Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#2370278 26/05/2008 04:18
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Witam,

Odczulem ostatnio potrzebe kupowania muzyki (zamiast jej nielegalnego sciagania) i jak sie okazalo iTunes Store nie jest dostepny w Polsce... nie kumam tego bo karte kredytowa mam i placic moglbym ale jak widac ktos w Apple nie chce.

Zatem, czy jest jakis konkurencyjny dla iTunes serwis, na ktorym moglbym kupowac pojedyncze mp3 w cenach podobnych (czyli ok. $1 za piosenke)?

Rozumiem, ze pytanie to moze brzmiec w Polsce absurdalnie bo w sumie nawet zaden z moich znajomych nie kupuje muzyki w sklepie, ale taki mam kaprys...

Bonus: Unibet
Coin #2370317 26/05/2008 04:37
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
W Polsce samo posiadanie mp3 nie jest nielegalne z tego co kojarze, a tu masz największy sklep w Polsce : http://www.mp3.pl

Goget #2370321 26/05/2008 04:39
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Goget
W Polsce samo posiadanie mp3 nie jest nielegalne z tego co kojarze, a tu masz największy sklep w Polsce : http://www.mp3.pl
nielegalne jest posiadanie kopii oprogramowania. z muzą jest zupełnie inaczej.

Llama #2370340 26/05/2008 04:47
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
niestety najwiekszy sklep w Polsce ma niefajne ceny - jak to w Polsce.
Jak to jest ze amerykanin moze kupic plyte za 10$ a ja musze placic 2 x tyle?

Coin #2371312 26/05/2008 20:01
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by Coin
niestety najwiekszy sklep w Polsce ma niefajne ceny - jak to w Polsce.
Jak to jest ze amerykanin moze kupic plyte za 10$ a ja musze placic 2 x tyle?


Nie tylko muzyka. Podobnie w przypadku benzyny, ciuchów, elektroniki .... oj dlugo by wymieniać.
I potem się dziwią, że u nas mało płyt w sklepach się kupuje ....

Coin #2371401 26/05/2008 20:21
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Originally Posted by Coin
Zatem, czy jest jakis konkurencyjny dla iTunes serwis, na ktorym moglbym kupowac pojedyncze mp3

Jesli sluchasz muzyki elektronicznej to np. beatport.

Jesli chodzi o jakichs szarpidrutow to nie mam rozeznania wink


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (aker, rymoholik, ANZELMO, rafal08, alfa, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, $-man), 1,964 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,378
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1