Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#237112 01/03/2004 11:42
Dołączył: Jan 2004
Posty: 170
Y
member
member
Y Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 170
NBA

Bonus: Unibet
#237113 01/03/2004 11:46
Dołączył: Jan 2004
Posty: 170
Y
member
member
Y Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 170
dziś mecz wizards-hornets, przewiduje pewną wygraną hornets. już posłałem kurs w expekcie 1.35 natomiast w profku 1.73, ale jak zobaczą co inne buki dają to szybko się zreflektują. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237114 01/03/2004 12:09
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
najpierw zestaw par, potem typy:

Boston Orlando
Washington New Orleans
Chicago Cleveland
San Antonio Memphis
Utah Detroit

#237115 01/03/2004 14:38
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]najpierw zestaw par, potem typy:

Boston Orlando
Washington New Orleans
Chicago Cleveland
San Antonio Memphis
Utah Detroit[/qb]
Biorac pod uwage wydarzenia ostatniej nocy,to pierwsza mysl jaka przychodzi mi do glowy dzis brzmi :
"nie obstawiaj dzis zakladuff 1/2".

Mowia ,ze pierwsza mysl to mysl najlepsza,ale Taylerand kiedys rzekl
"Wystrzegaj sie pierwszych odruchow...bywaja szlachetne".
Poniewaz biskup Paryza byl supergnida ,ale jakze skuteczna w swoich dzialaniach....mysle,ze pogramy dzis,ale ja zaczne lzej niz zwykle.

BOS - ORL 1
Celtics po fatalnej serii 7 porazek pokonali 2 razy Raptors.
Nie dowodzi to oczywiscie,jakiejs odmiany i "jedynka" w tym meczu postawiona jest bardziej na niedyspozycje McGrady'ego niz na forme bostonczykuff.
Mysle,ze weekend wyczerpal juz statystyczna ilosc zonkuff na 2-3 najblizsze dni i Boston ten mecz wygra,podobnie jak 4 ostatnio grane u siebie z Magic.
Nie mam jeszcze tego meczu w expekt (ci oczywiscie musza zaczekac na info o Tracy'm),ale zapowiada sie chyba linia 193-197 punktuff.
Ja gralbym ten mecz na under 195

WAS - NO 2 (-6,0)
Ten typ tylko pod warunkiem,ze prawda jest to
"Jerry Stackhouse - Knee - out for season"
IMHO najbardziej prawdopodobny typ na dzisiejsza noc i kto ma blisko do profa niech sie ubiera i zapieprza tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (Kolega w poscie powyzej podaje kurs 1,75 na czysta jedynke).
Ja byc moze zagram ten typ bez handi za te marne 1,35,ale po to tylko,zeby uzyc go do podbicia AKO w jakims dublu.
Nie spodziewam sie w tym meczu gradu punktuff,a biorac jeszcze pod uwage brak SG u Wizards (zostaje tylko Dixon ze srednia 9pts) i nienajlepsza ostatnio skutecznosc Hornets w rzutach za trzy,uwazam ,ze under 192 winien wejsc.
Zastrzegam jednak,ze dla mnie udzial Stackhouse'a w tym meczu jest kluczem.

CHI - CLE 2
Na pierwszy rzut ten mecz wydaje sie "no bet",bo zagraja dwie chimery i kazdy wynik jest mozliwy.
Cavaliers wygrali w sobote z Orlando po dogrywce,a wygrana moga zawdzieczac bardziej zbiorkom Boozera,niz punktom LeBrona,ktory spalil sie w koncuffce.
Dzis Boozer bedzie mial przeciw sobie nie dosc,ze Curry'ego (dotrzymal kroku samemu Dampierowi),to jeszcze Kendalla Gilla.
Tak wiec Cleveland moze to wygrac,ale musialoby zagrac na bardzo wysokim procencie rzutow z gry,a i to nie gwarantuje sukcesu,bo w Bulls'ach Hinrich jest coraz to lepszy i jego tripple-doubble z GS nie byl przypadkowy.
Mysle jedna,ze podbudowany lukratywnym kontraktem na gume do zucia LeBron zasadzi te sakramentalne 30pts i Cavaliers wygraja w Chicago.
Spodziewam sie defensywnej postawy Bulls w tym meczu i dlatego dalbym under 188.

