Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#235926 07/04/2004 02:25
Dołączył: Feb 2004
Posty: 102
B
member
member
B Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 102
Ja dzisiaj bez przekonania.. tylko NJ.

Bonus: Unibet
#235927 07/04/2004 02:40
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb]Od popoludnia nabralem nieco wiecej pewnosci na

DET - ORL 1 (-15,5)
GS - HOU 2 (-1,5)
CLE - TOR 2 (+6,5)

Nie zmieniam rowniez zdania co do -hc na DAL i SAC i co do zagrania overuff na te 2 mecze.
Indiana mnie jeszcze meczy :-)

Nad reszta jeszcze pomysle po Arsenal - Chelsea (btw chelsea po 4,05 zagralem)

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City[/qb]
Brawo, jeśli chodzi o Chelsea, myslę, że to nie koniec trafnych typów.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#235928 07/04/2004 02:58
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
mam bardzo glupie pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> moze mi ktos wyjasni co to jest ten handicap i na czym doklanie polega ?? Dzieki z gory...

#235929 07/04/2004 03:00
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Atlanta-Philadelphia linia 181 under :4gw:

#235930 07/04/2004 03:10
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Oryginalnie wysłał goffy:
[qb]mam bardzo glupie pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> moze mi ktos wyjasni co to jest ten handicap i na czym doklanie polega ?? Dzieki z gory...[/qb]
Ulalala...

np -3 pkt to tak jakby nastarcie ktos zabrał druzynie 3 pkt, a + 3 to tak jakby dostali w prezencie 3 pkt, czyli do koncowego wyniku nalezy albo dodac albo odjać 3 pkt.....
wiec jak postawisz na druzyne z - 3pkt to żeby wygrac to druzyna ta po odjęciu 3 pkt i tak musi miec więcej od rywala...i na odwrót, jężeli postawisz na + i druzyna ta przegra, ale po dodaniu tych punktów z hc będzie miała więcej pkt od rywala to wygrywasz....

#235931 07/04/2004 03:13
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mój zdecydowany typ na dzisiaj:

Detroit-Orlando poniżej 180,5 Unibet 1,85

#235932 07/04/2004 03:16
Dołączył: Aug 2001
Posty: 224
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 224
Witam

Dzis zaszalalem i dalem Portland (+9) i Huston (-2.5). Jutro rano zobacze co mi z tego szalenstwa przyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Salvador

#235933 07/04/2004 03:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał Fozzie:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał goffy:
[qb]mam bardzo glupie pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> moze mi ktos wyjasni co to jest ten handicap i na czym doklanie polega ?? Dzieki z gory...[/qb]
Ulalala...

np -3 pkt to tak jakby nastarcie ktos zabrał druzynie 3 pkt, a + 3 to tak jakby dostali w prezencie 3 pkt, czyli do koncowego wyniku nalezy albo dodac albo odjać 3 pkt.....
wiec jak postawisz na druzyne z - 3pkt to żeby wygrac to druzyna ta po odjęciu 3 pkt i tak musi miec więcej od rywala...i na odwrót, jężeli postawisz na + i druzyna ta przegra, ale po dodaniu tych punktów z hc będzie miała więcej pkt od rywala to wygrywasz....[/qb]
I brawo Fozzie,tak wlasnie trzeba sie zachowywac na forum,bo nie kazdy byl od razu specem i medrcem.
Dorzuce tylko od siebie,ze handicap to po naszemu "fory" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235934 07/04/2004 03:34
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
a ja cały czas bije się z myslami...
Potrzebuje dubelka takiego 100% na zwrot kosztów, narazie dałem Indianę under, ale co jeszcze dołożyc, to pojecia bladego nimam, moim zdaniem najbardziej sliski meczyk dzisiaj to New Jersey Nets - Milwaukee Bucks, tutaj moze wejsc zarówno +hc jak i -hc, w każdym badź razie dla mnie to smierdzi, więc pozostawiam to mądrzejszym od siebie...

#235935 07/04/2004 03:36
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
Zamierzam za 100 póścić dubelka NJ(-3,5) i Dallas(-10). Jak uważacie ma sznase wejsć i co lepiej wybrać Over w Dallas czy hc? O NJ mi intuicja podpowiada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#235936 07/04/2004 03:39
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
Fozzie mówisz o under w Indianie, no cóż też mi się podoba, NY osłabione z tego co wiem i nie powinno zdobyć wielu punktów. Co do NJ to mnie zmartwiłeś, ja już nic nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> , no nic poczekam i pomyślę może coś w Dallas dodam

