Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#237293 22/02/2004 15:12
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
New York - Cleveland
Toronto - Sacramento
Indiana - Utah
Minnesota - San Antonio
Detroit - Orlando
Washington - Milwaukee
Houston - Atlanta
Phoenix - LA Lakers
Seattle - Boston

pamiętajcie że część meczy dzisiaj wcześnie już od godz. 19

Bonus: Unibet
#237294 22/02/2004 16:23
Dołączył: Feb 2004
Posty: 153
S
member
member
S Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 153
New York - Cleveland 2
Toronto - Sacramento 2
Indiana - Utah 1
Minnesota - San Antonio x
Detroit - Orlando 1
Washington - Milwaukee 2
Houston - Atlanta 1
Phoenix - LA Lakers 2
Seattle - Boston 2

#237295 22/02/2004 17:28
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
:5gw: Ja dziś polecam Sacramento, kurs nie za ciekawy (około 1.20) ale Toronto oprócz kontuzjowanego Cartera i Rosa zawiesili na jedno spotkanie Lamonda Murray`ego. Można spróbować Sacramento -8,5.

:3gw: Poza tym Minesota z najlepszym bilansem u siebie 20-6, powinna sobie poradzić z San Antonio. Kurs 1.60 całkiem całkiem(poza tym meczyk na C+ to trzeba postawić coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Na expekcie ciekawe są zakłady h2h Garnett vs Duncan na pkt i na zbiórki. Ale to chyba dla odważnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Garnett Kevin - Duncan Tim
Najwiecej punktow Minnesota vs San Antonio NBA 1.75 1.95
Garnett Kevin - Duncan Tim
Najwięcej zbiórek w meczu Minnesota vs San Antonio NBA 1.65 2.10

#237296 22/02/2004 17:47
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
New York - Cleveland 1 -5,5 - wszystkie znaki na niebie wskazują na wygraną Cavaliers, ale..nie po to Isiah Thomas robił rewolucje aby oglądać same wtopki...W pamięci mają jeszcze na pewno porażkę z Utah, gdzie przespali początek. 2 miejsce w Atlantic zobowiązuje...

Toronto Raptors - Sacramento Kings 2 -9.0 - zacznę od tego że "I had a dream Toronto +9" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ale wbrew temu patrząc na składy obstawiam Kings. Toronto zdziesiątkowane, Kings ładnie walczy na wyjazdach więc...

reszta wieczorem jak powyższe powchodzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#237297 22/02/2004 19:01
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał szakatak:
[QB]New York - Cleveland 1 -5,5 -
Toronto Raptors - [b]Sacramento Kings 2 -9.0

Ale jajca,Szaq <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Wczoraj obstawialismy to samo i dzis wychodzi,ze tez tak bedzie.

Jakkolwiek wiara w wygrana Knikcs jest u nas oparta na robocie Thomasa,to drugi typ uwazam dzis za promocje.
Raptors bez Cartera i Rose'a nie powinien zbytnio przeszkodzic Kingsom w osiagnieciu handi 9,0 PTS.
Ten typ gram za duuuza kase (stawka tradycyjna duza+50% wczorajszej wygranej) i gram to jako singiel,bo nie chce,zeby cos mi popieprzylo ten kupon.

Z meczuff wczesnowieczornych dorzucilbym jeszcze
MIN - SA 1
oraz
IND - UTA under 170

Nie zagram handi na Indiane ,bo ostatnio widze u nich kaprysna forme (potrafia wygrac wysoko albo ledwo ledwo wygrac,co przy dosc nieobliczalnych mormonach jest wystarczajacym bodzcem hamujacym przed obstawieniem handi).
BTW co do tego undera to tez na nos ,bo rownie dobrze wynik moze byc w okolicach 150 jak i 190 punktuff.

Reszta (jak napisal juz Szakatak) pozniejszym wieczorem,w zaleznosci od wynikuff meczuff z godziny 19 czasu naszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#237298 22/02/2004 19:18
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
na godz. 19 kusi też under 178,5 Toronto Raptors - Sacramento Kings

#237299 22/02/2004 20:16
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
dawno nie grałem u/o wiec dzisiaj na przetarcie szlaków:
New York Knicks - Cleveland Cavaliers powyzej 187 punktow 1.90 :3gw:
Indiana Pacers - Utah Jazz ponizej 170 punktow 1.90 :4gw:
Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs ponizej 177.5 punktow 1.90 :4gw:
Toronto Raptors - Sacramento Kings ponizej 178.5 punktow 1.90 :4gw:

#237300 22/02/2004 21:43
Dołączył: Nov 2003
Posty: 158
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 158
ja tam na dzisiaj podobnie jak tu wiekszość polecam:
Toronto Raptors - Sacramento Kings under 178.5 punktow 1.90 :4gw:
przy takim osłabieniu Raptorsów King'si nie rzuca sami aż tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#237301 22/02/2004 22:32
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
:5gw:
Ja spróbuje tak:

NY Knicks-Cleveland 1(-5.5) @1.90 - Cleveland nie "lubią" wygrywać na wyjazdach(6-21) ostatnio im sie to udało, więc dzisiaj powinni przegrać

Toronto-Sacramento, poniżej 178.5, 2(-9.0) @1.90 - komentarz zbędny. miejmy tylko nadzieje że nikt tu nie zamiesza i to co dla nas wszystkich jest logiczne nie okaże się jedną wielką wtopą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Indiana-Utah, 2(+9.0), @1.90 - wg mnie najcięższy do typowania mecz popołudniowy - Utah na wyjazdach całkiem nieźle + poobiednia pora

Minnesota- San Antonio, powyżej 177.5, 1(+4.0) - zespoły klasowo zbliżone, ale i tak lepsze wilki powinny wygrać u siebie i zafundować kibicom którzy oderwali się od kotleta( sorry steka) niezły pojedynek strzelecki

Na chwilę obecną tyle...

