Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb]
Oryginalnie wysłał konkurent:
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
:eek: Van Horn?.. :eek: [/QB]
Dokladnie..przy czym dzis jeszcze nie zagraja "tradersi" (tak przynajmniej mowi mi na IRC-u kumpel z NY-btw bedziemy razem z Willym ten mecz obserwowac,On postawil na Knicks,ja na Pistons).
Swoja droga to Isiah na razie gora i jego zmiany wyszly Knicksom na dobre.
Wiily jednak twierdzi,ze Thomas sie zagalopowal w szale przebudowy druzyny i widzac juz NYK w playoffs,chyba w pietke goni,chcac przycelowac w final dywizji,a to za wysoka poprzeczka jak na ten sezon,chyba (?) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[/quote]
szanse są - póki sezon trwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a Knicks już raz ładnie zaskoczyli w PO dochodząc z 8 miejsca do finału <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
BTW wchodzicie czasami na IRCa ?
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City[/QB]
nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> strata czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />