|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
A ja wczoraj w sklepie zobaczyłem jakąś dupę w króciutkich spodenkach różowych i mówię do niej: Fajnie wyglądasz w tych spodenkach  A ona się obróciła i spojrzała na mnie wkurwiona, miała szczęście, że była w sklepie, bo na ulicy to bym jej spytał ile bierze za godzinę  No co? Jak ubiera się jak kur.wa to czemu mam jej tego nie powiedzieć? Potestuję ten sposób na wyrywanie lasek, gdzie się podchodzi do spoko laski i mówi: - Cześć! Prześpisz się ze mną? /Pauza/ - Za 200 zł /Pauza/ - Ale te pieniądze są mi bardzo potrzebne Ja już kilkakrotnie upewniłem się, że nie należy żadnej osoby oceniać tylko i wyłącznie po wyglądzie. Wygląd zewnętrzny to rzecz bardzo złudna, obecnie więc staram się nie wypowiadać moich opinii na temat innych osób w oparciu tylko o wygląd zewnętrzny. Skąd mi się to wzięło?? a stąd, że mam bardzo dobrą koleżankę, wręcz przyjaciółkę, która ubiera się w sposób bardzo wyzywający, czasami nawet wygląda jak zwykła bladź  Gdybym jej nie znał to po spotkaniu na ulicy od razu pomyślałbym, że to jakaś łatwa laska, która daje na lewo i prawo. Ponieważ jednak znam ją od około pięciu lat, wiem jaki ma charakter i że jej styl ubioru nijak się ma do charakteru. Dlatego przestrzegam przed szufladkowaniem ludzi tylko i wyłącznie ze względu na ubiór, wygląd etc. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Dlatego przestrzegam przed szufladkowaniem ludzi tylko i wyłącznie ze względu na ubiór, wygląd etc.  Zgadzam się w 100%. Jednak mi chodzi o coś innego - mianowicie przeciętny facet jest w stanie powiedzieć lasce, że wygląda jak dziwka albo pod wpływem %, albo gdy się na nią wkurzył, a niewielu potrafi to zrobić na trzeźwo i mieć w dupie, co sobie pomyśli. Testy w trakcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
A ja wczoraj w sklepie zobaczyłem jakąś dupę w króciutkich spodenkach różowych i mówię do niej: Fajnie wyglądasz w tych spodenkach  A ona się obróciła i spojrzała na mnie wkurwiona, miała szczęście, że była w sklepie, bo na ulicy to bym jej spytał ile bierze za godzinę  No co? Jak ubiera się jak kur.wa to czemu mam jej tego nie powiedzieć? Potestuję ten sposób na wyrywanie lasek, gdzie się podchodzi do spoko laski i mówi: - Cześć! Prześpisz się ze mną? /Pauza/ - Za 200 zł /Pauza/ - Ale te pieniądze są mi bardzo potrzebne Ja już kilkakrotnie upewniłem się, że nie należy żadnej osoby oceniać tylko i wyłącznie po wyglądzie. Wygląd zewnętrzny to rzecz bardzo złudna, obecnie więc staram się nie wypowiadać moich opinii na temat innych osób w oparciu tylko o wygląd zewnętrzny. Skąd mi się to wzięło?? a stąd, że mam bardzo dobrą koleżankę, wręcz przyjaciółkę, która ubiera się w sposób bardzo wyzywający, czasami nawet wygląda jak zwykła bladź  Gdybym jej nie znał to po spotkaniu na ulicy od razu pomyślałbym, że to jakaś łatwa laska, która daje na lewo i prawo. Ponieważ jednak znam ją od około pięciu lat, wiem jaki ma charakter i że jej styl ubioru nijak się ma do charakteru. Dlatego przestrzegam przed szufladkowaniem ludzi tylko i wyłącznie ze względu na ubiór, wygląd etc.  Pozdrów Jole 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
