|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Detroit-Phila Toronto-Atlanta Cleveland-Indiana Miami-N.Jersey Milwauk.-N.York Minnes.-Portland Denver-Utah Sacramento-San Antonio LA.Clip.-Dallas
co tym sądzita?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Detroit-8 - Philadelphia 1 1.90 wszyscy widza co Detroit robi z całkiem normalnymi przeciwnikami , a z Philadelphią i osłabioną i słabą powinno być podobnie. Toronto-Atlanta under 183 1.90 ostatni mecz tylko 145 pkt Wygrana Toronto tylko przy dobrej obronie czyli under. Minnesota-Portland under 177 1.90 Minnesota ma bardzo duzy potencjal ale jest w dolku i nie wygrywa spektakularnie jakoś , Portland ostatnio zatrzymało Kingsow pod koszem ( zdaje sie lacznie w tym meczu troche ponad 160 pk) wiec sadze ze i dzisiaj powinno byc underowo tak jak kilka dni temu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
wrzuciłem na wcześniejsze:
ny i cavs z plusowym handi +5 i +3.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 102 |
DAL Mavericks v LA Clippers typ: 1
Nie wydaje mi sie zeby LA moglo zagrozic Dallas przy swojej ostatniej formie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Po wczorajszym HC -8.5 LA (+7 wygrali, no comment...) na dziś taki dubelek za drobne :
Carter Vince - Jackson Stephen 1 @1.75 - Napiszę szczerze że liczę na zwycięstwo Toronto a co za tym idzie...Vince musi w tym meczu zagrać jak najlepiej...
Toronto Raptors - Atlanta Hawks Under 184@1.90
Toronto drużyna underowa...w ost.meczu tylko 145 pkt w sumie, myślę że bariera 184 nie będzie dziś przekroczona.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
w Toronto taką odwalili pierwszą kwarte że już mam po underze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ponad 30 rzutów TOronto oddało w jednej kwarcie w****ia mnie juz te u/o maksymalnie tam gdzie dam under grają jak szaleni a tam gdzie over , nie trafiaja , nie rzucaja pieprzony element loterii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5 |
Moje typki..:
Minnesota Timberwolves - Portland Trail Blazers 1 1.22
Milwaukee Bucks - New York Knicks 2 2.91
Redd Michael - Marbury Stephon Najwiecej punktow Milwaukee vs NY Knicks 2 1.65
Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers 2 1.65
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Siemanko wszystkim!!!!
moje typy na dzisiaj!!!!!
detroit - philadelphia 1 minnesota - portland 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał szakatak: [qb]wrzuciłem na wcześniejsze:
ny i cavs z plusowym handi +5 i +3.5[/qb] Po pierwsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla NY za walkę!!!! Po drugie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Cavs za konsekwentną grę i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za nocke (w końcu uff)
|
|
|
Link skopiowany do schowka