Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Nov 2001
Posty: 19
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 19
Ja również bez problemów wypłaciłem ze scandica bonusik + "górkę".
Kaska na koncie moneybookers po ok. 10h.
Żadne skany niepotrzebne, sieć osiedlowa z jednym zewnętrznym IP.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 285
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 285
Originally Posted by pituch
czy komuś również nie zrobili zwrotu za mecz Ancicia jeśli obstawiał przed 20 maja ?

zgodnie z ich regulaminem:
Tenis. Zakłady na mecze tenisa zastają anulowane bez względu na wynik, gdy mecz zostanie przerwany i nie zostanie wznowiony lub jeden z zawodników wycofuje się z gry podczas trwania meczu. Jeżeli mecz zostanie odwołany lub przełożony, musi zostać rozegrany w ciągu 24 godzin od pierwotnego czasu rozpoczęcia, w przeciwnym razie zakłady zostaną anulowane. Jeżeli mecz został rozpoczęty, to wszystkie zakłady są ważne, nawet gdy mecz zostanie wznowiony później niż 24 godziny po rozpoczęciu. Te same zasady dotyczą zakładów na ilość gemów w meczu.

mecz miał być rozegrany 19 maja, ale jak wiadomo lało w Austrii
po mailu bez problemu zrobili zwrot piwo

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
toc to jaja jakies
wczesniej bez problemu wyplacalem, a teraz chca potwierdzenie posiadanaia konta moneybookers
Jeszcze zadna firma mnie o to nie prosila a Ci amatorzy tak

zenada, biere pieniadze i olewam tego buka, tak czy siak juz nie spia tak z kursami, dosc szybko reaguja, wiec mowie im NARA

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
wypłacają w weekend?

Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
tak

Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
A ja chcialem zlecic wyplate i dostalem komunikat ze nie mam tyle pieniedzy na koncie.

Mial ktos tak?? confused

Dołączył: Dec 2004
Posty: 185
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 185
a bonus juz obróciłes?

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Wczoraj o 21:30 zleciłem wypłatę na moneybookers. Inaczej chyba nie można. Czekam sobie na pieniążki a tu przed chwilą otrzymuję maila:

Drogi użytkowniku

Prosimy o przesłanie skanu dowodu osobistego oraz potwierdzenia posiadania konta Moneybookers (wzór w załączniku) w celu potwierdzenia tożsamości.
Jest to spowodowane koniecznością wyeliminowania oszustw i będzie wymagane tylko przy pierwszej wypłacie.

Pozdrawiamy
Team Scandic


Co oni sobie qrwa myślą, że ja nie mam co robić? Tylko szukać kogoś ze skanerem będę. Teraz pewnie będą dwa dni weryfikowali dane, po czym wymyślą, że ktoś wczoraj rejestrował się z tego samego IP i zablokują mi konto.

Rzeczywiście bukmacher amatorka. Zrobiliby możliwość wpłaty kartą albo przelewem, a nie nabijają kasę Moneybookers. Również odradzam tam grania. Dam znać po jakim czasie dostanę pieniądze naMB.

Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
Originally Posted by MarcoviaMarki
Wczoraj o 21:30 zleciłem wypłatę na moneybookers. Inaczej chyba nie można. Czekam sobie na pieniążki a tu przed chwilą otrzymuję maila:

Drogi użytkowniku

Prosimy o przesłanie skanu dowodu osobistego oraz potwierdzenia posiadania konta Moneybookers (wzór w załączniku) w celu potwierdzenia tożsamości.
Jest to spowodowane koniecznością wyeliminowania oszustw i będzie wymagane tylko przy pierwszej wypłacie.

Pozdrawiamy
Team Scandic


Co oni sobie qrwa myślą, że ja nie mam co robić? Tylko szukać kogoś ze skanerem będę. Teraz pewnie będą dwa dni weryfikowali dane, po czym wymyślą, że ktoś wczoraj rejestrował się z tego samego IP i zablokują mi konto.

Rzeczywiście bukmacher amatorka. Zrobiliby możliwość wpłaty kartą albo przelewem, a nie nabijają kasę Moneybookers. Również odradzam tam grania. Dam znać po jakim czasie dostanę pieniądze naMB.

Normalna procedura u większości bukmacherów/kasyn właśnie przy wpłatach kartą. Jak Ci się "nie chce" - to graj tam gdzie tego nie żądają, na moje to problem polega na podejściu graczy, a nie w firmie.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
MarcoviaMarki nie bluźnij, naprawdę ten buk to pierwsza klasa jeśli chodzi o obsługę klienta.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Normalna procedura? To napiszcie jeszcze, którzy bukmacherzy "pierwszej klasy" dają możliwość wpłaty jedynie przez MB, a później żąda potwierdzenia konta w MB. To będę ich omijał szerokim łukiem.
Magli od początku napisać, że będą żądali skanu, to bym go zrobił wcześniej. Czytałem na forum, że wypłacają normalnie. Liczyłem, że pieniądze będą po kilku godzinach, a widzę, że mi się zejdzie.

