Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
#236953 05/03/2004 15:26
Dołączył: Oct 2003
Posty: 105
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 105
Na dzis widze w miare pewne 2 mecze:
LA Lakers - Seattle
Minnesota - Houston

Mam jednak pytanie do Was, znawcow NBA czy rzeczywiscie warto to grac za grubsza kase? Czekam na opinie. Z gory dzieki

Bonus: Unibet
#236954 05/03/2004 16:01
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
No to że pewne mecze to wiadomo,
ale najbardziej interesuje mnie wynik....

#236955 05/03/2004 16:01
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Quote
Oryginalnie wysłał mikarw:
[qb]Na dzis widze w miare pewne 2 mecze:
LA Lakers - Seattle
Minnesota - Houston

Mam jednak pytanie do Was, znawcow NBA czy rzeczywiscie warto to grac za grubsza kase? Czekam na opinie. Z gory dzieki[/qb]
fAJNIE, TYLKO DLACZEGO ICH NIE MA JESZCZE W OFERCIE EXPEKTU??

#236956 05/03/2004 16:02
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
Najpierw mogłbyś podać wszystkie dzisiejsze mecze, tak jak to zwykle bywa. Oto one:

Orlando - Atlanta
Toronto - New York
Boston - Washington
New Orleans - Cleveland
Minnesota - Houston
San Antonio - Dallas
Utah - Indiana
Golden State - New Jersey
LA Lakers - Seattle

POWODZENIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#236957 05/03/2004 16:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał pawcio1:
[qb]fAJNIE, TYLKO DLACZEGO ICH NIE MA JESZCZE W OFERCIE EXPEKTU??[/qb]
bo expekt czeka na info ile razy dany zawodnik był przed meczem w kiblu, czy spał z żona, co oglądał w tv i z kim spał? potem wystawi kurs. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#236958 05/03/2004 16:41
Dołączył: Feb 2004
Posty: 332
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 332
Quote
Oryginalnie wysłał mikarw:
[qb]Na dzis widze w miare pewne 2 mecze:
LA Lakers - Seattle
Minnesota - Houston

Mam jednak pytanie do Was, znawcow NBA czy rzeczywiscie warto to grac za grubsza kase? Czekam na opinie. Z gory dzieki[/qb]
Nigdy nie graj NBA za grubsza kase, Ja juz kilka razy przejechałem sie na pewniakach. Ostatnio na meczach: Detroit-Orlando i Philadelphia-Minnesota i od tej pory nie gram tej ligi za duza kase. To tyle decyzje pozostawiam tobie.

#236959 05/03/2004 17:29
Dołączył: Mar 2003
Posty: 48
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 48
ja widze lakers i knicksów dzisiaj; meczy mnie golden state ale pewny nie jestem 55%-60%

#236960 05/03/2004 17:45
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Oryginalnie wysłał mikarw:
[qb]Na dzis widze w miare pewne 2 mecze:
LA Lakers - Seattle
Minnesota - Houston

Mam jednak pytanie do Was, znawcow NBA czy rzeczywiscie warto to grac za grubsza kase? Czekam na opinie. Z gory dzieki[/qb]
Lakersi powinni spokojnie przejechać się po ponaddźwiękowcach,ale co do Minnesoty to bym uważał,Houston jest mocne,a Wilki himeryczne,szczególnie u siebie lubią coś wtopić,mi ten mecz śmierdzi

#236961 05/03/2004 18:13
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
mi się rzuciło w oczy
2,07 na Dallas,Spurs bez Duncanika ,Mavs może bez Nasha,ale brak lidera i głównego egzekutora w SA jest bardziej wymowny,co było widać w ostatnich meczach,a Dallad może na wyjazdach nie błyszczy,ale grać umieją,ponadto już raz w tym sezonie walneli SA u nich,a ostatnio w Dallas też im manto spuścili,dla mnie mecz wart ryzyka,do tego Frajersi i kuponik gotowy,pozdro

