|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 96 |
Oryginalnie wysłał amkwish:
Juz zabukowalem natomiast dubla ORL - ATL over 201,5 BOS - WAS over 200,0
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City[/QB] a ja gram bos-was under na over to z cala pewnoscia nie jest ale ja sie podobno nie znam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Nie jestem przekonany co do overa w Toronto. Jesli juz, stawialbym na NY. Róznica kursu 0,01 a taki typ wydaje mi sie bardziej prawdopodobny (Rose´a jednak brak).
Pozdro knopsi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174 |
amkwish Linia spadla o 1pkt 174.5
78.0 Toronto w ostatnich 5 meczach NY 94.4
Ostatni mecz 169
Ze statystyk mi wychodi ze bedzie Under
I jeszcze -1 na NY Jezeli pomoglem to dobrze ale zawsze diecezja nalezy do Ciebie Over Under w tym meczu trudny do obstawienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pro-to-typ.: [QB]amkwish Linia spadla o 1pkt 174.5
Tnx Knopsi & Pro-To-Typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Ars,moj kumpel mieszkajacy w Stanach,tez zabukowal Knicksuff. Tak wiec jak Ci 3 ludzi mowi,ze zle wygladasz,to spojrzyj do lustra (czytaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />ostaw na NY) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
BTW ,jak juz pisalem,noc zapowiada sie z przewaga overuff no i ....gdzie jest zonk (tu: under) ? a)w Orlamdo b)w Bostonie c)w LA d)nigdzie e)wszedzie
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
amkwish ja zasugerowałem
sie twoim typem Utah-Indiana +170
nieznam sie na NBA
myslisz ze wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał amkwish: ....gdzie jest zonk (tu: under) ? a)w Orlamdo b)w Bostonie c)w LA d)nigdzie e)wszedzie
Hmm...spadly linie w expekt Orlando o 2 (199,5) Boston o 2 (198,0) LA o 1 (203)
A moje overy poszly z wyzszymi liniami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
:5gw:
Zgadzam się z przedmówcami : mecz z cyklu "wszystko może się zdarzyć"
przesłanki sugerujące UNDER: - brak Rose'a - Carter chociaż się zarzeka że zagra na maxsa, jednak rewelacyjnie nie jest dysponowany a kontuzja odnawia się prawie w każdym meczu - meczyk o tzw. 6 punktów, tzn. między drużynami bezpośrednio zainteresowanymi 6 miejscem na wschodzie - obie drużyny ostatnio fatalnie, porażka za porażką, dziś powinni bronić dostępu do kosza
przesłanki sugerujące OVER:
- niski próg (podpucha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ) - często się zdarza że drużyny mające kiepską passę jak spotykają się ze sobą lubią trochę popunktować
REASUMUJĄC: Jeżeli ktoś przystawiłby mi nóż do gardła i powiedział: TYPUJ- moja odpowiedź UNDER - w przecienym wypadku NO BET <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Witam! Widze ze toczy sie spor o to czy T-mac zagra... Otoz niby moze zagrac, ale dopadlem gdzies wczorajszy wywiad z nim i uskarzal sie, ze w poprzednim meczu z kazda minuta czul sie gorzej i jezeli sie to nie poprawi to nie wystapi przeciw Atlancie... a to oznacza mniej wiecej tyle ze nawet jak zagra to bedzie mu sie ciezko gralo, bo nie wierze w magiczne uzdrowienie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174 |
amkwish zawsze czekaj do ostatniej chwili z wstawianiem.Wczoraj book dal mi niespodzianke gralem swoja koszykowke i gralem drugie polowy takiego numeru niemoglem przepuscic. Do konca meczu zostalo 3 min i druzyna na ktora postawilem +8 wygrywala 15 punktami patrze a u buka dalej aktualne,(pojechalem grubo) myslalem ze niezatwierda a tu niespodzianka ZALICZYLI i WESZLO. Czekam zawsze na pare minut przed meczem nieraz linia spadnie wiecej niz 4 pkt znaczy ze cos jest nie tak.Potem jeszcze w trakcie meczu sprawdzam bo nieraz daja ciala i zostawiaja aktywne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
:5gw: Puszczam rekraacyjnie systemik 2/4:
Toronto-NY, 2, @1.94 SA-Dallas, poniżej 198.5, @1.90 Minnesota-Houston, powyżej 175.5, @1.90 Orlando-Atlanta, poniżej 199.5, @1.90 :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Moim zdaniem under w Orlando. Sam dalem undera. pozdro knopsi
P.S.amkwish priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pro-to-typ.: [QB]amkwish zawsze czekaj do ostatniej chwili z wstawianiem.
