|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
na kazdym zebraniu jest taka sytuacja ze kros pierwszy musi zabrac głos............ Indiana-Toronto 1.22 15 4.25 Washing.-Denver 2.18 13 1.71 N.York-Boston 1.52 13 2.59 Miami-Orlando 1.4 13 2.92 Memph.-S.Anton. 1.93 13 1.86 Houston-LA.Clip. 1.27 15 3.75 Chicago-Philad. 1.9 13 1.89 Seattle-Minnes. 2.19 13 1.7 Sacram.-G.State 1.14 16 5.5 KURSY WEDŁUG PROFESJONALA...........EXPEKT JESZCZE NIE DAŁ
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
narazie nie ma zadnych preview ale na pierwszy rzut oka zagralbym NY KNICKS MIAMI MINESOTA CHICAGO
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2002
Posty: 157 |
No coz tu mozna wybrac dzisiaj, mysle ze dobrym typem moze byc Minnesota, moze Seattle wystapi bez Allena, no i mysle ze Minnesociarzy wezma ambicje bo 2 przegrane z rzedu na nich to juz duzo. Ale w sumie i tak wszystko sie okaze w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
Oryginalnie wysłał Czekal: [qb]No coz tu mozna wybrac dzisiaj, mysle ze dobrym typem moze byc Minnesota, moze Seattle wystapi bez Allena, no i mysle ze Minnesociarzy wezma ambicje bo 2 przegrane z rzedu na nich to juz duzo. Ale w sumie i tak wszystko sie okaze w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] może jakiś kryzys mają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ja gram sonics <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Seattle-Minnes. 2.19 13 1.7 :5gw:
Minnesota wygra to na pewno daję to za 500zł i nie ma ch... we wsi po prostu wejdzie.
Profesjonal zrobił duży prezent graczom dając taki kurs...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał eroll: [QB]Seattle-Minnes. 2.19 13 1.7 :5gw:
Minnesota wygra to na pewno daję to za 500zł i nie ma ch... we wsi po prostu wejdzie.
We wsi zwanej Minnesota bylo ostatnio kilka ch**uff,w tym 2 duze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
BTW mam prosbe,abysmy (jezeli w ogole podajemy)okreslali stawke nie kwotowo a ulamkowo(procentowo),co mam wrazenie bedzie istotna wskazowka z jaka determinacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> gramy poszczegolne typy.
Ja ,na razie ,nie podaje swoich typuff,poniewaz mam w ofercie tylko 5 meczuff na 9 ,a poza tym najpierw Svenska i ULEB.
Przyznam sie tylko,ze dojrzewam do postawienia na wygrana Raptors w Indianie - kurs powyzej 5,5 ,a przeciez Pacers mogliby sobie zrobic przerwe w wygrywaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> BTW Indiana i Sacramento to na razie jedyne druzyny z czolowki,ktore po ASG nie zrobily walkuff.
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
Oryginalnie wysłał amkwish: [BTW Indiana i Sacramento to na razie jedyne druzyny z czolowki,ktore po ASG nie zrobily walkuff. a spotkanie z Utah?.. pozostają tylko Pacers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Sonics -Woves to jedyny mecz ,który dziś rozważam poważnie.Seattle jeżeli zagra bez Allena to wielkie osłabienie,co było widac w meczu z Detroit,ale na grypę się długo nie choruje(chyba,że ma ptasią ?),od czego sa antybiotyki i inne specyfiki.Seattle napewno niżej notowane i słabsze od rywali,last game to 4 porażki,ale to co ostatnio wyprawia Minnsota to już załamka.Przegrana z rozbitą Philą na wyjeździe,przy 30% skutecznosci,potem wygrali u siebie z Dallas ,ale potem to już mnie rozwalili.Porazka z Houston była jeszcze dopuszczalna,nawet ją wyczułem.Ale porażka u siebie z Bostonem to już kpina.Wiadomo ,że gra Wilków opiera się na trzech ogniwach Garnett-Cassell-Sprewell.O ile Kevin nie zawodzi i gra swoje to wujek Sam miewa słabsze mecze,tak jak te z 76 i Celtami.Sprewell to najsłabszy w tej trójcy element,często zalicza słabe mecze ostatnio,gdzie rzuca 4 czy 6 punktów, i to brak jego zdobyczy powoduje porażki Wolves.Mój typ na ten mecz to 2 ,bo wierze ,że Wilki nie przegrają 3 meczu z rzedu,ale mecz ten jest mało pewny więc mała stawka.Wiele zależy od tego czy zagra Allen,ponadto Sprewell musi zaczać grać,do tego nie zagra Hoiberg,a to pare punktów i zbiórek mniej.Narazie skromnie na gosci,ale do końca nie wiem.
