Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#236180 21/03/2004 13:05
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
New Jersey - Dallas
LA Clippers - Golden State
Minnesota - Denver
Cleveland - Detroit
Washington - Miami
LA Lakers - Milwaukee
New Orleans - Toronto
Sacramento - Houston
Seattle - Orlando

No i do dzieła....

Bonus: Unibet
#236181 21/03/2004 14:35
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Seattle SuperSonics - Orlando Magic 1 -10 - jak wcześniej Guard Tracy McGrady (personal) is expected to return next Wednesday against Miami. + Seattle on fire...

Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons 2 -4.5 - *Guard Jeff McInnis (shoulder) is questionable for Sunday's game against Detroit + słabo dysponowany Lebron + Detroit on-fire...

New Jersey Nets - Dallas Mavericks - 2 -6.5 - *Forward Kenyon Martin (left knee tendinitis) is questionable for Sunday's game against Dallas. *Guard Jason Kidd (knee) is on the injured list + killer instinct, który prezentuje Dallas (poza wpadką z Atlantą - ale tam przespali I-szą połowę)

#236182 21/03/2004 15:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
poza tym chodzą mi po głowie handi:

LAL, Miami i New Orleans...

#236183 21/03/2004 18:14
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
dla mnie dobrym typem na dzisiaj jest Miami !!! wkoncu walcza o te PO a jak nie wygrywac z Washingtonem to z kim??

#236184 21/03/2004 18:18
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:

New Jersey Nets - Dallas Mavericks - 2 -6.5 - *Forward Kenyon Martin (left knee tendinitis) is questionable for Sunday's game against Dallas. *Guard Jason Kidd (knee) is on the injured list + killer instinct, który prezentuje Dallas (poza wpadką z Atlantą - ale tam przespali I-szą połowę)[/QB]
Kidd rozbił sobie lewe kolano. Lider zespołu New Jersey Nets pauzował będzie przez co najmniej kolejne pięć meczów (w jednym już nie zagrał, w dzisiejszym spotkaniu z Knicks) swojego zespołu z powodu kontuzji. Jason miał już w tym sezonie problemy ze zdrowiem. To właśnie przez bóle lewego kolana Kidd nie poleciał na „wycieczkę” po wybrzeżu zachodnim miedzy 2 a 7 marca. W zamian za Kidda do składu wrócił Tamar Slay. Przybywał on na liście kontuzjowanych trzykrotnie w tym sezonie.

Slay opuścił w sumie aż 56 spotkań z czego 51 z powodu kontuzji pachwiny. W dziewięciu meczach jakie rozegrał w tym sezonie notował średnio 2,9 punktu na mecz. Kontuzja Kidda nie jest jedynym problemem który trapi Netsów. Również z powodu kontuzji kolana nie gra Kenyon Martin. Kenyon nie zagrał w dzisiejszym spotkaniu przeciwko Knicks lecz jego powrót do gry nastąpi znacznie szybciej niż powrót Kidda. Wszystko wskazuje na to, że Martin pojawi się na parkiecie już w niedzielnym meczu z Dallas Mavericks.
moze troche nie na czasie ale pisze ze chyba martin zagra ? i komu to wiezyc

#236185 21/03/2004 18:50
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał MiFa:
[qb] i komu to wiezyc[/qb]
wie rz yć intuicji... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

a zakładać, że nawet jak dziś wróci to nie będzie w pełni sprawny...

#236186 21/03/2004 19:00
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
:5gw:
2/4

New Jersey-Dallas, poniżej 189.5, @1.90
Waszyngton-Miami, 2(-2.5), @1.90
Cleveland-Detroit, 1, @2.71
Minnesota-Denver, poniżej 192, @1.90

#236187 21/03/2004 19:35
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał MiFa:
[qb] i komu to wiezyc[/qb]
wie rz yć intuicji... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

a zakładać, że nawet jak dziś wróci to nie będzie w pełni sprawny...[/qb]
no tak z ortografia u mnie na bakier ale to tak jest jak sie szybko pisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) haha trzeba sie jakos usprawiedliwic:))

#236188 21/03/2004 19:49
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
:4gw: Moje typy na dzis:
New Jersey - Dallas 1 +6.5 (1,90)
LA Clippers - Golden State 1 -4.5 (1.85)
Cleveland - Detroit 1 +4.5 (1.90)lub 1(2,71)
New Orleans - Toronto 1 -4.5 (1.90)
LA Lakers - Milwaukee pow. 207 punktow (1.90)
i ew. Seattle - Orlando 1-10.0 (1.90) v pon. 193
(Z: Orlando bez Tracy McGrady)
Spróbuję 4/6 za 5(75)
Proszę o sugestie co do typów i swoje propozycje
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#236189 21/03/2004 19:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał MiFa:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał MiFa:
[qb] i komu to wiezyc[/qb]
wie rz yć intuicji... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

a zakładać, że nawet jak dziś wróci to nie będzie w pełni sprawny...[/qb]
no tak z ortografia u mnie na bakier ale to tak jest jak sie szybko pisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) haha trzeba sie jakos usprawiedliwic:))[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
I za to wlasnie lubie to forum ,za ten brak sztywniactwa.

Przechodzac do meczuff (dwa bledy w jednym wyrazie ,hehe) to co tu sie rozgadywac ,mozna tylko sie poprzekamarzac o u/o i tyle.

Chcialem sie przyznac bez bicia,ze dzis rezygnuje w tradycyjnych dubli (1,9x1,9) i przechodze na single oraz duble typu
czyste1/2 x hc(u/o)

Wyraze,a wlasciwie podtrzymam swoje zdanie odnosnie Miami - super !
Bardzo sie ciesze,ze tak im dobrze idzie,a tyle juz na nich zarobilem,ze dzis stawiam hc na Heat bez mrugniecia okiem.
BTW postawilbym tez bez wzgledu na to czy przyniesli mi zyski czy nie.

I jeszcze jedno,nie wiem dlaczego,ale jak jeszcze w nocy patrzylem na plan spotkan,to cos mi przeszlo po plecach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak zobaczylem CLE - DET.
Oczywiscie postawie na Pistons,ale zmniejsze normal stake.

Może wreszcie dziś bedzie noc bez zonka,bo juz dawno nie bylo.

Pozdrawiam

amkwish

#236190 21/03/2004 20:19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
Washington Wizards - Miami Heat
Termin: 21/03 - 21:55
Typ: 2
Kurs: 1,63
Mami idzie jak burza, ostatnio wygrali cztery mecze pod rząd we własnej hali, w tym z New Jersey Nets oraz ostatnio - pogrom nad Philadelphia (wygrana 32 pkt!). Słaby bilans meczów na wyjeździe (8-25) może być wreszcie poprawiony. Washington wygrało wprawdzie dwa ostatnie mecze w swojej hali (ze świetnym Sacramento i słabą Atlantą), ale ich szanse na play-offy są małe (zajmują 12 miejsce w Konferencji Wschodniej. Miami jest 6, a tuż za ich plecami coraz lepiej spisujący się zawodnicy z Cleveland i Nowego Jorku.

Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons
Termin: 21/03 - 21:55
Typ: 2
Kurs: 1,49
Cleveland spisuje się ostatnio nadspodziewanie dobrze. Ulegli w ostatnim meczu Jazzmanom z Utah i to we własnej hali, a na dodatek kontuzję odniósł J.Kapono - najlepszy strzelec za 3 pkt. Detroit ma już zapewniony udział w play-offach, ale na tym nie poprzestaje. Ich ostatnie 7 meczów to same zwycięstwa (w tym 4 we własnej hali, i to nie z byle kim: Portland, Denver, Seatle i New Jersey). Każda passa się kiedyś kończy, ale nie teraz.

#236191 21/03/2004 20:43
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Nie szukam dziury w całym,ale cos mi tu nie pasuje do meczu
NJ - DAL

Daje Mavs z handi za high stake i to jest decyzja nieodwolalna,ale...

Nie gra Kidd,ma nie grac Martin ,a buki obnizyli handi z 8,0 do 6,5 ,a nawet do 6,0 (unibet).

Mavs nie leza Nets'om ,ostatnio dawali sobie z nimi rade i w Dallas i w New Jersey,tak wiec i z udzialem czolowych zawodnikuff NJ dawalbym tu typ : Dallas.

A w dzisiejszych okolicznosciach wysokosc hc jest IMO nieproporcjonalna.
Moze,odpukac,jakis syf u Mavs'ow ,o ktorym nie wiemy ?

Gdyby Ktos znalazl ewentualnie cos na ten temat - niech daje na forum i to szybciutko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo mecz za 45 minut.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236192 21/03/2004 20:57
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb] bo mecz za 45 minut. [/qb]
jakiego czasu? hehe zakłady na expekt do 19.25 - więc chyba jeszcze trochę minutek zostało

#236193 21/03/2004 21:27
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
Witam,
Jestem wlasnie w Chicago...jest 11:30am i pomyslalem, ze warto bylo by cos puscic na dzis, ale po "przejsciach" ze zmiana czasu nie chce mi sie za bardzo kminic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#236194 21/03/2004 22:04
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb] bo mecz za 45 minut. [/qb]
jakiego czasu? hehe zakłady na expekt do 19.25 - więc chyba jeszcze trochę minutek zostało[/qb]
Shit,dodalem 4 godziny zamiast 6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
BTW dobrze ,ze Szef czuwa,hehe

Z meczuff do polnocy nie gram tylko Minnessoty - reszta wiadomo.

