Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#236822 11/03/2004 15:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Houston New Orleans
Sacramento Dallas

skromnie, ale...

Bonus: Unibet
#236823 11/03/2004 16:02
Dołączył: Mar 2004
Posty: 13
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 13
Houston to pewniak, ostatnio dobra forma, wciąż ciężko muszą walczyć o miejsce w Play Off, dobrze grają u siebie no i mają Yao Minga, który zdominuje grę pod koszem. New Orleans wczoraj grali (i wygrali) więc będą trochę zmęczeni. Sacramento również powinno wygrać. Dallas mimo że na wyjazdach gra słabo, czasami wręcz kompromitująco od czasu do czasu spręża się na potyczki z gigantami- z tego co pamiętam. Do Kings wrócił po kontuzji Webber ale jego forma trochę niestabilna w 1 meczu po kontuzji ponad 20 oczek w drugim zaledwie kilka. Podsumowując dwie 1 chociaż houston pewniejsze. Szkoda że tak mało meczy dzisiaj, za to jutro uczta.

#236824 11/03/2004 16:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał kazolot:
[qb]Houston to pewniak, ostatnio dobra forma, wciąż ciężko muszą walczyć o miejsce w Play Off, dobrze grają u siebie no i mają Yao Minga, który zdominuje grę pod koszem. New Orleans wczoraj grali (i wygrali) więc będą trochę zmęczeni. Sacramento również powinno wygrać. Dallas mimo że na wyjazdach gra słabo, czasami wręcz kompromitująco od czasu do czasu spręża się na potyczki z gigantami- z tego co pamiętam. Do Kings wrócił po kontuzji Webber ale jego forma trochę niestabilna w 1 meczu po kontuzji ponad 20 oczek w drugim zaledwie kilka. Podsumowując dwie 1 chociaż houston pewniejsze. Szkoda że tak mało meczy dzisiaj, za to jutro uczta.[/qb]
brałeś pod uwagę reinkarnację Barona Davis? Wczoraj zagrał totalnie nie po mojej mysli. Poza tym były jakieś zgrzyty w drużynie, jak sobie już wszystko powyjaśniali to i Houston może popłynąć. Fakt, żę Jamal out, ale rezerwowi czynią czasami cuda.

#236825 11/03/2004 16:58
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał kazolot:
[qb]Houston to pewniak, ostatnio dobra forma, wciąż ciężko muszą walczyć o miejsce w Play Off, dobrze grają u siebie no i mają Yao Minga, który zdominuje grę pod koszem. New Orleans wczoraj grali (i wygrali) więc będą trochę zmęczeni. Sacramento również powinno wygrać. Dallas mimo że na wyjazdach gra słabo, czasami wręcz kompromitująco od czasu do czasu spręża się na potyczki z gigantami- z tego co pamiętam. Do Kings wrócił po kontuzji Webber ale jego forma trochę niestabilna w 1 meczu po kontuzji ponad 20 oczek w drugim zaledwie kilka. Podsumowując dwie 1 chociaż houston pewniejsze. Szkoda że tak mało meczy dzisiaj, za to jutro uczta.[/qb]
brałeś pod uwagę reinkarnację Barona Davis? Wczoraj zagrał totalnie nie po mojej mysli. Poza tym były jakieś zgrzyty w drużynie, jak sobie już wszystko powyjaśniali to i Houston może popłynąć. Fakt, żę Jamal out, ale rezerwowi czynią czasami cuda.[/qb]
wiec jak bys ten meczyk grał????

#236826 11/03/2004 16:58
Dołączył: Mar 2004
Posty: 97
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 97
HOUSTON powinno wygrac na bank <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A co do meczu SACRAMENTO - DALLAS to tutaj postawie na rywalizacje WEBBER - NOWITZKI na to że NOWITZKI rzuci więcej punktów stawka 1.90 co otym myslicie ???

