Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#237215 26/02/2004 15:41
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Dallas - San Antonio
LA Lakers - Sacramento
Washington - Chicago

LAL z Kings to będzie meczyk....

Bonus: Unibet
#237216 26/02/2004 17:52
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]Dallas - San Antonio
LA Lakers - Sacramento
Washington - Chicago

LAL z Kings to będzie meczyk....[/qb]
Cudny kurs na Sacramento oznacza tylko jedno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Poza tym nie bede sie dzis p******* w analizy i puszcze sobie dubelki
WAS - CHI 1 (-4,0)
DAL - SA 2 (tez ladny kursik)

DAL - SA under 189
LAL - SAC over 203,5

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237217 26/02/2004 18:03
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Los Angeles Lakers - Sacramento Kings powyzej 203.5 punktow 1.90 :5gw:
2 highscorowe druzyny , Lakers ostatnio trzaska setki jak szalone i to z mniej otwartymi druzynami niz Krole , a wiadomo ze SAC tez lubia grubo ponad sete wejsc
w tym sezonie:
Sacramento Kings 103 83 L. A. Lakers
dziwnie malo pkt
teraz tak nie moze byc
dzisiaj to bedzie zajebisty szlagier i napewno wynik bedzie wysoki tak jak to zwykle bywa w trojce SAC-LAL-DAL
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#237218 26/02/2004 18:22
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
mało meczy, więc mozna pokusić sie o głębsze analizy - na początek injuries report <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

DALLAS MAVERICKS - Guard Tony Delk (ankle) is day-to-day. Forward Eduardo Najera (knee) is sidelined indefinitely. Guards Travis Best (Achilles' inflammation), Tariq Abdul- Wahad (knee) and Jon Stefansson (ankle) are on the injured list.

SAN ANTONIO SPURS - Guards Alex Garcia and Jason Hart (patella tendinitis) and forward Sean Marks (knee) are on the injured list.

LOS ANGELES LAKERS - Forwards Karl Malone (knee) and Jamal Sampson (ankle) are on the injured list.

SACRAMENTO KINGS - Center Brad Miller (ankle) is expected to miss Thursday's game against the LA Lakers. Forward Chris Webber (suspension) is eligible to return February 29 against Phoenix. Guard Bobby Jackson (abdominal) is on the injured list.

WASHINGTON WIZARDS - Guards Larry Hughes (wrist) and Chris Whitney (ankle) are on the injured list.

CHICAGO BULLS - *Forward Chris Jefferies (lower back) missed Wednesday's game against Detroit. Forwards Scottie Pippen (knee) and Kendall Gill (Achilles' tendon) are on the injured list.

#237219 26/02/2004 19:04
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Lakers-Kings 1
Chyba jeziorka załapały forme i szybko nie przegrają,a już napewno u siebie ,gdzie są bardzo mocni.Ponadto Sacramento osłabione bardziej,LA tylko bez Malona a jego można zastąpić.Prestiż i waga tego meczu napewno zmobilizują Lakersów,którzy mają z pewnoscią większy potencjał,co do overka to bym się zgodzil,Kobe rzuca po 40 ostatnio,może być.
Dallas-SA 2

Duncanik i spólka dla mnie wygra,kursik ładny,Dallas mimo wspaniałej 6 jakoś mnie nie przekonuje,Ostrogi natomiast ostatnio wymęczają wygrane ale taki ich urok,popnadto lubią wygrywać w Dallas.

#237220 27/02/2004 01:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
dzisiaj gram wszystkie handi 1

a) Dallas Mavericks - San Antonio Spurs -2,5
b) Los Angeles Lakers - Sacramento Kings -6
c) Washington Wizards - Chicago Bulls -4

ad a)
Nie wierzę jakoś w wygraną Spurs w Dallas, Mavs maja patent na Spurs w tym sezonie i mam nadzieję, że znowu wygrają

ad b)
Ostatnio przegrali z Kings, ale bez Shaqa i Koby'ego - pora na rewanż i przedłużenie wspaniałej serii zwycięstw...

ad c)
Chicago wydaje mi się słabsze od Atlanty w chwili obecnej, Wizards też tytanami nie są ale na Bulls wystarczy

#237221 27/02/2004 03:09
Dołączył: Feb 2003
Posty: 174
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 174
Moze niezupelnie w 100% na temat ale,w gamebookers na dzisiaj jest mnostwo meczow NCAA.W sumie jest tego kolo 30 :eek:
Mam pytanie: czy ktos z was ma jakies info na temat druzyn wystepujacych w tej lidze,linki,itp..?

