|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 102 |
Ja dzisiaj bez przekonania.. tylko NJ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Oryginalnie wysłał amkwish: [qb]Od popoludnia nabralem nieco wiecej pewnosci na
DET - ORL 1 (-15,5) GS - HOU 2 (-1,5) CLE - TOR 2 (+6,5)
Nie zmieniam rowniez zdania co do -hc na DAL i SAC i co do zagrania overuff na te 2 mecze. Indiana mnie jeszcze meczy :-)
Nad reszta jeszcze pomysle po Arsenal - Chelsea (btw chelsea po 4,05 zagralem)
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City[/qb] Brawo, jeśli chodzi o Chelsea, myslę, że to nie koniec trafnych typów.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
mam bardzo glupie pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> moze mi ktos wyjasni co to jest ten handicap i na czym doklanie polega ?? Dzieki z gory...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Atlanta-Philadelphia linia 181 under :4gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Oryginalnie wysłał goffy: [qb]mam bardzo glupie pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> moze mi ktos wyjasni co to jest ten handicap i na czym doklanie polega ?? Dzieki z gory...[/qb] Ulalala... np -3 pkt to tak jakby nastarcie ktos zabrał druzynie 3 pkt, a + 3 to tak jakby dostali w prezencie 3 pkt, czyli do koncowego wyniku nalezy albo dodac albo odjać 3 pkt..... wiec jak postawisz na druzyne z - 3pkt to żeby wygrac to druzyna ta po odjęciu 3 pkt i tak musi miec więcej od rywala...i na odwrót, jężeli postawisz na + i druzyna ta przegra, ale po dodaniu tych punktów z hc będzie miała więcej pkt od rywala to wygrywasz....
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mój zdecydowany typ na dzisiaj:
Detroit-Orlando poniżej 180,5 Unibet 1,85
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 224 |
Witam
Dzis zaszalalem i dalem Portland (+9) i Huston (-2.5). Jutro rano zobacze co mi z tego szalenstwa przyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam Salvador
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał Fozzie: [qb] Oryginalnie wysłał goffy: [qb]mam bardzo glupie pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> moze mi ktos wyjasni co to jest ten handicap i na czym doklanie polega ?? Dzieki z gory...[/qb] Ulalala... np -3 pkt to tak jakby nastarcie ktos zabrał druzynie 3 pkt, a + 3 to tak jakby dostali w prezencie 3 pkt, czyli do koncowego wyniku nalezy albo dodac albo odjać 3 pkt..... wiec jak postawisz na druzyne z - 3pkt to żeby wygrac to druzyna ta po odjęciu 3 pkt i tak musi miec więcej od rywala...i na odwrót, jężeli postawisz na + i druzyna ta przegra, ale po dodaniu tych punktów z hc będzie miała więcej pkt od rywala to wygrywasz....[/qb] I brawo Fozzie,tak wlasnie trzeba sie zachowywac na forum,bo nie kazdy byl od razu specem i medrcem. Dorzuce tylko od siebie,ze handicap to po naszemu "fory" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
a ja cały czas bije się z myslami... Potrzebuje dubelka takiego 100% na zwrot kosztów, narazie dałem Indianę under, ale co jeszcze dołożyc, to pojecia bladego nimam, moim zdaniem najbardziej sliski meczyk dzisiaj to New Jersey Nets - Milwaukee Bucks, tutaj moze wejsc zarówno +hc jak i -hc, w każdym badź razie dla mnie to smierdzi, więc pozostawiam to mądrzejszym od siebie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878 |
Zamierzam za 100 póścić dubelka NJ(-3,5) i Dallas(-10). Jak uważacie ma sznase wejsć i co lepiej wybrać Over w Dallas czy hc? O NJ mi intuicja podpowiada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878 |
Fozzie mówisz o under w Indianie, no cóż też mi się podoba, NY osłabione z tego co wiem i nie powinno zdobyć wielu punktów. Co do NJ to mnie zmartwiłeś, ja już nic nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> , no nic poczekam i pomyślę może coś w Dallas dodam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Ok, ktos musi podejmowac te najmniej popularne decyzje, a ze wczoraj pociagłem pare złoty na baseballu, to dzisiaj moge zaszalec i daję hc +3 na Milwaukee...cos mi podpowiada, żeby nie iśc za owczym pędem i akurat w tym typie dac na przekór większości... A ze kursik na czysta 2 jest ładny to darujemy sobie hc i daje czyste 2.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878 |
