Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#236340 29/03/2004 20:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb][QUOTE]
Ja postawilem stuffke,ze NIE BEDA - kurs 1,65,jak dla mnie promocja.
[/qb]
twoje słowa ranią moje serce... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

co do handi i LAL - poczytałem LA Timesa dzisiaj i wnioski: chłopaki grają i tego nie ukrywają tylko na tyle gwizdka na ile potrzeba żeby wygrać, im szybciej wskoczą w dwupunktową przewagę, tym wieksze prawdopodobieństo, że pod koniec może być gorąco. Biorąc pod uwagę wiek zawodników i kontuzjogenność mogę ich zrozumieć.

Reasumując:

1. odradzam generalnie granie LAL na minusowe handi.
2. killer-instinct w przypadku LAL nie istnieje (chyba, że personalnie)
3. szybciej wejdzie under niz over, chyba, że Koby wróci właśnie z przesłuchania...[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nic dodac nic ujac.
Gwoli sprawiedliwosci dodam,ze LAL nie jest jedyna druzyna z czolowki,na ktorej mozna stracic grajac handi.
po prostu,reprezentujac pewna klase i majac spora przewage nad przeciwnikiem mozna kontrolowac mecz,bedac np. 5-7 pts do przodu (a handy wynosi np.10).
Skoro juz poruszyles temat "instynktu zabojcy" to IMO posiadaja go na wschodzie Indiana i Detroit,a na zachodzie Memphis i San Antonio.

I dlatego dzisiaj gram SA z -hc rownym 11,0.

Niedlugo bede gral LAkersuff w play-off w tej opcji :
- progresywnie na +hc dla przeciwnika w "best of five",jesli wypali to w nastepnej rundzie progresja na porazke LAL.
BTW w PO bede typowal tylko dla zabawy,bo mam zamiar grac tylko progresy na jedna druzyne w kazdej z 8 par - zreszta o tym przyjdzie czas jeszcze pogadac.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Bonus: Unibet
#236341 29/03/2004 22:21
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
CLE Cavaliers v SA Spurs - 2 handi -11 panowie łapcie póki jeszcze można!!! kurs w gb 1.91!!! prezent!!! miazga będzie!!!
:5gw: :5gw: :5gw:

#236342 29/03/2004 22:45
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał marcys:
[qb]CLE Cavaliers v SA Spurs - 2 handi -11 panowie łapcie póki jeszcze można!!! kurs w gb 1.91!!! prezent!!! miazga będzie!!!
:5gw: :5gw: :5gw: [/qb]
Hehe,tez tak mysle i nie zgadzam sie absolutnie z opinią,ze Spursom pasuje Memphis w 1 rundzie PO.
IMO ten kto trafi na Grizzlies rozegra 4-5 spotkan i jesli wyjdzie zwyciezki,to jednak poraniony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Spurs maja realne szanse jeszcze na 2 miejsce i nie powinni dzis odpuszczac.
Odwrotnie,jesli ktos ma grac ten mecz na luzie to Cavaliers,bo chyba nie zakladali zdobyczy punktowej w San Antonio.

Hc jak najbardziej realny ,a do kompletu

SA - CLE over 183,0

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236343 29/03/2004 22:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Jeszcze "suplement" do meczu SA - CLE

SA - East 21-8
CLE - West 6-18

SA home 28-8
CLE away 11-24

CLE ATS without McInnis 1-4-0

Ostatnie mecze SA u siebie (w nawiasie przewagi)

LAC (+18)
GS (+25)
MIN (+20)
BOS (+16)
DET (+9)
PHO (+29)

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236344 29/03/2004 23:01
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
....Hc jak najbardziej realny ,a do kompletu

SA - CLE over 183,0

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City[/QB][/QUOTE]

a to mi zamieszałeś....ja juz sie ustawiłem psychicznie na under, a tu wyskok z overkiem i konsternacja.... :rolleyes:

#236345 29/03/2004 23:23
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
dla mnie dzis chyba tylko boston +4
Nets bez swoich gwiazd: J. Kidd, K. Martin, A. Mourning przegrali juz 2 razy z rzedu. Licze, ze dzis tez im sie nie powiedzie.