#236962 05/03/2004 18:19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS:
[QB]mi się rzuciło w oczy
2,07 na Dallas,Spurs bez Duncanika

Boca,to nie jest pewne,ze Duncan nie zagra.
Blokada z marcainy i moze 30 minut byc na parkiecie,chociaz...nawet ze zdrowym Duncanem tez mnie kusi zagrac na Mavs,z kolei brak Duncana podnosi IMHO szanse na over w tym meczu.
BTW chlopaki,mam pytanie.
Czy jak oficjalnie zglosimy,powiedzmy dzis,faceta na I-L to juz przepadlo,czy tez wieczorem mozemy go zdjac z listy i moglby grac???

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236963 05/03/2004 18:24
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał pawcio1:
[qb]fAJNIE, TYLKO DLACZEGO ICH NIE MA JESZCZE W OFERCIE EXPEKTU??[/qb]
bo expekt czeka na info ile razy dany zawodnik był przed meczem w kiblu, czy spał z żona, co oglądał w tv i z kim spał? potem wystawi kurs. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Expekt raczej nigdy sie nie wychyla pierwszy z kursami na NBA.
Byc moze nie maja takiego dobrego speca od tej ligi jak inne buki,ale IMO jest to podyktowane przesadna asekuracja - poczekamy co inni dadza,a bardzo czesto podniesiemy jeszcze handi lub podniesiemy/obnizymy linie.
Dla mnie to ostatni miesiac posiadania konta w expekt,bo poza uwagami przytoczonymi wyzej ,to oferta dosc skromna,a poza tym strasznie sztampowa,zadnej inwencji,typowy angielski glut(znaczy sie flegma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ).

Pozdrawiam

amkwish - Sulpfur City

#236964 05/03/2004 18:40
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Jezeli chodzi o oferte nba to polecam willhilla, poniewaz wystawiaja tam tak zwane speciale... nie bede sie rozpisywal na ten temat, bo mozecie przejrzec sami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#236965 05/03/2004 18:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał mikarw:
[qb]Na dzis widze w miare pewne 2 mecze:
LA Lakers - Seattle
Minnesota - Houston

Mam jednak pytanie do Was, znawcow NBA czy rzeczywiscie warto to grac za grubsza kase? Czekam na opinie. Z gory dzieki[/qb]
Po primo : nie ma pewnych meczy szczegolnie w NBA
Po drugie primo : na tym forum nie ma znawcuff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Teraz powaznie postaram sie odpowiedziec Mikarw'owi.

IMO granie meczu NBA po kursie 1,14 (tyle mam na Lakers w expekt) jest zupelnie pozbawione sensu.
Murowani faworyci czasem przegrywaja,a przeciez nie postawisz 1 zlotowki,zeby wygrac 14 groszy,musialbys pare stuffek postawic.
Mozna podrasowac inny typ,np,handi lub u/o za 1,9,ale...zyskasz i tak zbyt malo w stosunku do podwojenia ryzyka nietrafienia.
Takze jesli juz jestes przekonany do wygranej Lakers to moze minusowe handi (w expekt wynosi 10,5pts) ?
Sek w tym,ze kazdy przeciwnik spreza sie jadac na mecz z Lakersami i LAL (jesli wygrywaja)tak w 50% meczuff uzyskuja duza przewage - zreszta jak bylbym graczem NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: ,to tez chcialbym pokazac sie z dobrej strony przed tak elitarna publicznoscia i ...atrakcyjna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> publicznoscia.

Przechodzac do konkretuff to IMHO najbardziej prawdopodobny jest w tym meczu over 204,0.
Ja pozwole sobie rowniez zagrac jedynke z handi na LAL (czym niewatpliwie zdobede sobie jakies punkciki sympatii u Szakataka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

Teraz mecz w Minnesocie.
W przeciwienstwie do naszego Kolegi (fana pilki argentynskiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )nie obawiam sie niedyspozycji Timberwolves.
To co Wilki pokazaly w ostatnim meczu u siebie z Dallas jest IMO wystarczajaca rekomendacja,zebym postawil na nich HIGH STAKE i tak zrobie.