A jeszcze jeden meczyk Washington-Denver 2 Gospodarze bez Jerrego S. i Larrego H.,a to dwóch kluczowych graczy,pozostaje Arenas.Ponadto Wizzards to słaby zespół,a Denver to silna ekipa,walcząca o play off.Osłabieni brakiem Millera,ale i tak powinni wygrać ten mecz,moze to nawet pewniejsze od Miny.
Memphis-SA Goście bez Duncana,Misie na fali,5 ostatnich wygranych i wiekie sznse na play off,dla mnie tu jedynka,gospodaze zdecydowanie ostatnio w formie,Ostrogi sobie radza doskonale bez swojego lidera,potwierdzając ,że sa mocnym i klasowym zespołem,grajacym zespołowo,mistrz to istrz,ale wydaje mi się,że dziś nie dadzą rady
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
jeszzce pary Odom-Howard 1 Lamar ostatnio w swietnej formie ,tripple-double z Kings,myślę,że rzuci więcej od Howarda,który się nie przemęcza. Arenas-Anthony 1 Arenas pod nieobecnosć Hughsa i Stockhausa weźmie na siebie cieżar zdobywania punktów,wiec 20 pare powinien zdobyć,Anthony też więc para na styku,ale braki kadrowe Wizzards skłaniają mnie ku jedynce. Marbury-Pierce 1 Marbury najlepiej punktuje w NY,po odejsciu Van Horna i przy słabszej grze oraz kontuzjach Houstona, stał sie liderem Knicksów.Rzuca średnio powyżej 30 punktów,co daje mu przewagę nad Piercem,który gra nierówno,a ponad 30 rzadko się wychyla.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Na dobry poczatek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
IND - TOR over 169,5 NY - BOS under 193,0
W meczu MEM - SA nastawialem sie na over,ale...wraca Duncan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,a Grizzlies powaznie oslabieni - nie jestem pewiem czy Spurs beda kontynuowali "faze overowa" w tej sytuacji. BTW jak stawiac na Spurs to teraz (1,96),bo jak sie potwierdzi,ze Duncan gra,to pewnie zdejma zaklad i odwroca proporcje.
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2002
Posty: 157 |
Ale sie expekt nie wysilil z kursem na minnesote 1,28 :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
a ja dziś:
Stojakovic Predrag - Webber Chris Najwiecej punktow Sacramento vs Golde State - o ile Webber zagra, ciągle odzuwa skutki kontuzji kolana, a Peja... każdy widzi ja gra.
Ming Yao - Brand Elton 2 -2 Najwięcej zbiórek w meczu Houston vs LA Clippers - Elton jest dla mnie lepszym zbierającym, Yao bardziej koncentruje się na punktach, ale przy takim wzroście zbiórki przychodzą łatwiej, jednak ta noc bedzie należeć do Eltona (I hope)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
2 hipotezy na dzisiejsze mecze.
1)Twoje konto bedzie jutro bogatsze,jesli postawisz plus-handi w kazdym meczu
2)konto jak wyzej,tylko postaw dzis same undery
Co Wy na to ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał amkwish: [qb]2 hipotezy na dzisiejsze mecze.
