|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587 |
Oto dzisiajsze spotkania :
INDIANA PACERS - GOLDEN STATE WARRIORS NEW JERSEY NETS - TORONTO RAPTORS ATLANTA HAWKS - PHILADELPHIA MILWAUKEE BUCKS - MINNESOTA DALLAS MAVERICKS - L.A.CLIPPERS SAN ANTONIO SPURS - HOUSTON ROCKETS UTAH JAZZ - SEATTLE SUPERCONICS SACRAMENTO KINGS - NEW YORK KNICKS ORLANDO MAGIC - PORTLAND TRAILBLAZERS
Życze owocnych typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 118 |
Orlando - Portland 2 @ 2.03 (prof.)
Orlando w tym sezonie prawie nic nie gra.Porownujac wszystkie zespoly NBA znajduje sie tuz przed ostatnimi Bykami.Portland tez nie jest zadna rewelacja,ale graja o wiele lepiej i jednak w klasyfikacji usadowili sie w gornej polowie.Pozatym biorac pod uwage ostatnie spotkania miedzy tymi druzynami, Orlando jeszcze nie wygralo :zobacz: .
2003-02-05 Magic 89 96 Trailblazers 2002-11-21 Trail. 98 84 Magic 2002-01-12 Magic 84 92 Trailblazers 2001-12-16 Trail. 117 106 Magic
Nie uwazam, zeby ta zla passe byli w stanie przelamac wlasnie dzisiaj i kurs 2.03 jest warty postawienia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 505 |
NJ-TOR 2 New Jersey wygrało 13 ostatnich spotkań, a Toronto przegrało 5 z rzędu. W tym meczu obie passy powinny zostać przerwane. Toronto osłabione - bez Rose'a i Carter'a. W dodatku gra na wyjeździe. To wszystko może sprawić, że NJ troszkę ich zlekceważy. Pewnie teraz wszycy na forum stwierdzą, że zwycięstwo NJ jest pewne i nie podważalne, a ci bardziej odważni będą nawet typować NJ -15. A ja tylko dodam: 3 stycznia SA-PHI 77-83. Wtedy SA 13W z rzędu, a PHI 4L. W dodatku wtedy PHI grała bez Iversona. Kurs na TOR w Expekcie bardzo wysoki 12,82 wydaje mi się że warto zaryzykować. Dla mniej odważnych TOR +15 za 1,9
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 367
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 367 |
Toronto Raptors at New Jersey Nets Tuesday, February 23, 2004 7:35 p.m. EST
Nets winners of 13 straight while the Raptors have lost 5 in a row. However Raptors are 4-0-1 ATS last 5 games played in New Jersey. Look for Nets to come out slow in this one which will keep the game close by Toronto. Good Luck-Jimmy the Moose
Play on: Toronto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał Vivat: [qb]Orlando - Portland 2 @ 2.03 (prof.) [/qb] dla mnie nie jest to taka pewna 2 - Orlando po All Star całkiem nieźle sobie radzi, Portland również, ale wczoraj walczyło z Miami, więc różnie może być...(choć daleko się nie przemieszczali w końcu i Miami i Orlando to Floryda, ale 370 km)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936 |
Na Toronto jak najbardziej warto postawic, chocby ze wzgledu na kurs. Nie raz zdarzalo sie ze druzyna bez swojego lidera wygrywala z silneijszymi. Przeciez to tylko sport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344 |
Dobry kurs na Minnesote, jak obstawielm bylo 1,85, teraz spadlo do 1,70. Polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
:4gw: Dla mnie najlepszym typem na mecz Toronto-Nets jest Over 166pkt...
