Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#237259 24/02/2004 15:38
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
Oto dzisiajsze spotkania :

INDIANA PACERS - GOLDEN STATE WARRIORS
NEW JERSEY NETS - TORONTO RAPTORS
ATLANTA HAWKS - PHILADELPHIA
MILWAUKEE BUCKS - MINNESOTA
DALLAS MAVERICKS - L.A.CLIPPERS
SAN ANTONIO SPURS - HOUSTON ROCKETS
UTAH JAZZ - SEATTLE SUPERCONICS
SACRAMENTO KINGS - NEW YORK KNICKS
ORLANDO MAGIC - PORTLAND TRAILBLAZERS

Życze owocnych typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#237260 24/02/2004 16:46
Dołączył: Sep 2002
Posty: 118
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 118
Orlando - Portland 2 @ 2.03 (prof.)

Orlando w tym sezonie prawie nic nie gra.Porownujac wszystkie zespoly NBA znajduje sie tuz przed ostatnimi Bykami.Portland tez nie jest zadna rewelacja,ale graja o wiele lepiej i jednak w klasyfikacji usadowili sie w gornej polowie.Pozatym biorac pod uwage ostatnie spotkania miedzy tymi druzynami, Orlando jeszcze nie wygralo
:zobacz: .

2003-02-05 Magic 89 96 Trailblazers
2002-11-21 Trail. 98 84 Magic
2002-01-12 Magic 84 92 Trailblazers
2001-12-16 Trail. 117 106 Magic

Nie uwazam, zeby ta zla passe byli w stanie przelamac wlasnie dzisiaj i kurs 2.03 jest warty postawienia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237261 24/02/2004 16:54
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505
.
addict
addict
. Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505
NJ-TOR 2
New Jersey wygrało 13 ostatnich spotkań, a Toronto przegrało 5 z rzędu. W tym meczu obie passy powinny zostać przerwane. Toronto osłabione - bez Rose'a i Carter'a. W dodatku gra na wyjeździe. To wszystko może sprawić, że NJ troszkę ich zlekceważy. Pewnie teraz wszycy na forum stwierdzą, że zwycięstwo NJ jest pewne i nie podważalne, a ci bardziej odważni będą nawet typować NJ -15. A ja tylko dodam: 3 stycznia SA-PHI 77-83. Wtedy SA 13W z rzędu, a PHI 4L. W dodatku wtedy PHI grała bez Iversona.
Kurs na TOR w Expekcie bardzo wysoki 12,82 wydaje mi się że warto zaryzykować. Dla mniej odważnych TOR +15 za 1,9

#237262 24/02/2004 17:00
Dołączył: Dec 2003
Posty: 367
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 367
Toronto Raptors at New Jersey Nets
Tuesday, February 23, 2004 7:35 p.m. EST

Nets winners of 13 straight while the Raptors have lost 5 in a row. However Raptors are 4-0-1 ATS last 5 games played in New Jersey. Look for Nets to come out slow in this one which will keep the game close by Toronto.
Good Luck-Jimmy the Moose

Play on: Toronto
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#237263 24/02/2004 17:04
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał Vivat:
[qb]Orlando - Portland 2 @ 2.03 (prof.)
[/qb]
dla mnie nie jest to taka pewna 2 - Orlando po All Star całkiem nieźle sobie radzi, Portland również, ale wczoraj walczyło z Miami, więc różnie może być...(choć daleko się nie przemieszczali w końcu i Miami i Orlando to Floryda, ale 370 km)

#237264 24/02/2004 17:10
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
J
J Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
Na Toronto jak najbardziej warto postawic, chocby ze wzgledu na kurs. Nie raz zdarzalo sie ze druzyna bez swojego lidera wygrywala z silneijszymi. Przeciez to tylko sport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#237265 24/02/2004 17:51
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
Dobry kurs na Minnesote, jak obstawielm bylo 1,85, teraz spadlo do 1,70. Polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#237266 24/02/2004 22:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
:4gw: Dla mnie najlepszym typem na mecz Toronto-Nets jest Over 166pkt...

Toronto gra bez Cartera i Rosa słabo a mimo to rzucają spokojnie po 75-80 punktów,
17 Tue @ Chicago L 75-73
18 Wed San Antonio L 86-82
20 Fri New Jersey L 91-72
22 Sun Sacramento L 96-81
licze że dziś rzucą nawet więcej...
Nets będa grali szybko, u siebie rzucają ostatni koło 95-100 pkt,
11 Wed @ Cleveland W 105-85
18 Wed Atlanta W 98-92
20 Fri @ Toronto W 91-72
21 Sat New Orleans W 97-84
dzisiaj meczyk powinien być raczej luźny ze strony Netsów (mogą zlekceważyć przeciwnika) i przewiduje słaby difens.. linia bardzo niska moim zdaniem i warta zagrania...

