Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#236200 22/03/2004 01:02
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
W totomixie handy na Seattle - Orlando było (0-10)....

Bonus: Unibet
#236201 22/03/2004 01:04
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
no taki handi moznaby zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ale -13, hmmm
moze byc ciezko, fakt faktem, ze orlando nie ma sily razenia, ale rezerwowi tez musza sie kiedys pokazac.
Ciezki wybor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#236202 22/03/2004 01:09
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
patrze na Dallas-NJ i oczom nie wierzę... :eek: coś Dirk za duzo Sprite'a popija zamiast grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#236203 22/03/2004 02:08
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
no dallas wygralo, ale tylko 3 pkt.

#236204 22/03/2004 02:18
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Czy ktos wie dlaczego nie gra C. Maggette ??? bez niego Clippers nie da rady a zadne info nie pisalo ze bez niego będą grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#236205 22/03/2004 02:20
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Oryginalnie wysłał mrofka_zet:
[qb]no dallas wygralo, ale tylko 3 pkt.[/qb]
i dobrze ze nie 8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
trochę gorzej sprawa wyląda z Clippersami ale poczekamy zobaczymy

#236206 22/03/2004 02:20
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
No i dupa blada, handy na Dallas poszło się .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Panowie weźcie się do roboty, a nie połowę tematu poświęciliście na zasady ortografii... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#236207 22/03/2004 03:17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał Fozzie:
[qb]No i dupa blada, handy na Dallas poszło się .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Panowie weźcie się do roboty, a nie połowę tematu poświęciliście na zasady ortografii... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
OK Fozzie juz sie bierem za robote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Na noc stawiam - hc
SAC
SEA
LAC

Na Raptors zagram czystą "dwójkę" ,ale nie mam na to żadnego argumentu - puszczam ten zakład za 3/10 stake.

BTW nie znajdziesz tu,na tym forum recepty na ogolenie bukuff z kasy.
Ja,jesli można,poradzę Ci tak
-stawiaj single (mnie tak nauczyl jeden z Kolegów,a byłem zatwardziałym miłośnikiem dubli)
-nie czytaj wszystkich forów i nie sugeruj się tzw.pewnymi typami - swiat jest juz tak popieprzony,ze nie dam glowy czy na takim np."covers-forum" nie siedza podstawieni przez bukuff gostki,dla zmylenia wroga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oznaczeni "hall of fame".
-miej swoje zdanie i jak masz typ ,nawet intuicyjny ,to stawiaj,chocby wszyscy mowili Ci,że to zły typ

I najwazniejsze - przede wszystkim staraj sie grac tak,by wyjsc na czysto,a nie rzucaj sie od razu po wielkie wygrane,bo z reguły bywa tak,że w bukmacherce wygrywa ten,co najpierw nie traci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Mam nadzieje,ze bedziesz tu regularnie pisywał.

Powodzenia !

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236208 22/03/2004 03:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Witajcie !

Hmm...co by tu tego...no... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dirk Nowitzki mial dziś w dupie nas-biednych typeruff i dal ciala w koncowce,a moglo byc 7-8 dla Mavs.
Ja grałem to wysoko,ale na szczescie podparlem czystym "jeden" na Dallas jeszcze dwa mecze - Pistonsuff i Heat - jak te wejda to bedzie ok.
Undery moze tez sie udadzą w Waszyngtonie i Cleveland.

Nastepny wałek to oczywiście Clippers,ale kto mógl przewidzieć,że Maggette przytrzaśnie sobie jaja drzwiami wychodzac z szatni ?
Siedzi chlop na lawie i robi dobra mine do zlej gry,a singla z handi na LAC mozna juz do smieci wyrzucić.

I po raz kolejny okazuje sie,ze jak sa niby latwe mecze,to kasy nie za bardzo przybywa.

Całe szczęście,że gra dziś Miami i że moje obawy co do Pistons byly chyba jakims urojeniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
(pisze tak,bo chyba wiekszosc to gra).

Na noc nie pozostaje IMHO nic innego ,jak trzymac sie dalej ujemnych handicapuff.

Mysle tez ,że

LAL - MIL wypada postawic over.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236209 22/03/2004 03:36
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał mrofka_zet:

amkwish - Sulphur City[/qb]
myslisz, ze Seattle wygra 14 punktami ??[/QB][/QUOTE]

IMO to realne ,tym bardziej,że nie gra T-Mac.
Poza tym w takich meczach to ja wole dac -hc i jak nie wchodzi to jakos mi mniej zal niz wtedy gdy daje na slabszego i tenze przegrywa 20-oma.
Ale..pomijajac sprawy emocjonalne,hehe to mysle,ze takie same obawy moznaby miec o kazdy handicap - vide Dallas,bylo tylko 6 i nie weszlo ,a jakby bylo -10 to zagrałbys to ?
Bo ja tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
BTW na LAL tez stawiamy handi,ale ile meczow Lakers wygrali we wlasnej hali 11-oma i wyzej ?