SA - MEM 2
To,co zrobili Spurs w sobote z Denver sprawilo,ze kopara mi opadla.
117 punktuff !
Beda jeszcze przez tydzien (co najmniej) grac bez Duncana i postawili na offence? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Jesli tak to over w tym meczu bylby pierwszym typem,jaki sie nasuwa (nie mam tego w expekcie jeszcze,ale przy linii 185-190 mysle ,ze warto postawic).
Zakladam,ze jedna z druzyn przekroczy setke i stawiam na jednak wiekszy potencjal ofensywny Grizzlies,ktorych tylko slaba sobotnia skutecznosc Hornets nie zmusila do osiagniecia 100pts w sobote.
Z punktu widzenia ew.gier w play-offach wazniejszy mecz dla Memphis.

UTA - DET 1
Under 171,5 to IMHO latwiejszy typ niz wskazanie zwyciezcy tego meczu.
Swoje przewidywania opieram na zalozeniu,ze Jazz wygraja walke pod tablicami (powrot Ostertaga jest powaznym wzmocnieniem),natomiast Kirilenko w tak ustabilizowanej formie,jaka ostatnio prezentuje winien wrzucic tyle,ile bedzie potrzeba ,by pokonac Tloki.
Za Detroit przemawiaja wszystkie atuty,poparte statystyka,tak wiec...Utah wygra IMO ten mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ufff.....troche napisalem.
Teraz licze na Was <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Dzis zaczyna sie nowy miesiac i jak uda nam sie przechytrzyc bukuff,bedzie to niezly prognostyk na caly marzec.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237116 01/03/2004 23:36
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał amkwish:

Ufff.....troche napisalem.
Teraz licze na Was <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Obym sie nie przeliczyl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237117 01/03/2004 23:39
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał amkwish:

Ufff.....troche napisalem.
Teraz licze na Was <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Obym sie nie przeliczyl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City[/qb]
spoko spoko, tylko na razie bida na expekcie...

#237118 02/03/2004 00:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
odniosę się do typów amkwisha:

BOS - ORL 1 - zgadzam się, nawet z handi -3.5, Boston walczy dzielnie o po, Orlando - tylko chyba McGrady walczy o króla strzelców i podnosi swoją wartość, bo powiedział już, że następny sezon to jego ostatni w Orlando (potem LA za Koby'ego? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

WAS - NO 2 (-6,0) - zgoda, nic dodać nic ująć

CHI - CLE 2 - taki wynik wydaje mi się najbardziej prawdopodobny, tym bardziej, że w Clev rozmarzyli się o playoffach, a Chicago chyba zaczęło modlić się o nr 1 w drafcie

SA - MEM 2 - ale bez handi +3.5 nie ruszam (czy to nie za mało???) - w sumie chyba jednak no bet.

UTA - DET - jak będzie handi +4/5 na Utah to obstawiam, inaczej pas bo Utah na pewno nie odpuściła jeszcze po

w sumie typy takie same, czy to oznacza, że gdzieś będzie f**k-up?

#237119 02/03/2004 00:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:

spoko spoko, tylko na razie bida na expekcie...[/QB]
Poprawilo sie,cos tam jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ja wniose pare korekt,do poprzednich typuff,bo juz sa linie u/o i co nieco wiecej wiadomo.

WAS - NO 2
Podtrzymuje te "dwojke" mimo,ze Stackhouse raczej zagra,ale co do handi nie mam pewnosci.
Takze kurs 1,35 na Hornets nie jest zachecajacy.
Linia 192....optowalbym za under

BOS - ORL
Tu poprawka co do wysokosci linii.
Spodziewalem sie 195,dali...205
Betuje undera i wiedzac,ze wszystko jest mozliwe,nie spodziewalbym sie przekroczenia 2 setek w tym meczu,aczkolwiek....mozliwy OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