Myślisz ja dodałem do undera w Indianie z baseball St. Louis 1. AKO wyszło 2,92 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ZOBACZYMY, POWODZENIA z tym Milwauke ja też poczułem tu ZONKa dla NJ i no bet dla mnie POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 24
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 24 |
Nie wiem co mam zrobic. Puściłem dziś kupon w STS i został mi tylko Cleveland, ale zastanawiam się czy nie zaasekurować tego meczu w expekcie, czyli dać +6,5 na Toronto, co radzicie????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał Fozzie: [qb]a ja cały czas bije się z myslami... Potrzebuje dubelka takiego 100% na zwrot kosztów, narazie dałem Indianę under, ale co jeszcze dołożyc, to pojecia bladego nimam, moim zdaniem najbardziej sliski meczyk dzisiaj to New Jersey Nets - Milwaukee Bucks, tutaj moze wejsc zarówno +hc jak i -hc, w każdym badź razie dla mnie to smierdzi, więc pozostawiam to mądrzejszym od siebie...[/qb] Dubel na zwrot kosztuff ??? Never !!! W ogole IMO blad w zalozeniu,to nie pilka nozna,gdzie dajesz np.mniejszy stake na remis,asekurujac 1 lub 2. Ja gram czasami high stake,ale wtedy zawsze singla. Trafienie dubla na proste 1/2 (bez hc) lub na u/o ma prawdopobobienstwo 25% (jednoczesny rzut dwoma monetami,przy zalozenie ,ze na obu wypadnie np.reszka) Dubel z dwoma hc to loteria. Ja grywam z reguly 3 lub 4 duble,albo wielokrotnosci (6,8,9). Ako na dublu z hc to 3,61,tak wiec jak wejdzie jeden na trzy-maly zysk,jeden na cztery-niewielka strata,ale nigdy ich nie podpieram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> BTW under w Indianie bylby dla mnie dobrym typem,ale miesiac temu. Tak jak juz pisalem Pacers maja 1 miejsce zapewnione,a Knicksom wystarczy wygrac 1 mecz z pozostalych czterech. Taki "przymus" z obu stron moze spowodowac,ze wynik bedzie akurat dzis wysoki - swoja droga ja wcale nie jestem pewny -hc na Pacers ,tym bardziej nie rzucalbym sie na u/o w tym meczu i w kilku innych,w ktorych stawka jest tylko ew. prestiz. Jedyny mecz o cos,to LAL - POR i tu szedlbym w kierunku under. Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
hm...za późno.... poszło:
Indiana Pacers - New York Knicks under Golden State Warriors - Houston Rockets (-3) 2
najwyzej bedzie w plecy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921 |
Witam!!! Dzis polecam: Nets -Bucks under 191 Warriors -Rockets 2 ..... i za małą stawke Mavericks -SuperSonics +10.5 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał Fozzie: [qb]hm...za późno.... poszło:
Indiana Pacers - New York Knicks under Golden State Warriors - Houston Rockets (-3) 2
najwyzej bedzie w plecy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Jak znam zycie wejdzie ,hehe. Miejmy nadzieje,ze Knicks zagraja tak jak z NJ na wyjezdzie,czyli "przegrywamy ? no to odpuszczamy". Zobaczymy co wyjdzie z meczuff o pietruche,a prawdziwa adrenalina dopiero w piatek,do tego ...Wielki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dobrej nocy. Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Oryginalnie wysłał Tessa: [qb]Mój zdecydowany typ na dzisiaj:
Detroit-Orlando poniżej 180,5 Unibet 1,85[/qb] No to chyba masz po underku...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Oryginalnie wysłał Fozzie: [qb]Ok, ktos musi podejmowac te najmniej popularne decyzje, a ze wczoraj pociagłem pare złoty na baseballu, to dzisiaj moge zaszalec i daję hc +3 na Milwaukee...cos mi podpowiada, żeby nie iśc za owczym pędem i akurat w tym typie dac na przekór większości... A ze kursik na czysta 2 jest ładny to darujemy sobie hc i daje czyste 2.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Brawo Koziołki..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|