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236210 22/03/2004 03:38
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
amkwish a seattle zagrales z handi ??

#236211 22/03/2004 03:57
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał mrofka_zet:
[qb]amkwish a seattle zagrales z handi ??[/qb]
Tak,zagralem to jako singiel
SEA hc -13,0 (w pinnacle)

BTW jak nie czujesz tego typu to nie ruszaj,bo szczerze mowiac,mnie z nocnych najbardziej przekonuje handi na Sacramento ,potem na Lakers,Sonics tak na 70% i w ogole nie stawiam na Hornets - ale zaznaczam to tylko moje fanaberie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jestem rowniez przekonany co do OVER w meczu
LAL - MIL (linia 210,0 w pinnacle)

Milwaukee to tak jak...prostytutka ,tzn.kazdemu pozwoli i kazdemu da ,wiec mysle,ze wejdzie over.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236212 22/03/2004 04:09
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
juz dawno go zagralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bylem po prostu ciekaw jak Ty to zagrales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Przekonal mnie brak McGrady, Hill'a i najprawdopodobniej Stevensona chyba o ile dobrze pamietam.
Wg mnie nie bedzie mial kto ciagnac wyniku.
Jesli tylko seattle nie zlekcewazy orlando powinno byc dobrze.
A seattle walczy przeciez o play off, wiec musza wygrywac takie mecze!!

#236213 22/03/2004 04:31
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał mrofka_zet:
[QB]juz dawno go zagralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bylem po prostu ciekaw jak Ty to zagrales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A jak widzisz propozycje overa w Los Angeles ?

Ja sklaniam sie jeszcze ku overowi w Sacramento i mam nadzieje,ze Rockets sie otworza i tym sposobem beda probowali zrobic to samo ,co niedawno udalo im sie z Minnesota.

Sacramento mialo ostatnio dwie wpadki ze slabszymi od siebie,ale spieli je ladna klamerka,tzn,najpierw rozjechali SA (i na podobny,odrobine jednak wyzszy wynik, jak tamten 101:87 dzis licze) i pokonali na wyjezdzie Indiane - mozna wiec chyba pokusic sie o opinie,ze w meczach prestizowych Kings graja bardzo dobrze.

u/o w maczach w Seattle i Nowym Orleanie nie podejmuje sie typowac ,chociaz jesli postawilem na Raptors to powinienem i under dac,ale jeden kupon na fuksa wystarczy.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236214 22/03/2004 04:33
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Witam...
Regularnie czytuje ten temat, jednak do tej pory nie zabieralem glosu...
Mecz Seattle-Orlando... Seattle jesli marzy o play-off musi go wygrac i pewnie wygra, tylko bedzie sie bardzo eksploatowac, skoro kolejne mecze beda z bezposrednimi przeciwnikami w walce o playoff:
3/24/2004 UTA
3/26/2004 DEN
3/27/2004 @POR
3/30/2004 @DEN

W meczu w Portland Orlando grajac bez Mc Grad`ego rzucili zaledwie 73pkt trafiajac 28 na 89 z gry (31,5%). Wyrozniajacym sie zawodnikiem byl Stavenson (12pkt).
Czy w takiej sytuacji nie warto dzis zagrac under 194,5 ??? Wprawdzie we wczesniejszych meczach granica ustawiana byla zawsze wyzej (troche ponad 200 z reguly), ale dzis chyba sa wyjatkowe warunki...
Co o tym sadzicie? Ja boje sie, tylko, ze zawsze jak cos napisze na tym forum, to nie wchodzi... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Co do Lakersow, to chcialem grac tam under (gralem juz under z Clippersami i sporo kasy mnie kosztowala wariacka ostatnia kwarta, gdzie nawet Shaq trafial osobiste), ale odpuszczam ostatecznie...

