Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#236851 09/03/2004 14:54
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
na kazdym zebraniu jest taka sytuacja ze kros pierwszy musi zabrac głos............
Indiana-Toronto 1.22 15 4.25
Washing.-Denver 2.18 13 1.71 N.York-Boston 1.52 13 2.59
Miami-Orlando 1.4 13 2.92
Memph.-S.Anton. 1.93 13 1.86
Houston-LA.Clip. 1.27 15 3.75
Chicago-Philad. 1.9 13 1.89
Seattle-Minnes. 2.19 13 1.7
Sacram.-G.State 1.14 16 5.5
KURSY WEDŁUG PROFESJONALA...........EXPEKT JESZCZE NIE DAŁ

Bonus: Unibet
#236852 09/03/2004 14:55
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
narazie nie ma zadnych preview ale na pierwszy rzut oka zagralbym
NY KNICKS
MIAMI
MINESOTA
CHICAGO

#236853 09/03/2004 18:39
Dołączył: Nov 2002
Posty: 157
C
member
member
C Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 157
No coz tu mozna wybrac dzisiaj, mysle ze dobrym typem moze byc Minnesota, moze Seattle wystapi bez Allena, no i mysle ze Minnesociarzy wezma ambicje bo 2 przegrane z rzedu na nich to juz duzo. Ale w sumie i tak wszystko sie okaze w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#236854 09/03/2004 18:55
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał Czekal:
[qb]No coz tu mozna wybrac dzisiaj, mysle ze dobrym typem moze byc Minnesota, moze Seattle wystapi bez Allena, no i mysle ze Minnesociarzy wezma ambicje bo 2 przegrane z rzedu na nich to juz duzo. Ale w sumie i tak wszystko sie okaze w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
może jakiś kryzys mają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ja gram sonics <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#236855 09/03/2004 19:29
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Seattle-Minnes. 2.19 13 1.7 :5gw:

Minnesota wygra to na pewno daję to za 500zł i nie ma ch... we wsi po prostu wejdzie.

Profesjonal zrobił duży prezent graczom dając taki kurs...

#236856 09/03/2004 20:09
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał eroll:
[QB]Seattle-Minnes. 2.19 13 1.7 :5gw:

Minnesota wygra to na pewno daję to za 500zł i nie ma ch... we wsi po prostu wejdzie.

We wsi zwanej Minnesota bylo ostatnio kilka ch**uff,w tym 2 duze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

BTW mam prosbe,abysmy (jezeli w ogole podajemy)okreslali stawke nie kwotowo a ulamkowo(procentowo),co mam wrazenie bedzie istotna wskazowka z jaka determinacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> gramy poszczegolne typy.

Ja ,na razie ,nie podaje swoich typuff,poniewaz mam w ofercie tylko 5 meczuff na 9 ,a poza tym najpierw Svenska i ULEB.

Przyznam sie tylko,ze dojrzewam do postawienia na wygrana Raptors w Indianie - kurs powyzej 5,5 ,a przeciez Pacers mogliby sobie zrobic przerwe w wygrywaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
BTW Indiana i Sacramento to na razie jedyne druzyny z czolowki,ktore po ASG nie zrobily walkuff.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236857 09/03/2004 20:11
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[BTW Indiana i Sacramento to na razie jedyne druzyny z czolowki,ktore po ASG nie zrobily walkuff.
a spotkanie z Utah?.. pozostają tylko Pacers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#236858 09/03/2004 21:21
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Sonics -Woves to jedyny mecz ,który dziś rozważam poważnie.Seattle jeżeli zagra bez Allena to wielkie osłabienie,co było widac w meczu z Detroit,ale na grypę się długo nie choruje(chyba,że ma ptasią ?),od czego sa antybiotyki i inne specyfiki.Seattle napewno niżej notowane i słabsze od rywali,last game to 4 porażki,ale to co ostatnio wyprawia Minnsota to już załamka.Przegrana z rozbitą Philą na wyjeździe,przy 30% skutecznosci,potem wygrali u siebie z Dallas ,ale potem to już mnie rozwalili.Porazka z Houston była jeszcze dopuszczalna,nawet ją wyczułem.Ale porażka u siebie z Bostonem to już kpina.Wiadomo ,że gra Wilków opiera się na trzech ogniwach Garnett-Cassell-Sprewell.O ile Kevin nie zawodzi i gra swoje to wujek Sam miewa słabsze mecze,tak jak te z 76 i Celtami.Sprewell to najsłabszy w tej trójcy element,często zalicza słabe mecze ostatnio,gdzie rzuca 4 czy 6 punktów, i to brak jego zdobyczy powoduje porażki Wolves.Mój typ na ten mecz to 2 ,bo wierze ,że Wilki nie przegrają 3 meczu z rzedu,ale mecz ten jest mało pewny więc mała stawka.Wiele zależy od tego czy zagra Allen,ponadto Sprewell musi zaczać grać,do tego nie zagra Hoiberg,a to pare punktów i zbiórek mniej.Narazie skromnie na gosci,ale do końca nie wiem.

