Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#237147 01/03/2004 12:57
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
wspolczuje wszystkim ,co tego wala obstawili,bo chyba nie bylo takiego,ktory by nie gral na Timberwolves.
a jednak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#237148 01/03/2004 13:32
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb][QUOTE]

Szaq,a Tobie congra za NJ - LAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A i tak ich nie lubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City[/qb]
nie mogę obecnie wymyśleć drużyny NBA, której porażka z LAL mogłaby Cię przekonać do LAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#237149 01/03/2004 22:35
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
Witam po przerwie

Głębokie wyrazy współczucia dla wszystkich którzy postawili na Minnesotę. Mam nadzieję że ktoś w Stanach też przegrał dużą kasę i się w****ił tak jak ja i ****a im nogi i ręce połamie, bo w koszykówkę to co poniektórzy więcej już grać nie powinni (dla dobra sportu). Pochodzę z miasta, w którym koszykarska drużyna też od****ła kiedyś taki wałek, mieli najlepszych kibiców w Polsce (grając w drugiej lidze, po 2500 ludzi na meczu jak hala 1500 mieściła) a teraz nie ma u nas koszykówki, a te ****ne sprzedawczyki po sezonie gry w różnych klubach grają w trzeciej lidze.
Jedynie Garnek w Minnesocie zagrał na poziomie, a reszta czarnuchów co po pięc punktów rzucili to w trzciny ich i niech bambusy ścinają, jak to robili ich przodkowie.
Wszystkich antynazistów przepraszam, ale 80% pierwszej piątki (Cassel, Hassel, Sprewell i olowokand - ten to szczególnie) bym osobiście dla Kuk Klux Klanu podsunął pod kosy.

Sorry za zaśmiecanie tematu, jak macie ochotę to piszcie swoje opinie na temat tego meczu, chętnie poczytam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Pozdrawiam

#237150 01/03/2004 23:12
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
moja opinia:

SHIT HAPPENS ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237151 01/03/2004 23:12
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb][QUOTE]

Szaq,a Tobie congra za NJ - LAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A i tak ich nie lubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City[/qb]
nie mogę obecnie wymyśleć drużyny NBA, której porażka z LAL mogłaby Cię przekonać do LAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
To nie chodzi o przekonanie,tylko ja po prostu nie lubie tego calego blichtru,ktory towarzyszy kazdemu pierdnieciu Shaq'a i beknieciu Kobe'go <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
LAL to dla mnie taki NBA'owski Bayern Munchen (badz Real Madryt jak kto woli) i bylby durniem ten,ktory oczekuje seryjnych porazek takich "dream teamuff",niemniej jednak wpadki mile widziane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Zostawiajac aspekty "uczuciowe" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - do LAL w tym roku przekona mnie pokonanie Grizzlies w "best of five" ,bo mam taka cicha nadzieje,ze spotkaja sie w 1 rundzie p-o.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237152 01/03/2004 23:16
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
wiadomo Hollywood, a patrząc na Oscary to fakt niezły shit...

ale pamiętam rok kiedy LAL nie załapali się do play offs - wtedy to był team <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

co by nie mówić sentyment pozostał...

#237153 01/03/2004 23:25
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Blaster:
[QB]Witam po przerwie

Sorry za zaśmiecanie tematu, jak macie ochotę to piszcie swoje opinie na temat tego meczu, chętnie poczytam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Najpierw odnosnie "zasmiecania".
IMO taka wymiana pogladuff po zakonczonej meczowej nocy bylaby fajnym zwyczajem na tym forum

Co zas sie tyczy wala (czytaj wyniku MIN - PHI).
Pamietacie taki mecz,na przelomie roku,w SAn Antonio ?
Spurs po serii 12 wygranych u siebie przegrali z ...Sixers !!!
Ja pamietam doskonale,bo postawilem wtedy 10 zlotych na Phile przy kursie 8,52 (btw nie wiem jaki byl kurs na "dwojke" w Minnesocie,ale czy nie podobny?)
Przypadek ????
Wtedy Spurs bodaj przewodzili na Zachodzie,podobnie jak wczoraj Timberwolves i obie ekipy przegraly u siebie z ta sama Philadelphia (w obu meczach nie gral Iverson).
Uwazam NBA za jedna z czystszych lig w swiecie sportu (paralem sie graniem przez parenascie lat i co nieco wiem o pewnych "mykach"),daleki jestem by zmieniac zdanie i szukac spiskowych teorii,ale....te 2 wygrane Sixers wyraznie smierdza i kto tego by nie czul,winien wysmarkac nos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237154 02/03/2004 02:21
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
gdzie można znalesc oficjalne sklady na dzisiejsze mecze z gory dziekuje !!!

#237155 02/03/2004 02:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał mundi:
[qb]gdzie można znalesc oficjalne sklady na dzisiejsze mecze z gory dziekuje !!![/qb]
np. tu [sportsline.com]

#237156 02/03/2004 02:45
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
szakatak masz nr gadu chcę coś się spytać

#237157 02/03/2004 12:01
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał mundi:
[qb]szakatak masz nr gadu chcę coś się spytać[/qb]
czasem bywam na tlenie (nick: szakatak)

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker, alfa), 2,926 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,850
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1