SA - MEM 2
Przy "rzucanym" meczu podporka z handi +3,5 nic IMO nie pomoze,jak Grizzlies ma to wygrac to wygra,jak przegra to powyzej 5-7 pts.
Kurs fajny i warto sprobowac.
Ale....jest cos lepszego
Linia 181,5 i tu zagram.
Ciekawe co na to SR ,jak On to potwierdzi to wbrew wczesniejszym deklaracjom zagram grubiej takiego dubla

BOS - ORL under 205,0
SA - MEM over 181,5

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237120 02/03/2004 01:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:

WAS - NO 2
Podtrzymuje te "dwojke" mimo,ze Stackhouse raczej zagra,ale co do handi nie mam pewnosci.
Takze kurs 1,35 na Hornets nie jest zachecajacy.
Linia 192....optowalbym za under

Jeszcze Wam poprzynudzam.
Od kumpla ze Stanuff dostalem info,ze Jerry Stackhouse odpuszcza ten sezon i postanawia sie wreszcie wyleczyc !
Ponoc decyzja jest uzgodniona z pryncypalem Wizards ,a zawodnika czeka zabieg artroskopowy.
Kumpel przekazal mi ,ze "chodzi o jakies ligamentum collaterale" - czytaj :wiezadlo poboczne kolana i jesli to prawda to jest to sprawa bardzo powazna-przy tym pieprznieta lakotka to maly pikus....stad wiec pewnie zapowiedz odpuszczenia sobie sezonu.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City[/QB]

#237121 02/03/2004 04:09
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
Ja dzisiaj gram grubo na dubelek (z NHL Nashville) i NBA under 205,5 pkt w meczu Boston - Orlando. Szczerze to w tym meczu spodziewałem się lini zawieszonej w okolicy 193-196 pkt, choć jeden z pojedynków w tym sezonie w/w druży skończył się bardzo wysokim wynikiem, to niesądze jednak aby dzisiaj padło zbyt wiele pkt! POWODZENIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237122 02/03/2004 06:25
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał bartmis:
[qb]Ja dzisiaj gram grubo na dubelek (z NHL Nashville) i NBA under 205,5 pkt w meczu Boston - Orlando. Szczerze to w tym meczu spodziewałem się lini zawieszonej w okolicy 193-196 pkt, choć jeden z pojedynków w tym sezonie w/w druży skończył się bardzo wysokim wynikiem, to niesądze jednak aby dzisiaj padło zbyt wiele pkt! POWODZENIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Wiesz co ?
Jak tak sobie sledze "wyczyny" tych Negruff,to dojrzewam do decyzji,ze lepiej juz chyba bukowac jakies biegi na orientacje w Korei Polnocnej albo zawody modelarskie na Alasce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Smiech to zdrowie ,ide spac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237123 02/03/2004 11:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Hornets? Cavaliers? co to jest? CBA? czy virus Minnesoty? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237124 02/03/2004 15:09
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]Hornets? Cavaliers? co to jest? CBA? czy virus Minnesoty? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Niejacy : B.Davis i J.LeBron predzej wyladuja w koszykarskiej skladnicy odpaduff (czytaj : Eurolidze) niz zostana NBA stars <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
BTW ale oprocz tego co pokazali w/w bardzo zdziwila mnie ilosc pts w San Antonio.
Grizzlies co prawda wygrali,ale obstawilem to w dublu z Cavaliers...tak wiec ostatniej nocy 100% do tylu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237125 02/03/2004 19:40
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
ja dalem under w meczu Memphis i mam na to papier <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> moim zdaniem to bylo dosyc pewne ze Spurs nie powtorza takiego szalonego meczu jak z Dever a poza tym juz 2 razy w sezonie juz tam byl under miedzy tymi druzynami.

#237126 02/03/2004 21:22
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał SR:
[qb]ja dalem under w meczu Memphis i mam na to papier <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> moim zdaniem to bylo dosyc pewne ze Spurs nie powtorza takiego szalonego meczu jak z Dever a poza tym juz 2 razy w sezonie juz tam byl under miedzy tymi druzynami.[/qb]
szkoda, że dzielisz się typem po fakcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, donic, forty, rymoholik, Sensei, aker, JelineK, $-man, alfa), 1,474 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,625
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1