A jeszcze jeden meczyk
Washington-Denver 2
Gospodarze bez Jerrego S. i Larrego H.,a to dwóch kluczowych graczy,pozostaje Arenas.Ponadto Wizzards to słaby zespół,a Denver to silna ekipa,walcząca o play off.Osłabieni brakiem Millera,ale i tak powinni wygrać ten mecz,moze to nawet pewniejsze od Miny.

Memphis-SA
Goście bez Duncana,Misie na fali,5 ostatnich wygranych i wiekie sznse na play off,dla mnie tu jedynka,gospodaze zdecydowanie ostatnio w formie,Ostrogi sobie radza doskonale bez swojego lidera,potwierdzając ,że sa mocnym i klasowym zespołem,grajacym zespołowo,mistrz to istrz,ale wydaje mi się,że dziś nie dadzą rady

#236859 09/03/2004 21:58
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
jeszzce pary
Odom-Howard 1
Lamar ostatnio w swietnej formie ,tripple-double z Kings,myślę,że rzuci więcej od Howarda,który się nie przemęcza.
Arenas-Anthony 1
Arenas pod nieobecnosć Hughsa i Stockhausa weźmie na siebie cieżar zdobywania punktów,wiec 20 pare powinien zdobyć,Anthony też więc para na styku,ale braki kadrowe Wizzards skłaniają mnie ku jedynce.
Marbury-Pierce 1
Marbury najlepiej punktuje w NY,po odejsciu Van Horna i przy słabszej grze oraz kontuzjach Houstona, stał sie liderem Knicksów.Rzuca średnio powyżej 30 punktów,co daje mu przewagę nad Piercem,który gra nierówno,a ponad 30 rzadko się wychyla.

#236860 09/03/2004 22:42
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Na dobry poczatek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

IND - TOR over 169,5
NY - BOS under 193,0

W meczu MEM - SA nastawialem sie na over,ale...wraca Duncan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,a Grizzlies powaznie oslabieni - nie jestem pewiem czy Spurs beda kontynuowali "faze overowa" w tej sytuacji.
BTW jak stawiac na Spurs to teraz (1,96),bo jak sie potwierdzi,ze Duncan gra,to pewnie zdejma zaklad i odwroca proporcje.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236861 10/03/2004 00:29
Dołączył: Nov 2002
Posty: 157
C
member
member
C Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 157
Ale sie expekt nie wysilil z kursem na minnesote 1,28 :eek:

#236862 10/03/2004 00:32
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
a ja dziś:

Stojakovic Predrag - Webber Chris
Najwiecej punktow Sacramento vs Golde State - o ile Webber zagra, ciągle odzuwa skutki kontuzji kolana, a Peja... każdy widzi ja gra.

Ming Yao - Brand Elton 2 -2
Najwięcej zbiórek w meczu Houston vs LA Clippers - Elton jest dla mnie lepszym zbierającym, Yao bardziej koncentruje się na punktach, ale przy takim wzroście zbiórki przychodzą łatwiej, jednak ta noc bedzie należeć do Eltona (I hope)

#236863 10/03/2004 00:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
2 hipotezy na dzisiejsze mecze.

1)Twoje konto bedzie jutro bogatsze,jesli postawisz plus-handi w kazdym meczu

2)konto jak wyzej,tylko postaw dzis same undery

Co Wy na to ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236864 10/03/2004 01:09
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb]2 hipotezy na dzisiejsze mecze.

