|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547 |
Witam,
Odczulem ostatnio potrzebe kupowania muzyki (zamiast jej nielegalnego sciagania) i jak sie okazalo iTunes Store nie jest dostepny w Polsce... nie kumam tego bo karte kredytowa mam i placic moglbym ale jak widac ktos w Apple nie chce.
Zatem, czy jest jakis konkurencyjny dla iTunes serwis, na ktorym moglbym kupowac pojedyncze mp3 w cenach podobnych (czyli ok. $1 za piosenke)?
Rozumiem, ze pytanie to moze brzmiec w Polsce absurdalnie bo w sumie nawet zaden z moich znajomych nie kupuje muzyki w sklepie, ale taki mam kaprys...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
W Polsce samo posiadanie mp3 nie jest nielegalne z tego co kojarze, a tu masz największy sklep w Polsce : http://www.mp3.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
W Polsce samo posiadanie mp3 nie jest nielegalne z tego co kojarze, a tu masz największy sklep w Polsce : http://www.mp3.plnielegalne jest posiadanie kopii oprogramowania. z muzą jest zupełnie inaczej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547 |
niestety najwiekszy sklep w Polsce ma niefajne ceny - jak to w Polsce. Jak to jest ze amerykanin moze kupic plyte za 10$ a ja musze placic 2 x tyle?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
niestety najwiekszy sklep w Polsce ma niefajne ceny - jak to w Polsce. Jak to jest ze amerykanin moze kupic plyte za 10$ a ja musze placic 2 x tyle? Nie tylko muzyka. Podobnie w przypadku benzyny, ciuchów, elektroniki .... oj dlugo by wymieniać. I potem się dziwią, że u nas mało płyt w sklepach się kupuje ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Zatem, czy jest jakis konkurencyjny dla iTunes serwis, na ktorym moglbym kupowac pojedyncze mp3 Jesli sluchasz muzyki elektronicznej to np. beatport. Jesli chodzi o jakichs szarpidrutow to nie mam rozeznania 
|
|
|
Link skopiowany do schowka