I nie rozumiem dlaczego dobra obsługa firmy polega na podejrzewaniu każdego klienta o jakieś wałki?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Originally Posted by MarcoviaMarki
Normalna procedura? To napiszcie jeszcze, którzy bukmacherzy "pierwszej klasy" dają możliwość wpłaty jedynie przez MB, a później żąda potwierdzenia konta w MB. To będę ich omijał szerokim łukiem.
Magli od początku napisać, że będą żądali skanu, to bym go zrobił wcześniej. Czytałem na forum, że wypłacają normalnie. Liczyłem, że pieniądze będą po kilku godzinach, a widzę, że mi się zejdzie.

I nie rozumiem dlaczego dobra obsługa firmy polega na podejrzewaniu każdego klienta o jakieś wałki?



nie mogli Ci odrazu napisać że potrzebują skanów bo nie od wszystkich żądają, odemnie np nie chcieli może poprostu na Ciebie trafiło albo coś im się nie spodobało wink po drugie czy to taki problem wysłać skan?

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
No właśnie ty dostałeś pieniądze od razu i ja też myślałem, że też dostanę.
Problemem jest czas. Chciałem mieć dziś pieniądze na MB, a coś czuję, że nie dotrą. A żeby wysłać skan to muszę go najpierw mieć. I znowu trochę mi się zejdzie ze zrobieniem skanu. Naprawdę mam ciekawsze zajęcia niż potwierdzanie swojej uczciwości. Napiszę jak dostanę pieniądze. Ale już teraz wiem, że wypłata ze scandica trwa więcej niż 15h.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Originally Posted by MarcoviaMarki
No właśnie ty dostałeś pieniądze od razu i ja też myślałem, że też dostanę.
Problemem jest czas. Chciałem mieć dziś pieniądze na MB, a coś czuję, że nie dotrą. A żeby wysłać skan to muszę go najpierw mieć. I znowu trochę mi się zejdzie ze zrobieniem skanu. Naprawdę mam ciekawsze zajęcia niż potwierdzanie swojej uczciwości. Napiszę jak dostanę pieniądze. Ale już teraz wiem, że wypłata ze scandica trwa więcej niż 15h.


jeśli Ci się spieszy i zależy na kasie zamiast szukać skanera weź aparat fotograficzny cyknij dowód i im wyślij wink

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
No i proszę, godzinkę po wysłaniu skanu i potwierdzenia pieniądze są na MB. Tylko, że przeliczyli na Euro (taką walutę mam na MB) i już brakuje ok. 50 zł. Teraz mBank przeliczy Euro na PLN. I też pewnie zabiorą z 50 zł. I cały bonus pójdzie na opłaty dla cwaniaków od lichwy. Nie ma to jak wpłacać przelewem albo kartą.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
tez by cię skubnęli

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
hmmmmm, nie rozumiem dlaczego w scandic wybrales PLNy wiedzac, ze bedziesz wplacac w euro, bo taka masz walute na mb...

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by yaaho
hmmmmm, nie rozumiem dlaczego w scandic wybrales PLNy wiedzac, ze bedziesz wplacac w euro, bo taka masz walute na mb...

też się nad tym zastanawiałem laugh

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
A skąd ja miałem wiedzieć, że będę wpłacał w Euro? Jak zakładałem u nich konto to myślałem, że to jest normalny bukmacher. Do głowy mi nie przyszło, że przyjmują pieniądze tylko przez MB.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
Znowu dają nowym graczom bonus 100% do 100zł.

Quote
Regulamin promocji bonusowej w Scandic Bookmakers.

I. Warunki otrzymania bonusu

Aby otrzymać bonus należy zarejestrować konto w Scandic Bookmakers. Bonus zostanie dodany do konta użytkownika po spełnieniu następujących warunków promocji:

1. Dokonanie wpłaty na konto zakładów poprzez Neteller lub Money Bookers (Uwaga: wpłaty poprzez przelew bankowy oraz kartę kredytową są możliwe za pośrednictwem serwisu Money Bookers).

2. Aby otrzymać bonus należy wnieść dowolny zakład zawierający co najmniej jedno zdarzenie znajdujące się w jednej z następujących kategorii:
a) Piłka nożna / Polska (wszystkie ligi polskie oraz zakłady specjalne na każdą kolejkę Ekstraklasy)
b) Piłka nożna specjalne / Ekstraklasa 2008/2009 (zakłady specjalne na bieżący sezon Ekstraklasy)
c) Piłka nożna specjalne / I Liga 2008/2009 (zakłady specjalne na bieżący sezon polskiej I Ligi)
d) Piłka nożna specjalne / II Liga 2008/2009 (zakłady specjalne na bieżący sezon polskiej II Ligi)

Zakład może zostać wniesiony jako pojedynczy lub kombinowany z innymi zdarzeniami (z wyłączeniem zdarzeń, które nie mogą być łączone z innymi, np. zakłady na zwycięzcę ligi). Bonus zostanie dopisany automatycznie do konta klienta po spełnieniu powyższego warunku oraz zaakceptowaniu regulaminu promocji bonusowej. Aby zaakceptować regulamin bonusu należy kliknąć na link 'Bonus' (znajdujący się pod saldem konta), który zostanie aktywowany po wniesieniu wyżej opisanego zakładu.
Uwaga: bonus zostanie dopisany do konta użytkownika także w przypadku gdy zakład ten nie będzie pierwszym zakładem, jaki został zawarty po dokonaniu depozytu.

