Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
ja pier###e smirk


to trzeba leczyc


laugh laugh laugh laugh laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
@garmin, zgrywasz sie, czy te zarty naprawde cie tak smiesza? smirk

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Oj zgrywa sie proste, no czasem to na prawde dowcipy sa nie teges, az mnie glupota raz ponioslo, peace ludzie smile

Kylo #2360918 23/05/2008 00:35
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
nie no gosc slimak wygrywa laugh laugh

ile masz lat?

Kylo #2360937 23/05/2008 00:40
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Przedstawienie "Romeo i Julia"
Julia umiera, Romeo pada na kolana i mówi:
-Co mam robić, co mam robić???
Nagle rozlega sie głos z widowni:
-Pierdol póki ciepła!!!

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
[Linked Image]

dajcie już spokój z tymi mięczakami...

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by luk4sz_
Co mówi batman do Robina by ten wsiadł do batmobilu?
- Robin wsiadaj do batmobilu

grin
DOBRE! laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by luk4sz_
Przedstawienie "Romeo i Julia"
Julia umiera, Romeo pada na kolana i mówi:
-Co mam robić, co mam robić???
Nagle rozlega sie głos z widowni:
-Pierdol póki ciepła!!!

zal pl

nOcnY #2361099 23/05/2008 02:10
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
te ostatnie "dowcipy" to dno i kilka metrow mulu smirk

bo8ek #2361169 23/05/2008 02:43
Dołączył: Dec 2006
Posty: 324
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 324
Biegnie zajączek przez las, spotyka ślimaka ślimak pyta zajączka:
- Ty co tak szybko zasuwasz?
- Ślimak co ty nie słyszałeś, że na nasze łąki weszła Izba Skarbowa?
I co, spierdalam bo się nie wytłumaczę (ja futro, żona futro, dzieci
futro).
Ślimak przyśpieszył spotyka bociana - bocian pyta:
- Ty ślimak co tak zapierdalasz?
- Bocian co ty nie słyszałeś? Na nasze łąki weszła Izba Skarbowa, i co
spierdalam bo się nie wytłumaczę (ja domek, żona domek, dzieci domki).
Bocian poleciał do Afryki spotyka pawiana:
- Ty bocian co ty tu robisz?
- Spierdoliłem bo na nasze łąki weszła Izba Skarbowa ja się nie
wytłumaczę (ja co roku wakacje za granicą, żona wakacje za granicą, dzieci wakacje za granicą).
- Ty bocian, a gdzie to jest?
- W Polsce.
Na to pawian:
- Ty, to kraj dla mnie (ja z gołą dupą, żona z gołą dupą, dzieci z gołą dupą).

laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 324
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 324
Przychodzi ślimak do sklepu i prosi o wiadro wody.
- ile płace?- pyta
- nic weź za darmo
Ślimak przychodzi następnego dnia i prosi o wiadro wody. Po kilku dniach sprzedawca pyta:
- ślimaku po co ci tyle wody?
Ślimak na to:
- my tu gadu-gadu, a mi się tam dom pali.

laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
z serwisu kadra.pl odnośnie napisów na autokarach reprezentacji

ziutek
15:04, 22-05-2008
Austria – Nie wszyscy gwałcimy własne córki!
Chorwacja – Jesteśmy tu zamiast Anglików
Czechy – Coś więcej niż Jozin z Bazin!
Francja – Przegrywamy na wojnach, wygrywamy w piłkę
Niemcy – Jeden zespół, jeden cel, jeden fuhrer
Grecja – Tak, to prawda, jesteśmy obrońcami tytułu
Holandia – Lepiej niż w busie Willy'ego Nelsona!
Włochy – Sędziowie na EURO też są w tym autokarze
Polska - Be Right Back.
Portugalia – Sponsored by Wellaflex
Rumunia – Na Północ od Bułgarii
Rosja – PartyBus.ru!
Hiszpania – Zawsze wśród faworytów, nigdy wśród zwycięzców
Szwecja – Jak zdobędziemy trofeum to i tak zapłacimy od niego podatek.
Szwajcaria – Dobrze że mamy blisko do domu
Turcja – Na postojach zapraszamy na kebab za 5 euro

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Originally Posted by Mr.Eco
z serwisu kadra.pl odnośnie napisów na autokarach reprezentacji

ziutek
15:04, 22-05-2008
Austria – Nie wszyscy gwałcimy własne córki!
Chorwacja – Jesteśmy tu zamiast Anglików
Czechy – Coś więcej niż Jozin z Bazin!
Francja – Przegrywamy na wojnach, wygrywamy w piłkę
Niemcy – Jeden zespół, jeden cel, jeden fuhrer
Grecja – Tak, to prawda, jesteśmy obrońcami tytułu
Holandia – Lepiej niż w busie Willy'ego Nelsona!
Włochy – Sędziowie na EURO też są w tym autokarze
Polska - Be Right Back.
Portugalia – Sponsored by Wellaflex
Rumunia – Na Północ od Bułgarii
Rosja – PartyBus.ru!
Hiszpania – Zawsze wśród faworytów, nigdy wśród zwycięzców
Szwecja – Jak zdobędziemy trofeum to i tak zapłacimy od niego podatek.
Szwajcaria – Dobrze że mamy blisko do domu
Turcja – Na postojach zapraszamy na kebab za 5 euro


niektore mega laugh laugh laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
mnie to zniszczyły niemcy grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Nie wiedziałem gdzie to dać, po namyślę wrzucę tu:

http://facet.wp.pl/kat,70844,wid,9971977,wiadomosc.html

MOCNO specyficzne hobby laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 324
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 324
Originally Posted by Mr.Eco
Czechy – Coś więcej niż Jozin z Bazin!

Leże, rozłożyło mnie to na łopatki laugh laugh laugh Mam też równie coś mocnego:

Co mówi ślimak "pędzący" na żółwiu?
- Łłłiiiiii...!!!

laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Na autobusie Polaków powinien być napis:
Nie gasimy silnika, bo zaraz wracamy.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Originally Posted by garmin
Co mówi ślimak "pędzący" na żółwiu?
- Łłłiiiiii...!!!

laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

piwo garmin

dawaj jeszcze!!! laugh laugh laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Nie zwracajcie uwagi na idiotę garmina bo chodzi mu tylko aby robić szum.

rivex #2361457 23/05/2008 05:05
Dołączył: Dec 2006
Posty: 324
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 324
Originally Posted by rivex
Nie zwracajcie uwagi na idiotę garmina

Idiota to cię zrobił.

Sorka za off topic, dzięki za privy, jutro kolejne dowcipy papa

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1