Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#236469 25/03/2004 11:01
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
ATLANTA - NEW ORLEANS
SAN ANTONIO - DETROIT
LA CLIPPERS - WASHINGTON

Bonus: Unibet
#236470 25/03/2004 11:26
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
e...dzisiaj tylko trzy meczyki, to pewnie znowu będą same remisy.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#236471 25/03/2004 12:08
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Wlasnie na takim malym wyborze można najwięcej ustrzelić. Nie znam jeszcze typuff bukuff ale wstępnie zakładam:
LA CLIPPERS - WASHINGTON 1 (ew-(5-7) + overek 200
mecz o bardzo wysoka stawkę bardzo silnych drużyn szczegolnie w obronie he! traca sr. prawie po 100pkt w meczu.
Clippers bez Richardsona ale miejmy nadzieję ze z Maggette-m (chyba ze znowu wywinie jakiegos orzelka jak z GS) Ponadto jako ciekawostkę należy podać system jakim grają LA od ostatnich 15 spotkań: lost4 - win1 - lost4 - win1 - lost4 - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
SAN ANTONIO - DETROIT 1 (ew-(4-5) + underek 170
sytuacja ma się podobnie jw ino w odwrotnym biegunie (w obronie sr. 85pkt), należy dodac ze w ostatnich 10 meczach we własnej hali SAS przydarzyla się jedna wpadka z MEM (1 pkt) pozostałe 9 to b. przekonywujace zwycięstwa, a Detroit lubuje się w passach lub bessach po meczu z NO czas na to drugie.
ATLANTA - NEW ORLEANS - czysty totolotek z niewielkim wsazaniem na NO.
Sugestie mile widziane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#236472 25/03/2004 12:18
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
off-topicowo

napiszę o czymś co przeczytałem w poniedziałek w wyborczej

- sezon się kończy i niektóre drużyny zaczynają grać o... jak najlepsze miejsce w drafcie - czyli zaczynają "grać" co najmniej bez obciążeń

z ostatnich obserwacji widzę, że Orlando pasuje do tego schematu...

W rzeczywistości wcale tak nie musi być, ale... warto o tym pamiętać.

#236473 25/03/2004 14:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał KRAJAN:
[QB]Wlasnie na takim malym wyborze można najwięcej ustrzelić.

Hehe,u mnie sie to do tej pory sprawdza - za to im wiecej meczuff,tym wiecej przestrzelonych typuff.

Ja ostatnio gram kazdego dnia jekiegos underdoga i dobrze,bo dzieki temu mam jeszcze czym grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dlatego dzisiaj

ATL - NO 1

Mam nadzieje,ze kurs bedzie ponad 2,0
To oczywiscie bez uzasadnienia,bo fanaberii nie mozna IMO uzasadnic.
U/o zalezy od linii,jak ustawia 190 to moze dam over.

SA - DET 1 (ew -hc)

Spurs sa IMHO na dzis wystarczajaco mocni na Pistons (dodatkowy atut-wlasna hala,w ktorej maja naprawde imponujacy bilans).
Sklonny jestem przyjac,ze Tłokom nie uda sie taki mecz,jakie grali w ostatniej wycieczce na zachod (np.przeciwko Denver)i chcac nawiazac rownorzedna gre beda musieli zrownowazyc ratio off/def na korzysc gry bardziej otwartej.
Dlatego,pomimo,ze wiekszosc bedzie grala na under (juz to btw widac po tendencji w Pinnacle) ja stawiam
SA - DET over 165,0
/z tym jeszcze poczekam,bo mysle,ze wieczorem linia spadnie - mnie zadowoli 163,5/

LAC - WAS 1 (-hc)

Obstawie tu kazdy hc do 10,0pts wlacznie,bo roznica w klasie zespolow jest dla mnie az nadto widoczna.
Nie biore tym razem pod uwage tego,czy zagra Maggette z jednej strony,badz Arenas z drugiej,zastanawial sie bede tylko jak ustawia hc powyzej 10.
Natomiast istotne oslabienia w obu ekipach kieruja mnie nieodparcie w kierunku

LAC - WAS under(?)

Nie znam jeszcze linii,ale jak bedzie 190,0 (spodziewam sie 193-194) to i tak dam under.
Aby w tym meczu bylo ponad 200pts musi IMO byc spelniony jeden warunek - przeciwnik musi wymoc na LAC gre ofensywna,a dzisiejszy IMO nie jest w stanie tego uczynic (zauwazcie,ze z potencjalnie lepszymi przeciwnikami "bracia mniejsi" z LA rzucaja wiecej).

Mam dzisiaj zamiar troche obnizyc stawki (o 25%),za wyjatkiem meczu w San Antonio,a to ze wzgledu na ATL i WAS,bowiem uwazam te druzyny za totalne nieporozumienie,a obstawiam.....wiecie dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236474 25/03/2004 14:54
Dołączył: Aug 2003
Posty: 47
E
newbie
newbie
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 47
hej mam pytanko czy zagra duncan w meczu przeciwko detroit???
uwazam ze warto rzucic over 167???
jakie sa wasze opinie???

#236475 25/03/2004 15:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał empe:
[qb]hej mam pytanko czy zagra duncan w meczu przeciwko detroit???
uwazam ze warto rzucic over 167???
jakie sa wasze opinie???[/qb]
Takie info sprawdzaj sobie zawsze najlepiej na oficjalnej stronie ligi (panel "injuries")
BTW dla obstawiajacych over byloby IMO lepiej jakby....nie zagral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236476 25/03/2004 15:30
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Narzaie dla orientu podaję ofertę jak wiekszość forumowiczów określa TotoSyfu:

SAN ANTONIO-DETROIT H(0-5)
SAN ANTONIO-DETROIT SP 165

hihi...i to wszycho bo ani na NO, ani na LAC nie dali ani handy, ani linni....

