|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
dla chętnych też można typować, dla mnie to totalna loteria, więc chyba pas, ale kto wie...:
za expekt 13.02 godz 9.45:
Sophomore - Rookies got milk? rookie challenge 2004 (Staples Center, Los Angeles) 3.0 (1.95) +3.0 (1.85)
Western Conference - Eastern Conference All-Star game 2004 (Staples Center, Los Angeles) -5.5 (1.90) +5.5 (1.90)
Sophomore - Rookies got milk? rookie challenge 2004 (Staples Center, Los Angeles) Powyzej/Ponizej 210.5 (1.90)
Western Conference - Eastern Conference All-Star game 2004 (Staples Center, Los Angeles) Powyzej/Ponizej 250.5 (1.90)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
off-topic
mam na divx All Star z '92 z Magickiem, Jordanem, Thomasem - ostatnie 2 minuty tego meczu oglądam bardzo często (3 x 3 pkt. Magica, 1 vs 1 Magica z Jordanem i Thomasem) i mówię Wam...
to se ne vrati...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Western Conference - Eastern Conference powyzej 250.5 punktow 1.90 i na Western Conference -5.5 :5gw: WESTCOAST RULEZZZ!!! :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Szkoda ze nie zagra James Lebron <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
Oryginalnie wysłał szakatak: [qb]off-topic
mam na divx All Star z '92 z Magickiem, Jordanem, Thomasem - ostatnie 2 minuty tego meczu oglądam bardzo często (3 x 3 pkt. Magica, 1 vs 1 Magica z Jordanem i Thomasem) i mówię Wam...
to se ne vrati...[/qb] Skad to zassales??pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
qb][/QUOTE]Skad to zassales??pozdro[/QB][/QUOTE]
zrzucone z VHS (kopia z ScreenSportu - kto go jeszcze pamięta? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) - całkiem niezła jakość
poszukaj jakims programikiem p2p - udostępniam go w kaazie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Ja bym grał Zachód,jednak ich dominacja jest wyraźna kolejny sezon, a mimo schow napewno bedą chcieli się pokazać i wygrać,tam jednak jest rywalizacja.Co do pułapu punktowego to ciężko powiedzieć,ale 150 powinni przekroczyć,choć to loteria.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
ROOKIE TEAM ROSTER
Carmelo Anthony Denver F Chris Bosh Toronto F Udonis Haslem Miami F LeBron James Cleveland G Jarvis Hayes Washington G/F Kirk Hinrich Chicago G Josh Howard Dallas F Chris Kaman L.A. Clippers C Dwyane Wade Miami G
SOPHOMORE TEAM ROSTER
Carlos Boozer Cleveland F Mike Dunleavy Golden State F Manu Ginobili San Antonio F Marko Jaric L.A. Clippers G Ronald Murray Seattle G Nenê Denver F Tayshaun Prince Detroit F A. Stoudemire Phoenix F Yao Ming Houston C
patrząc na składy chyba ROOKIES
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Winner All Star -Foot locker 3-point shootout
Predrag Stojakovic 1.55
jego przeciwnicy:
. Chauncey Billups 5.00 3. Voshon Lenard 7.50 4. Cuttino Mobley 7.50 5. Rashard Lewis 9.50 6. Kyle Korver
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Sophomore - Rookies got milk? rookie challenge 2004 (Staples Center, Los Angeles)
powyzej 211 punktow 1.90
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Oryginalnie wysłał simka_airMen: [qb]Winner All Star -Foot locker 3-point shootout
Predrag Stojakovic 1.55
jego przeciwnicy:
. Chauncey Billups 5.00 3. Voshon Lenard 7.50 4. Cuttino Mobley 7.50 5. Rashard Lewis 9.50 6. Kyle Korver[/qb] Kursy z Canbeta Player To Win Foot Locker 3 Point Shootout Billups Chauncey (Det) 5.00 Korver Kyle (Phi) 5.50 Lenard Voshon (Den) 7.00 Lewis Rashard (Sea) 6.00 Mobley Cuttino (Hou) 7.00 Stojakovic Peja (Sac) 2.10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zagram dzis dubelka ,a poniewaz nastepny taki mecz dopiero za rok,zagram to dosc wysoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
W - E 2 (+5,0) W - E over 250
Nie odkryje Ameryki,twierdzac ze Zachod jest zdecydowanie lepszy,a ja od lat kibicuje west-teamom (Timbervolves na majstra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> ) Wydaje mi sie jednak,ze wiecej "indywidualnego potencjalu rzutowego" (btw ale potworek pojeciowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) ma w tym roku Wschod,a zakladam,chyba niebezpodstawnie,ze defensywa nie bedzie priorytetem w tym meczu. Takze typ na OVER uwazam za mocny,a Wschod niech sobie tez czasem wygra.
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
moj komplet typow: Western Conference-6.0- Eastern Conference+6.0 1 1.95 do tego -> powyzej 250.5 punktow 1.90
Winner All Star -Foot locker 3-point shootout Zwyciezca (bez zwrotow) Delikatnie na Billupsa 5.0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Winner All Star -Sprite rising stars slam dunk competition raczej... Jason Richardsson 1.60
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 232
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 232 |
MAM MAŁE PYTANKO KIEDY WKOŃCU JEST TEN MECZ GWIAZD, Z GÓRY DZIĘKUJE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał diverse: [qb]MAM MAŁE PYTANKO KIEDY WKOŃCU JEST TEN MECZ GWIAZD, Z GÓRY DZIĘKUJE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] noc z niedzieli na poniedziałek 2.20 LIVE Canal+ niebieski
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428 |
moje serce mowi wschod bo tam jest indiana pacers a rozum zachod i dlatego moja dusza placze :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116 |
i ja zagram totalek -245+/Zachod-wschod 1.80 ,z pewna 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> kursy z http://www.topsport.lt/index.php?menu=pasiula&submenu=krepsinis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
bardzo fajny buk , szkoda ze w Polsce takiego nie ma :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370 |
Zwycięzcą rzutów za 3 pkt został Voshon Lenard.
|
|
|
Link skopiowany do schowka