|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587 |
Dzisiaj grają :
Boston Celtics - Milwaukee Bucks Toronto Raptors - Washington Wizards Memphis Grizzlies - Golden State Warriors Minnesota Timberwolves - New Jersey Nets New Orleans Hornets - Los Angeles Clippers Chicago Bulls - Detroit Pistons Houston Rockets - Cleveland Cavaliers Phoenix Suns - New York Knicks Denver Nuggets - Los Angeles Lakers Seattle SuperSonics - Utah Jazz
Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Denver Nuggets - Los Angeles Lakers Chicago Bulls - roit Pistons Boston Celtics - Milwaukee Bucks
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 96 |
jak dla mnie na dzis dobry typ to BUCKS v CELTICS under 202,5
bucks w tym sezonie srednio na mecz 97 punktow, ale ostatnio 25 Feb 04 MIN Timberwolves v MIL Bucks 108:102 23 Feb 04 MIL Bucks v WAS Wizards 113:85 22 Feb 04 LA Clippers v MIL Bucks 105:103 wiec ciezkie mecze i dzis wg mnie odpuszcza i nie rzuca powyzej sredniej
celtics srednia 94,4 23 Feb 04 BOS Celtics v SEA Supersonics 87:108 22 Feb 04 BOS Celtics v POR Trailblazers 84:105 20 Feb 04 BOS Celtics v LA Clippers 100:102 ostnio malo rzucali i przegrywali wiec dzis beda chcieli powalczyc i bronic,
wiem ze to moj pierwszy wpis na forum, ale postaram sie czesciej dzielic swoimi przemysleniami good luck ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 332
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 332 |
Witam wszystkich! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jestem tu po raz pierwszy ale od dzis bede w miare mozliwosci starał sie codziennie podawac swoje typy i analizy dotyczace NBA.
Moje propozycje na dzis:
Boston Celtics - Milwaukee Bucks 2 :4gw: Chicago Bulls - Detroit Pistons 2 :5gw: New Orleans Hornets - Los Angeles Clippers 1 :5gw: Memphis Grizzlies - Golden State Warriors 1 :5gw:
Jutro zobaczymy jak mi poszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2004
Posty: 48 |
Na dzisiaj proponuję zagrać
Boston Celtics - Milwaukee Bucks 2 Toronto Raptors - Washington Wizards 1 Memphis Grizzlies - Golden State Warriors 1 New Orleans Hornets - Los Angeles Clippers 1 Chicago Bulls - Detroit Pistons 2 Phoenix Suns - New York Knicks 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
dzisiaj totoburdel wycofał zaklady h2h mam nadzieje ze to tylko chwilowe nieporozumienie bo to jedyna rzecz dla ktorej wiele osob tam przychodzilo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Seattle-Utah 1 (rewanżyk za wczoraj,ponadto mormońce nic nie grają po za własną halą).
NO-LAC 1 (Orlean ostatnio w gazie,pechowo przegrali w Cleveland,ale u siebie niezwykli przegrywać z zespolami pokroju Clippers,którzy na wyjazdach także nie czarują).
Chicago-Detroit 2 (chyba w2 końcu się Tłoki zgrywają i powinni pokonać najgorszy team ligi)
a i coś czuję baty LAL w Denver ,ale to tylko intuicja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236 |
ja dzis widze dwa typki: Toronto z kim wygrac jak nie z Wizards i do tego Seattle jak ktos pisal bedzie rewanzyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174 |
Minnesota TWolves -4.5 Narazie tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76 |
czy ktoś się oriętuje czy będzie grał carter w toronto
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał mundi: [qb]czy ktoś się oriętuje czy będzie grał carter w toronto[/qb] I-L. Out two to four weeks
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Stronka z listą kontuzjowanych jest tu [ sportsline.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222 |
Lub TU [ sportsnetwork.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> PiBET Team Go Detroit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Denver Nuggets - Los Angeles Lakers 2 (-3.0) - mam nadzieję, że passa Lakers będzie trwać nadal - jakby nie było celem jest mistrzostwo...
Houston Rockets - Cleveland Cavaliers 2 (+7.0) - Cavs 3 wygrane z rzędu, Houston 3 ostatnie mecze 1-2 (w tym wygrana po 3 dogrywkach z Atlantą), górą Cavs
Phoenix Suns - New York Knicks 1 - w sumie obie drużynki słabe, ale bardziej zmotywowane będzie chyba Suns, poza tym dochodzą aspekty ambicjonalne związne z wcześniejszą wymianą zawodników między tymi klubami
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Chicago-Detroit under 177.5 Toronto-Washington under 174.5 Kobe-Shaq 1 1.55 Marion-Marubury 2 1.5 wszystko expekt pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
:5gw:
Denver-LA Lakers, poniżej 198.5, @1.90 - mecz między drużynami pretendującymi do play off i takiego przebiegu się spodziewam- walka o każdą piłkę,wzmożona obrona i długie rozgrywanie akcji (może tez i nadszedł czas na kolejną przegraną LA na wyjeździe)
Minnesota-New Jersey, poniżej 180, @1.90 - patrz wyżej. Poza tym chyba przyszedł kres wygranych Nets- w każdym bądź razie będą się ostro bronić aby przedłużyć swą zwycięską passę
Chicago-Detroit, poniżej 180, @1.90- obie drużyny underowe, w meczach Chicago średnio 70% underów, a ostatnio był over więc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
lakersi moga miec spory problem w denver, natomiast detroit takowego nie powinno miec w chicago, ponadto wydaje mi sie, ze new orleans, seattle i memphis tez wygraja; mam nadzieje, ze trafie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151 |
Dzisiaj polecałbym przedewszystkoim Memfis over 195 , warte uwagi jest również Clipers + 8 i Lakers -3 , Tak czy inaczej gram dziśte typy a pierwszy wysoko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174 |
Oryginalnie wysłał Pro-to-typ.: [qb]Minnesota TWolves -4.5 Narazie tyle.[/qb] Lepiej RAZ a dobrze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: I to sie sprawdza nie kilka meczy tylko jedna dobra analiza i niezapeszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał szakatak: [qb]Denver Nuggets - Los Angeles Lakers 2 (-3.0) - mam nadzieję, że passa Lakers będzie trwać nadal - jakby nie było celem jest mistrzostwo...[/qb] zabrakło 3 pkt, żeby handi wszedł, ale grunt że wygrali hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka