Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#236873 08/03/2004 18:07
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
_
addict
addict
_ Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
ja dalem under Dallas - Phoenix 210 oraz jedynke w tym samym meczu co myslicie sczegolnei apropo sumy punktow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#236874 08/03/2004 18:23
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
Moj typ dnia na dzisiaj to:

Philadelphia - Milwaukee 2 a przy okazji under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Iverson skarzy sie na achilles'a, kontuzjowani sa Coleman i Robinson. Slabo ostatnio sie Phila prezentuje, a Milwaukee musi szukac wygranych w takich spotkaniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#236875 08/03/2004 18:24
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
Atlanta - Cleveland 2
Dallas - Phoenix 1
Utah - LA Lakers 2
co wy na to?

#236876 08/03/2004 18:45
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Nie zaglebialem sie jeszcze w temat,ale tak pod dyskusje poddalbym
PHI - MIL under 195,5
Czy Bucks? Hmm...mecze z udzialem Sixers smierdza nie od odzis..na razie sie nie wypowiadam

Z u/o zamierzam postawic na over w Dallas.

I jeszcze jedno - mam przeczucie (takie na nos),ze Utah dzis wygra ,no i pewnie w tym meczu trzeba bedzie bukowac under z obowiazku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zostala jeszcze Atlanta,ale ta malpiarnie obstawie tylko wtedy,gdy bedzie mi czegos brakowac na wypelnienie kuponu.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236877 08/03/2004 18:47
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
_
addict
addict
_ Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
szopa nalezy pamietac ze Milwaukee na wyjazdach 10-21 :3gw: w toto 2.30 zalezy od tego jak alan zagra :>
:4gw: za to toto daje promocje jezlei chodzi o to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> PHILADELPHIA-MILWAUKEE H(0-5) 1.9
i co wy na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#236878 08/03/2004 20:18
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11
I jeszcze jedno - mam przeczucie (takie na nos),ze Utah dzis wygra ,no i pewnie w tym meczu trzeba bedzie bukowac under z obowiazku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City[/QB][/QUOTE]

Zgadzam sie z twoja wypowiedzia, zwlaszcza jesli chodzi o UTAH - tez mi smierdzi wygrana gospodarzy
pozdrawiam,
vidouq

#236879 08/03/2004 20:29
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
chyba muszę bronić honoru złota i purpury...

chociaż Karolek nie wraca dziś - myślę, że LAL przejedzie sie po Utah (zrobili to już bodajże 2 x w tym sezonie)

jest to typ wybitnie subiektywny

ale biorę go z handi (teraz chyba -2,5) i będzie chyba jednak overek (linia chyba 177,5?)

#236880 08/03/2004 20:31
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
chciałem zerknąc na linie LAL-UTAH w expekcie, ale go zdjeli hehehe - boją sie, ale takie jakie pisałem powyżej na pewno były rano

#236881 08/03/2004 21:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]chciałem zerknąc na linie LAL-UTAH w expekcie, ale go zdjeli hehehe - boją sie, ale takie jakie pisałem powyżej na pewno były rano[/qb]
W tej chwili jest podniesiona do 178,5.
A propos tego meczu ,expekt wystawil taki zaklad
kto rzuci wiecej pumktuff
Kirilenko 1,80 - Payton 1,90

Rzadko stawiam na zawodnikuff (wiadomo,odpukac...jakis uraz i po graniu),ale jesli kursy nie zmienia sie istotnie,postawie z duzym przekonaniem na Kirilenke.

A w Dallas ....pomimo (uwaga !!!)12 punktuff Macieja Lampe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Suns IMHO przegraja 15-20punktami.
BTW bez zartuff,akcja Macka ,pokazana w naszej tel-avi-zji
...palce lizac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,pieknie zakrecil obronca i przytomny rzut z odchylenia (a bronil,jak mnie moje piekne oczy nie myla,nie byle kelner,bo sam Manu Ginobili).

Niedlugo Zbyszek Bialek (pisalem Wam kiedys,ze w Hiszpanii robil wiatrak z Pau Gasola) jedzie do Stanuff i bedzie w drafcie 2004.
Ech...moze doczekamy sie bukowania MS koszykarzy i meczu
USA - POL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236882 08/03/2004 23:36
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
PHI - MIL 2

Tak ,jak napisalem poprzednio ,Sixers to druzyna stworzona dla bukuff ,zaskakujace rezultaty,jakie osiaga ,to nic nowego.
Mysle jednak,ze limit fuksuff ma na najblizsze mecze wyczerpany i dzis team z Philadelphii raczej nie moze liczyc na fory w prezencie.
Bucks kojarza z kolei jako druzyna wlasnego parkietu,chociaz ostatnie wyniki zdaja sie temu zadawac klam i ,co dla typujacych winno byc najwazniejsze,jest to na dzis druzyna zdecydowanie lepsza od Sixers.
Na niekorzysc PHI przmawia rowniez zdziesiatkowanie druzyny kontuzjami,ktore,jak na zlosc dla Sixers,dotknely aktualnie 1-piatkowych zawodnikuff.
Wszystko wskazuje na to,ze Iverson bedzie gral i nawet jesli wyjdzie mu mecz,to sam nie bedzie w stanie przeciwstawic sie ,grajacym bardzo zespolowo Bucksom (przy gorszym dla PHI zalozeniu,ich lider moze miec,jak mu sie czasami zdarza,zly dzien,a w takich dniach trafia 30%...albo mniej).
Reasumujac : dla mnie bezdyskusyjna wygrana Milwaukee Bucks,a kurs 2,02 uwazam za bardzo atrakcyjny.

PHI - MIL under/over
play : no bet
W 5 ostatnich meczach wyjazdowych srednia Bucks to 102,8pts.
Philadelphia u siebie z druzynami overowymi 2 x ponad 100 (z Orlando i Sacramento).
Wydawaloby sie ,ze postawic over.
Problem w tym,ze graja 2 druzyny i tak,jak stawialbym na dziurawienie dolka przez Bucks,tak jakos nie jestem sobie w stanie dzis wyobrazic ,by Sixers szli "leb w łeb" - do tego bowiem potrzebna jest i dobra dyspozycja Iversona,ale wsparta 2-3 graczami,a takowych dzis bedzie brakowac (lub nie zagraja na 100% mozliwosci,ze wzgledu na trapiace ich dolegliwosci).
Tak wiec ,by dotrzymac kroku ,graczy Sixers nie stac dzis na wymiane ciosuff i ich nadzieja w ograniczeniu potencjalu rzutowego gosci.
Takze w pojedynku : statystyka-samo zycie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> obstawialbym remis,co czyni zaklad dla mnie bezuzytecznym...no bet.
BTW jezeli mialbym noz na gardle i musial to obstawic za cene zycia lub smierci to postawilbym under.

Jeszcze dwa slowa o dolegliwosci Robinsona.
Chart Dep. Sixers podaje ,ze jest to
elbow sinovitis
Przyjmujac ,ze rozpoznanie jest prawidlowe,nie moge wyjsc z "podziwu",ze zawodnika nie wpisuje sie na I-L (moze jakies zagrywki taktyczne?).
Suma sumarum pierwszym i najwazniejszym postepowaniem w tego typu schorzeniu jest odciazenie i unieruchomienie konczyny i musi wiedziec o tym sztab medyczny Philadelphii.
Wobec powyzszego ja mysle,ze Robinson moze siedziec na lawce,ale grac? watpie.

Pokusilem sie o napisanie "analizy" dla IMO najlatwiejszego do typowania meczu z 4 dzisiejszych,pozostale 3 jeszcze staram sie rozwiklac.
W sumie 4 trudne mecze i 8 nielatwych typuff (4+4 wliczajac u/o).
Mysle jednak ,ze wspolnie damy rade,a z doswiadczenia (przynajmniej mojego) wynika,ze w takich dniach lepszy jest zarobek niz wtedy ,gdy graja "pewniaki" i ...zawodza.
Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236883 09/03/2004 00:15
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Atlanta-Cleveland 2
dla mnie Atlanta to cieniasy,a Kawalerzyści ostatnio w formie,myślę,że mają spore szanse,ale ostrożnie bo to chimeryczny zespół i podobnie jak Minnesota czy Lakers uzależniony od postawy 1 czy 2 zawodników.
Utah-LA Lakers under 179
brak Koba powoduje,że Lakers nie dochodza do setki,ponadto na wyjazdach Bajorka nie grają już tak widowiskowo i skutecznie,ponadto skoncentrują się pewnie bardziej na obronie.Grubas 25,Pyton 18,Malone 15,to prawie 60,reszta wrzuci góra 20 pare.Utah znane jest z gry obronnej,często robią undery,myślę,że zdobędą 80 pare.

#236884 09/03/2004 00:31
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]
A w Dallas ....pomimo (uwaga !!!)12 punktuff Macieja Lampe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Suns IMHO przegraja 15-20punktami.
BTW bez zartuff,akcja Macka ,pokazana w naszej tel-avi-zji
...palce lizac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,pieknie zakrecil obronca i przytomny rzut z odchylenia (a bronil,jak mnie moje piekne oczy nie myla,nie byle kelner,bo sam Manu Ginobili).

amkwish - Sulphur City[/qb]
Zgadzam sie z Toba.
Proponuje Handy na Dallas oraz over 211. Wrócil Nash i jak bylo widac wczoraj, az rwie sie do gry.

Oprócz tego
Iverson Allen - Redd Michael 1 (-3,5) @ 2.10
Philly bez Jacksona i Robinsona, czym Allen automatycznie bedzie musial wiecej rzucac.

Utah-LAL 2
LAL mimo braku Bryant´a powinni poradzic sobie z Jazzowcami.

Reszta, jak dla mnie, niepewna.

Pozdrawiam knopsi

#236885 09/03/2004 00:36
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS:
[qb]...Malone 15...[/qb]
wiesz coś o czym nie wiem? Karolek przewidziany jest na 17.03 wstępnie, coś się zmieniło???

#236886 09/03/2004 00:53
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
znalezione w sieci:

Milwaukee 91 &#8211; Philadelphia 87
Cleveland 97 &#8211; Atlanta 91
Dallas 104 &#8211; Phoenix 90
L.A. Lakers 99 &#8211; Utah 87

wklejam to jasnowidztwo, bo na pierwszy rzut oka nie odbiega od mojego typowania na nocke (przynajmniej do typowania 1-2).

#236887 09/03/2004 01:18
Dołączył: Jan 2004
Posty: 66
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 66
ja dzisiaj sie skusze na :
Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers 2(-4.0)
Dallas Mavericks - Phoenix Suns 1 kurs 1.11 ,ale może się uda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Co myślicie o Tym ?

#236888 09/03/2004 01:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Phila - Bucks - tu jednak widziałbym Phile - jakby expekt wystawił jakis plusowy handi na 76 to gram to...

#236889 09/03/2004 01:40
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]znalezione w sieci:

Milwaukee 91 &#8211; Philadelphia 87
Cleveland 97 &#8211; Atlanta 91
Dallas 104 &#8211; Phoenix 90
L.A. Lakers 99 &#8211; Utah 87

wklejam to jasnowidztwo, bo na pierwszy rzut oka nie odbiega od mojego typowania na nocke (przynajmniej do typowania 1-2).[/qb]
100% handi ...hmm...kiedy to ostatni raz weszlo ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ja mam juz w brudnopisie 2 duble.

PHI - MIL 2
ATL - CLE 2

DAL - PHO 1 (-11,0)
PHI - MIL under 195,5

Moze jeszcze cos zmienie z Dallas.

Natomiast na 100% puszczam dubel z graczami i tu wybiore z 3 mozliwosci

Kirilenko - Payton 1
Mecz bedzie IMHO z przechylem na defence,Kirilenko doskonale wykonuje FT,poza tym znajduje sie w wysmienitej formie i jest przygotowany (mentalnie rowniez) by stawic czola Lakersom.

O'Neal
nie trafi ponizej/powyzej 5,5 rzutow osobistych

stawiam,ze nie trafi minimum 6 takich,bowiem okazji bedzie mial sporo (zakladam,ze mecz bedzie obfitowal w duza ilosc fauli,glownie pod tablicami)

No i 3 mozliwosc

Boozer ponizej/powyzej 13,5pts

Teoretycznie winien rzucic,ale mysle sobie,ze bedzie glownie zaangazowany w to ,co buzery lubia najbardziej,czyli "zbieractwo".
BTW mam wrazenie ,ze Cavaliers podyktuja w Atlancie warunki i nie pozwola,by Hawks zdobyli 90 punktuff.
Znajac z kolei slaba skutecznosc Atlanty (nadrabiaja iloscia prob) zbiorki Booozera winny przesadzic o tym,ze Cleveland odjedzie na 8-10pts i bedzie trzymac wynik do konca(lub powiekszy przewage - Atlanta jak nie trzyma sie w odleglosci 3-5 pts to odpuszcza)
Takze w tym meczu wg mnie prawdopodobny under 188,0.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236890 09/03/2004 01:59
Dołączył: Oct 2003
Posty: 68
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 68
[QUOTE]Oryginalnie wysłał amkwish:

No i 3 mozliwosc

Boozer ponizej/powyzej 13,5pts

Teoretycznie winien rzucic,ale mysle sobie,ze bedzie glownie zaangazowany w to ,co buzery lubia najbardziej,czyli "zbieractwo".

wszystko ok tylko ze typ na carlosa boozera wlasnie w kwestii zbiorek (nie punktow niestety) expekt wystawil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#236891 09/03/2004 02:00
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dobra.. czytając wasze posty tak:

Zakład Boozera to na zborki nie punkty !!!

Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers
Carlos Boozer in game
Powyzej/Ponizej NBA powyzej 13.5 rebounds
2.10 ponizej 13.5 rebounds
1.65

A kurs na Iversona -3,5 z Reedem to 1.65 a nie 2.15!!

Iverson Allen - Redd Michael
Najwiecej punktow Philadelphia vs Milwaukee NBA -3.5
1.65 +3.5
2.10

...Co do typów to na dzisiaj to under Philla 76 wydaje się dobrym typem, oraz można zaryzykować że Shaq nie trafi 6 osobistych, pod nie obecność Kobiego, na nim będzie ciążył ciężar zdobywania punktów... kurs zachęcający 2.06

#236892 09/03/2004 02:07
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał Ro9er:

wszystko ok tylko ze typ na carlosa boozera wlasnie w kwestii zbiorek (nie punktow niestety) expekt wystawil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/QB]
Sora,niechlustwo z mojej strony.
Ale...jak rebouds to stawiam,ze zbierze minimum 14 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, rafal08, kamel, aker), 2,804 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,234
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1