#236827 11/03/2004 17:27
Dołączył: Mar 2004
Posty: 13
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 13
To zawsze trochę ryzykowne obstawiać pojedynek dwóch zawodników a nie całej drużyny, ale jeśli miałbym wybierać to wybrałbym Nowitzkiego. Myślę, że w chwili obecnej jest on ważniejszy dla swojej drużyny niż Webber dla Kings. Bardziej przyda im się w fazie Play Off. Poza tym Webber jeszcze nie w pelni sił.

#236828 11/03/2004 17:48
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał hunk:
[qb]HOUSTON powinno wygrac na bank <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Po pierwsze witam po powrocie z pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dzieki nieobecnosci nie wpadlem na kolejnym wale,jaki zgotowala Minnesota (ktory to juz w krotkim czasie)

Dzis tylko 2 mecze i trzeba bedzie(z przyzwyczajenia) jakis kupon wypasic.

Trudno mi sie nie zgodzic z opinia ,ze w meczu w Houston faworytem beda Rockets,aczkolwiek nie popieram okreslen typu "pewniak" czy "wygra na bank".
Nie trzeba nikomu tlumaczyc ,jakim oslabieniem dla NO jest brak Mashburna ,tak wiec mysle,ze warto pokusic sie o postawienie na HOU z ujemnym handi.
Ja polecalbym jeszcze jeden typ na ten mecz

Jackson Jim - Davis Baron
Najwiecej punktow most 3-pointers made in game Houston vs New Orleans
Typ : 2 (-0,5)

IMO postawienie na Davisa winno byc trafione,bowiem zdominowani w walce podkoszowej Hornets winni szukac szansy w "trojkach".
Czy Davis bedzie mial wieksza skutecznosc niz Jackson...tego nie wiem...ale mysle,ze bedzie mial duzo wiecej okazji do oddania takich rzutuff.

I dalej hunk napisal:
A co do meczu SACRAMENTO - DALLAS to tutaj postawie na rywalizacje WEBBER - NOWITZKI na to że NOWITZKI rzuci więcej punktów stawka 1.90 co otym myslicie ???[/qb]
IMHO stawianie na Nowitzki'ego w obcej hali,to jak dla mnie zbyt duze ryzyko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ogladalem z plytki mecz Mavs w Minnesocie (3 marca) i az zal bylo patrzec na Niemca,ktorego pierwszych 7 czy 8 rzutuff bylo chybionych.
To jest taki zawodnik,ze jak mu na poczatku pojdzie to toczy sie jak walec,ale....na wyjazdach miewa wpadki (w Minnesocie mial wyrazna alergie na Garnucha,w Sacramento moze miec uczulenie na ..Webbera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
IMO jak ten zaklad stawiac to max za 3/10-4/10 normal stake.

Na pierwszy "niuch" stawialbym plus-handi na Dallas (kto wie czy nie skusze sie na czyste "2" po kursie > 3,00) oraz na under 217,0 pts.

I tak oto jawi sie pierwszy dubelek na dzis

HOU - NO 1 (-6,5)
SAC - DAL under 217,0

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236829 11/03/2004 17:48
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
[/qb][/QUOTE]wiec jak bys ten meczyk grał????[/QB][/QUOTE]

typy wieczorkiem - poczekam, aż expekt wystawi linie i handi.

#236830 11/03/2004 18:02
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Houston-NO
tutaj raczej 1,ale Rakiety czasami są nieobliczalne,więc ten mecz odpuszczam
Sacramento-Dallas

tutaj moze być róznie,Dallas w tym sezonie już dwa razy ich ograło,w tym raz w Sacramento.Niby Dallas na wyjazdach słabo,ale z dobrymi umieja się mobilizować.Ja w tym meczy gram under 218,chyba trochę prof przesadził,Sacramento ostatnio rzuca poniżej 100,dziś pewnie przekrocza,ale nie wysoko,a Dalals na wyjazdach też mniejsze ma wyniki,więc raczej underek.