P.s
Oczywiście myśle że Netsi wygraja z palcem... w nocniku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale kurs na Toronto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> poprostu trzeba zagrać za drobne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#237267 25/02/2004 00:15
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
.
Pooh-Bah
Pooh-Bah
. Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
ma pytanie co do tych spotkan jak byscie je typowali ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Memphis-G.State
New Orl.ean-LA.Clippers

z góry dzięki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237268 25/02/2004 01:52
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
San Antonio Spurs - Houston Rockets 1 -6 - Houston chyba ma kryzys, 3 dogrywki ze słabiutką Atlantą??? San Antonio po wpadce z Cavs poradzili sobie z Minnestotą, wiec nie powinni miec problemow z Rockets

Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers 2 +9,5 - Clippersi ostatnio pogrywaja niezle wiec mysle ze powalcza z Dallas, tym bardziej ze juz ich 2 x w tym sezonie pokonali...

#237269 25/02/2004 03:39
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
:5gw:

Sacramento-New York, poniżej 200, @1.90 - i jedni i drudzy ostatnio rzucają tak sobie

San Antonio-Houston, powyżej 164, @1.90 - mimo świetnej obrony SA i nienajlepszej skuteczności Rakiet pułap chyba realny do przekroczenia dzisiejszej nocy

New Jersey-Toronto, powyżej 166, @1.90 - mimo świetnego kursu na Raptors, sensacji raczej nie trzeba się doszukiwać. NJ powinna wygrać, ale iloma punktami? Toronto mimo poważnych osłabień zawsze te 70 kilka powinno rzucić, Indiana dołoży z 90, może więcej- 5 dni temu w toronto 72:91, utro liczę na kilka punktów więcej

#237270 25/02/2004 04:00
Dołączył: Oct 2003
Posty: 153
D
member
member
D Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 153
kiedy wraca do gry Carter wie ktos moze?!

#237271 25/02/2004 06:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
Tylko to
SACRAMENTO KINGS - NEW YORK KNICKS Over 198.5
Spurs -6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237272 25/02/2004 13:52
Dołączył: Dec 2003
Posty: 25
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 25
co sadzicie o tych meczach??
Chicago-Detroid 2
Denver-LAL 2
Houston-Cleveland 1

#237273 25/02/2004 14:35
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Quote
Oryginalnie wysłał misieq:
[qb]co sadzicie o tych meczach??
Chicago-Detroid 2
Denver-LAL 2
Houston-Cleveland 1[/qb]
Dla mnie najpewniejszym meczem jest CHI Bulls - Detroit nawet w handicapie

#237274 25/02/2004 16:12
Dołączył: Aug 2003
Posty: 479
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 479
Quote
Oryginalnie wysłał quper:
[qb] :4gw: Dla mnie najlepszym typem na mecz Toronto-Nets jest Over 166pkt...

Toronto gra bez Cartera i Rosa słabo a mimo to rzucają spokojnie po 75-80 punktów,
17 Tue @ Chicago L 75-73
18 Wed San Antonio L 86-82
20 Fri New Jersey L 91-72
22 Sun Sacramento L 96-81
licze że dziś rzucą nawet więcej...
Nets będa grali szybko, u siebie rzucają ostatni koło 95-100 pkt,
11 Wed @ Cleveland W 105-85
18 Wed Atlanta W 98-92
20 Fri @ Toronto W 91-72
21 Sat New Orleans W 97-84
dzisiaj meczyk powinien być raczej luźny ze strony Netsów (mogą zlekceważyć przeciwnika) i przewiduje słaby difens.. linia bardzo niska moim zdaniem i warta zagrania...

P.s
Oczywiście myśle że Netsi wygraja z palcem... w nocniku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale kurs na Toronto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> poprostu trzeba zagrać za drobne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
No sie stary przejechales z tym typem ... 86+74 = 160 ;&#0124;
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237275 25/02/2004 19:30
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Szkoda gadać, na 5:40 przed końcem 4 kwarty brakowało 11pkt !!!! Przez 5:40 Toronto i Nets rzucili łącznie 5pkt ... paranoja... nawet chyba Pakmet Starogard by więcej rzucił przez ponad 5min !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, rafal08, burbon, alfa, betowiec, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, Sensei, bukma, rymoholik, 11kera11, aker, Zaixi), 2,793 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1