Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#237438 18/02/2004 04:29
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
dla mnie dzisiaj MEMPHIS jest dosyc pewne , jak gra dallas na wyjazdach kazdy chyba widzi, mysle ze memphis wykorzysta to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Bonus: Unibet
#237439 18/02/2004 04:44
Dołączył: Nov 2003
Posty: 129
A
member
member
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 129
Siema mógł by mi ktoś podać link gdzie są wyniki live NBA??Będe bardzo wdzięczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

POZDRO ARYS

#237440 18/02/2004 04:48
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057

#237441 18/02/2004 05:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał konkurent:

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
:eek: Van Horn?.. :eek: [/QB][/QUOTE]

Dokladnie..przy czym dzis jeszcze nie zagraja "tradersi" (tak przynajmniej mowi mi na IRC-u kumpel z NY-btw bedziemy razem z Willym ten mecz obserwowac,On postawil na Knicks,ja na Pistons).

Swoja droga to Isiah na razie gora i jego zmiany wyszly Knicksom na dobre.
Wiily jednak twierdzi,ze Thomas sie zagalopowal w szale przebudowy druzyny i widzac juz NYK w playoffs,chyba w pietke goni,chcac przycelowac w final dywizji,a to za wysoka poprzeczka jak na ten sezon,chyba (?) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

BTW wchodzicie czasami na IRCa ?

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237442 18/02/2004 05:23
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Mega błąd ze strony Knicksów, że oddali Van Horna. Keith był przecież jednym z ich najlepszych graczy. Dziwne zachowanie ze strony włodarzy nowojorczyków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Za to "orzeszki" wygrają dzisiaj z NY i wtedy wszyscy zrozumieją, co stracili.

Pozdrawiam /MF/

#237443 18/02/2004 09:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
Quote
Oryginalnie wysłał Master Flamaster:
[qb]Mega błąd ze strony Knicksów, że oddali Van Horna. Keith był przecież jednym z ich najlepszych graczy. Dziwne zachowanie ze strony włodarzy nowojorczyków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Za to "orzeszki" wygrają dzisiaj z NY i wtedy wszyscy zrozumieją, co stracili.

Pozdrawiam /MF/[/qb]
eeeeeee tam
tim i nazr sa duzo wiecej warci niz van horn (chodzi mi o mentalnosc druzyny)
NY win 92-88
marbury lider pelna geba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237444 18/02/2004 09:27
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał konkurent:

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
:eek: Van Horn?.. :eek: [/QB]
Dokladnie..przy czym dzis jeszcze nie zagraja "tradersi" (tak przynajmniej mowi mi na IRC-u kumpel z NY-btw bedziemy razem z Willym ten mecz obserwowac,On postawil na Knicks,ja na Pistons).

Swoja droga to Isiah na razie gora i jego zmiany wyszly Knicksom na dobre.
Wiily jednak twierdzi,ze Thomas sie zagalopowal w szale przebudowy druzyny i widzac juz NYK w playoffs,chyba w pietke goni,chcac przycelowac w final dywizji,a to za wysoka poprzeczka jak na ten sezon,chyba (?) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[/quote]
szanse są - póki sezon trwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a Knicks już raz ładnie zaskoczyli w PO dochodząc z 8 miejsca do finału <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Quote
BTW wchodzicie czasami na IRCa ?

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City[/QB]
nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> strata czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#237445 18/02/2004 09:29
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał Master Flamaster:
[qb]Mega błąd ze strony Knicksów, że oddali Van Horna. Keith był przecież jednym z ich najlepszych graczy.
Pozdrawiam /MF/[/qb]
Najlepszym to nie był.. dopiero po tym jak Isiah się wziął do roboty to Keith zaczął błyszczeć.

Mały OT: jak na złość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - ukochana drużyna zatrudnia zawodników, których nie cierpię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#237446 18/02/2004 09:46
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Najlepszym to może nie, ale często w trudnych momentach potrafił wziąć na swoje barki ciężar gry. Mówcie co chcecie, ale na pewno będzie go w Nowym Jorku brakowało.
Ciekawe jak mu będzie teraz u "Koziołków" na starych śmieciach?

Pozdrawiam /MF/

#237447 18/02/2004 10:36
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pro-to-typ.:
[qb]WITAM To co ja zapodalem na dzisiaj:
1 17/02/2004 UTA Jazz @ MIA Heat
(Point Spread) MIA Heat -3.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
1.80
2 17/02/2004 DAL Mavericks @ MEM Grizzlies
(Point Spread) MEM Grizzlies -2.0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
1.90
3 17/02/2004 TOR Raptors @ CHI Bulls
(Point Spread) TOR Raptors -1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
1.90
4 17/02/2004 BOS Celtics @ SAC Kings
(Point Spread) SAC Kings -11.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
1.90
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb][/QUOTE
Doubles 3
Trebles 1

Ogolnie do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#237448 18/02/2004 11:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
no i dla mnie była to kolejka cudów - wsio w plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#237449 18/02/2004 12:06
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
Ja nie moge narzekac, bo moja "gwiazda wieczoru" - UTA Jazz v MIA Heat OVER 167,5 weszla bez problemu...no i troszke $$$ wpadlo.
Pozdro

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, aker, Lukasz111, burbon), 3,288 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,804
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1