MIN - HOU 1 (-7,0)
Sklanialbym sie tez do obstawienia w tym meczu under 174,5 ,z tym,ze nie jest to typ na moja pierwsza linie na dzis (ewentualnie jak bedzie cos brakowalo do dubla)

Suma sumarum dla mnie dzis pewniejsza Minnesota niz Lakers,chociaz...dubelek 2 razy minusowe handi jest godny glebszego IMO przemyslenia.

BTW Mikarw ja mam na czysta jedynke na MIN 1,34,to juz jest kurs jako taki
Dwie czyste jedynki na jednym kuponie da ci ako 1,52 ,2 razy handi da 3,61....Twoja decyzja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236966 05/03/2004 19:13
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
magic-hawks 1
warriors-nets 1
celtics-wizards 1
wolves-rockets 1
to dla mnie mecze najpewniejsze mecze na dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#236967 05/03/2004 19:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 48
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 48
Utah Jazz - Indiana Pacers powyzej 169 punktow
Boston Celtics - Washington Wizards ponizej 200 punktow


Kliknij tutaj [typy.to.pl] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#236968 05/03/2004 20:06
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
to co piszecie o LAL napełnia moje serce miodem (amkwish <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: )

co do Duncana jest chyba na injured list (nie mam czasu teraz sprawdzić) a to oznacza zawsze absencje na co najmniej 5 meczach, choćby był sprawny do gry po 1 opuszczonym...

#236969 05/03/2004 20:30
Dołączył: Mar 2004
Posty: 97
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 97
SIEMA !!!!
Ja dzisiaj widze jeden interesujący mecz
SAN ANTONIO-DALLAS
SAN ANTONIO: główne osłabienie to że niegra Tim Duncan najleprzy punktujący w tym zezonie tej dróżyny(kontuzja).Ostatni mecz z DALLAS 26 lutego na wjezdzie przegrany wysoko 91-115.
DALLAS: w tym meczy na parkiecie pojawi sie Steve Nash który jest najleprzyn asystującym i dobrym punktującym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dobry typ . wygrali ostatnio z SA . Wszystko ładnie pięknie ale niepokoi mnie przegrana z Minnesotą na wyjezdzie 97-121 ale myśle że sobie odpuścili ten mecz aby bardziej sie skupić na dzisiajeszym spotkaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ok stawiam na DALLAS wy zrobicie jak bedziecie chcieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#236970 05/03/2004 20:53
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał t3ch:
[QB]Utah Jazz - Indiana Pacers powyzej 169 punktow
Boston Celtics - Washington Wizards ponizej 200 punktow


Ja p********* <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Wlasnie zakonczylem wstepne wypisywanie typuff i powyzsze dwa mam dokladnie tak samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

BTW zapytam Was co sadzicie o dwoch innych (tylko sekcja u/o)

TOR - NY over 173,5
NO - CLE under 188,5

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236971 05/03/2004 22:29
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
hm...ja obstawiłem pare zdarzeń z NBA tak:

Minnesota-Houston powyżej 177
Toronto - New York 1
Utah - Indiana 1 (pierwsi w końcu muszą zacząć wygrywać, a drudzy w końcu muszą cos przerżnąć... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
J. Richardson - K. Martin 1
S.O. Neal - R. Lewis 1

prosze o komentarze, mogą być nawet te dramatyczne i załamujące...

#236972 05/03/2004 22:53
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał Fozzie:
[qb]
prosze o komentarze, mogą być nawet te dramatyczne i załamujące...[/qb]
staramy się dodawać choć skrótowy komentarz do typów - poza tym witamy!!! i powodzonka - na pohybel bukom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, rymoholik, burbon, $-man, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, forty, ANZELMO, alfa, kamel, 11kera11), 2,766 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1