#237222 27/02/2004 03:12
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
Hi szak mi sie nie chcialo pisac to poprawilem troche twoje za dwoma jestem na tak a Spursiki jak juz zdecyduje sie grac to niezawiodly moze nie wiem ale mi wychodzi dzisiaj +2.5 w tym meczu.
a) Dallas Mavericks +2,5 @ San Antonio Spurs
b) Los Angeles Lakers -6 @ Sacramento Kings
c) Washington Wizards -3.5 @ Chicago Bulls

ja mam takie stawki POWODZENIA
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237223 27/02/2004 03:14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
+2.5 Spurs oczywiscie.

#237224 27/02/2004 07:03
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
****a mac *******one Chciago jak mnie w****ia to ich chyba zniszcze.Wczoraj mi zrobili overa perfidnego ****a rzucajac w 2 i 3 kwarcie lacznie z detroit ponad 120 pkt teraz s****ysyny nie moga sie przebic z ofensywnym washingtonem
aaaaaaaaa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#237225 27/02/2004 11:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 48
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 48
Los Angeles Lakers - Sacramento Kings over 203.5

Final: 101-103

Co za fart <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#237226 27/02/2004 12:27
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]dzisiaj gram wszystkie handi 1

a) Dallas Mavericks - San Antonio Spurs -2,5
b) Los Angeles Lakers - Sacramento Kings -6
c) Washington Wizards - Chicago Bulls -4

[/qb]
a. TEXAS CHAINSAW MASSACRE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
b. szkoda gadać, standard dla LAL - przespana 2 połowa (znowy Shaq się kłóci z Kobym) muszę poczytać LA Times'a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
c. no surprise <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237227 27/02/2004 12:35
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Już mam powód tej porażki - Kobe-Shaq jest ok, to tylko to!!!:

Actors John Travolta and Uma Thurman were filmed walking around the court during several timeouts in the first half for a scene in the upcoming movie "Be Cool."

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#237228 27/02/2004 23:33
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
Szak masakra Spursow byla spowodowana masakra kolana Duncana do 3kwarty grali na remis ale po tym jak TIM walnal kolanem pod koszem i zszedl z boiska to zaczela sie MASAKRA.
Duncan-kontuzja lewego kolana; na jak dlugo?niewiadomo po meczu trener spursow byl zalamany.Szykuje sie dluzsza absencja Duncana co oznacza ze Spursi beda leciec w dol.
Mecz La dali ciala w ostatnich 4 min niewazne ale Bibby pokazal klase no i yugo tez nieziemsko grali.Mimo porazki byl to wczoraj najladniejszy mecz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237229 27/02/2004 23:40
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał Pro-to-typ.:
[qb]Szak masakra Spursow byla spowodowana masakra kolana Duncana do 3kwarty grali na remis ale po tym jak TIM walnal kolanem pod koszem i zszedl z boiska to zaczela sie MASAKRA.
Duncan-kontuzja lewego kolana; na jak dlugo?niewiadomo po meczu trener spursow byl zalamany.Szykuje sie dluzsza absencja Duncana co oznacza ze Spursi beda leciec w dol.
Mecz La dali ciala w ostatnich 4 min niewazne ale Bibby pokazal klase no i yugo tez nieziemsko grali.Mimo porazki byl to wczoraj najladniejszy mecz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
z tym kolanem to do końca nie wiadomo, ja wyczytałem rano, że to raczej udo - a jak pytali Popovicha na konferencji co się stało to się wk**** i powiedział że nie jest lekarzem.

#237230 27/02/2004 23:55
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
Sprzed dwoch godzin
Duncan appeared to take a blow to his left knee or quadriceps,the thigh muscle that works to extend the knee, during a collision with Dallas center Scott Williams in the second quarter. After receiving treatment at halftime, he planted his left leg in the middle of the third quarter and came up limping. He went to the bench with 7:15 remaining in the quarter and remained there for the rest of the game.

He will be re-examined today and may undergo an MRI.

Jak bede wiedzial wiecej to powiem narazie moze byc wiazadlo kolano przyczep miesnia torebka stawowa itd. Nie bede sie klucil. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237231 27/02/2004 23:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
hehe nie chodziło mi o to kto ma racje z nas, raczej o to, że traktują to jakby przyszedł na mecz naćpany, a niby-kontuzja traktowana jest aby to zatuszować - ale to tylko moje subiektywne ranne odczucie było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

doklej jakieś typki do 27.02 na dziś bo ja mam żaćmienie totalne
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237232 28/02/2004 00:01
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
ok ide tam i wkleje


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, forty, 11kera11, ANZELMO, rafal08, betowiec), 2,770 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,514
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1