|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Ja z Expektu śmiało KK ponad 9.5 i to 8/10. Kasper formy nie ma, ale na torze w Poole pośmiga i wydaje mi się, że dziś w granicach kompletu. Ponadto z uwagi na kłopoty Holdera, raczej pewne że pojedzie 5 biegów(aczkolwiek myślę, że wystarczą mu 4).
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Poole Pirates vs Ipswich Witches Bardzo ciekawy mecz. Z jednej strony trojka solidnych liderow + w miare jezdzaca druga linia i pewnie punktujacy z rezerwy Skora. Z drugiej strony wlasciwie 1 lider + 4 zawodnikow z ktorych kazdy moze zdobyc dzis w granicach 10 pkt i jak i rownie dobrze ponizej 5. Decydujaca kwestia to dziura z nr 3 w druzynie Ipswich. Dzis aby wygrac na torze Piratow na pewno beda potrzebne pkt Kronera i to w ilosci 5-8 a praktycznie tylko z jednym zawodnikiem (Daniel Davidsson) jest w stanie powalczyc i to nie koniecznie skutecznie. Do tego niepewny wystep Swidra. Poole raczej to wygra ale kurs niski natomiast handi-8 jesli pojedzie Swiderski moze byc nie do przeskoczenia. Dlatego dzis proponuje jedynie under 10 Harrisa. Harris juz raz pojechal w tym roku na torze Piratow zdobywajac 11 pkt w 6 biegach nie liczac jokera. Dzis pojedzie tylko 5 razy. Prawdopodobnie 7 razy zmierzy sie z trojka Kasprzak,Holder,Watt 4 razy minimum z nimi straci po punkcie a w dodatku raz Hampel w 13 biegu i pewnie tez w 15 to raczej chociaz 1 pkt mu odpadnie. Pozatym 3 razy Miskowiak ktory tez powinien zameldowac sie chociaz raz przed Harrisem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 63 |
Tez mi sie wydaje ze linia na harrisa jest za wysoka, bo na kim on ma te 10 punktow zrobic, jak wszyscy z wyjatkiem davidssona moga go tam objechać, a na wyjadach to chris nie szaleje w tym sezonie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148 |
Moim zdaniem Piraci dzisiaj wygrają bez problemów. Max na co będzie stać gości to 40 pkt. Swider ma podjąć ostateczną decyzję przed meczem i nawet jeśli pojedzie, to nie wierzę, że będzie w stu procentowej dyspozycji. Poobijane kości zawsze bolą najbardziej na drugi dzień. Poza tym wraca Holder, a to kolosalny plus na korzyść gospodarzy. Miejscowi głównie punktować powinni na drugiej parze i rezerwie. Mam nadzieję, że przyzwoity występ w granicach 11-12 pkt zanotuje Kasper, bo jesli da plamę, to wszystkie moje dywagacje będzie można o d... rozbić. Reasumując gram wszystko, co możliwe na gospodarzy, czyli łącznie z hc -8,5 oraz wygraną w II wyścigu rezerw Piratów (kurs 2,40) - (Davidsson, Skórnicki - Świderski ?, Schramm).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
|
|
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740 |
Witam kolejny dzien w Anglii mam watpliwosci co do tego meczu sklady za speedwayupdates: Ipswich = 00 1. Rory Schlein (G) 2. Robert Miskowiak 3. Tobias Kroner 4. Steve Johnston 5. R/R 6. Piotr Swiderski 7. Chris Schramm Belle Vue = 00 1. Jason Crump 2. Lukasz Jankowski 3. Charlie Gjedde 4. Tai Woffinden 5. Joe Screen 6. Nick Simmons 7. Jonas Raun Wie ktos czy w tym meczu wystartuje wkoncu Jankes. I co z Crumpem? Kusi mnie zagranie jego under 12 w bet 365. Wiadomo Crumpi ostatnio zanotowal dzwona w Szwecji. Licze ze pojedzie max 4 razy i nie zdobedzie 12 punktow kurs zachecajacy 2.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Dziś z Anglii:
Panthers - Wolves(+4,5) @1,80 Expekt 8/10 - cóż, Wolves to nie jest najmocniejszy team i generalnie jadą poniżej oczekiwań. Stąd może dziwić stawianie ich przeze mnie w roli takiego faworyta na wyjeździe. No ale... jadą w Peterborough, a tu wszystko skwierczy. Zespół na 2008 okazuje się być totalną pomyłką. Ledwe zwycięstwa bądź też porażki u siebie + smary gdziekolwiek się ruszą, od początku jedzie tylko 3 zawodników: Andersen, Bjerre, King - z czego o tym ostatnim trudno powiedzieć, że to jakiś turbo pewniak. No a teraz ze składu wypadł Kenneth i będzie za niego zastępstwo. Według mnie nie ma szans by Pantery wygrały to we 2. A jeżeli już, to na zasadzie cudu : 1-2 punktami.
Panthers - Wolves 2 @2,87 bet365 4/10 - dla mnie tu szanse rozkładają się 35-65. Dalszy komentarz zbyteczny chyba ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
|
|
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740 |
rowniez zagralem na Wolves. Dodatkowo dzisiaj Pantery oslabione brakiem Bjerre. W momencie kiedy zagralem w bet 365 byl handicap +6.