#236477 25/03/2004 15:31
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Ale za to w NHL uczta...paluszki lizać....

#236478 25/03/2004 15:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał empe:
[qb]hej mam pytanko czy zagra duncan w meczu przeciwko detroit???
[/qb]
Tim Duncan's left leg felt a little fatigued after his 37-minute performance against Minnesota on Tuesday, but not more so than expected, Spurs coach Gregg Popovich said.

Duncan totaled 26 points, eight rebounds, five assists and three blocks against the Timberwolves. The 37 minutes were his most in the three games since he resumed playing, so team officials didn't think the fatigue he experienced was unusual.

The Spurs did not plan to include him on their injury report for tonight's game against Detroit.

"He's not 100 percent and all his confidence on that knee isn't there, but he's getting through it really well," Popovich said. "He's going to get a lot of attention and a lot of pounding in a game, but that's the way the big guys play.

"It will take him some time to get all the rust off, but he's doing a great job."

#236479 25/03/2004 19:00
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
SA-Detroit 1

wraca Duncanik,Spurs u siebie bardzo mocni,zreszta to bardzo fajna drużyna,myślę,ze czas pokazać Detroit gdzie miejsce zespołu ze wschodu.Wiem,ze to końcówka,ale to prestiżwoy mecz i raczej wygrana ostróg.Do zagrania tez underek,167 się wysilili w profir,ale to i tak ponad 80 na łebka,co przy obronie Detroit i SA z Timem ma szansę powodzenia,ale w sumie ja underu nie gram,bo to śliska sprawa,ale takie moje odczucie,że padnie.Jednak home win w tym meczu dla mnie wysoce możliwy.

reszta no bet

#236480 25/03/2004 21:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Nareszcie buki otworzyli nastepny mecz

ATL - NO

-hc na NO 1,5 i linia 186,0

IMHO overa mozna stawiac,tym bardziej,ze od poczatku przechyl na powyzej 186,0 i pewnie podwyzszenie linii bedzie.

Mnie troche zaskoczylo ,ze linia na SA - DET poszla do gory i to az o 3,5 pts - jak bedzie tak dalej szla to under dam ,hehe

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236481 25/03/2004 23:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Dzisiaj Hornets nie dosc ,ze nadal bez Mashburna,to jeszcze bez Davisa.

W tej sytuacji moj poranny typ na Atlante nie jest juz typem na underdoga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ATL - NO 1 (2,16)

Szkoda,ze Byron nie gra,podnioslby kurs na Hawks,a dodatkowo IMO wzmocnil predykcje na over.

Mimo wszystko nadal uwazam,ze 187 pts to jest linia do przejscia w tym meczu ,ktory wg mnie winien miec bardziej charakter meczu sparringowego niz pojedynku o wszystko.

LAC - WAS 1 (-5,0)

Clippers prawdopodobnie bez Richardsona,ale za to z Maggette'm.
Nie najgorsza ekipa z zachodu,gra z ogonem wschodu i 5pts to IMHO kuszacy handicap.
LAC po serii 5 porazek beda zapewne chcieli ten mecz wygrac,jedyny problem to fakt,ze Wizards nie sa dla nich zbyt wygodnym przeciwnikiem i to przeswiadczenie sprawia,ze nie zagram tego przesadnie grubo.
Natomiast wytypowanie w tym meczu u/o (linia 193,5) przekracza zdolnosci mojej percepcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,tak wiec no bet.

Nie najgorszym pomyslem moze tez byc zagranie czystej jedynki na SA podrasowujacej hc na LAC.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236482 26/03/2004 01:19
Dołączył: Mar 2004
Posty: 226
2
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 226
+4,5 Detroit Pistons
+1,5 Atlanta Hawks
-5,5 Los Angeles Clippers

from bet&win

stats:
[win&lost last night 5-3; yet 6-12]

#236483 26/03/2004 03:31
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Witam...
Dzisiaj:
SA 1.5 (Detroit nie wygralo tam juz od dawna... Dzisiaj w nocy tez nie powinni);
SA over 167 (przede wszystkim dlatego, ze SA u siebie rzuca na prawde sporo i mysle, ze wrzuca ponad 90pkt; no i seria underow Detroit tez sie musi kiedys skonczyc);
Atlanta +1,5 (hmmm, tutaj to nie wiem, ale graja to amkwish i Larry Nash i to mi wystarczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ... A tak powaznie, to NO nie bardzo potrafi wygrywac w Atlancie - 1 zw w ostatnich (chyba!!) 5 meczach (sorki, zamknalem juz www.covers.com) [covers.com)] i oczywiscie oslabienia...
Nie dotykam LAC, bo cos mi brzydko pachnie w tym meczu... Pewnie wygraja, ale wole tego nie ruszac...

#236484 26/03/2004 03:43
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Z mojej strony gramy dzisiaj:

Atlanta Hawks - New Orleans Hornets 1
San Antonio Spurs - Detroit Pistons 1.polowa 1 (-2)
Los Angeles - Washington Wizards 1.polowa 1 (-2,5)

pozdrawiam knopsi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, forty, rymoholik, rafal08, $-man, aker, kamel, Lukasz111), 1,035 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,959
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1