#236831 11/03/2004 22:03
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
numero uno:

Houston Rockets - New Orleans Hornets 2 +6.5
1. Baron Davis wyjasnił sobie chyba wszystkie nieporozumienia z trenerem (odsunięcie od gry za spóźnienie na trening).
2. Nie ma Jamala - szansę mają wykazać się rezerwowi
3. Spójrzcie kiedy ostatnio Houston wygrało 7 pkt-ami. (bodajże 7.02) - nie mają killer instinct

numero due później

#236832 11/03/2004 22:24
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał szakatak:
[QB]numero uno:

Sorka za off.
Szaq zajrzyj do "twoj profil".

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236833 12/03/2004 01:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
po dawce kosza, z bolącym kręgosłupem mozna cos napisać:

Sacramento Kings - Dallas Mavericks 1 -6.5 - znowu kilka powodów -
1. Webber doznał kontuzji w meczu z Dallas w zeszłym sezonie,
2. Webber - fatalna skuteczność w poprzednim meczu z Warriors 2-21 !!! to się nie może powtórzyć (by the way wtedy musiał skiepścic bo postawiłem że Peja zdobędzie więcej pkt-ów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) - a poważnie Chris nie jest graczem, któremu taki shit zdarza się 2 razy z rzędu
3. Dallas poprzedni wyjazd nie zaliczyło do udanych 0-3
4. W sezonie 2-0 dla Dallas - chyba wystarczy już tych zwycięstw - Kings are rulers - rulers rule...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#236834 12/03/2004 01:53
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
a mi sie dzisiaj widzi under 177 w Houston-New Orleans
Hornets to ostatnio troche takie marionety i napewno Houston u siebie zagra tak jak bedzie sobie chciec czyli umiar w ataku i poty w obronie

#236835 12/03/2004 02:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał SR:
[qb]a mi sie dzisiaj widzi under 177 w Houston-New Orleans
Hornets to ostatnio troche takie marionety i napewno Houston u siebie zagra tak jak bedzie sobie chciec czyli umiar w ataku i poty w obronie[/qb]
SR powiem więcej - mi się widzą 2 undery 177 i 217 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#236836 12/03/2004 02:39
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał SR:
[qb]a mi sie dzisiaj widzi under 177 w Houston-New Orleans
Hornets to ostatnio troche takie marionety i napewno Houston u siebie zagra tak jak bedzie sobie chciec czyli umiar w ataku i poty w obronie[/qb]
SR powiem więcej - mi się widzą 2 undery 177 i 217 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Ja powiem jeszcze wiecej - ja te undery zagram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Nowitzki'ego dopadla grypa,ale pewnie dostanie kroplowe z antywirami plus viagre i bedzie gral.

BTW wiecie,ze to Niemcy juz 70 lat temu wymyslili viagre....tylko im w reke poszlo.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236837 12/03/2004 03:05
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Jackson Jim - Davis Baron
Najwiecej punktow most 3-pointers made in game Houston vs New Orleans 1 1.80 8/10
Baron rzuca duzo punktow w meczach ale malo za 3 w marcu rzucal po jednym koszu tylko raz rzucil 4 a Jimi rzuca mniej punktow ale czesciej trafia za trojke.

Houston Rockets - New Orleans Hornets
PJ Brown in game powyzej 9 rebounds
Powyzej/Ponizej oVer 7/10 2.15
PJ takze w marcu w wiekszosci meczy zebral powyzej 9 zbiorek srednio ma 10-11 wiec mysle ze warto postawic bo kurs az 2.15

Mobley Cuttino - Wesley David
Najwiecej punktow in game 1 1.90 6/10
Mobley rzuca roznie ale ostatnio rzucal mniej to teraz moze rzucic wieciej.

#236838 12/03/2004 04:56
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ostatecznie zagralem w unibet

HOU - NO over 176,0
SAC - DAL 1 (-7,0)

a w expekt

HOU - NO 1 (-6,5)
SAC - DAL under 217,0

@ mecze ,a taki metlik sobie zrobilem,jakby co najmniej 20 spotkan bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236839 12/03/2004 07:14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
DAL Mavericks @ SAC Kings
Under 217.5
SAC Kings -7.0


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, aker, alfa, burbon, $-man, ANZELMO), 2,800 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,548
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1