#235937 07/04/2004 03:45
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Ok, ktos musi podejmowac te najmniej popularne decyzje, a ze wczoraj pociagłem pare złoty na baseballu, to dzisiaj moge zaszalec i daję hc +3 na Milwaukee...cos mi podpowiada, żeby nie iśc za owczym pędem i akurat w tym typie dac na przekór większości...
A ze kursik na czysta 2 jest ładny to darujemy sobie hc i daje czyste 2.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#235938 07/04/2004 03:47
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
Myślisz ja dodałem do undera w Indianie z baseball St. Louis 1. AKO wyszło 2,92 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ZOBACZYMY, POWODZENIA z tym Milwauke ja też poczułem tu ZONKa dla NJ i no bet dla mnie POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#235939 07/04/2004 03:50
Dołączył: Mar 2004
Posty: 24
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 24
Nie wiem co mam zrobic. Puściłem dziś kupon w STS i został mi tylko Cleveland, ale zastanawiam się czy nie zaasekurować tego meczu w expekcie, czyli dać +6,5 na Toronto, co radzicie????????????

#235940 07/04/2004 04:03
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał Fozzie:
[qb]a ja cały czas bije się z myslami...
Potrzebuje dubelka takiego 100% na zwrot kosztów, narazie dałem Indianę under, ale co jeszcze dołożyc, to pojecia bladego nimam, moim zdaniem najbardziej sliski meczyk dzisiaj to New Jersey Nets - Milwaukee Bucks, tutaj moze wejsc zarówno +hc jak i -hc, w każdym badź razie dla mnie to smierdzi, więc pozostawiam to mądrzejszym od siebie...[/qb]
Dubel na zwrot kosztuff ???
Never !!!
W ogole IMO blad w zalozeniu,to nie pilka nozna,gdzie dajesz np.mniejszy stake na remis,asekurujac 1 lub 2.

Ja gram czasami high stake,ale wtedy zawsze singla.
Trafienie dubla na proste 1/2 (bez hc) lub na u/o ma prawdopobobienstwo 25% (jednoczesny rzut dwoma monetami,przy zalozenie ,ze na obu wypadnie np.reszka)
Dubel z dwoma hc to loteria.

Ja grywam z reguly 3 lub 4 duble,albo wielokrotnosci (6,8,9).
Ako na dublu z hc to 3,61,tak wiec jak wejdzie jeden na trzy-maly zysk,jeden na cztery-niewielka strata,ale nigdy ich nie podpieram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

BTW under w Indianie bylby dla mnie dobrym typem,ale miesiac temu.
Tak jak juz pisalem Pacers maja 1 miejsce zapewnione,a Knicksom wystarczy wygrac 1 mecz z pozostalych czterech.
Taki "przymus" z obu stron moze spowodowac,ze wynik bedzie akurat dzis wysoki - swoja droga ja wcale nie jestem pewny -hc na Pacers ,tym bardziej nie rzucalbym sie na u/o w tym meczu i w kilku innych,w ktorych stawka jest tylko ew. prestiz.
Jedyny mecz o cos,to LAL - POR i tu szedlbym w kierunku under.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235941 07/04/2004 04:09
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
hm...za późno....
poszło:

Indiana Pacers - New York Knicks under
Golden State Warriors - Houston Rockets (-3) 2

najwyzej bedzie w plecy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#235942 07/04/2004 04:12
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
Witam!!!
Dzis polecam:
Nets -Bucks under 191
Warriors -Rockets 2
..... i za małą stawke Mavericks -SuperSonics +10.5 2

#235943 07/04/2004 04:12
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał Fozzie:
[qb]hm...za późno....
poszło:

Indiana Pacers - New York Knicks under
Golden State Warriors - Houston Rockets (-3) 2

najwyzej bedzie w plecy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Jak znam zycie wejdzie ,hehe.
Miejmy nadzieje,ze Knicks zagraja tak jak z NJ na wyjezdzie,czyli "przegrywamy ? no to odpuszczamy".

Zobaczymy co wyjdzie z meczuff o pietruche,a prawdziwa adrenalina dopiero w piatek,do tego ...Wielki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dobrej nocy.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235944 07/04/2004 07:22
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Oryginalnie wysłał Tessa:
[qb]Mój zdecydowany typ na dzisiaj:

Detroit-Orlando poniżej 180,5 Unibet 1,85[/qb]
No to chyba masz po underku...

#235945 07/04/2004 07:48
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Oryginalnie wysłał Fozzie:
[qb]Ok, ktos musi podejmowac te najmniej popularne decyzje, a ze wczoraj pociagłem pare złoty na baseballu, to dzisiaj moge zaszalec i daję hc +3 na Milwaukee...cos mi podpowiada, żeby nie iśc za owczym pędem i akurat w tym typie dac na przekór większości...
A ze kursik na czysta 2 jest ładny to darujemy sobie hc i daje czyste 2.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Brawo Koziołki..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Sensei, aker, betowiec, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa), 2,532 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1