Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
#236993 06/03/2004 03:10
Dołączył: Feb 2004
Posty: 96
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 96
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:

Juz zabukowalem natomiast dubla
ORL - ATL over 201,5
BOS - WAS over 200,0

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City[/QB]
a ja gram bos-was under
na over to z cala pewnoscia nie jest ale ja sie podobno nie znam

Bonus: Unibet
#236994 06/03/2004 03:16
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Nie jestem przekonany co do overa w Toronto.
Jesli juz, stawialbym na NY. Róznica kursu 0,01 a taki typ wydaje mi sie bardziej prawdopodobny (Rose´a jednak brak).

Pozdro knopsi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#236995 06/03/2004 03:17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
amkwish
Linia spadla o 1pkt 174.5

78.0 Toronto w ostatnich 5 meczach
NY 94.4

Ostatni mecz 169

Ze statystyk mi wychodi ze bedzie Under

I jeszcze -1 na NY
Jezeli pomoglem to dobrze ale zawsze diecezja nalezy do Ciebie
Over Under w tym meczu trudny do obstawienia.

#236996 06/03/2004 03:29
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pro-to-typ.:
[QB]amkwish
Linia spadla o 1pkt 174.5

Tnx Knopsi & Pro-To-Typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Ars,moj kumpel mieszkajacy w Stanach,tez zabukowal Knicksuff.
Tak wiec jak Ci 3 ludzi mowi,ze zle wygladasz,to spojrzyj do lustra (czytaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />ostaw na NY) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

BTW ,jak juz pisalem,noc zapowiada sie z przewaga overuff no i ....gdzie jest zonk (tu: under) ?
a)w Orlamdo
b)w Bostonie
c)w LA
d)nigdzie
e)wszedzie

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236997 06/03/2004 03:36
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
amkwish ja zasugerowałem

sie twoim typem Utah-Indiana +170

nieznam sie na NBA

myslisz ze wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#236998 06/03/2004 03:41
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał amkwish:
....gdzie jest zonk (tu: under) ?
a)w Orlamdo
b)w Bostonie
c)w LA
d)nigdzie
e)wszedzie

Hmm...spadly linie w expekt
Orlando o 2 (199,5)
Boston o 2 (198,0)
LA o 1 (203)

A moje overy poszly z wyzszymi liniami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236999 06/03/2004 03:42
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
:5gw:

Zgadzam się z przedmówcami : mecz z cyklu "wszystko może się zdarzyć"

przesłanki sugerujące UNDER:
- brak Rose'a
- Carter chociaż się zarzeka że zagra na maxsa, jednak rewelacyjnie nie jest dysponowany a kontuzja odnawia się prawie w każdym meczu
- meczyk o tzw. 6 punktów, tzn. między drużynami bezpośrednio zainteresowanymi 6 miejscem na wschodzie
- obie drużyny ostatnio fatalnie, porażka za porażką, dziś powinni bronić dostępu do kosza

przesłanki sugerujące OVER:

- niski próg (podpucha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> )
- często się zdarza że drużyny mające kiepską passę jak spotykają się ze sobą lubią trochę popunktować

REASUMUJĄC:
Jeżeli ktoś przystawiłby mi nóż do gardła i powiedział: TYPUJ- moja odpowiedź UNDER - w przecienym wypadku NO BET <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237000 06/03/2004 03:45
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Witam!
Widze ze toczy sie spor o to czy T-mac zagra... Otoz niby moze zagrac, ale dopadlem gdzies wczorajszy wywiad z nim i uskarzal sie, ze w poprzednim meczu z kazda minuta czul sie gorzej i jezeli sie to nie poprawi to nie wystapi przeciw Atlancie... a to oznacza mniej wiecej tyle ze nawet jak zagra to bedzie mu sie ciezko gralo, bo nie wierze w magiczne uzdrowienie!

#237001 06/03/2004 03:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
amkwish zawsze czekaj do ostatniej chwili
z wstawianiem.Wczoraj book dal mi niespodzianke
gralem swoja koszykowke i gralem drugie polowy
takiego numeru niemoglem przepuscic. Do konca meczu zostalo 3 min i druzyna na ktora postawilem +8 wygrywala 15 punktami patrze a u buka dalej aktualne,(pojechalem grubo) myslalem ze niezatwierda a tu niespodzianka ZALICZYLI i WESZLO.
Czekam zawsze na pare minut przed meczem nieraz linia spadnie wiecej niz 4 pkt znaczy ze cos jest nie tak.Potem jeszcze w trakcie meczu sprawdzam bo nieraz daja ciala i zostawiaja aktywne.

#237002 06/03/2004 03:55
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
:5gw:
Puszczam rekraacyjnie systemik 2/4:

Toronto-NY, 2, @1.94
SA-Dallas, poniżej 198.5, @1.90
Minnesota-Houston, powyżej 175.5, @1.90
Orlando-Atlanta, poniżej 199.5, @1.90
:5gw:

#237003 06/03/2004 04:04
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Moim zdaniem under w Orlando. Sam dalem undera.
pozdro knopsi

P.S.amkwish priv

#237004 06/03/2004 04:27
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pro-to-typ.:
[QB]amkwish zawsze czekaj do ostatniej chwili
z wstawianiem.

Dzieki za podpowiedz,tak bede staral sie czynic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Warto tez czekac z innego powodu - na naszym forum cenne informacje pojawiaja sie do ostatniej chwili.
Glupio zrobilem z tym overowym dublem (najlepsze jaja beda jak wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ),ale Porto wlasnie rozwalilo Belenenses,a to konczy mi kupon za grubsza kase,wiec straty nie bedzie.
Z naszej dyskusjii,odnoszac sie do meczu w Orlando, wynika ,że praktycznie no bet.
McGrady przedwczoraj byl oszczedzany i rzeczywiscie musial czuc sie nie najlepiej,ale swoje rzucil - nie wiem jaka jest dokladnie jego dolegliwosc ,ale IMHO rozsadek zwyciezy i nie bedzie forsowany za wszelka cene.
Tak wiec argument za underem jest logiczny,natomiast wygrana Magic jest IMO prawie konieczna,chocby ze wzgledow prestizowych i marketingowych (a z kim jak nie z Hawks?).

Czekajac na Wasze opinie wymyslilem jeszcze
GS - NJ over 178,5
i pewnie to zagram....oczywicie w ostatniej chwili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237005 06/03/2004 04:29
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał Lokus:
[qb]Witam!
Widze ze toczy sie spor o to czy T-mac zagra... Otoz niby moze zagrac, ale dopadlem gdzies wczorajszy wywiad z nim i uskarzal sie, ze w poprzednim meczu z kazda minuta czul sie gorzej i jezeli sie to nie poprawi to nie wystapi przeciw Atlancie... a to oznacza mniej wiecej tyle ze nawet jak zagra to bedzie mu sie ciezko gralo, bo nie wierze w magiczne uzdrowienie![/qb]
ta - bolą go plecy, ale przy grze w kosza to normalka, sam choć jestem już czystym amatorem, od 2 tygodni posuwam w gorsecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

off-topic

piknie, piknie cieszy ilość postów, a wydawało się, że NBA na mecz.pl umiera...

owocnej nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237006 06/03/2004 04:38
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb][QUOTE]
piknie, piknie cieszy ilość postów, a wydawało się, że NBA na mecz.pl umiera...

owocnej nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Tego zyczymy sobie chyba wszyscy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Tak wiec do zobaczenie jutro...dzisiaj i miejmy nadzieje w dobrych humorach.

#237007 06/03/2004 04:41
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał szakatak:
ta - bolą go plecy, ale przy grze w kosza to normalka, sam choć jestem już czystym amatorem, od 2 tygodni posuwam w gorsecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jezeli plecy to ja sie wycofuje,ze moga mu zrobic blakade - co najwyzej ciagla zewnatrzoponowke,ale...Odom moze mu wyciagnac cewnik i bedzie po Mac'u <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dalej Szaq :
"piknie, piknie cieszy ilość postów, a wydawało się, że NBA na mecz.pl umiera..."

Jutro sobota ,wszyscy maja wiekszy luzik .....no oprocz mnie ,bo ja zasuwam jutro na 8 do pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dobrej nocy i milego weekendu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ankwish - Sulphur City

PS.Ja do 3 polukam na scoreboard no i forum rzecz jasna.

#237008 06/03/2004 04:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
Linia na ten mecz jest o 0.5 pkt nizsza 178
Srednia z ostatnich 5 meczy 171,4!!
Nie wiem kto niezagra tylko ze sredniej wychodzi ze Under.
A srednia moze tylko pomoc przy wyborze.

#237009 06/03/2004 05:03
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
No to hop. trza jesze jakiegos browara otworzyc i trzymac kciuki.
Mam nadzieje ze wytrzymam do 2.00 a wteday NBA live na Premiere SAS-DAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237010 06/03/2004 05:23
Dołączył: Mar 2004
Posty: 97
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 97
Quote
Oryginalnie wysłał mbzyk:
[qb] :5gw:
Puszczam rekraacyjnie systemik 2/4:

Toronto-NY, 2, @1.94
SA-Dallas, poniżej 198.5, @1.90
Minnesota-Houston, powyżej 175.5, @1.90
Orlando-Atlanta, poniżej 199.5, @1.90
:5gw: [/qb]
dupa nic ci niewejdzi ebo stawiasz na NY ****ne cioty

#237011 06/03/2004 05:36
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Doslownie szok w Toronto! 63 Punkta w 1.qwarcie... 16 pkt. Vinca...co tam sie dzieje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#237012 06/03/2004 06:08
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał knopsi:
[qb]Doslownie szok w Toronto! 63 Punkta w 1.qwarcie... 16 pkt. Vinca...co tam sie dzieje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Dobrze czulem tego overa ,myslalem sobie,ze jak obydwu teamom ostatnio nie szlo,to sobie odreaguja bombardowaniem kosza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ale nic sie nie dzieje,ilez to jeszcze typuff przeleci kolo nosa,a ile zlych sie postawi - ja sie usmialem ,bo rzucaja jak Mavs z Kigsami.
Mam nadzieje ,ze Knicks to wygraja.
Za to jaka kiszka w Bostonie - Pierce i Arenas po 4 punkciki - tu mysle jednak,ze w 2 kwarcie przerzuca przynajmniej pol setki...zobaczymy.

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1