Dodalem tez 2 undery :
WAS - MIA
CLE - DET
po singlu ,kazdy za 5/10 normal stake.

Na noc pewnie pojda minusowe hc na
LAL
SAC
SEA

Zastanawiam sie natomiast czy nie zagrac na Raptors w Nowym Orleanie.
Carter&Co nie sa wygodnym rywalem dla Szerszeni.
Toronto chyba jeszcze nie pogodzilo sie z tym,ze zabraknie dla nich miejsca w PO - rywale do awansu wczoraj wtopili (BOS,NY,PHI) i mysle,ze choc sytuacja wyglada dla Raptors nieciekawie to chyba powalcza o wygrana dzis w nocy ,a jesli tak to -hc na NO nie wejdzie,IMHO.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236195 21/03/2004 23:12
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
No na LAC tez kurs w gore z 1.52 na 1.62 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> i na dallas nie moge dac przesada

#236196 21/03/2004 23:22
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Mala zmiana w mojej prop.
New Jersey Nets - Dallas Mavericks 1+7.5
Los Angeles Clippers - Golden State Warriors 1-3.0
New Orleans Hornets - Toronto Raptors 1-4.5
Washington Wizards - Miami Heat
ponizej 197 punktow
Los Angeles Lakers - Milwaukee Bucks
powyzej 209.5 punktow
Rozpis 4/5

#236197 21/03/2004 23:50
Dołączył: Feb 2004
Posty: 153
S
member
member
S Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 153
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał MiFa:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał MiFa:
[qb] i komu to wiezyc[/qb]
wie rz yć intuicji... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

a zakładać, że nawet jak dziś wróci to nie będzie w pełni sprawny...[/qb]
no tak z ortografia u mnie na bakier ale to tak jest jak sie szybko pisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) haha trzeba sie jakos usprawiedliwic:))[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
I za to wlasnie lubie to forum ,za ten brak sztywniactwa.

Przechodzac do meczuff (dwa bledy w jednym wyrazie ,hehe) to co tu sie rozgadywac ,mozna tylko sie poprzekamarzac o u/o i tyle.

Chcialem sie przyznac bez bicia,ze dzis rezygnuje w tradycyjnych dubli (1,9x1,9) i przechodze na single oraz duble typu
czyste1/2 x hc(u/o)

Wyraze,a wlasciwie podtrzymam swoje zdanie odnosnie Miami - super !
Bardzo sie ciesze,ze tak im dobrze idzie,a tyle juz na nich zarobilem,ze dzis stawiam hc na Heat bez mrugniecia okiem.
BTW postawilbym tez bez wzgledu na to czy przyniesli mi zyski czy nie.

I jeszcze jedno,nie wiem dlaczego,ale jak jeszcze w nocy patrzylem na plan spotkan,to cos mi przeszlo po plecach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak zobaczylem CLE - DET.
Oczywiscie postawie na Pistons,ale zmniejsze normal stake.

Może wreszcie dziś bedzie noc bez zonka,bo juz dawno nie bylo.

Pozdrawiam

amkwish[/qb]
amkwish ja zrobiłem ostatnio 2 błędy w trójliterowym wyrazie "muc" "módz" jak one porządnie wygladają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#236198 22/03/2004 00:21
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
:5gw:
ja zrobiłem ostatnio 2 błędy w trójliterowym wyrazie "muc" "módz" jak one porządnie wygladają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/QB][/QUOTE]

Sinner, tak już tylko dla Twojej wiadomości: módz to wyraz 4 literowy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdro

#236199 22/03/2004 00:59
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb] bo mecz za 45 minut. [/qb]
jakiego czasu? hehe zakłady na expekt do 19.25 - więc chyba jeszcze trochę minutek zostało[/qb]
Shit,dodalem 4 godziny zamiast 6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
BTW dobrze ,ze Szef czuwa,hehe

Z meczuff do polnocy nie gram tylko Minnessoty - reszta wiadomo.

Dodalem tez 2 undery :
WAS - MIA
CLE - DET
po singlu ,kazdy za 5/10 normal stake.

Na noc pewnie pojda minusowe hc na
LAL
SAC
SEA

Zastanawiam sie natomiast czy nie zagrac na Raptors w Nowym Orleanie.
Carter&Co nie sa wygodnym rywalem dla Szerszeni.
Toronto chyba jeszcze nie pogodzilo sie z tym,ze zabraknie dla nich miejsca w PO - rywale do awansu wczoraj wtopili (BOS,NY,PHI) i mysle,ze choc sytuacja wyglada dla Raptors nieciekawie to chyba powalcza o wygrana dzis w nocy ,a jesli tak to -hc na NO nie wejdzie,IMHO.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City[/qb]
myslisz, ze Seattle wygra 14 punktami ??

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1