Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#237276 23/02/2004 17:39
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Cleveland - New Orleans
Memphis - Denver
Miami - Portland
Philadelphia - Detroit
jakeis typy?? sugestie ??

Bonus: Unibet
#237277 23/02/2004 19:14
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
ja już sam zwątpiłem chyba w tą ligę po wczorajszych wydażeniach ( detroit straciło w kilka minut 8 punktową przewagę, a prowadząc 2 pkt 8 sekund przed końcem, posiadając piłkę toż to ****a nie możliwe żeby przegrać, a oni strata poszedł atak i jeszcze faulowali żeby and1 był po****ni, drużyna zwykłych imbecyli i buraków; drugi mecz houston-atlanta jak taka drużyna jak houston może męczyć się z takim trupem co sobą nic, zupełnie nic nie prezentuje, i to u siebie normalnie wygrywając największym z możliwych cudem), nie wiem co im sie stało ale ukradli mi sporą kasę w profie, jedyne szczęście w nieszczęściu że na necie nie dali detroit, a houston wygrał po dogrywkach, ale jak widzę dzisiejsze mecze to do łatwych nie należą i jabym je sobie odpuścił

#237278 23/02/2004 19:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
jurek

ale jaka motywacja dla Detroit w dzisiejszym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237279 23/02/2004 19:35
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
Panowie wiecie cos na temat meczu PHI-DET ???
W STS zablokowany,w PROFIE na 1(1.61)a w mixie(1.92)

#237280 23/02/2004 20:01
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał edson:
[qb]Panowie wiecie cos na temat meczu PHI-DET ???
W STS zablokowany,w PROFIE na 1(1.61)a w mixie(1.92)[/qb]
w expekcie też jeszcze nie ma - pewnie kalkulują - Phila słaba, Detroit słabe - co tu obstawić?

#237281 23/02/2004 20:29
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Detroit -> 2x Wallace (resheed i ben) + hamilton i billups do tego Prince na słabą i jakąś taką rozbitą Phile najprawdopodobniej bez iversona a nawet jezeli z allenem to grajacym z kontuzja powinno wystarczyc , ja to chwyciłem za 1,92 w totosyfie ktory jak zwykle nic nie kuma:)
do tegao dorzucilem sobie pare
Gasol-Anthony 2
i sugeruje over 188 w Cleveland

#237282 23/02/2004 21:41
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
szukałem, szukałem i znalazłem dlaczego na necie nie ma kursu na Philla - Detroit, powodem tego jest:
02/23/2004 Allen Iverson SG Shoulder Questionable for Feb. 23 vs. Detroit

Kto widział mecz z Lakersami w piątek, ten wie że Iverson zagrał tragicznie, po części była to chyba wina jego kontuzjowanego barku w poprzednim meczu, co siadał na ławkę to łód na bark... tylko pytanie teraz, czy Philla nie zagra przypadkiem lepiej bez Iversona, bo jego 2-30 z gry tylko czasem przeszkadza zespołowi...

Dla mnie dziś NO BET.... nic ciekawego

#237283 23/02/2004 22:04
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
puściłem tych szmaciarzy z detroit + portland + b.davis + randolph 2z4 zobaczymy co z tego wyjdzie, ale znając życie to nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237284 23/02/2004 22:10
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
b davisa z Le bronem?
tez sie dzisiaj zastanawialem nad tym
w tym roku gdy NO gral z Cavsami zawsze gora byl Davis wiec i dzisiaj tez tak moze byc
Portland tez wysoce prawdopodobne ...

#237285 23/02/2004 22:16
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jednak coś ciekawego na dziś znalazłem:

expekt:
Ilgasuskas Zydrunas - Magloire Jamal
Najwiecej punktow Cleveland vs New Orleans NBA 1.45 2.60

Magliore ostatnie mecze to: 21.02 14pkt z Nets,11,11,13,20,8,23,22,0,13 ...pkt

Jak widać ostatni bardzo często ledwo co przekracza 10 pkt...a zdarzają mu się występy po 30min i 0 pkt!!

Teraz bardzo ważna wiadomość:
02/23/2004 Jamaal Magloire C Ankle Probable for Feb. 23 at Cleveland
To oznacza że na 99% zagra, ale z niezaleczoną kontuzją nogi.. co daje nam pewność że raczej szaleć nie będzie...

Natomiast Ilgauskas zdrów jak ryba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ostatni mecz z Knicksami 31 pkt!! poprzednie zdobycze to: 16,11,13,19,15,18,12,15

H2H w tym roku 2:0 dla Ilgauskasa:
Dec 23 Cleavleand - Hornets 97-86 Ilgauskas 8 pkt - Magliore 6pkt

Nov 26 Hornets - Cleavleand 72-82 Ilguakskas 20pkt, Magliore 12pkt

:5gw: 1.45 może bez rewelacji, ale dla mnie Ilguaskas w znakomitej formie, gra u sibie, h2h 2:0, do tego Magliore wystąpi z kontuzją i ma bardzo często problemy z faulami.

