Chicago - Boston Portland - Denver Seattle - Toronto a potem ALL STAR ..."> Chicago - Boston Portland - Denver Seattle - Toronto a potem ALL STAR ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#237401 12/02/2004 16:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
na 13-ego w piątek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Chicago - Boston
Portland - Denver
Seattle - Toronto

a potem ALL STAR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#237402 12/02/2004 16:34
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Chicago - Boston

#237403 13/02/2004 00:56
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
sinner widzę zrobił konkurencję dla naszeo wspólneo tematu. Ale nie ma się co oszukiwać że dzisiejszy wieczór stoi pod znakiem NO BET.

Nawet taki nałogowiec jak ja się powstrzyma dzisiejszego wieczoru. Ale może są więksi, więc zapodawajcie co dziś gracie.

W imieniu szakataka proszę o nie podawanie analiz w stanie jakiegokolwiek odurzenia tak jak to robi sinner <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237404 13/02/2004 01:00
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał Blaster:
[qb]sinner widzę zrobił konkurencję dla naszeo wspólneo tematu. Ale nie ma się co oszukiwać że dzisiejszy wieczór stoi pod znakiem NO BET.

Nawet taki nałogowiec jak ja się powstrzyma dzisiejszego wieczoru. Ale może są więksi, więc zapodawajcie co dziś gracie.

W imieniu szakataka proszę o nie podawanie analiz w stanie jakiegokolwiek odurzenia tak jak to robi sinner <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
cos tam sie obstawi - na razie spokój bo każdy pewnie Eurolige śledzi z zapartym tchem hehe i w expekcie na razie suche typki...

#237405 13/02/2004 01:08
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
Nie mam czasu teraz sprawdzic, ale sa jakies dobre oferty na punkty w meczu Seattle-Toronto? Przez przypadek zalozylem oddzielny temat gdzie o tym napisalem (prof dal 186punktow)
Sorry, ze sam nie sprawdzilem tych ofert, ale osobiscie zdazylem zagrac tam OVERa w profie, wiec z swojej strony moge polecic tylko to (ale tylko przy dobrej ofercie, no over/under 188... wiadomo o co mi chodzi)

Powodzenia!

#237406 13/02/2004 01:44
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
Dogralem to w expekcie, moze troche bez sensu Toronto OVER 185,5 razem z Denver+5.
A, no i co ciekawe expekt tez podwyzsza to over/under, bylo 184,5, teraz juz 186,5 jeszcze godzina i bedzie 190,5... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
No ale w sumie to rzeczywiscie nie ma sie czym podniecac. Dzisiejsze typowanie troche na sile.
No ale pierwszy dzien na forum to musialem troche pokombinowac.

#237407 13/02/2004 02:12
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Quote
Oryginalnie wysłał simka_airMen:
[qb]Chicago - Boston[/qb]
Boston Celtics at Chicago Bulls, Thursday, February 12, 2004 8:35 P.M. EST EST

Chicago comes in with revenge, having lost at home to the Celtics 88-77 back on January 3. They lost their last at home to Indiana Tuesday night 103-84. Home teams looking to avenge a loss of 10 points or more and also coming off another loss of 10 points or more are 131-83 ATS since 1996: 61.2%. In addition, Boston is 6-19 ATS this year after playing as an underdog and 14-33 ATS as a road favorite since 1996.

Play on: Chicago Bulls
Wziołem to ze stronki:
http://bet.prv.pl/

#237408 13/02/2004 02:49
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
dzisiaj po całym dniu zmagań i niedomagań bez rozpisywania się :
Portland Trail Blazers-5.5- Denver Nuggets+5.5 2 1.95
Ps.Nie wiem dlaczego niektorzy myślą że Trade Player to gotowy przepis na sukces , stawiałem na Utah postawie i na Denver.
Seattle SuperSonics - Toronto Raptors ponizej 186.5 punktow 1.90
Tam gdzie grają Vincy Cartery tam zazwyczaj padają undery... może być ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdrowienia!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#237409 13/02/2004 03:03
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Mnie tam sie widzi dziś under w chicago. under/over oba teamy ostatnio strasznie w kratke (zwłaszcza Boston). Ale h2h w tym sezonie strasznie niski - 2 mecze oba coś około 160 p/m.

#237410 13/02/2004 03:26
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
H
member
member
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
Hejka!

Słuchajta:) ja widzę to tak dziś:
- CHICAGO &#8211; BOSTON &#8211; szanse są fifty fifty, ale sobie myślę, że Boston musi się zrehabilitować, za porażkę z Clev, typ: 2
- PORTLAND &#8211; DENVER &#8211; dla mnie jest tu piękne win Nuggentsów. Portland to jak już ktoś napisał się ma teraz zgrywać a nie wygrywać. Denverzy raz zagrają pięknie a innym czasem baty 20-ma punktami. Myślę jednak, że jak na tak dwie grające ofensywy, lepiej wyjdzie z tego Denver, typ: 2
- SEATTLE &#8211; TORONTO &#8211; Raptorsi mnie zaskakują, ale Seattle u siebie jest very, very strong. Dlatego myślę, że minimalne ale jednak zwycięstwo Supersonics, typ: 1