Wartość bonusu jest równa stawce wniesionego zakładu, maksymalnie do 100 PLN. Przykładowo po wniesieniu zakładu za 50 PLN bonus wyniesie 50 PLN, dla zakładu o wartości 75 PLN bonus wyniesie 75 PLN itd. Dla zakładów o wartości 100 PLN i więcej bonus będzie równy 100 PLN.

Uwaga! Tylko jeden bonus przysługuje na użytkownika / kartę kredytową / konto bankowe / konto Money Bookers lub Neteller / adres / adres IP. W przypadku osób zamieszkujących pod tym samym adresem, tylko jedna (pierwsza zarejestrowana) osoba może otrzymać bonus.
W związku z powtarzającymi się próbami wyłudzenia bonusu przez te same osoby, zastrzegamy sobie prawo do cofnięcia kwoty promocyjnej w przypadku, gdy istnieje podejrzenie zakładania wielu kont lub jakiegokolwiek innego łamania regulaminu Scandic Bookmakers lub regulaminu promocji bonusowej.
Konto Scandic Bookmakers jest personalne i może być używane jedynie przez osobę, która je otworzyła (dane personalne są zgodne z danymi użytkownika).
Każdy użytkownik ma prawo do otwarcia jednego konta w Scandic Bookmakers.

Istnieje możliwość zarejestrowania konta w walucie obcej (dostępne waluty to: EUR i USD). W tym przypadku maksymalna wartość bonusu to odpowiednio 30 EUR lub 45 USD.

II. Warunki obrotu bonusem oraz wypłaty środków

1. Bonus może zostać wykorzystany wyłącznie w zakładach sportowych.
2. Niedozwolone jest wnoszenie zakładów na wszystkie możliwe typy tego samego zakładu w ramach jednego zdarzenia (np. poniżej i powyżej, 1 i 2, itp.).
3. Aby móc wypłacić bonus z konta konieczny jest jego obrót w zakładach sportowych przynajmniej 4 razy. Minimalne kursy dla tych zakładów muszą wynieść przynajmniej 1.50. Ponadto do obrotu bonusem wliczane są wyłącznie zakłady zawierające w sobie przynajmniej jedno zdarzenie z następujących kategorii (zostały one również wymienione w punkcie I.2.):
a) Piłka nożna / Polska (wszystkie ligi polskie oraz zakłady specjalne na każdą kolejkę Ekstraklasy)
b) Piłka nożna specjalne / Ekstraklasa 2008/2009 (zakłady specjalne na bieżący sezon Ekstraklasy)
c) Piłka nożna specjalne / I Liga 2008/2009 (zakłady specjalne na bieżący sezon polskiej I Ligi)
d) Piłka nożna specjalne / II Liga 2008/2009 (zakłady specjalne na bieżący sezon polskiej II Ligi)

Obrót w pokerze i kasynie nie jest wliczony do obrotu bonusem. Jeśli Twój bonus to 100 PLN możesz przykładowo postawić 4 zakłady za 100.00 PLN, 10 zakładów za 40.00 PLN lub 20 zakładów za 20.00 PLN, itd.
Wypłaty przed dokonaniem pełnego obrotu bonusem są możliwe, przy czym minimalna kwota, jaka musi pozostać na koncie to dwukrotność wartości bonusu. Bonusem należy obrócić do końca listopada 2008 roku.

4. Każdy użytkownik korzystający z promocji bonusowej jest zobowiązany do jak najszybszego przesłania zdjęcia lub skanu swojego dowodu tożsamości w celu weryfikacji danych osobowych podanych przy rejestracji. Środki pieniężne nie będą wypłacane z kont niezweryfikowanych.
Aby tego dokonać, należy udać się do ustawień swojego konta (zakładka 'Ustawienia') i skorzystać z opcji 'Obraz dokumentu tożsamości'.

Zakłady Live na mecze Ekstraklasy są wyłączone z promocji (dotyczy zarówno otrzymania bonusu jak i obrotu bonusem).
Bonus obowiązuje wszystkich nowych użytkowników tzn. tych, którzy zarejestrowali się w Scandic Bookmakers w okresie obowiązywania promocji (czyli od dnia 03.09.2008).
Aktualny termin zakończenia promocji to 30.09.2008. Scandic Bookmakers zastrzega sobie prawo do zmiany warunków lub terminu zakończenia promocji w dowolnym czasie, bez konieczności powiadomienia klientów.
Użytkownik jest zobowiązany do zaznajomienia się z aktualną wersją zasad i warunków promocji. Niestosowanie się do warunków promocji jest równoznaczne z cofnięciem bonusu i zamknięciem konta.

Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea], 11kera11, burbon, rafal08, aker, kamel, Sensei), 2,686 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,913
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1