Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#237389 18/02/2004 18:31
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
na dzis mamy cos takiego; kursy z profa
Orlando-Utah 1.8 12 2.07 1.57 1.77
Toronto-S.Anton. 2.43 13 1.58 2.04 1.41
Cleveland-Dallas 2.15 13 1.73 1.84 1.53
Detroit-Milwau. 1.34 14 3.3 1.22 2.68
N.Jers.-Atlanta 1.14 15 5.7 1.06 4.1
N.Orl.-Washing. 1.29 14 3.65 1.18 2.9
Portl.-LA.Clip. 1.45 13 2.82 1.31 2.31
G.State-L.A.Lak. 2.33 13 1.63 1.97 1.45
zapraszam do lektury

Bonus: Unibet
#237390 18/02/2004 18:42
Dołączył: Feb 2004
Posty: 79
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 79
orlando 1
dallas 2
detroit 1
new orlean 1
portland 1
tor-s.a 168+
TRZEBA PUSCIC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#237391 18/02/2004 18:44
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Orlando-Utah over 189 unibet
po wczorajszych wynikach uważam , ze over w tym meczu będzie na bank <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie no dobra 9/10

Miami - Utah 97 - 85 ==182
Orlando - Milwaukee 127 - 104 ==231

#237392 18/02/2004 18:48
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
Quote
Oryginalnie wysłał MTR:
[qb]Orlando-Utah over 189 unibet
po wczorajszych wynikach uważam , ze over w tym meczu będzie na bank <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie no dobra 9/10

Miami - Utah 97 - 85 ==182
Orlando - Milwaukee 127 - 104 ==231[/qb]
No nie wiem...ostatni mecz JAZZ 90 MAGIC 88...to daje do myslenia...a srednia punktow obu druzyn z ostatnich trzech meczy to w lidze tez ponizej 180 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#237393 18/02/2004 18:55
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Na dzisiaj polecam :

Golden State - LA Lakers under 198

#237394 18/02/2004 19:58
Dołączył: Nov 2003
Posty: 158
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 158
Quote
Oryginalnie wysłał palazzi:
[qb]Na dzisiaj polecam :

Golden State - LA Lakers under 189,5 [/qb]
dobrego typka zapodales. Własnie to obstawiłem w dubelku z Utah - Orlando na powyzej 198.5. Licze że wejdzie....

#237395 18/02/2004 20:04
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
portland trzeba grac grubo....................za kazdy hajs panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro 600

#237396 18/02/2004 23:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
Moje typki na dzis:

Toronto Raptors - San Antonio Spurs - 2 - 1,38 :5gw:
James Lebron - Nowitzki Dirk (najwięcej pkt) - 1 - 2,35 :3gw:
Golden State Warriors - Los Angeles Lakers - 2 - 1,55 :4gw:
Detroit Pistons - Milwaukee Bucks - 2 +5,5 - 1,9 :3gw:

#237397 19/02/2004 03:57
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
No i po przerwie znów można się zabawić:

Detroit - Milwaukee +5,5 2 - patrząc na ostatnie mecze detroit drużyna ta w ponad 10 spotkaniach nie przekroczyłe tej granicy (no może z raz), ale pokazuje to ze ostatnie 6 porażek to nie nagły spadek formy lecz wcześniejsza choroba, która objawiała się nerwowymi i szczęśliwie pokończonymi końcówkami. Jednak po All Star brake może coś się zmieniło. z drugiej strony drużyna , która ma 7-18 na wyjazdach i to jest przerażające, jednak hc +5,5 powinien wystarczyć

Orlando - Utah under 189,5 - na chłopski rozum dla Utah kluczem do tego meczu będzie obrona, a w tym są dobrzy.

#237398 19/02/2004 04:20
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
V
member
member
V Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
Orlando - Utah over 190
Orlando u siebie raczej nie zwaza na obrone

Cleveland - Dallas under 205
Cleveland rzadko u siebie przekracza 200 pkt,
a 205 nie przekroczylo grajac z takimi ofensywami, jak Orlando, Sacramento czy Seattle

Detroit - Milwaukee under 183,5
Milwaukee wczoraj sie wyszalalo (231 pkt z Orlando), dzisiaj spuszcza troche z tonu, poniewaz graja z zupelnie innym typem zespolu z dobra obrona

Pozdrawiam

#237399 19/02/2004 07:56
Dołączył: Jan 2004
Posty: 67
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 67
san antonio trzymalo mnie w napieciu do ostatniej sekundy
a poza tym new orleans i detroit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237400 19/02/2004 12:15
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Duncan nie trafil chyba 8 osobistych ale i tak jego kilkanascie zbiorek zrobilo swoje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, kamel, forty, burbon), 2,515 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,346
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1