#236346 29/03/2004 23:29
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał mrofka_zet:
[qb]dla mnie dzis chyba tylko boston +4
Nets bez swoich gwiazd: J. Kidd, K. Martin, A. Mourning przegrali juz 2 razy z rzedu. Licze, ze dzis tez im sie nie powiedzie.[/qb]
Wlasnie jestem przy tym meczu.
Jak +hc na Boston to IMO brac.
Martin i Kidd nie graja,nie wierze by to byl inny mecz niz w piatek,ktory to Celtics dosc latwo wygrali.

Mnie pasuje rowniez over 181,0.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236347 29/03/2004 23:31
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał Fozzie:
[qb]....Hc jak najbardziej realny ,a do kompletu

SA - CLE over 183,0
[/qb]
a to mi zamieszałeś....ja juz sie ustawiłem psychicznie na under, a tu wyskok z overkiem i konsternacja.... :rolleyes: [/QB][/QUOTE]

Czemu konsternacja ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Masz typ,to sie go 3maj,tak Ci juz radzilem.

Ja optuje za overem,bo spodziewam sie "kwarty przyjazni" ,czyli w 4-tej ponad 50 pts,przy ustalonym juz wczesniej wyniku.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236348 30/03/2004 00:43
Dołączył: Mar 2004
Posty: 226
2
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 226
-1,5 Portland Trail Blazers
+6,5 Atlanta Hawks
-9,5 Miami Heat
Minnesota Timberwolves -3
+12 Cleveland Cavaliers

Boston Celtics at New Jersey Nets Over 181
Portland Trail Blazers at New York Knicks Over 175.5
Chicago Bulls at Miami Heat Over 186
Memphis Grizzlies at Atlanta Hawks Over 195

from bet&win

stats:
[win&lost last night 6-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ; yet 22-17]

#236349 30/03/2004 01:07
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb]
ATL - MEM 2 (-6,0)

PS. Do Szaka - zagralem wtedy Lakers,ale na under i weszlo ,hehe.[/qb]
co do meczu Atlanty

Memphis w sumie męczyło się wczoraj ze słabiutkim Toronto, uważałbym na ten meczyk...
Atlanta 2 dni odpoczywała i jak podleczyli kontuzjowanych może być ciężko.
[/qb]
to slabe toronto rozwalilo ostatnio TA atlante 17 pktami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak dla mnie dzis dwa najpewniejsze typy to mem -6 i zdecydowanie under 183 w sas - cle, a analizy mozna znalezc na www.basketbet.com [basketbet.com]

#236350 30/03/2004 01:09
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał petev:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb]
ATL - MEM 2 (-6,0)

PS. Do Szaka - zagralem wtedy Lakers,ale na under i weszlo ,hehe.[/qb]
co do meczu Atlanty

Memphis w sumie męczyło się wczoraj ze słabiutkim Toronto, uważałbym na ten meczyk...
Atlanta 2 dni odpoczywała i jak podleczyli kontuzjowanych może być ciężko.
[/qb]
to slabe toronto rozwalilo ostatnio TA atlante 17 pktami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak dla mnie dzis dwa najpewniejsze typy to mem -6 i zdecydowanie under 183 w sas - cle, a analizy mozna znalezc na www.basketbet.com [basketbet.com][/qb]
ta słaba Atlanta rozwaliła niedawno Dallas przy stawce 11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#236351 30/03/2004 01:12
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
ja nie napisalem ze atlanta jest slaba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> a tak na powaznie gwiazdeczki z dallas to jedna z najsmiesniejszych druzyn i u nich everythin' can happen

#236352 30/03/2004 01:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QBto slabe toronto rozwalilo ostatnio TA atlante 17 pktami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak dla mnie dzis dwa najpewniejsze typy to mem -6 i zdecydowanie under 183 w sas - cle, a analizy mozna znalezc na www.basketbet.com [basketbet.com][/qb][/QUOTE]ta słaba Atlanta rozwaliła niedawno Dallas przy stawce 11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/QB][/QUOTE]

Petev,sora,ale "analiza" to pojecie troche na wyrost w stosunku do tego,co napisales na www.basket [basket] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
TTwoj under intuicyjny,tak samo jak i moj over,hehe.