A ja wczoraj w sklepie zobaczyłem jakąś dupę w króciutkich spodenkach różowych i mówię do niej: Fajnie wyglądasz w tych spodenkach  A ona się obróciła i spojrzała na mnie wkurwiona, miała szczęście, że była w sklepie, bo na ulicy to bym jej spytał ile bierze za godzinę  No co? Jak ubiera się jak kur.wa to czemu mam jej tego nie powiedzieć? Potestuję ten sposób na wyrywanie lasek, gdzie się podchodzi do spoko laski i mówi: - Cześć! Prześpisz się ze mną? /Pauza/ - Za 200 zł /Pauza/ - Ale te pieniądze są mi bardzo potrzebne Ja już kilkakrotnie upewniłem się, że nie należy żadnej osoby oceniać tylko i wyłącznie po wyglądzie. Wygląd zewnętrzny to rzecz bardzo złudna, obecnie więc staram się nie wypowiadać moich opinii na temat innych osób w oparciu tylko o wygląd zewnętrzny. Skąd mi się to wzięło?? a stąd, że mam bardzo dobrą koleżankę, wręcz przyjaciółkę, która ubiera się w sposób bardzo wyzywający, czasami nawet wygląda jak zwykła bladź  Gdybym jej nie znał to po spotkaniu na ulicy od razu pomyślałbym, że to jakaś łatwa laska, która daje na lewo i prawo. Ponieważ jednak znam ją od około pięciu lat, wiem jaki ma charakter i że jej styl ubioru nijak się ma do charakteru. Dlatego przestrzegam przed szufladkowaniem ludzi tylko i wyłącznie ze względu na ubiór, wygląd etc.  Pozdrów Jole  Jaką Jolę  ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
a tutaj też napiszę  co mi tam. @Pierniczek: wyczyść skrzynkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
już nieaktualne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
łobosh ten temat jeszcze istnieje ;].. co sie stalo z tym chlopakiem co kiedys tutaj chcial zrobic ostateczny prezent swojej dziewczynie,... jakies dmuchane balony itp a tak na teraz zeby temat odzyl, bo zawsze bbylo w nim cos smiesznego i ciekawego, jakie macie sprawdzone teksty na poczatek rozmowy z dziewczyna ? ja sie swoimi nie pochwale bo z reguly nie pamietam jak zaczynalem  pomijam tekstu pod barem typu 'fajna masz dupe' ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
łobosh ten temat jeszcze istnieje ;].. co sie stalo z tym chlopakiem co kiedys tutaj chcial zrobic ostateczny prezent swojej dziewczynie,... jakies dmuchane balony itp a tak na teraz zeby temat odzyl, bo zawsze bbylo w nim cos smiesznego i ciekawego, jakie macie sprawdzone teksty na poczatek rozmowy z dziewczyna ? ja sie swoimi nie pochwale bo z reguly nie pamietam jak zaczynalem  pomijam tekstu pod barem typu 'fajna masz dupe' ;] ostateczny?? masa balonow, tort winko kolacja a kobieta wniebowzieta :] tyle na temat ale to w lutym bylo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Najlepszym otwarciem kobiety jest "cześć".  poza tym rozmowę można rozpocząć w każdy możliwy sposób. np tak: http://www.joemonster.org/filmy/5009/Nowy-sposob-na-podryw A tak serio to w moedlu uwodzenia prezentowanym w internecie są dwa rodzaje(direct i indirect). Jedno polega na tym, że od razu zdradzasz swoje zamiary wobec kobiety, np. "cześc. Jak tylko weszłaś od razu mi sie spodobałaś i chcę Cię poznać. Jestem Pierniczek"  Drugie polega na tym, że nie zdradzasz od razu swoich intencji...np. "cześć. Mam mały problem z kupnem prezentu dla siostry i chciałbym sie Ciebie zapytac co bys mi doradziła...bla bla bla" Kiedyś mój przyjaciel powiedział mi o takim tekście do laski: koleś: "cześc. Kiedy Cię zobaczyłem od razu zrozumiałem, że chciałbym być taką laską jak Ty." panna: dzieki, a dlaczego? lub jeśli nie zapyta dlaczego to Ty mówisz A wiesz dlaczego" koleś: "Bo wtedy mogłabym porozmawiać z takim zajebistym kolesiem jak ja"  pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
A czy tekst: "Cześć, znam Pierniczka z mecz.pl i kiedyś nawet z nim pisałem na priv" nie wystarczy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
A czy tekst: "Cześć, znam Pierniczka z mecz.pl i kiedyś nawet z nim pisałem na priv" nie wystarczy? ...tylko jesli tekst z prezentem dla siostry nie zadziala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
A czy tekst: "Cześć, znam Pierniczka z mecz.pl i kiedyś nawet z nim pisałem na priv" nie wystarczy? Skąd w Tobie tyle jadu przyjacielu? Czy Twoim jedynym sposobem dowartościowania się jest dowartościowanie się czyimś kosztem? A zresztą nie mój problem  pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Chce jej zagrac na emocjach najpierw w urodzinki fajnie i ok, ze wszystko w porzadku, ale potem od nastepnego dnia nagle cos sie zmieni. Uwazam ze ten dzien urodzin moze byc wlasnie takim PUNKTEM przelomowym, mojego zachowania i traktowania Jej. Tak z dnia na dzien, nagla, niespodziewana zmiana. Dobrze to rozumiem, cos takiego mysle da Jej do myslenia, jakas tam hustawke nastroju dostanie ode mnie. A nie tylko "nudne" oznaki milosci - jak to Pierniczek napisal.
Ten pomysl z serduchem podany wczesniej wlasnie mi sie spodobal. A teraz wymyslilem tez o tym by kupic <tylko NIE SMIEJCIE SIE> na Allegro 100 balonow w ksztalcie serca. No i pojechac do Jej domu w te urodziny. Napompowac wszystkie te balony i zostawic w pokoju. Ona nic nie wiedzac wraca ze szkoly do domu i widzi pelno serduch balonowych... Ewentualnie jeszcze jakas roze z bilecikiem i jakis takim "dajacym do myslenia" tekstem zostawic.
To jest moja taktyka jak na razie... Sam jestem ciekaw czy ten pomysl z balonami wypalil. Nie jestem jednak pewny czy to wlasnie nie spartan chcial sie powiesic, wiec prawodopodobnie balony z allegro nie wypalily;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 96 |
Hmm... nie to nie ja sie chcialem powiesic. Balony na urodzinki wypalily choc z perspektywy widze, że nie przyniosly w sumie zadnej reakcji z Jej strony.
A teraz mam kolejne pytanie.
Akurat tak sie teraz zdarzylo ze zmienilem numer telefonu i juz calkowicie prawie nie odzywam sie. Pozostaje tylko kontakt na e-meil, tzn Ona pisze np. - (10 dni temu) Pawel prosze odezwij sie bo nie wiem co sie dzieje. Bardzo Cie prosze. - (tydzien temu) Jak tam u Ciebie w pracy nadal pracujesz tam gdzie pracowales? Napisz cos wiecej, ja mam teraz sporo nauki, bo juz koniec roku za pasem, trzeba poprawic ocenki;/;/.. A tak w nawiasie to strasznie przytylam ostatnio;/;/ na ulicy bys mnie nie poznal.. Miales podac mi swoj nowy nr.. ale jeszcze nie dostalam..hmm?? - (4 dni temu) Pawel dlaczego Ty mi nie odpisujesz ??? Dlaczego nie odpisujesz mi na konkretne rzeczy? Wciaz jest to takie trudne? - (2 dni temu) To Pawelku dostane Twoj nowy nr???