Wolverhampton+6.0 @ 1.80 Ponadto: Jason Crump Poniżej 12 @ 2.50 - kontuzja wiadomo Leigh Adams Poniżej 13 @ 2.50 - z kontra na zwrot gdy dokladnie 13. Wygrywac moze ale nie jest powiedziane czy nie bedzie robil punktow z bonusami. Davey Wat Powyżej 11 @ 2.15 - powrot na stare smieci + 6 startow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Dziś z Anglii:
Panthers - Wolves(+4,5) @1,80 Expekt 8/10 - cóż, Wolves to nie jest najmocniejszy team i generalnie jadą poniżej oczekiwań. Stąd może dziwić stawianie ich przeze mnie w roli takiego faworyta na wyjeździe. No ale... jadą w Peterborough, a tu wszystko skwierczy. Zespół na 2008 okazuje się być totalną pomyłką. Ledwe zwycięstwa bądź też porażki u siebie + smary gdziekolwiek się ruszą, od początku jedzie tylko 3 zawodników: Andersen, Bjerre, King - z czego o tym ostatnim trudno powiedzieć, że to jakiś turbo pewniak. No a teraz ze składu wypadł Kenneth i będzie za niego zastępstwo. Według mnie nie ma szans by Pantery wygrały to we 2. A jeżeli już, to na zasadzie cudu : 1-2 punktami.
Panthers - Wolves 2 @2,87 bet365 4/10 - dla mnie tu szanse rozkładają się 35-65. Dalszy komentarz zbyteczny chyba ? Buszmen podkradlem od Ciebie typ na Wilki +6pkt z bet365 po kursie 1,80! mam takie pytanie:masz jakas stronke gdzie mozna sledzic wynik na zywo? ps.mam nadzieje ze bedziemy liczyc kase po ostatnim biegu;) edit: http://speedwayupdates.proboards103.com/ - Ogólnie linki do wszystkich live są w stosownym temacie 
Last edited by buszmen; 23/05/2008 03:25.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Tez mysle nad Wilkami,Hefe,Iversen,Howe, chyba nawet Ales kiedys reprezentowali barwy Panter na przestrzeni poprzednich lat wiec...tyle ze Wilki sa cienkie ze moga to spartolic,Bager,Risager ,Wilkinson II linia nie wyglada zle.Kusi 2,3 Unibet ma nawet +4,5 wiec bezpieczniej. Do tego Swindon 1,3 na dokładke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Ja z kolei przygladam sie typowi Poole +9,5 @ 1,8, ogolnie stawiam na minimalne zwyciestwo gospodarzy..., w sumie to nawet minimalne zwyciestwo gosci nie jest wykluczone  , w Poole za Holdera Z/Z, wsrod gospodarzy jest tylko jedna pewka co do dwucyfrowki pkt. - Adams, w najgorszym badz razie Poole+9,5 wchodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
|
|
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740 |
Dzisiaj 2 mecze w Anglii pierwszy mecz niepewny ze wzgledu na pogode. Zreszta przedpoludniowy mecz tez zostal odwolany. sklady. Narazie sporo niejasnosci: zreszta jak zwykle
Narazie zagralem: Fredrik Lindgren +2 Jason Crump -2 Jason Crump -2 kurs 1.95 Uwazam ze wystep w GP to przypadek. Freedie w tym sezonie poprostu gorzej jezdzi. Ponadto jest bardzo nie rowny potrafi zdobyc 12 punktow jak i 5. Przy tym typie licze dodatkowo ze Jason moze jechac 6 razy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
|
|
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740 |
No to mecz Coventry - Peterborough odwolany za speedwayupdatess:
MEETING IS CALLED OFF.....MEETING IS CALLED OFF
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Przy tym typie licze dodatkowo ze Jason moze jechac 6 razy. a kiedy bedzie mial 6 bieg? jutro w szwecji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
|
|
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740 |
Gdy Wilki beda mialy odpowiednia przewage. To moze jechac 6 raz  W sumie na to licze  Dodatkowo Lindgren moze pojechac tylko 4 razy w przypadku gdy Howe i przedewszystkim Kennet pojada dobrze. Na wyspach jest tak ze G ma przywilej i zazwyczaj gdy jest na to mozliwe jedzie w 15 biegu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Gdy Wilki beda mialy odpowiednia przewage. To moze jechac 6 raz  W sumie na to licze  Dodatkowo Lindgren moze pojechac tylko 4 razy w przypadku gdy Howe i przedewszystkim Kennet pojada dobrze. Na wyspach jest tak ze G ma przywilej i zazwyczaj gdy jest na to mozliwe jedzie w 15 biegu ja bym na 6 biegow crumpiego nieliczyl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
elbsi:) poczytaj i zuzlu w anglii.Czasem i ja lola zlapie niewiedzac o czyms dlatego sie niesmieje.Crump moze jechac co najwyzej w tym meczu 5 biegow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
|
|
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740 |
Przeciez nie mowie tutaj o R/R za jankesie. Licze na TR lub Jokera....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
a jaki buk ci jokera liczy? max 3pt za bieg.W tym meczu max 5 biegow moze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
|
|
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740 |
Tak max 3 pkt/bieg.To z Jokera jak Belle Vue bedzie grzegrywalo 10 punktami nie moze jechac jako 6 start ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
nie.Tak to tylko w lidze polskiej i szwedzkiej z tych najpopularniejszych
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|