Dzieki za podpowiedz,tak bede staral sie czynic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Warto tez czekac z innego powodu - na naszym forum cenne informacje pojawiaja sie do ostatniej chwili. Glupio zrobilem z tym overowym dublem (najlepsze jaja beda jak wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ),ale Porto wlasnie rozwalilo Belenenses,a to konczy mi kupon za grubsza kase,wiec straty nie bedzie. Z naszej dyskusjii,odnoszac sie do meczu w Orlando, wynika ,że praktycznie no bet. McGrady przedwczoraj byl oszczedzany i rzeczywiscie musial czuc sie nie najlepiej,ale swoje rzucil - nie wiem jaka jest dokladnie jego dolegliwosc ,ale IMHO rozsadek zwyciezy i nie bedzie forsowany za wszelka cene. Tak wiec argument za underem jest logiczny,natomiast wygrana Magic jest IMO prawie konieczna,chocby ze wzgledow prestizowych i marketingowych (a z kim jak nie z Hawks?).
Czekajac na Wasze opinie wymyslilem jeszcze GS - NJ over 178,5 i pewnie to zagram....oczywicie w ostatniej chwili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał Lokus: [qb]Witam! Widze ze toczy sie spor o to czy T-mac zagra... Otoz niby moze zagrac, ale dopadlem gdzies wczorajszy wywiad z nim i uskarzal sie, ze w poprzednim meczu z kazda minuta czul sie gorzej i jezeli sie to nie poprawi to nie wystapi przeciw Atlancie... a to oznacza mniej wiecej tyle ze nawet jak zagra to bedzie mu sie ciezko gralo, bo nie wierze w magiczne uzdrowienie![/qb] ta - bolą go plecy, ale przy grze w kosza to normalka, sam choć jestem już czystym amatorem, od 2 tygodni posuwam w gorsecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> off-topic piknie, piknie cieszy ilość postów, a wydawało się, że NBA na mecz.pl umiera... owocnej nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Oryginalnie wysłał szakatak: [qb][QUOTE] piknie, piknie cieszy ilość postów, a wydawało się, że NBA na mecz.pl umiera...
owocnej nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Tego zyczymy sobie chyba wszyscy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Tak wiec do zobaczenie jutro...dzisiaj i miejmy nadzieje w dobrych humorach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał szakatak: ta - bolą go plecy, ale przy grze w kosza to normalka, sam choć jestem już czystym amatorem, od 2 tygodni posuwam w gorsecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jezeli plecy to ja sie wycofuje,ze moga mu zrobic blakade - co najwyzej ciagla zewnatrzoponowke,ale...Odom moze mu wyciagnac cewnik i bedzie po Mac'u <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Dalej Szaq : "piknie, piknie cieszy ilość postów, a wydawało się, że NBA na mecz.pl umiera..."
Jutro sobota ,wszyscy maja wiekszy luzik .....no oprocz mnie ,bo ja zasuwam jutro na 8 do pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Dobrej nocy i milego weekendu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ankwish - Sulphur City
PS.Ja do 3 polukam na scoreboard no i forum rzecz jasna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174 |
Linia na ten mecz jest o 0.5 pkt nizsza 178 Srednia z ostatnich 5 meczy 171,4!! Nie wiem kto niezagra tylko ze sredniej wychodzi ze Under. A srednia moze tylko pomoc przy wyborze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
No to hop. trza jesze jakiegos browara otworzyc i trzymac kciuki. Mam nadzieje ze wytrzymam do 2.00 a wteday NBA live na Premiere SAS-DAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 97 |
Oryginalnie wysłał mbzyk: [qb] :5gw: Puszczam rekraacyjnie systemik 2/4:
Toronto-NY, 2, @1.94 SA-Dallas, poniżej 198.5, @1.90 Minnesota-Houston, powyżej 175.5, @1.90 Orlando-Atlanta, poniżej 199.5, @1.90 :5gw: [/qb] dupa nic ci niewejdzi ebo stawiasz na NY ****ne cioty
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Doslownie szok w Toronto! 63 Punkta w 1.qwarcie... 16 pkt. Vinca...co tam sie dzieje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał knopsi: [qb]Doslownie szok w Toronto! 63 Punkta w 1.qwarcie... 16 pkt. Vinca...co tam sie dzieje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Dobrze czulem tego overa ,myslalem sobie,ze jak obydwu teamom ostatnio nie szlo,to sobie odreaguja bombardowaniem kosza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale nic sie nie dzieje,ilez to jeszcze typuff przeleci kolo nosa,a ile zlych sie postawi - ja sie usmialem ,bo rzucaja jak Mavs z Kigsami. Mam nadzieje ,ze Knicks to wygraja. Za to jaka kiszka w Bostonie - Pierce i Arenas po 4 punkciki - tu mysle jednak,ze w 2 kwarcie przerzuca przynajmniej pol setki...zobaczymy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|