1)Twoje konto bedzie jutro bogatsze,jesli postawisz plus-handi w kazdym meczu
2)konto jak wyzej,tylko postaw dzis same undery
Co Wy na to ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City[/qb] rozumiem, że mówisz o obstawianiu singli?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Ostatnie 5 meczów - ilosć over/under/remis
Indiana 4o,1u Toronto 2o,3u Washing. 2o,3u Denver 3o,1u,1r N.York 2o,3u Boston 1o,4u Miami 4o, 1u Orlando 2o,3u Memph. 5u S.Anton. 3o,2u Houston 4o,1u LA.Clip. 2o, 3u Chicago 2o,3u Philad. 2o,3u Seattle 5u Minnes. 2o,3u Sacram. 2o,3u G.State 1o,4u
linie zbliżone wartościowo do wystawianych przez CBS
stats dzięki PRO-TO-TYP®
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Indiana Pacers - Toronto Raptors ponizej 169.5 punktow Houston Rockets - Los Angeles Clippers ponizej 188.5 punktow Washington Wizards - Denver Nuggets ponizej 196.5 punktow
tyle dzisiaj gram bo reszta mi cos nie wyraznia sie wydaje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał amkwish:
BTW jak stawiac na Spurs to teraz (1,96),bo jak sie potwierdzi,ze Duncan gra,to pewnie zdejma zaklad i odwroca proporcje.
I tak tez sie stalo.Znaczy to,ze Duncan gra dzisiaj przeciw Grizzlies. Moja uwage zwrocil jeszcze mecz NY - BOS ,gdzie nie popatrze tam wszyscy bukuja Boston (+5,5),a ja....stawiam na Knicksuff.
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City[/QB]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186 |
I tak tez sie stalo.Znaczy to,ze Duncan gra dzisiaj przeciw Grizzlies. Moja uwage zwrocil jeszcze mecz NY - BOS ,gdzie nie popatrze tam wszyscy bukuja Boston (+5,5),a ja....stawiam na Knicksuff. DUNCAN dzis nie gra jest naBruce Bowen F-G 6-7 200 6/14/71 Cal State Fullerton '93 7 23 Devin Brown G-F 6-5 235 12/30/78 Texas-San Antonio '02 1 Matt Carroll G 6-6 212 8/28/80 Notre Dame '03 R 21 Tim Duncan* F-C 7-0 260 4/25/76 Wake Forest '97 6 10 Alex Garcia* G-F 6-3 195 3/04/80 Brazil R 20 Emanuel Ginobili G 6-6 210 7/28/77 Argentina 1 1 Jason Hart G 6-3 185 4/29/78 Syracuse '00 2 5 Robert Horry F 6-10 208 8/25/70 Alabama '92 11 4 Sean Marks* C-F 6-10 250 8/23/75 California '98 4 8 Radoslav Nesterovic C 7-0 248 5/30/76 Slovenia 5 9 Tony Parker G 6-2 180 5/17/82 France 2 31 Malik Rose F 6-7 255 11/23/74 Drexel '96 7 14 Hidayet Turkoglu G-F 6-10 220 3/19/79 Turkey 3 17 Charlie Ward G 6-2 185 10/12/70 Florida State '94 9 42 Kevin Willis C-F 7-0 245 9/06/62 Michigan State '84 18 liscie kontuzjowanych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS:
...ale na grypę się długo nie choruje(chyba,że ma ptasią ?),od czego sa antybiotyki i inne specyfiki.
:5gw: BOCA, jak Allen na grype bedzie sie antybiotykami leczyl- oj to jednak dlugo sobie pochoruje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dla Twojej widomosci- zaden antybiotyk grypy nie utlucze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdro i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ktore wbrew powszechnej, a jakze nieprawdziwej, opinii mozna pic nawet podczas przyjmowania antybiotykow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186 |
* - on injured list Sean Marks* Tim Duncan*
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|