#237302 22/02/2004 22:51
Dołączył: Apr 2001
Posty: 214
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 214
Parę złotych postawiłem na Toronto (+9)

#237303 22/02/2004 23:52
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
WITAM
JAK NARAZIE TORONTO-SACRAMENTO PO 18 MINUTACH GRY
38-29 dla raptors :eek: :eek:

#237304 23/02/2004 00:34
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
No nareszcie Sacramento zaczęło coś grać, a Bibby znalazł drogę do kosza.

Pozdrawiam /MF/

#237305 23/02/2004 00:35
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał martini:
[qb]WITAM
JAK NARAZIE TORONTO-SACRAMENTO PO 18 MINUTACH GRY
38-29 dla raptors :eek: :eek: [/qb]
I wlasnie cieniactwo w wykonaniu Kings prowadzi niechybnie do zubozenia mojej kasy ,takze co wczoraj wygrane - dzisiaj bukom oddac trzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
BTW Toronto ma niezla lawke - czemu jej czesciej nie uzywali ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

A w NY idzie na under...i jak tak dobrze policzyc,to gdyby stawiac same undery od poczatku stycznia ,to bylibysmy tak 15-20% inwestowanych kwot do przodu.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237306 23/02/2004 01:18
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222
Sac - Tor 96 - 81 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za 2 polowe dla SAC

PiBET Team

#237307 23/02/2004 01:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 189
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 189
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Sacramento i dla tych co to grali weszło wszystko co było możliwe i handicap i minus w punktach (było naprawdę blisko)

#237308 23/02/2004 01:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał amkwish:
takze co wczoraj wygrane - dzisiaj bukom oddac trzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A wlasnie,ze nie trzeba,wzieli sie Kingsi do roboty od 3 kwarty,uff...za taka kase jeszcze nie obstawialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
BTW w cudowny sposob under w tym meczu sie uratowal,wiec mysle,ze wiekszosc zadowolona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

No to dalej ludziska,pognebic bukuff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
IND - UTAH under 170
SAC - SA 1 (-4,0)

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237309 23/02/2004 02:02
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
ech gdyby nie Knicks byłoby ślicznie, Isiah lepszym to ty byłeś graczem niż managerem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

ale handi w Toronto wszedł na styk hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

na nocke tylko

Phoenix - LAL 2 -6,5 - jak Kobe już mówi, że znowu się z Shaqiem rozumie to nic nie stanie na ich drodze...

#237310 23/02/2004 03:09
Dołączył: Feb 2004
Posty: 214
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 214
wez pod uwage to:
2004-01-20 L. A. Lakers 85 88 Phoenix Suns
na wyjezdzie ich pojechali ... ciezko bedzie dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237311 23/02/2004 03:36
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
Witam

Dzisiaj późno bo niestety zabiegany ostatnimi dniami. Kilka meczów już przegapiłem ale jeszcze nocka nie skończona. Wpadły mi w oko na dziś dwa typy , z których jeden wygląda solidnie, drugi też ale...

Seatle - Boston 1 (-5,0) typ zapożyczony od Peteva, ale to tylko potwierdza moje przkonanie. Boston bardzo chciałby przerwać srię porażek, bo to już się robi wstydliwe i wszyscy się z nich śmieją, a pewnie co poniektórzy (właściciele) jadą po nich ostro, jednak w meczach wyjazdowych z dobrymi drużynami zachodu - a taką jest na pewno seatle - mogą sobie pomarzyć, to jest bicie głową w mur. Chłopaki zresztą doskonale zdają sobie z tego sprawę i każde niepowodzenie podczas meczu procentuje dużo większym zalamaniem niż normalnie. Tak więc jak dostaną jakiegoś runa ala 12-0 to gwarantuję że się tak podłamią że spuchną na cały mecz. Seatle jak seatle, nie ma się tu co roztrząsać, gra nierówno no i też spragnione zwycięstwa, a z kim mają w końcu wygrać jak nie z Bostonikiem. Jedyne zagrożenie dla tego meczu to fakt, że seatle gra otwarcie a takie overowe granie dla Bostonu na rękę bardzo.

Drugi mecz jaki dziś mi się rzucił w oczy (al dopiero na forum ) to LAL. Jednak doszedłem do wniosku, że jest to drużyna na tyle himeryczna i przereklamowana, że HC -6,5 na wyjeździe to za dużo jak dla nich, w związku z tym granie ich za 1,34 nie ma sensu

#237312 23/02/2004 03:37
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Quote
Oryginalnie wysłał czesiek:
[qb]wez pod uwage to:
2004-01-20 L. A. Lakers 85 88 Phoenix Suns
na wyjezdzie ich pojechali ... ciezko bedzie dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Hmm Czesiek tylko pamietaj ze wtedy nie gral ani Kobe ani Shaq

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, kamel, forty, burbon), 2,515 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,346
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1