1)Twoje konto bedzie jutro bogatsze,jesli postawisz plus-handi w kazdym meczu

2)konto jak wyzej,tylko postaw dzis same undery

Co Wy na to ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City[/qb]
rozumiem, że mówisz o obstawianiu singli?

#236865 10/03/2004 01:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Ostatnie 5 meczów - ilosć over/under/remis

Indiana 4o,1u Toronto 2o,3u
Washing. 2o,3u Denver 3o,1u,1r
N.York 2o,3u Boston 1o,4u
Miami 4o, 1u Orlando 2o,3u
Memph. 5u S.Anton. 3o,2u
Houston 4o,1u LA.Clip. 2o, 3u
Chicago 2o,3u Philad. 2o,3u
Seattle 5u Minnes. 2o,3u
Sacram. 2o,3u G.State 1o,4u

linie zbliżone wartościowo do wystawianych przez CBS

stats dzięki PRO-TO-TYP®

#236866 10/03/2004 02:18
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Indiana Pacers - Toronto Raptors ponizej 169.5 punktow
Houston Rockets - Los Angeles Clippers ponizej 188.5 punktow
Washington Wizards - Denver Nuggets ponizej 196.5 punktow

tyle dzisiaj gram bo reszta mi cos nie wyraznia sie wydaje

#236867 10/03/2004 03:09
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:

BTW jak stawiac na Spurs to teraz (1,96),bo jak sie potwierdzi,ze Duncan gra,to pewnie zdejma zaklad i odwroca proporcje.

I tak tez sie stalo.Znaczy to,ze Duncan gra dzisiaj przeciw Grizzlies.
Moja uwage zwrocil jeszcze mecz NY - BOS ,gdzie nie popatrze tam wszyscy bukuja Boston (+5,5),a ja....stawiam na Knicksuff.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City[/QB]

#236868 10/03/2004 03:35
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
I tak tez sie stalo.Znaczy to,ze Duncan gra dzisiaj przeciw Grizzlies.
Moja uwage zwrocil jeszcze mecz NY - BOS ,gdzie nie popatrze tam wszyscy bukuja Boston (+5,5),a ja....stawiam na Knicksuff. DUNCAN dzis nie gra jest naBruce Bowen F-G 6-7 200 6/14/71 Cal State Fullerton '93 7
23 Devin Brown G-F 6-5 235 12/30/78 Texas-San Antonio '02 1
Matt Carroll G 6-6 212 8/28/80 Notre Dame '03 R
21 Tim Duncan* F-C 7-0 260 4/25/76 Wake Forest '97 6
10 Alex Garcia* G-F 6-3 195 3/04/80 Brazil R
20 Emanuel Ginobili G 6-6 210 7/28/77 Argentina 1
1 Jason Hart G 6-3 185 4/29/78 Syracuse '00 2
5 Robert Horry F 6-10 208 8/25/70 Alabama '92 11
4 Sean Marks* C-F 6-10 250 8/23/75 California '98 4
8 Radoslav Nesterovic C 7-0 248 5/30/76 Slovenia 5
9 Tony Parker G 6-2 180 5/17/82 France 2
31 Malik Rose F 6-7 255 11/23/74 Drexel '96 7
14 Hidayet Turkoglu G-F 6-10 220 3/19/79 Turkey 3
17 Charlie Ward G 6-2 185 10/12/70 Florida State '94 9
42 Kevin Willis C-F 7-0 245 9/06/62 Michigan State '84 18
liscie kontuzjowanych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#236869 10/03/2004 03:37
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
[QUOTE]Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS:

...ale na grypę się długo nie choruje(chyba,że ma ptasią ?),od czego sa antybiotyki i inne specyfiki.

:5gw:
BOCA, jak Allen na grype bedzie sie antybiotykami leczyl- oj to jednak dlugo sobie pochoruje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Dla Twojej widomosci- zaden antybiotyk grypy nie utlucze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdro i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ktore wbrew powszechnej, a jakze nieprawdziwej, opinii mozna pic nawet podczas przyjmowania antybiotykow.

#236870 10/03/2004 03:37
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
* - on injured list Sean Marks*
Tim Duncan*

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników ($-man, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Akhu, ElNinho[mmdea], aker), 2,876 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,402
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1