|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
Oryginalnie wysłał amkwish: wspolczuje wszystkim ,co tego wala obstawili,bo chyba nie bylo takiego,ktory by nie gral na Timberwolves. a jednak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał amkwish: [qb][QUOTE]
Szaq,a Tobie congra za NJ - LAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A i tak ich nie lubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City[/qb] nie mogę obecnie wymyśleć drużyny NBA, której porażka z LAL mogłaby Cię przekonać do LAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133 |
Witam po przerwie
Głębokie wyrazy współczucia dla wszystkich którzy postawili na Minnesotę. Mam nadzieję że ktoś w Stanach też przegrał dużą kasę i się w****ił tak jak ja i ****a im nogi i ręce połamie, bo w koszykówkę to co poniektórzy więcej już grać nie powinni (dla dobra sportu). Pochodzę z miasta, w którym koszykarska drużyna też od****ła kiedyś taki wałek, mieli najlepszych kibiców w Polsce (grając w drugiej lidze, po 2500 ludzi na meczu jak hala 1500 mieściła) a teraz nie ma u nas koszykówki, a te ****ne sprzedawczyki po sezonie gry w różnych klubach grają w trzeciej lidze. Jedynie Garnek w Minnesocie zagrał na poziomie, a reszta czarnuchów co po pięc punktów rzucili to w trzciny ich i niech bambusy ścinają, jak to robili ich przodkowie. Wszystkich antynazistów przepraszam, ale 80% pierwszej piątki (Cassel, Hassel, Sprewell i olowokand - ten to szczególnie) bym osobiście dla Kuk Klux Klanu podsunął pod kosy.
Sorry za zaśmiecanie tematu, jak macie ochotę to piszcie swoje opinie na temat tego meczu, chętnie poczytam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
moja opinia:
SHIT HAPPENS ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał szakatak: [qb] Oryginalnie wysłał amkwish: [qb][QUOTE]
Szaq,a Tobie congra za NJ - LAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A i tak ich nie lubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City[/qb] nie mogę obecnie wymyśleć drużyny NBA, której porażka z LAL mogłaby Cię przekonać do LAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] To nie chodzi o przekonanie,tylko ja po prostu nie lubie tego calego blichtru,ktory towarzyszy kazdemu pierdnieciu Shaq'a i beknieciu Kobe'go <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> LAL to dla mnie taki NBA'owski Bayern Munchen (badz Real Madryt jak kto woli) i bylby durniem ten,ktory oczekuje seryjnych porazek takich "dream teamuff",niemniej jednak wpadki mile widziane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Zostawiajac aspekty "uczuciowe" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - do LAL w tym roku przekona mnie pokonanie Grizzlies w "best of five" ,bo mam taka cicha nadzieje,ze spotkaja sie w 1 rundzie p-o. Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
wiadomo Hollywood, a patrząc na Oscary to fakt niezły shit...
ale pamiętam rok kiedy LAL nie załapali się do play offs - wtedy to był team <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
co by nie mówić sentyment pozostał...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Blaster: [QB]Witam po przerwie
Sorry za zaśmiecanie tematu, jak macie ochotę to piszcie swoje opinie na temat tego meczu, chętnie poczytam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Najpierw odnosnie "zasmiecania". IMO taka wymiana pogladuff po zakonczonej meczowej nocy bylaby fajnym zwyczajem na tym forum
Co zas sie tyczy wala (czytaj wyniku MIN - PHI). Pamietacie taki mecz,na przelomie roku,w SAn Antonio ? Spurs po serii 12 wygranych u siebie przegrali z ...Sixers !!! Ja pamietam doskonale,bo postawilem wtedy 10 zlotych na Phile przy kursie 8,52 (btw nie wiem jaki byl kurs na "dwojke" w Minnesocie,ale czy nie podobny?) Przypadek ???? Wtedy Spurs bodaj przewodzili na Zachodzie,podobnie jak wczoraj Timberwolves i obie ekipy przegraly u siebie z ta sama Philadelphia (w obu meczach nie gral Iverson). Uwazam NBA za jedna z czystszych lig w swiecie sportu (paralem sie graniem przez parenascie lat i co nieco wiem o pewnych "mykach"),daleki jestem by zmieniac zdanie i szukac spiskowych teorii,ale....te 2 wygrane Sixers wyraznie smierdza i kto tego by nie czul,winien wysmarkac nos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76 |
gdzie można znalesc oficjalne sklady na dzisiejsze mecze z gory dziekuje !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał mundi: [qb]gdzie można znalesc oficjalne sklady na dzisiejsze mecze z gory dziekuje !!![/qb] np. tu [ sportsline.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76 |
szakatak masz nr gadu chcę coś się spytać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał mundi: [qb]szakatak masz nr gadu chcę coś się spytać[/qb] czasem bywam na tlenie (nick: szakatak)
|
|
|
Link skopiowany do schowka