Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Porównanie naszego przypadku z hipotetycznym, o którym pisałem wyżej:

1) przypadek 1: Legia - Groclin

gospodarz formalny: Legia
gospodarz rzeczywisty: Groclin

2) przypadek 2 (hipotetyczny): Wisła - Lech

gospodarz formalny: Wisła
gospodarz rzeczywisty: Lech

Tyle jeśli chodzi o podobieństwa. Różnica jest jedna - pierwszy mecz w ramach Pucharu Ekstraklasy drugi - ligowy.

Może chodzi o to, że był tylko 1 mecz? I niektórym nie mieści się w głowie, że finał można rozgrywać na boisku jednej z drużyn (która do tego oficjalnie wystąpi w roli gospodarza) a nie na neutralnym terenie?

Nie wiem o co jeszcze może chodzić. Liczę, że mi to wyjaśnisz.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
I jak tu normalnie reagować na takie odpowiedzi, jaką dostałem właśnie od polskiego betfair. Wiadomość składa się z jednego zdania:

"Miejsce rozegrania finalu Pucharu Ekstraklasy zostalo ogloszone dnia 30 kwietnia 2008 roku, natomiast rynki na Betfair zostaly zaladowane tydzien pozniej. Zgodnie z naszym regulaminem wszystkie zaklady zostaly rozliczone poprawnie."

Po tym jak dokładnie im wytłumaczyłem, że nie o ten punkt regulaminu się w tym przypadku rozchodzi, przesłałem regulamin rozgrywek o Puchar Ekstraklasy dostaję maila identycznego jak poprzednio. Gorzej niż grochem o ścianę. Jakakolwiek dyskusja z nimi skutkuje tylko stratą czasu i dodatkową frustracją.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 13
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 13
Chcielibysmy sprostowac Twoja wypowiedz odnosnie zakladow przyjetych na mecz Polonia Bytom - Odra Wodzislaw. Betfair uniewaznil zaklady na to spotkanie po otrzymaniu informacji z klubu Polonia Bytom z ktorych wynikalo, ze dnia 30 listopada 2007 Polonia otrzymala od spolki Ekstraklasa SA zgode na przeniesienie meczu do Wodzislawia, natomiast dnia 3 grudnia podjela ostateczna i oficjalna decyzje w tej sprawie. Betfair musial uniewaznic zaklady gdyz rynki zostaly zaladowane na strone przed podjeciem decyzji o zmianie miejsca rozegrania spotkania.

W przypadku spotkania Legia - Groclin (lub Groclin - Legia jak wolisz) decyzja o rozegraniu meczu w Grodzisku byla podjeta zanim Betfair zaladowal rynki na strone. Nie bylo wiec podstaw zeby uniewaznic zaklady.
Przepisy w tej materii wbrew temu co piszesz sa bardzo klarowne.

Jesli chodzi o sama nazwe rynku Legia - Groclin czy Groclin - Legia to wedlug Ekstraklasy SA mecz ten mial nastepujacy tytul: Legia - Groclin (mimo ze mecz byl rozgrywany w Grodzisku)

http://www.ekstraklasa.org/info/infid/188290 (trzeba przewinac do konca artykulu)

Na naszej stronie byl takze wyswietlony mecz: Legia - Groclin

http://sports.betfair.com/?mi=21002...pl&pi.regionId=GBR&target=sports

Mamy nadzieje ze to ostatecznie rozwieje Twoje watpliwosci.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by betfair.com
Jesli chodzi o sama nazwe rynku Legia - Groclin czy Groclin - Legia to wedlug Ekstraklasy SA mecz ten mial nastepujacy tytul: Legia - Groclin (mimo ze mecz byl rozgrywany w Grodzisku)
A jeśli chodzi o nazwę grudniowego meczu?

Jaki tutuł miał ten mecz według Ekstraklasy SA? Polonia - Odra czy Odra - Polonia?

Czy zakłady na tamten mecz nie zostałyby anulowane gdyby decyzja o przeniesieniu spotkania zapadła przed załadowaniem rynku?

Dla przypomnienia regulamin betfair nie składa się tylko z jednego punktu, który mówi o czasie załadowania rynku. Pisałem o tym wcześniej i nie mam zamiaru się powtarzać.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Dlaczego gdy sie loguje do bf to przy saldzie ciągle widnieje napis "ładuje" a nawet jek zniknie to nie widac salda rachunku?

Boomber #2359729 22/05/2008 16:30
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
ja nawet zalogować się nie mogę frown

uff mam nadzieje, że te problemy miną wkrótce

Piostar #2359753 22/05/2008 16:51
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
Ja się zalogowałam, wzięłam coś i od razu wystawiłam .
U mnie też wisi cały czas napis ''ładuje się''.

ps. panowie z Betfair mam nadzieje ze zwrot stawki na mecz Legia-Groclin ładuje się i się załaduje należycie. Ponieważ powinien byc zwrot w tym przypadku.