Toronto gra bez Cartera i Rosa słabo a mimo to rzucają spokojnie po 75-80 punktów, 17 Tue @ Chicago L 75-73 18 Wed San Antonio L 86-82 20 Fri New Jersey L 91-72 22 Sun Sacramento L 96-81 licze że dziś rzucą nawet więcej... Nets będa grali szybko, u siebie rzucają ostatni koło 95-100 pkt, 11 Wed @ Cleveland W 105-85 18 Wed Atlanta W 98-92 20 Fri @ Toronto W 91-72 21 Sat New Orleans W 97-84 dzisiaj meczyk powinien być raczej luźny ze strony Netsów (mogą zlekceważyć przeciwnika) i przewiduje słaby difens.. linia bardzo niska moim zdaniem i warta zagrania...
P.s Oczywiście myśle że Netsi wygraja z palcem... w nocniku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale kurs na Toronto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> poprostu trzeba zagrać za drobne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055 |
ma pytanie co do tych spotkan jak byscie je typowali ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Memphis-G.State New Orl.ean-LA.Clippers z góry dzięki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
San Antonio Spurs - Houston Rockets 1 -6 - Houston chyba ma kryzys, 3 dogrywki ze słabiutką Atlantą??? San Antonio po wpadce z Cavs poradzili sobie z Minnestotą, wiec nie powinni miec problemow z Rockets
Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers 2 +9,5 - Clippersi ostatnio pogrywaja niezle wiec mysle ze powalcza z Dallas, tym bardziej ze juz ich 2 x w tym sezonie pokonali...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
:5gw:
Sacramento-New York, poniżej 200, @1.90 - i jedni i drudzy ostatnio rzucają tak sobie
San Antonio-Houston, powyżej 164, @1.90 - mimo świetnej obrony SA i nienajlepszej skuteczności Rakiet pułap chyba realny do przekroczenia dzisiejszej nocy
New Jersey-Toronto, powyżej 166, @1.90 - mimo świetnego kursu na Raptors, sensacji raczej nie trzeba się doszukiwać. NJ powinna wygrać, ale iloma punktami? Toronto mimo poważnych osłabień zawsze te 70 kilka powinno rzucić, Indiana dołoży z 90, może więcej- 5 dni temu w toronto 72:91, utro liczę na kilka punktów więcej
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 153 |
kiedy wraca do gry Carter wie ktos moze?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174 |
Tylko to SACRAMENTO KINGS - NEW YORK KNICKS Over 198.5 Spurs -6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 25 |
co sadzicie o tych meczach?? Chicago-Detroid 2 Denver-LAL 2 Houston-Cleveland 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Oryginalnie wysłał misieq: [qb]co sadzicie o tych meczach?? Chicago-Detroid 2 Denver-LAL 2 Houston-Cleveland 1[/qb] Dla mnie najpewniejszym meczem jest CHI Bulls - Detroit nawet w handicapie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 479
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 479 |
Oryginalnie wysłał quper: [qb] :4gw: Dla mnie najlepszym typem na mecz Toronto-Nets jest Over 166pkt...
Toronto gra bez Cartera i Rosa słabo a mimo to rzucają spokojnie po 75-80 punktów, 17 Tue @ Chicago L 75-73 18 Wed San Antonio L 86-82 20 Fri New Jersey L 91-72 22 Sun Sacramento L 96-81 licze że dziś rzucą nawet więcej... Nets będa grali szybko, u siebie rzucają ostatni koło 95-100 pkt, 11 Wed @ Cleveland W 105-85 18 Wed Atlanta W 98-92 20 Fri @ Toronto W 91-72 21 Sat New Orleans W 97-84 dzisiaj meczyk powinien być raczej luźny ze strony Netsów (mogą zlekceważyć przeciwnika) i przewiduje słaby difens.. linia bardzo niska moim zdaniem i warta zagrania...
P.s Oczywiście myśle że Netsi wygraja z palcem... w nocniku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale kurs na Toronto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> poprostu trzeba zagrać za drobne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] No sie stary przejechales z tym typem ... 86+74 = 160 ;| <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Szkoda gadać, na 5:40 przed końcem 4 kwarty brakowało 11pkt !!!! Przez 5:40 Toronto i Nets rzucili łącznie 5pkt ... paranoja... nawet chyba Pakmet Starogard by więcej rzucił przez ponad 5min !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
Link skopiowany do schowka