To tyle, tak czasami myślę, co jest bardziej nieprzewidywalne: NHL czy NbA i dochodzę do wniosku że to ta sama piaskownica, dlatego jak gram to zawsze za małe stawki, dziś polecam do jakiegoś kuponu NYR - PHI

#237411 13/02/2004 03:46
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
po emocjach euroligowych 2 typki:

Portland Trail Blazers - Denver Nuggets 1
Denver generalnie słabo spisuje się na wyjazdach i dodatkowo Portland ma do rozliczenia porażke z 02.02 116-97

+

Portland Trail Blazers - Denver Nuggets
powyzej 192 punktow - obie drużynki lubią rzucać, dodatkowo siłę Portland wzmocnił Shareef

to tyle - w końcu to piątek 13-ego.

#237412 13/02/2004 03:53
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał SR:

Ps.Nie wiem dlaczego niektorzy myślą że Trade Player to gotowy przepis na sukces

Dokladnie,same nazwiska nie wygrywaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

1)POR - DEN 2 plus CHI - BOS 1
(AKO 5,96) za 3/10

2)SEA - TOR 2 plus CHI - BOS under 192,5
(AKO 5,04) za 3/10

3)POR - DEN over 192 plus SEA - TOR under 186,5 (AKO 3,61) za 4/10

Stufki nie ma dzis na kogo (co) postawic,no to podzielilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
BTW wczoraj jak zobaczylem,ze Pacers rozjezdzaja Cavaliers...postawilem jeszcze stufke na Timbervolves.
Rano wstaje i co za mile uczucie,nie dosc ,ze kasa jest,to jeszcze wredne mormonstwo wydymane na wlasnych smieciach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Garnetta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237413 13/02/2004 11:59
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Quote
Oryginalnie wysłał SR:
[qb]dzisiaj po całym dniu zmagań i niedomagań bez rozpisywania się :
Portland Trail Blazers-5.5- Denver Nuggets+5.5 2 1.95
Ps.Nie wiem dlaczego niektorzy myślą że Trade Player to gotowy przepis na sukces , stawiałem na Utah postawie i na Denver.
Seattle SuperSonics - Toronto Raptors ponizej 186.5 punktow 1.90
Tam gdzie grają Vincy Cartery tam zazwyczaj padają undery... może być ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdrowienia!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237414 13/02/2004 12:18
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Quote
Oryginalnie wysłał Mregal:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał simka_airMen:
[qb]Chicago - Boston[/qb]
Boston Celtics at Chicago Bulls, Thursday, February 12, 2004 8:35 P.M. EST EST

Chicago comes in with revenge, having lost at home to the Celtics 88-77 back on January 3. They lost their last at home to Indiana Tuesday night 103-84. Home teams looking to avenge a loss of 10 points or more and also coming off another loss of 10 points or more are 131-83 ATS since 1996: 61.2%. In addition, Boston is 6-19 ATS this year after playing as an underdog and 14-33 ATS as a road favorite since 1996.

Play on: Chicago Bulls
Wziołem to ze stronki:
http://bet.prv.pl/ [/qb]
Chicago Bulls 107 - 87 Boston Celtics

#237415 13/02/2004 12:49
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 227
Quote
Oryginalnie wysłał clarence:
[qb]Dogralem to w expekcie, moze troche bez sensu Toronto OVER 185,5 razem z Denver+5.
A, no i co ciekawe expekt tez podwyzsza to over/under, bylo 184,5, teraz juz 186,5 jeszcze godzina i bedzie 190,5... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
No ale w sumie to rzeczywiscie nie ma sie czym podniecac. Dzisiejsze typowanie troche na sile.
No ale pierwszy dzien na forum to musialem troche pokombinowac.[/qb]
i...
Quote
Oryginalnie wysłał SR:
[QB}dzisiaj po całym dniu zmagań i niedomagań bez rozpisywania się :
Portland Trail Blazers-5.5- Denver Nuggets+5.5 2 1.95
Ps.Nie wiem dlaczego niektorzy myślą że Trade Player to gotowy przepis na sukces , stawiałem na Utah postawie i na Denver.
Seattle SuperSonics - Toronto Raptors ponizej 186.5 punktow 1.90
Tam gdzie grają Vincy Cartery tam zazwyczaj padają undery... może być ?
pozdrowienia!!! [/QB]
No w tym wierszyku mogly byc i overy i undery, ale ostatecznie piekny under, wbrew moim przypuszczeniom.
Gratuluje!

#237416 13/02/2004 13:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[QB]po emocjach euroligowych 2 typki:

Portland Trail Blazers - Denver Nuggets 1
Denver generalnie słabo spisuje się na wyjazdach i dodatkowo Portland ma do rozliczenia porażke z 02.02 116-97
QB]
no i nie rozliczyli jeszcze...
time 4 All :5gw:

#237417 13/02/2004 20:28
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
Czy rozliczyli Wam w Gamebookers meczyk
SEA - TOR ???


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, aker, Lukasz111), 2,421 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,168
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1