Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#237450 13/02/2004 13:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
dla chętnych też można typować, dla mnie to totalna loteria, więc chyba pas, ale kto wie...:

za expekt 13.02 godz 9.45:

Sophomore - Rookies
got milk? rookie challenge 2004 (Staples Center, Los Angeles) 3.0 (1.95) +3.0 (1.85)

Western Conference - Eastern Conference
All-Star game 2004 (Staples Center, Los Angeles)
-5.5 (1.90) +5.5 (1.90)

Sophomore - Rookies
got milk? rookie challenge 2004 (Staples Center, Los Angeles)
Powyzej/Ponizej 210.5 (1.90)

Western Conference - Eastern Conference
All-Star game 2004 (Staples Center, Los Angeles)
Powyzej/Ponizej 250.5 (1.90)

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
off-topic

mam na divx All Star z '92 z Magickiem, Jordanem, Thomasem - ostatnie 2 minuty tego meczu oglądam bardzo często (3 x 3 pkt. Magica, 1 vs 1 Magica z Jordanem i Thomasem) i mówię Wam...

to se ne vrati...

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Western Conference - Eastern Conference powyzej 250.5 punktow 1.90
i na Western Conference -5.5
:5gw: WESTCOAST RULEZZZ!!! :5gw:

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Szkoda ze nie zagra James Lebron <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]off-topic

mam na divx All Star z '92 z Magickiem, Jordanem, Thomasem - ostatnie 2 minuty tego meczu oglądam bardzo często (3 x 3 pkt. Magica, 1 vs 1 Magica z Jordanem i Thomasem) i mówię Wam...

to se ne vrati...[/qb]
Skad to zassales??pozdro

Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
qb][/QUOTE]Skad to zassales??pozdro[/QB][/QUOTE]

zrzucone z VHS (kopia z ScreenSportu - kto go jeszcze pamięta? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) - całkiem niezła jakość

poszukaj jakims programikiem p2p - udostępniam go w kaazie.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Ja bym grał Zachód,jednak ich dominacja jest wyraźna kolejny sezon, a mimo schow napewno bedą chcieli się pokazać i wygrać,tam jednak jest rywalizacja.Co do pułapu punktowego to ciężko powiedzieć,ale 150 powinni przekroczyć,choć to loteria.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
ROOKIE TEAM ROSTER

Carmelo Anthony Denver F
Chris Bosh Toronto F
Udonis Haslem Miami F
LeBron James Cleveland G
Jarvis Hayes Washington G/F
Kirk Hinrich Chicago G
Josh Howard Dallas F
Chris Kaman L.A. Clippers C
Dwyane Wade Miami G

SOPHOMORE TEAM ROSTER

Carlos Boozer Cleveland F
Mike Dunleavy Golden State F
Manu Ginobili San Antonio F
Marko Jaric L.A. Clippers G
Ronald Murray Seattle G
Nenê Denver F
Tayshaun Prince Detroit F
A. Stoudemire Phoenix F
Yao Ming Houston C

patrząc na składy chyba ROOKIES

Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Winner All Star -Foot locker 3-point shootout

Predrag Stojakovic 1.55

jego przeciwnicy:

. Chauncey Billups 5.00
3. Voshon Lenard 7.50
4. Cuttino Mobley 7.50
5. Rashard Lewis 9.50
6. Kyle Korver

Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Sophomore - Rookies
got milk? rookie challenge 2004 (Staples Center, Los Angeles)

powyzej 211 punktow
1.90

Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Quote
Oryginalnie wysłał simka_airMen:
[qb]Winner All Star -Foot locker 3-point shootout

Predrag Stojakovic 1.55

jego przeciwnicy:

. Chauncey Billups 5.00
3. Voshon Lenard 7.50
4. Cuttino Mobley 7.50
5. Rashard Lewis 9.50
6. Kyle Korver[/qb]
Kursy z Canbeta

Player To Win Foot Locker 3 Point Shootout
Billups Chauncey (Det) 5.00
Korver Kyle (Phi) 5.50
Lenard Voshon (Den) 7.00
Lewis Rashard (Sea) 6.00
Mobley Cuttino (Hou) 7.00
Stojakovic Peja (Sac) 2.10

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zagram dzis dubelka ,a poniewaz nastepny taki mecz dopiero za rok,zagram to dosc wysoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

W - E 2 (+5,0)
W - E over 250

Nie odkryje Ameryki,twierdzac ze Zachod jest zdecydowanie lepszy,a ja od lat kibicuje west-teamom (Timbervolves na majstra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> )
Wydaje mi sie jednak,ze wiecej "indywidualnego potencjalu rzutowego" (btw ale potworek pojeciowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) ma w tym roku Wschod,a zakladam,chyba niebezpodstawnie,ze defensywa nie bedzie priorytetem w tym meczu.
Takze typ na OVER uwazam za mocny,a Wschod niech sobie tez czasem wygra.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
moj komplet typow:
Western Conference-6.0- Eastern Conference+6.0 1 1.95
do tego -> powyzej 250.5 punktow 1.90

Winner All Star -Foot locker 3-point shootout
Zwyciezca (bez zwrotow)
Delikatnie na Billupsa 5.0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Winner All Star -Sprite rising stars slam dunk competition
raczej... Jason Richardsson 1.60

Dołączył: Feb 2004
Posty: 232
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 232
MAM MAŁE PYTANKO KIEDY WKOŃCU JEST TEN MECZ GWIAZD, Z GÓRY DZIĘKUJE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał diverse:
[qb]MAM MAŁE PYTANKO KIEDY WKOŃCU JEST TEN MECZ GWIAZD, Z GÓRY DZIĘKUJE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
noc z niedzieli na poniedziałek

2.20 LIVE Canal+ niebieski

Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
moje serce mowi wschod bo tam jest indiana pacers a rozum zachod i dlatego moja dusza placze :rolleyes:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
i ja zagram totalek
-245+/Zachod-wschod 1.80 ,z pewna 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
kursy z http://www.topsport.lt/index.php?menu=pasiula&submenu=krepsinis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Quote
Oryginalnie wysłał marco_lithuania:
[qb]i ja zagram totalek
-245+/Zachod-wschod 1.80 ,z pewna 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
kursy z http://www.topsport.lt/index.php?menu=pasiula&submenu=krepsinis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
bardzo fajny buk , szkoda ze w Polsce takiego nie ma :rolleyes:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
Zwycięzcą rzutów za 3 pkt został Voshon Lenard.

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], burbon), 1,368 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,248
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1