Conrad #2359955 22/05/2008 18:40
Dołączył: Dec 2005
Posty: 20
O
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 20
ten support PL pracuje w ogole ? wyslalem im kilka dni temu z 3 meile a odpowiedzi jak nie bylo tak nie ma..

owned #2360166 22/05/2008 20:01
Dołączył: Dec 2007
Posty: 13
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 13
Wedlug Ekstraklasy SA nazwa tego meczu to: Polonia - Odra z adnotacja, ze mecz odbywa sie w Wodzislawiu ale gospodarzem jest Polonia.
Zorro, zastanow sie. Czy zadaniem Betfair jest narzucanie spolce Ektraklasa SA tego w jaki sposob ma nazywac swoje mecze? Betfair jedynie przyjmuje do wiadomosci decyzje Ekstraklasy SA i jesli ta uznala, ze mecz ma nazwe Polonia - Odra oraz Legia - Groclin to tak wlasnie ladujemy na strone. Jesli Twoim zdaniem Ekstraklasa SA nazywa mecze w nieodpowiedni sposob (inna kolejnosc zespolow) to kierujesz swoje pretensje pod niewlasciwy adres.

Gdyby decyzja o przeniesieniu meczu (Polonia - Odra) do Wodzislawia zapadla przed zaladowaniem rynku to zgodnie z regulaminem wszystkie zaklady pozostalyby wazne.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by betfair.com
Gdyby decyzja o przeniesieniu meczu (Polonia - Odra) do Wodzislawia zapadla przed zaladowaniem rynku to zgodnie z regulaminem wszystkie zaklady pozostalyby wazne.
Pojawia się mały problem. Z tego co pisał wcześniej Punter UK (jak rozumiem również występujący w imieniu betfair, choć mniej oficjalnie) wynika, że ma on chyba odmienne zdanie na ten temat. Wyjaśnijcie to sobie panowie i ustalcie wspólną wersję interpretacji regulaminu.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Witam,

Czy w zwiazku z tym, ze ostatnio coraz czesiej pojawiaja sie problemy z dzialaniem strony, logowaniem itp. przewidujecie jakies redukcje prowizji w tygodniach kiedy nie da sie pograc? Albo inny dostep dla klientow ktorzy graja wiecej niz inni (tzn. powiedzmy od prowizji 4% w dol). Mialem nadzieje, ze te problemy sa przejsciowe ale jest coraz gorzej. 15 minut probuje sie zalogowac i nic z tego.

Pozdrowienia, WojtekK

nowy WK #2363605 24/05/2008 01:02
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
do tego zlizaja sie ME i mysle ze bedzie coraz gorzej... Niewiem czego to winna, ale taka firma nie powinna miec takich dlugich problemow mysle ze trzeba zainwestowac lepsze serwery i cala otoczke wiazana z tym bo tak dalej byc nie moze. Czlowiek kupuje chce za chwile sprzedac a tu serwer pada i co gorsza np. padaja 2 gole i zaklad jako przegrany frown

law23 #2363680 24/05/2008 02:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Wydaje mi sie, ze w takiej sytuacji przydalaby sie zmiana redukcji punktow na koniec tygodnia z -15% na -10 czy -8% w okresie kiedy BF dziala tak jak teraz. Coraz czesciej nie da sie zagrac tego co sie chce i jak tu zrobic obrot?
Biorac pod uwage ile zarabie BF na prowizjach od zakladow problemy z dzialaniem strony przez tak dlugo wydaja sie niemozliwe a jednak to jest rzeczywistosc.

WojtekK

nowy WK #2363732 24/05/2008 02:31
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
oni traca wiecej przez te awarie niz gracze, wiec motywacje do poprawy z pewnoscia maja...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Z tym sie nie zgodze, BF powiedzmy, ze zarabia mniej a gracze (patrz na to co pisze law23) moga sporo stracic przy niestabilnym dzialaniu strony.

WojtekK

nowy WK #2364475 24/05/2008 17:07
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
mozecie wejsc na zakladke sport zeby zobaczyc rynki??
mi caly czas wyskakuje glowna strona i nic dalej nie idzie

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
mi działa normalnie . Nawet pieniadze juz wypuściłam na rynki. Nie straszcie że cos znowu się dzieje...

Sylwiaa #2364533 24/05/2008 18:16
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
dzieje się Moni dzieje ,u nie tez wczoraj nie chcialo pokazac salda ,a jak sie zalogowalem to nie wchodzilo na sport.

Maciek #2364616 24/05/2008 19:14
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Są jakieś drobne problemy, ale grać da się w miarę normalnie. Co prawda na live musiałem dwa razy restartować przeglądarkę bo przycisk "submit" mi się zawiesił ale nie wiem czy to wina betfair.

P.S. Do Punter UK i betfair.com: Wspólna wersja regulaminu ustalona?

Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
ja od paru dni nie moge wejsc na zakladke sport, co gorsza w expekt tez mi nie wchodzi na poszczegolne dyscypliny, moze cos z kompem mam nie tak??

Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, aker, betowiec, alfa, rafal08, Lukasz111), 3,029 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1