#236215 22/03/2004 05:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał kp:
[QB]Witam...
Regularnie czytuje ten temat, jednak do tej pory nie zabieralem glosu...
Mecz Seattle-Orlando... Seattle jesli marzy o play-off musi go wygrac i pewnie wygra, tylko bedzie sie bardzo eksploatowac, skoro kolejne mecze beda z bezposrednimi przeciwnikami w walce o playoff:

Oczywiscie trzeba to brac pod uwage,ale IMHO 3 dni to sporo czasu,a poza tym,to niektorym przerwy nie wychodza na dobre - Sonics sa teraz na fali,a lawke maja dosc wartosciowa - wydaje mi sie nawet ,ze o wiekszym potencjale (czytaj : mozliwosci zdobywania punktuff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) jak cale Orlando bez T-Maca.
I tak jak w meczu w Los Angeles u/o bedzie tu zalezal od mocniejszego - jesli Sonics i Lakers postawia (przynajmniej od czasu do czasu) na obrone to IMHO overy nie wejda).
Sklanialbym sie ku tezie,ze poczatek meczu wyznaczy trend punktowy,jak gospodarze zdobeda bezpieczna przewage szybko,to pozniej moze rozpoczac sie festiwal strzelecki "kosz za kosz" ze znacznym udzialem zawodnikow dalszego planu.
Reasumujac :im dluzej Magic i Bucks beda stawialy opor faworytom - tym mniejsze szanse na overy.

/i dalej kp napisal/
Ja boje sie, tylko, ze zawsze jak cos napisze na tym forum, to nie wchodzi... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
kp ,to stawiaj zaklady ,a podawaj tu,na forum, odwrotne typy - my bedziemy wiedzieli o co chodzi i z Twoja pomoca pogonimy bukuff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A tak na serio to witam i zapraszam do czestego postowania - zawsze sie przyda Twoja rzeczowa ocena oraz rozsadne podejscie do zagadnienia.

BTW tez zdecydowalem nie ruszac u/o na SEA i LAL.
Postawiłem tylko
SAC - HOU over 191,0

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236216 22/03/2004 05:29
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał mrofka_zet:
[QB]juz dawno go zagralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bylem po prostu ciekaw jak Ty to zagrales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A jak widzisz propozycje overa w Los Angeles ?

Ja sklaniam sie jeszcze ku overowi w Sacramento i mam nadzieje,ze Rockets sie otworza i tym sposobem beda probowali zrobic to samo ,co niedawno udalo im sie z Minnesota.

Sacramento mialo ostatnio dwie wpadki ze slabszymi od siebie,ale spieli je ladna klamerka,tzn,najpierw rozjechali SA (i na podobny,odrobine jednak wyzszy wynik, jak tamten 101:87 dzis licze) i pokonali na wyjezdzie Indiane - mozna wiec chyba pokusic sie o opinie,ze w meczach prestizowych Kings graja bardzo dobrze.

u/o w maczach w Seattle i Nowym Orleanie nie podejmuje sie typowac ,chociaz jesli postawilem na Raptors to powinienem i under dac,ale jeden kupon na fuksa wystarczy.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City[/qb]
Powiem szczerze, ze ja unerkow badz overow nie gram wcale praktycznie. Musi byc spotkanie naprawde zajebiste abym zagral. Dlatego nie podejmuje sie typowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zawsze gralem, gram i bede gral handi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Mam nadzieje, ze rano bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za seattle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#236217 22/03/2004 05:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Czy tuz przed meczem zawodnikom Kings podaje sie w zyle thiopental albo relanium ?

To juz kolejny mecz,w ktorym do 7-8 minuty pierwszej kwarty Sacramento spi.
Mysle ,ze mimo wszystko Kings ustawia ten mecz jak nalezy,ale ta poczatkowa przewaga Rockets moze zaszkodzic handi - obym sie mylil.

Ja pozegnam sie do wtorku (jutro 24 godziny pracuje i ominie mnie granie) i chce Was widziec w dobrym nastroju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Sprezcie sie,bo mecze poniedzialkowe macie naprawde trudne (te niby latwe beda mialy wysokie handi,np.Indiana).

Powodzenia w typowaniu i dobrej nocy

amkwish - Sulphur City

#236218 22/03/2004 10:03
Dołączył: Jul 2003
Posty: 193
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 193
LA Lakers- Milwaukee 92-92 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> i pewnie w dogrywce wygrają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#236219 22/03/2004 11:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]Seattle SuperSonics - Orlando Magic 1 -10 - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons 2 -4.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> -

New Jersey Nets - Dallas Mavericks - 2 -6.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> - [/qb]
ech znowy to samo 2/3 - wystarczy - przerwa w typowaniu co najmniej tydzień (albo do po)

powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

ps.

temat nba sie ładnie rozwinął <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , a mistrzem i tak będzie LAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, rafal08, Sensei, kamel, betowiec, aker, forty), 774 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,648
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1