobaczą siłę ekipy Jacksona,jedynie SA mogą im pokrzyżować plany.
pozdro

#235922 07/04/2004 00:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Od popoludnia nabralem nieco wiecej pewnosci na

DET - ORL 1 (-15,5)
GS - HOU 2 (-1,5)
CLE - TOR 2 (+6,5)

Nie zmieniam rowniez zdania co do -hc na DAL i SAC i co do zagrania overuff na te 2 mecze.
Indiana mnie jeszcze meczy :-)

Nad reszta jeszcze pomysle po Arsenal - Chelsea (btw chelsea po 4,05 zagralem)

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235923 07/04/2004 01:45
Dołączył: Mar 2004
Posty: 226
2
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 226
New Jersey Nets -3,5
Atlanta Hawks -1,5
Cleveland Cavaliers -7
Dallas Mavericks -10
Portland Trail Blazers +9
Houston Rockets -2,5
New York Knicks +10
Orlando Magic +15,5

Orlando Magic at Detroit Pistons Under 179.5

from bet&win

stats:
[win&lost last night 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ; yet 55-35]

#235924 07/04/2004 02:09
Dołączył: Mar 2004
Posty: 24
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 24
Doradźcie mi jeśli możecie. Postawilibyście na Cleveland z Toronto ???
Czy oni mają szansę na awans do play off???

#235925 07/04/2004 02:22
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Oryginalnie wysłał KubaW:
[qb]Doradźcie mi jeśli możecie. Postawilibyście na Cleveland z Toronto ???
Czy oni mają szansę na awans do play off???[/qb]
Kto ?? ...Toronto ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, rymoholik, Sensei, forty, $-man, alfa, burbon, aker), 2,975 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1