#237286 24/02/2004 02:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
moje typki na nocke:

pierwszy typ tak jakoś rzucił mi się w oczy:

Alston Rafer - Stoudamire Damon
most 3-pointers made in game Miami vs Portland
-0,5 1

przejrzałem ostatnie 4 meczyki i tak widzę, że Rafer jest bardziej gościem od zadań specjalnych (czyt. 3-ek) - bilans też przemawia za nim 13-22, Damon 8-17, ale może być różnie...

reszta ciężka:

Cleveland Cavaliers - New Orleans Hornets 1 - wierzę w przemianę Cleveland po All Star, fakt że to będzie 2-gi z rzędu mecz po wczorajszym z NY, (Hornets odpoczywało po meczu z NJ), ale Lebron również "odpoczywał" wczoraj z NY, (główne skrzypce grał Ilgauskas), więc dzisiaj niech szaleje... (w sumie można wzmocnić wynik hc +2,5, ale czysta 1 2,24 w expekcie)

Miami Heat - Portland Trail Blazers 2 - krótko: oba zespoły walczą o play-offy, z tym, że dla Portland to ostatni dzwonek, aby nadrobić zaległości, a skoro wzmocnili (wg mnie) skład to chyba sobie po jeszcze nie odpuścili... (w sumie można wzmocnić wynik hc +3,5, ale czysta 2 2,35 w expekcie)

Generalnie nie wiem czy zagram dziś NBA (ide szeroko NHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ), ale jak się zdecyduję to z powyższymi typami. Good luck! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237287 24/02/2004 02:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
dobra, dorzucilem jeszcze nhl i zagrałem 2/4 bez hc. reszta w rękach i nogach zawodników <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237288 24/02/2004 03:16
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
:5gw:
Dzisiaj tak dla sportu, bez szaleństwa:

Miami-Portland 2, @2.35

Memphis-Denver, poniżej 197, @1.90

#237289 24/02/2004 04:57
Dołączył: Apr 2001
Posty: 214
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 214
Quote
Oryginalnie wysłał quper:
[qb]Jednak coś ciekawego na dziś znalazłem:

expekt:
Ilgasuskas Zydrunas - Magloire Jamal
Najwiecej punktow Cleveland vs New Orleans NBA 1.45 2.60

Magliore ostatnie mecze to: 21.02 14pkt z Nets,11,11,13,20,8,23,22,0,13 ...pkt

Jak widać ostatni bardzo często ledwo co przekracza 10 pkt...a zdarzają mu się występy po 30min i 0 pkt!!

Teraz bardzo ważna wiadomość:
02/23/2004 Jamaal Magloire C Ankle Probable for Feb. 23 at Cleveland
To oznacza że na 99% zagra, ale z niezaleczoną kontuzją nogi.. co daje nam pewność że raczej szaleć nie będzie...

Natomiast Ilgauskas zdrów jak ryba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ostatni mecz z Knicksami 31 pkt!! poprzednie zdobycze to: 16,11,13,19,15,18,12,15

[/qb]
hmm... w Expekcie dawali przed chwilą na Ilgasuskasa 1,5 nie wiem co to oznacza ale postawiłem na tego drugiego pana, bo mniej się wkurzę jeśli nie wejdzie

#237290 24/02/2004 05:46
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
pozno ale MIAMI -5.5

#237291 24/02/2004 08:47
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Quote
Oryginalnie wysłał SR:
[qb]Detroit -> 2x Wallace (resheed i ben) + hamilton i billups do tego Prince na słabą i jakąś taką rozbitą Phile najprawdopodobniej bez iversona a nawet jezeli z allenem to grajacym z kontuzja powinno wystarczyc , ja to chwyciłem za 1,92 w totosyfie ktory jak zwykle nic nie kuma:)
do tegao dorzucilem sobie pare
Gasol-Anthony 2
i sugeruje over 188 w Cleveland[/qb]
i git <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
jutro liga mistrzow to bedzie sie ogladac meczyka na mokro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#237292 24/02/2004 14:19
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Quote
Oryginalnie wysłał jurek_killer:
[qb]puściłem tych szmaciarzy z detroit + portland + b.davis + randolph 2z4 zobaczymy co z tego wyjdzie, ale znając życie to nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
no i poza randolphem wszystko siadło i kasa jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, Lukasz111, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,070 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,783
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1