i ostatni meil: - (dzis) Pawel Ty dostajesz moje wiadomosci bo ja juz nie wiem, pisze do ciebie jak pojebana a nie dostaje zadnej odpowiedzi, to juz moj ostatni e mail. Pa
I teraz mam prosbe do Was ekspertow... co zrobic i ewentualnie jak... Podac Jej numer ? A moze odpisac tylko na meila ? Ale co odpisac ? ... wszystkie podpowiedzi mile widziane.. echhh.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
napisz zeby sie wypałowała ;]
a tak powaznie to widzisz, ze nasze rady przyniosly jakies efekty ;] mysle, ze teraz tez uslyszysz (od innych, ja nie lubie decydowac za kogos) zebys olal - traktowal jak dotychczas, albo napisal ze spi()*#)% wszystko to niech zaluje ;] cos w tym jest
jak juz masz sie odezwac to zapytaj co sie stlao, ze jej zalezy
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Tak na szybko, to ja bym jej chyba jednak odpisał. W mailu zwróć jej uwagę, aby poprawnie pisała formy grzecznościowe - "Ciebie", zamiast "ciebie". Wspomina coś o tym, że przytyła i nagle sobie o Tobie przypomina. To mi wygląda na jedno, ten koleżka, który się wcześniej z nią zadawał nocami i nie tylko musiał coś zmajstrować (znaczy się nie coś, a kogoś raczej  i ją po prostu kopnął w dupę. W mailu z pewnością zapytałbym w których miejscach przytyła, bo jeśli tylko troszkę na brzuchu jej się sadełko zawiązało to jeszcze ujdzie, ale jak jej już dupsko się powiększyło to poradź, aby zamiast siedzieć przed kompem wzięła się za siebie (bieganie, rower, pływanie, itp.). Jeśli już tyłeczek wróci do normalnych rozmiarów to ja bym się z nią spotkał, broń Boże żadnych czekoladek jako prezent bo może wystąpić efekt jojo. Oczywiście będziesz musiał w realu sprawdzić czy Cię w mailach nie okłamywała i czy naprawdę tyłek jest taki jak należy. Po gruntownych oględzinach możesz zaoferować jej dalszą pomoc w ramach poprawiania jędrności, sprężystości i objętości ciałka. Jako, że jesteś fachowcem w swojej dziedzinie to ona ma Cię prosić o kolejne spotkanie. Zawsze też pozostaje opcja z zabraniem jej na przejażdżkę za miasto z niewielką ilością paliwa w baku, ale co do szczegółów to już kogoś innego należy pytać  Jeśli jeszcze masz jakieś pytania chętnie pomogę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 96 |
[quote=Spartan] A tak w nawiasie to strasznie przytylam ostatnio;/;/ na ulicy bys mnie nie poznal.. Przeciez to bylo z Jej strony w zartach. Wiec spokoju sobie na pewno nie dam. Chodzi mi tylko co powinienem odpisac, w jakim stylu itd... Heeeh "w ciazy" to wbrew sugestiom na pewno nie jest. jak juz masz sie odezwac to zapytaj co sie stlao, ze jej zalezy Ale to nie jest tak ze Jej zalezy, po prostu spytala i czuje ze chce utrzymywac kontakt przynajmniej przez te sms-y lub GG tak po starej znajomosci. Chce mnie traktowac jak "przyjaciela" tak mnie juz sobie zaszufladkowala. Wiec precyzujac moje pytanie do Was ekspertow, podpowiedzcie mi: - czy podac Jej moj nowy numer ? - czy odpisac ze i tak ma kontakt np poprzez meila lub GG ? - no moge cos pozartowac odpisujac o Jej tym przytyciu, skoro samam tak napisala ? - i w ogole co mam odpisac ? - brak odpowiedzi tez bedzie zly bo tak czuje ze wtedy powie "pa" w koncu i tak juz nie odpowiedzialem na kilka meili, a na ten ostatni juz chyba powinienem ? ... hmmm 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
co do drugiego cytatu (powinnines mnie zacytowac ale mniejsza z tym) no moze troche zbyt szeroko sobie wyobrazilem sytuacje nvm... ja bym numerku nie podawal.. jesli by chciala go miec to by go sama sobie zalatwila jak juz masz odpisac to nie wspominaj o numerze telefonu, omin ta kwestie, napisz ze u Ciebie jest rewelacyjnie i niesamowicie fajnie itp itd ;] przeczekasz i bedziesz mial czas do namyslu czy warta nowego numeru ja bym cos pozartowal, ale z umiarem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Wpadłaś mi w oko... nie zmarnuj tego ;-)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|