A co do Atlanty,to nie popadajmy w paranoje ,bo jak mamy sie bac typowac -hc przeciw Hawks,to w stosunku do jakiej druzyny zbierzemy sie na odwage ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236353 30/03/2004 01:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
spox, ta atlanta mi dzisiaj po prostu nie leży - ale bardziej to jakiś wewnętrzny niepokój niż rzeczowe argumety...

oby Wam weszła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#236354 30/03/2004 01:27
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
amkwish wiesz przy niektorych typach a zwlaszcza under/over czlowiek kieruje sie intuicja i doswiadczeniem... a co do analiz to jakos przestalo mnie bawic wpisywanie: "w trzech ostatnich meczach rzucili... , natomiast ich przeciwnicy...", ogolnie chodzi o to zeby sybko strescic swoj tok myslenia... poza tym wole przeczytac dwa zdania od kogos kto sie zna, niz 'analizy' 10cio zdaniowe od ludzi ktorzy pojecia nie maja...
pzdr

#236355 30/03/2004 02:05
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
.........
[qb]
Quote
ta słaba Atlanta rozwaliła niedawno Dallas przy stawce 11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
@ 19.800 w Pinnacle bylo wtedy przez ostatnia godzine przed meczem do wziecia.
u WHilla @16.6 , w GB @15, nawet w Exp cos @13

Tylko siedzialem i czekalem kto da wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdro

#236356 30/03/2004 02:17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał Bron:
[qb].........
[qb]
Quote
ta słaba Atlanta rozwaliła niedawno Dallas przy stawce 11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
@ 19.800 w Pinnacle bylo wtedy przez ostatnia godzine przed meczem do wziecia.
u WHilla @16.6 , w GB @15, nawet w Exp cos @13

Tylko siedzialem i czekalem kto da wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdro[/qb]
expekt akurat zagrałem:

date event type bet result odds
Thu 18/03/04 02:30 Dallas Mavericks - Atlanta Hawks NBA 2 2 (110-111) 11.31

ech to se ne vrati...

#236357 30/03/2004 03:08
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Houston-Minnesota 1

Wilki coś na finiszu słabną,ich kły juz nie są tak ostre,widziałem Wolves ostatnio w akcji i nie jest to ta drużyna z poprzednich gier.Albo się oszczędzają,albo mają kryzys,ale widoczny jest problem ze zdobywaniem punktów(głównie Sam i Kevin).Rakiety u siebie groźne dla każdego,ponadto to prestiżowy mecz,możliwy tez under,bo Houston dobrze broni i Wolves ostatnio słabo w ataku.

NY-Portland 2

Knicks maja mały szpital,i słaby ostatnio okres,natomiast goscie ostatnio rewelacyjnie się spisują,sa tylko pół meczu za Jazz,więc mają wielkie szanse,aby dwudziesty któryś tam sezon z rzędu zagrać w play-off.Abdul już chyba się wkomponował do zespołu,forma Blazers wysoka,dlatego moim zdaniem wygrana Portlandczyków wysoce prawdopodobna.

NJ-Boston 1

Mimo osłabień,dla mnie tu gospodarze pojadą z Bostonem,nie to,że ich nie lubię,choć tak jest,ale poprostu moim zdaniem nie zasługują na ply-off,bo są cieńcy i dostaną bańki od kazdego.Siatki u siebie są mocni i mimo końcówki,chyba nie będą się dawać tak każdemu ogrywać,w końcu szacunek do kibiców i inne czynniki,myślę,że sie zmotywują i wrzucą Celtom.

Ming-Garnett 1

Chińczyk szybko się zaaklimatyzował w NBA i obecnie jest chyba najsolidniejszym punktem Rakiet,rzuca sporo punktów w meczach.Kevin natomiast ostatnio słabszy okres,nie rzuca nawet 20,trener Wilków wyraźnie oszczędza swoje gwiazdy na play-off.Ciężka para,ale kursy na kitajca ciekawe,a szanse ma równe jak nie większe.

#236358 30/03/2004 03:40
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
Moje typy na dzis:
Portland, Boston z handi oraz na dokladke Phoenix i San Antonio oraz Miami.

#236359 30/03/2004 04:29
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
miami-9
san antonio -10
jefferson-pierce 1
atlanta-memphos 195 under
ny-portland 2
za 10zł 250!!!
co sądzicie?

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, bukma, rafal08, Sensei, Akhu, betowiec, alfa, $-man), 916 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,770
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1